Fórum - Zobrazit téma - prosím o radu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - prosím o radu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

prosím o radu
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 2:17 pm    Předmět: prosím o radu Citovat

Ahoj. Jeden kluk , má mamku a různé známé , které se zabývají jak reiki , tak magií a nejen bílou. Jeho máma je čarodějnice. Jeho táta dělá automatické kresby a tarot. On je podle mě psychopat. Ale to je jedno. Prostě se snaží zijstit moje datum narození a moji kamarádce řekl , že až ho dostane budu vyřízená. Že chdí za nějakou ženskou která sesílá na lidi kletby nebo tak něco. Určitě je to pravda , znám ho a je toho schopný. A až ten datum zijstí.....
Prosím mohl by mi někdo poradit jak se mám tomuhle bránit ????? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 2:31 pm    Předmět: Citovat

Hlavně nad tím alespoň trošku popřemýšlejte než tohle téma opustíte , protože mě to fakt tak trochu děsí a zřejmě nejsem tak vysoko jako vy , abych si s tím věděla rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 2:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. V první řadě odhoď předčasné starosti. Kdyby byl tak dobrý jak si myslíš, nepotřeboval by datum narození.

Když v noci zapálíš svíčku, tma vždy ustoupí.

Pokud na sobě budeš pracovat, nebudou mít šanci. (pokud jsi jim náhodou něco podobného neprovedla v minulém životě) Question A i kdyby jsi zpozorovala něco nedobrého ve svém životě - VŠE SE DÁ ZMĚNIT!!! Twisted Evil Laughing Twisted Evil

Dopředu je zbytečné tyto věci řešit. To že někdo něco říká, ještě neznamená že to provede, nebo že je to vůbec v jeho silách. Doporučil bych posílat takové osobě Boží světlo, ať ho osvítí, bez jakéhokoliv dalšího přání. Dá se říci, že "lituji" tyto lidi, protože většinou netuší co si připravují do další inkarnace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 2:54 pm    Předmět: čáry máry Citovat

Ahoj Katrin,
nenapsala jaká je podle tebe příčina jeho chování k tobě.

Tvůj vnitřní postoj, možná i tvé chování mu to jeho jednání
něčím dovoluje.

Bylo by dobré o tomhle trochu popřemýšlet a doplnit informace.

toora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 2:56 pm    Předmět: Citovat

Máš pravdu.Děkuju. Takže ho mám spíš litovat a pracovat na sobě ?

A když něco přecijen udělá , myslíš , že na to bude stačit jenom energetický štít který by to všechno odrážel na něj ? To bych snad zvládla......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 3:01 pm    Předmět: Citovat

Ano. Byl to trestný čin a já ho udala na policii. Od té doby se nenávidíme. Bohužel jsme ve stejné třídě. NAPROSTO ho ignoruju.Nebo se o to dost snažím. Dřív jsme byli nejlepší kamarádi.Nikdo ho neměl rád a já se ho po celou dobu zastávala a bránila ho před ostatními. A pak...No strašně mě sklamal. Nechápu jak jsem se v něm mohla tak zmýlit. Chdí k psychologovi , všichni učitelé z něj dělaj chudáčka , protože umí skvěle lhát a dělat nevinnýho a naposledy ohrožoval spolužáky nožem a učitelka ho jenom napomenula a ani mu ho nezabavila !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 3:14 pm    Předmět: Citovat

Katrin,
přikláním se k tomu, co píše Lev. Nejhorší je strach. Nepřipouštěj si vůbec možnost, že ti mohou ublížit. Buď si jistá, že ti neublíží, pokud jim to ty nedovolíš.
Povolej své ochránce. Také vyšli jasnou informaci, že jim nedovoluješ zaútočit svou negativní energií.
Pokud vím, doporučuje se v podobných případech ochranný obal, který má na vnější straně zrcadlo. Ten odrazí vše negativní zpět k vysílajícímu.

Souhlasím, že nebudou tak dobří, když potřebují datum narození Wink .
Na to, aby ti dostatečně ublížili stačí, že jejich úmysl začneš brát vážně a psychicky se sama zhroutíš.
Takže hlavně nepropadej panice a strachu. Snaž se nebýt na stejné "vlně" jako tvůj spolužák.

Nemůžu se ubránit dojmu, že byste měli mít úplně jiné starosti v téhle životní fázi. Ale když už je to tak.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 3:17 pm    Předmět: Citovat

Dobře moc děkuju =o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 4:00 pm    Předmět: Trochu raiconality by to chtelo Citovat

Clovek by nemel verit kdecemu....hruza z cehokoliv cloveka ochromuje predem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aroha
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 18.12. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 4:01 pm    Předmět: Citovat

Nic by se ti nemělo stát, pokud:
ty nebudeš dělat nic špatnýho, v tom případě se nenajde nic, co by se ti prostřednictvím toho kluka vrátilo.
Pokud budeš dobrá a to ve všem možném, pokud budeš hodně dělat dobrý skutky, Katrin, tak se ti najdou mnohem rychleji a více lidi, co ti pomůžou nebo tě ochrání. Chápeš to? Ve všech okruzích života a ne jenom v tomhle.
Zkus taky si třeba sednout do meditace a udělat následující:
1. řekni, že jsi dobrý člověk a že děláš více a více dobrých věcí, ale abys to mohla dělat, tak něco potřebuješ.
2. potřebuješ boží ochranu (nevím, kde jsou na to popsány techniky, zkus si vizualizovat ochranu tuším bílýho nebo modrýho světla), která je vždy u tebe, když je to potřeba a ochrání tě - používala jsem to už dostkrát, strach to třeba nezmenšilo, ale pomáhá to
3. a o to požádej třeba formulkou: žádám o boží ochranu a světlo
, kdykoliv, když to tak budeš cítit. Ale musíš to myslet dobře, vždycky.
Dále to, abys měla "zásluhy" a tím pádem to mělo větší účinnost, můžeš udělat následující: toto "boží světlo" pošli všem lidem, se kterými se on stýká a kterým by mohl ublížit. Že jsou ochráněni.
Neříkám, abysis taky našla nějakou čarodějnici jako on, ale když to bude nějak špatný, vnitřně nebo i vnějškově, jako by se ti cokoli kromě tvoje strachu dělo, buď máš nějakou osobu nebo si nějakou najdi, kterou budeš kontaktovat. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 4:19 pm    Předmět: Citovat

Nejvíc Ti může ublížit Tvůj vlastní strach - na tomto principu taky tahle čarodějnice asi funguje, to hledané datum narození je jen něco jako počítačový virus, který Ti nasadili do hlavy.
Můžou Ti ublížit, jen když Ty jim to dovolíš.

Držím palce.
Kámo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 4:29 pm    Předmět: Citovat

Nikdo a nic mě nemůže ohrozit,pokud to Bůh nedovolí.
Jsem pod ochranou nejvyšší Lásky,
pokud ke mně dotyčná osoba vysílá jakoukoliv energii,která není pro mé nejvyšší dobro,nechť se ji s láskou vrátí zpět.
Bože požehnej této bytosti moudrostí mysli a láskou srdce,nechť spočine v tvé přítomnosti.
Amen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 4:34 pm    Předmět: Citovat

Díky Ageusi,
tohle je ta nejlepší rada. Už není co dodat Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 4:50 pm    Předmět: Citovat

Moc vám všem dík ! Jste fakt 1 !!! Hned je mi mohem lépe =o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aroha
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 18.12. 2006
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 5:31 pm    Předmět: Citovat

Doufám, že si uvědomuješ, že to od nás nejsou určitě jenom rady, že si teď, Katrin, neseš naše přání a naši jistotu, že TY v pořádku budeš, že si uvědomuješ, že někteří z nich ti třeba vědomě/nevědomě poskytli svoje ochránce a že i hodně z těch, kdo ti neodpověděli, udělali totéž.
Zpočátku jsem o tebe starost měla, ale teď jsem si stoprocentně jistá, že budeš v pořádku Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund