Ostatní - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Reikiwebík: Ostatní

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

 Feng-Shui

Ostatníjc nám odeslal(a) následující článek: "Feng-Shui
Řekni mi, kde bydlíš, a já ti řeknu, jak žiješ

Jistě všichni vnímáme, že prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje kvalitu našeho života. Jinak se cítíme v prostředí vysokých hor, obklopeni strmými skalisky, jinak v hlubokém lese, uprostřed voňavé mýtiny, jinak uprostřed rušného města a jinak na pláži nádherné laguny. Vlivu okolí na naše pocity a způsob života si začali všímat již „staří“ Číňané před více než pěti tisíci lety. Zjišťovali, jak hodně okolí a prostředí ovlivňuje život lidí, a proto tyto vlivy začali detailně studovat a jejich pozorování zaznamenávali v průběhu stovek, tisíců let. Z tohoto pozorování a na základě dalších nauk a filozofických úvah vzniklo staré umění nazvané Feng-Shui. "

Autor: Bronek - Pátek, 16.01. 2009 - 12:45:08 (5038 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3798 bytů | 74 komentářů | Hodnocení: 4)

 Venuše

Ostatnísuva nám odeslal(a) následující článek: "Rok Venuše 2008

8. června 2008 v ranní hodinách zmizí Venuše zcela za sluncem a opět se objeví až 10 června. Jsme svědky události tohoto století.

Venuše byla vždy symbolem lásky. Může Venuše doopravdy ovlivnit lásku? A pokud ano, jaký dopad bude mít tato událost na naši lásku a náš milostný život?"

Autor: Bronek - Pondělí, 09.06. 2008 - 17:54:57 (9834 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2877 bytů | 373 komentářů | Hodnocení: 5)

 Tonya Kay, tanecnice syrové stravy

Ostatnízeto nám odeslal(a) následující článek: "
Tonya Kay, tanečnice
Autor: Organic Athlete

OrganicAthlete: Řekněte nám něco o Vaší cestě od běžné americké stravy k vegetariánství, veganství a k životnímu stylu příznivkyně syrové veganské stravy.

Tonya Kay: Pamatuji si, jak jsem se dostala do klece a hladila ji. Její nos byl hebčí než kočičí tlapky, její oči nádherně hnědé a neuměly lhát. Babička mě pak vzala za ruku a vedla mě jatkami zpět. Jasně si pamatuji, jak jsem si tenkrát uvědomila, tak jak je to možné u osmiletého dítěte, co se odehrávalao mezi klecemi a mrazákem. Jsem ráda, že moji prarodiče, krásní a milující lidé, vedle obhospodařování svých 130 akrů vlastnili jatky. Přála bych si, aby všichni prarodiče nějaké vlastnili.
"

Autor: Bronek - Pondělí, 26.02. 2007 - 09:37:30 (10239 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 20220 bytů | 462 komentářů | Hodnocení: 5)

 Pro pedagogy

OstatníDamao nám odeslal(a) následující článek: "Pokud pracujete jako učitel, učitelka, v základní škole a máte ve třídě děti sociálně oslabené (především Rómy), pak vás možná zaujme, že v soukromé ZUŠ v Krnově se konají jednou za měsíc kurzy muzikoterapie akreditované ministerstvem školství a financované z fondů EU. V kurzech jsou nabízeny možnosti jak pracovat se sociálně oslabenými dětmi tak, aby se příznivěji vyvíjely jejich komunikační návyky a dispozice, emoční inteligence a cíleně se vytvářely podmínky pro integraci dětských kolektivů pomocí vybraných metod muzikoterapie a dramatoterapie. V kurzech se neplatí kurzovné, konají se v pátek od 14 do 20 hodin, v sobotu od 9 do 15 hodin v soukromé ZUŠ V Krnově. Kurzy vedu (Damao) se dvěma spolupracovníky, z nichž jeden je speciální pedagog a druhý je romský zástupce, který má zkušenosti s prací s dětskými kolektivy ve školách.  Pokud chcete bližší informace, napište mi na mail, ICQ nebo na mobil. "

Autor: Bronek - Středa, 07.02. 2007 - 21:14:10 (3841 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 161 komentářů | Hodnocení: 5)


     Reiki kurzy


     Hledání


Pokročilé

     Reklama

Reiki Seznam - Databáze Reiki mistrů a českých stránek o Reiki

Rádio Místo setkávání - pro lidi na duchovní cestě

Internetový obchod Hemi-sync.cz - Meditační a relaxační hudba na CD

Malosériová výroba - Zakázkové šití - Opravy a úpravy oděvů - Šití vzorků  -Šití historických kostýmů - Pracovní oděvy - Operační roušky - Speciální zakázky(oponové závěsy, sedáky na kostelní lavice, pytlíky na mince ....).

Bezva Portál - Katalog pro nákup po internetu

Prosba o pomoc
pro Patrika z Liberce
www.sos-patrik.cz


     Starší články
Žádný záznam
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund