Fórum - Zobrazit téma - prosím o radu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - prosím o radu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

prosím o radu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 9:07 am    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Mně se už, Krabásku, penál rozpadnul Crying or Very sad
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


já jsem si ho schoval na památku, ale už ho nemůžu delší dobu najít Confused

měl jsem na něm napsaný různý nápisy a vlastoručně namalovaný obrázky, prošel se mnou skoro celou základku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 9:17 am    Předmět: Citovat

Katrin napsal:
Jsme v 9. třídě. Nemůžu mu dát facku , protože on mi udělal problémy u policie a u učitelů a u svých rodičů. Nevím sice jak to dokázal , ale místo , aby byl teda zažalovanej za to co udělal to on obrátil proti mě. No a teďka kdybych se ho dotkla , tak můžou jít znovu na polici , otevřít případ a mohli by jsme platit tomu klukovi peníze až do konce života za ujmu. Já ho mám za úkol naprosto ignorovac. A dokonce se s ním nesmím ani bavit. Rozhodl to soud.Měl kvůli mě přejít na jinou školu , ale odevšaď ho vyhodili . Žádná škola ho radši nechce. A kdyby mě měl rád choval by se úplně úplně jinak a neubližoval mě ani všem ve svým okolí. Exclamation


hele Katrin ty u mě od začátku vzbuzuješ dojem člověka která rád poutá pozornost, problém je, že tě neznám a tudíž těžko můžu něco hodnotně hodnotit.
Ale přesto. Vysvětli mi, jak je možný že jako nezletilá jsi byla u soudu? To co píšeš je hodně zmatený a řekl bych neobjektivní. Něco tam chybí. Takže první krok je být upřímná. Pak pokračuj dál v hledání řešení svýho problému.

Pokud je ten kluk takhle schopnej, tak ty musíš být taky schopná - obviň ho ze šikany - přímo u ředitele školy, fyzického napadání, sexuálního obtěžování atd. Snaž se abys aspoň na jednu z těch věcí měla svědka. Nějaká modřina by taky nebyla k zahození, hned s tím běž k doktorce o potvrzení že máš na sobě hematomy.
Na facky se vykašly, to jsou v dnešní době bohužel zastaralé metody, které platily dřívě, dnes je už jiná doba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 1:29 pm    Předmět: Citovat

To nepomůže ! Já si nemůžu na toho kluka dovolit ani sáhnout . Nezletilá ? Ale já jsem zletilá. Nebo alespoň částečně. v květnu mi bude 16 let. Šla jsem o rok déle do školy a on to samé. Narodila jsem se 13.5.1991

Nemůžu na něj nic říct , protože by mi pak udělal problémy. Ale te´d jsme došli někam úplně jinam , než o čem tohle forum je. nebo ne ?
Jinak myslet si můžeš co chceš. Hlavní je , že já vím svoje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 1:33 pm    Předmět: Citovat

Katrin - Very Happy Very Happy Very Happy

já si nemyslím nic

už jsi zjistila čím ho provokuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 2:42 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
hele Katrin ty u mě od začátku vzbuzuješ dojem člověka která rád poutá pozornost, problém je, že tě neznám a tudíž těžko můžu něco hodnotně hodnotit.
Ale přesto. Vysvětli mi, jak je možný že jako nezletilá jsi byla u soudu? To co píšeš je hodně zmatený a řekl bych neobjektivní. Něco tam chybí. Takže první krok je být upřímná. Pak pokračuj dál v hledání řešení svýho problému.


Krabasi vidím to podobně, taky mám dojem že nás tu Katrin vodí za nos, nebo že rád poutá naší pozornost.

Není to jen u tohoto tématu, ale u více témat. Vždy to je takové "strhující" a "neuvěřitelné" a takové celkově pro mě už nezajímavé, že nemám chut na to už reagovat.

Kdo ví jak to vlastně je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 3:13 pm    Předmět: Citovat

jj Zeto, Katrin je hooodně zvláštní člověk

třeba když si jen vzpomenu na její první vstup se zmizelým záhadným učitelem který jí pomáhal zvládat její ojedinělé nadpřirozené schopnosti

ani jsme jí nestáli za to, aby nám napsala, jak jí to všechno dopadlo Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 3:26 pm    Předmět: Citovat

Ale vystihl jsi to moc hezky( navíc mě těší že s tebou souhlasim Smile))

Katrin: jakoupak hru to s náma hraješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 8:36 pm    Předmět: Citovat

Muzu prisahat na vlastni život a na reiki , že je to pravda. No ale když mi nevěříte , nemá se smysl o tom vůbec ještě bavit Exclamation .Ale dost mě to mrzí.Hledala jsem pomoc a spřízněné duše.Ale tady to zjevně byla chyba !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Katrin
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 1.9. 2005
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 8:43 pm    Předmět: Citovat

Já myslela , že alepoň VY mi to budete věřit a poradíte mi . Jsem asi trochu jiná než ostatní. Nikdo mě prostě nerozumí a já myslela , že nejsem sama ! Že vy jste takový taky.Proč se pořád jenom mýlím. Copak není někdo kdo by mi rozuměl a pořád si mě neprověřoval a neměřil ?! Všichni jste stejný . Já prostě nikam nezapadám Crying or Very sad Ale nemá ani smysl vám tady něco vysvětlovat. Tady jsem nejspíš skončila..
Dělám tu jenom zbytečný rozruch. Hlavně až mě někdo najdete ležet v příkopě a nikdo nebude vědět co s emi stalo tak vám říkám , že to byl bď ten kluk nebo bytosti okolo nás , které mě v dětství pronásledovali. Jenom škoda , že mi to nikdo neuvěří a jednou už bude pozdě.Loučím se s vámi v dobrém a itak děkuji za podporu. Katrin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 9:15 pm    Předmět: Citovat

Ale já ti věřím, Kačko!

Ostatním:
Nechte ji být, nemusí vám to říct. Možná kdybyste to věděli, tak byste mu jeli rozbít hubu sami a to jak sami říkáte, není to pravé ořechové. Věřím, že to tak bylo, jak mi to pověděla. A to by vám mohlo stačit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 9:30 pm    Předmět: Citovat

Mílo jako kdybys ten příspěvek nepsal ty, trochu tě nepoznávám. Takový protiřečení ve dvou větách. Nechte jí být, kdyby vám to chtěla říct, tak vám to řekne, kdybyste ale věděli.....

Tak právě protože nevíme a právě protože nám to nechce říct tak žijeme v nevědomosti a tudíž nechápu jaký má smysl podávat jen kusé informace a zároveň hledat podporu. Katrin sem může psát co chce byť nám to připadá hodně zmatený a mi na to zase můžeme reagovat jak chceme, čímž jí ale nemusíme uspokojit.
Každopádně jenom tvoje rady jí nestačí, jak jde vidět, což zase není problém tvůj Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 9:47 pm    Předmět: Citovat

Pepo,
dneska nás opouští to staré a začíná nové (slunovrat) a tak jsem vypustil to staré Wink

Jasně že máš pravdu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 10:04 pm    Předmět: Citovat

nevím Mílo jak moc vážně to myslíš s tou pravdou a ani nevím jak moc či némoc pravdu mám, zato vím určitě že každý má právo vypustit to staré Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 10:09 pm    Předmět: Citovat

Laughing Pepo, s tou pravdou jsem to myslel vážně i když se tam směju Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 10:13 pm    Předmět: Citovat

no právě Very Happy

jinak Mílo přeju hezké Vánoce kdyby jsme se už do tý doby "neviděli" jako že asi ne, neboť jedu zítra na pár dnů mimo internet

a všem přeju taky samozřejmě, užijte si volna a klidu, potřebujeme ho

Pepa Krabas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund