Fórum - Zobrazit téma - BOŽÍ SVĚTLO - závislosti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - BOŽÍ SVĚTLO - závislosti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

BOŽÍ SVĚTLO - závislosti
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:36 pm    Předmět: Citovat

Evi, nemyslela jsem, že je moje zkušenost nějak zásadní, proto jsem hned nereagovala, spíš jsem si se zájmem četla diskuzi tady i na tom o té "zázračné" havajské technice.
(Osobně se v této věci stavím za názory Mirka a Toory, líp bych to nesesmolila, konečně, z Ameriky přišlo spoustu zajímavých věcí a metod, holt tam hoví bombastické reflexi, což v našich měřítkách vyznívá komicky, ale v jádru to je jeden z dalších návodů k tomu jak lidi dovést ke kvalitnějšímu životu)

ALe jestli ti to k něčemu bude, budu ráda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 8:32 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Wink
Jinak symbol Boží světlo mi byl vysvětlen i jako jakási rychlospojka k navázání a oslovení vyššího Já. Dá se jím i čistit prostor, odvádět přivtělené bytosti, což se dá udělat i pomocí Reiki, pokud s tím někdo chce pracovat , není to reiki symbol, takže se při nalaďování do reiki nepředává, ale je silný, úžasný, zkrátka já jej vnímám jako symbol vlastního odhodlání a celému převzetí zodpovědnosti za vlastní rozhodnutí v jakékoli situaci. Zkrátka že se rozhodnu prosvítit něco, kde je tma a že počátám, že když se rozsvítí, že taky můžu uvidět věci, které mi budou zprvu nepříjemné, , budou bolavé, budou znamenat nejdřív bolest. Jenže abych mohla jít dál, musím vědět, co je mojí součástí, z určité části ponořené ve tmě. Abych to mohla skouknout a přijmout, potřebuju trochu toho světýlka Wink


Já bych se měla asi trochu víc odvázat a víc experimentovat a nebát se jestli to dělám nebo nedělám dobře. A sama pro sebe si to zmapovat, protože co funguje jednomu, nemusí fungovat druhému, ne ?

Takže mě se symbol osvědčil při pomoci s odstraňováním závislosti na nikotinu.
Naopak se mi vůbec neosvědčil při odstranění bolesti . Ale tam úplně úžasně zapracovaly ty 3 klasické symboly.
No a dnes mi něco řeklo Very Happy , že bych symbol Božího světla měla vyzkoušet při psychochirurgii. Tak jsem to udělala v okamžiku, kdy jsem žádala o pomoc své průvodce. Věřím, že jsem jim hezky posvítila na cestu a že pomohli, kde mohli Very Happy .
Citace:
Nu a nakonec mi došlo, že stačí opravdově chít něco poznat, tím je automaticky formulován záměr a i bez toho symbolu se tím pádem člověk naladí na to co se odhodlal prosvítit a přitáhne si to do života.

Asi to opravdu jde bez symbolů. Ale mě se příčí v tomhle ,,lajdačit ". Zatím si neumím představit, že bych symboly nepoužívala. A tenhle si mi obzvlášť líbí.

Renčo, děkuji za obsáhlou odpověď. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 8:27 am    Předmět: Citovat

Citace:
No a dnes mi něco řeklo , že bych symbol Božího světla měla vyzkoušet při psychochirurgii. Tak jsem to udělala v okamžiku, kdy jsem žádala o pomoc své průvodce. Věřím, že jsem jim hezky posvítila na cestu a že pomohli, kde mohli .


Shocked co to je psychochirurgie Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 12:53 pm    Předmět: Citovat

Zjednodušeně řečeno je to technika, kdy pomocí vizualizace a např. pomocí symbolů léčíš např. nějaké zranění, nemocný orgán atd.
Poprvé jsem o tomto slyšela na semináři Modrá alfa - jako mentální léčení. Je to podobné, záleží i na fantazii. Zatím to zkouším na sobě .
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund