Fórum - Zobrazit téma - BOŽÍ SVĚTLO - závislosti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - BOŽÍ SVĚTLO - závislosti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

BOŽÍ SVĚTLO - závislosti
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 8:47 pm    Předmět: BOŽÍ SVĚTLO - závislosti Citovat

Ahoj lidi. Pracujete se symbolem Božího světla ? Symbol mi byl předán na R2, ale nebyla jsem do něj zasvěcena.

Použila jsem ho poprvé pár dní po zasvěcení do R2. Pomocí něj jsem odstranila jedné spolupacientce s jejím souhlasem nikotin z krabičky cigaret a naplnila je léčivou esencí.
( Chtěla se odnaučit kouřit ). Za hodinu si šla zapálit a vrátila se s tím, že půlku cigarety už nedokázala dokouřit . Udělalo se jí špatně.
Chtěla jsem zpětnou vazbu. Dala mi svojí adresu, ale bohužel můj email jí nebyl doručen . Tak si říkám, že jsem se asi neměla dozvědět jak to bylo s ostatními cigaretami...abych si třeba v sobě nevytvořila pochybnosti. Tak to vnímám.

Symbol jsem použila úplně samostatně, bez ostatních symbolů R2. Ale ještě jsem použila oslovení JÁ JSEM
Máte nějaké jiné zkušenosti ?

Dál ho používám pro řešení svého zdravotního problému, ale ještě v kombinaci s jinými metodami.


Naposledy upravil Evik dne pá srpen 14, 2009 10:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 9:56 pm    Předmět: Citovat

Já Boží světlo vnímám silně.Nepracuji s ním.Při zasvěcení mi bylo řečeno,když ho použiju pro poutníka ( dříve na cestu do Jeruzaléma) a on se mu zpronevěří a spáchá zločin.Tak vina padne i na mne a já můžu přijít o schopnost ho používat.A tak nějak to cítím i já.Není kolem nás tolika lidí,kterým můžeme věřit stejně jako sobě.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 7:52 am    Předmět: x Citovat

Divná myšlenka, že já jsem zodpovědná za činy někoho jiného...
Každý jsme tu snad sám za sebe!
Nakonec můžeš se stoprocentně spolehnout a věřit sám sobě?
Kolikrát člověk sám sebe překvapí, jakou hloupost udělá!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 9:16 am    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Divná myšlenka, že já jsem zodpovědná za činy někoho jiného...
Každý jsme tu snad sám za sebe!
Nakonec můžeš se stoprocentně spolehnout a věřit sám sobě?
Kolikrát člověk sám sebe překvapí, jakou hloupost udělá!

šamanka


Citace z knihy Svět bez hranic :
Citace:
Naprostá zodpovědnost znamená přijmout vše a naprosto vše, co vstupuje do vašeho života – všechny lidi i s jejich problémy, neboť jejich problémy jsou i vaše. Vyskytují se ve vašem životě, a pokud převezmete plnou zodpovědnost za své prožitky, pak musíte také převzít plnou zodpovědnost za ty jejich. To vy jste zdrojem všech zkušeností.


http://www.mojeeft.cz/recenze/Svet-bez-hranic-Tajna-havajska-technika-na-vytvareni-hojnosti-zdrav-miru

Nějak s tím mám také problém. Nevím proč bych měla být zodpovědná za to, že např. prodavačka ošidí člověka stojícího přede mnou ve frontě a proč bych měla být zodpovědná za to, že on se nechal ošidit.Jak jsem s tím byla zpočátku docela nadšená, tak teď už nejsem .

Bylo mi vysvětleno, že pokud to beru tak , jak říkám, odděluji se od jednoty. Jak řekl Ježiš. Co činíš tomu nejposlednějšímu, jako bys činil mně.

Jak říkám, k tomuto kroku dál nejsem připravená.

Myslím, že u vás v Brně bude seminář, zabývající se touto Havajskou technikou a pro velký zájem ho v září pořádají i v Praze.( Hó oponopono )

Ahoj E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 11:14 am    Předmět: Re: x Citovat

Citace z knihy Svět bez hranic :
Citace:
Naprostá zodpovědnost znamená přijmout vše a naprosto vše, co vstupuje do vašeho života – všechny lidi i s jejich problémy, neboť jejich problémy jsou i vaše. Vyskytují se ve vašem životě, a pokud převezmete plnou zodpovědnost za své prožitky, pak musíte také převzít plnou zodpovědnost za ty jejich. To vy jste zdrojem všech zkušeností.


Tohle myslíš vážně? Spasitelský syndrom v čisté podobě?
Jsme pochopitelně součástí všeho kolem sebe, ale nemůžeme převzít odpovědnost za prožitky lidí kolem nebo mít zodpovědnost za celý svět.
Mnohem lepší a důležitější je převzít zodpovědnost sám za sebe a svůj život. Ten ovlivní i ty ostatní, ale ne tím, že se sobě ztratíme a soustředíme na okolí.
A co pak když tohle nezvládneme, což je skoro stoprocent?

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 11:24 am    Předmět: Citovat

myslím, že to musí být vytrženo z kontextu, takhle by to snad nikdo nemohl napsat... tak, jak je to podané, tak s tím také nesouzním
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 12:11 pm    Předmět: Citovat

Jak nás to učí Damao a Evička?

Přijímám SVŮJ DÍL odpovědnosti.


Krásný den Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 11:23 pm    Předmět: Citovat

To vy jste zdrojem všech zkušeností
To je citace z knihy svět bez hranic.Je to ta poslední věta z vaší citace.Co říká.Nemluví o spasytelským syndromu.Co vysílám,to se mi vrací.Tím mněním své okolí a potkávám lidi,které chci potkat.Naši předkové říkali Každý k svému.Nebo vrána k vráně sedá.A víme,že mi si už před narozením vybíráme vesmír,do kterého se narodíme.Mi si ho vytvoříme a v něm žijeme.Ale jestli to platí bezezbytku,a já tvrdím že ano,pak mám vlastně zodpovědnsot za to co jsme vytvořil.To je zase jiný úhle pohledu.A tato zodpovědnost se nedá splést se spasitelským syndromem.A už název knihy,nečetl jsem jí,napovídá,že asi o tom je v ní psano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ludmila
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 15.2. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

JÁ TO VNÍMÁM TAK, ŽE člověk je prostě zodpovědný za SVŮJ POSTOJ k okolnímu světu... tak chápu tu zodpovědnost za druhé... coříkáte?

A pak mě k tomu ještě napadá, není to myšleno jako POKORA? Jako že přijmeme hříchy jiných,,, jako to vlastně udělal Ježíš, že připustíme, že ostatní mají stejné šance jako my... a tím že se včleníme do té JEDNOTY VESMÍRU se všemi ostatními(hříšníky) dostaví se ta určiutá pOKORA .. po nikom se určitě nechce aby byl ZODPOVĚDNÝ za druhé, ale za pocity vůči nim to být zodpovědný může a pokud k¨druhým přistupujeme pozitivně, že třeba i to, že prodavačka ně¨koho ošidí může být paradoxně pozitivní zkušenost(např. poučení pro zákazníka, aby tam už nechodil)... pak se to už dá lépe přijmout, ne?

Takhle to chápu já.. snad je totrochu srozumitelné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 5:09 am    Předmět: Citovat

Ludmilko, rozumím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Lendulko,ano.Ale hříchy druhých nepřijímat,ale uvědomit si,že tím,že je vidím,tak za prvé,mněl jsem je vidět a za druhé mám si něco uvědomit,něco mne to učí.Třeba ta nepoctivá prodavačka mne má upozornit na to,že jaký chci být já,Zda jako ona a nebo poctivý.Neustále nám to bude vesmír připomínat do chvíle,kdy mi sami přestaneme pochybovat o své poctivosti.Pak už takovou prodavačku nepotkám.Tak že to není hřích ale jen učební lekce.A moje zodpovědnost je v tom,že dokud já to nevyřeším,tak mi to vesmír stále dokola posílá.A jsou tu lidé kvůli mě,aby mne to učili.Tak že ten jejích přestupek dělají kvůli mně.Snad to lépé pochopíme,když si uvědomíme,že jsme všichni děti Boží.Jsme všichni stejní.nikdo není hříšník.A stejně jako já jsem si vybral,že budu ted a tady v tomto vesmíru a vytvořil jsem si ho,tak to samé udělali i oni a navzájem jsme souhlasili,že tu budeme spolu,že se budeme spolu něco učit.I naznámí člověk na druhé straně zeměkoule ovlivnuje moji energii.Já ji vnímám,moje duše o jeho duši ví a když odejde,moje duše jí doprovází.Proto i on je mojí součástí světa.Nemůžu vidět je svoje okolí.Moje zodpovědnsot je za celý vesmír,ale každý má JEN zodpovědnost za svou duchovní cestu.Za níčí jinou nezodpovídá.Ted jsem vám úplně zamotal hlavu.Jednoduše.Kdo řekne,že už nemá zodpovědnost za své děti,které už neviděl 10 let tak je snílek.On je nějak vychoval a on má zodpovědnsot za to,jak se chovají ke světu.Nemá zodpovědnsot za jejich činy,ale má zodpovědnsot za to jak je vychoval.Není hřích,je jen zkušenost.Člověk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:07 am    Předmět: Citovat

clovek napsal:
A moje zodpovědnost je v tom,že dokud já to nevyřeším,tak mi to vesmír stále dokola posílá.A jsou tu lidé kvůli mě,aby mne to učili.Tak že ten jejích přestupek dělají kvůli mně.

Moc pěkný příspěvek a já ho s dovolením přesunu na vlákno Hó oponopono Wink . Je to o příjímání zodpovědnosti a o té technice, kterou pořád nemůžu pochopit.

O symbolu Božího světla a jeho používání jsem se tedy nedozvěděla nic...asi ho nikdo nepoužívá Rolling Eyes .

E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 8:36 pm    Předmět: Citovat

Eviku ty nevděčnice.Já ti přece psal,že ho mám ale málo ho používám.Je to ta zodpovědnost.Jožka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:01 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Ahoj lidičky.Lendulko,ano.Ale hříchy druhých nepřijímat,ale uvědomit si,že tím,že je vidím,tak za prvé,mněl jsem je vidět a za druhé mám si něco uvědomit,něco mne to učí.Člověk


Ahoj Jožko, sice tohle vlákno čtu, ale to asi mělo být na Ludmilu............ Wink Wink Wink Wink Wink

Já jen "pro pořádek".

Pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Wink ale jooo, používala jsem ho jeden čas, abych vyzkoušela co to je. Mám k němu velkou úctu a pracovala jsem s ním když jsem měla pocit, že v něčem v mém v životě je potřeba nastolit Boží pořádek, moji natvrdlost nakopnout k nějakému pochopení, taky jsem ho jednou použila,když jsem se setkala nepřímo s tzv.černou magií - tehdy jsem cítila jeho sílu asi nejvíc, měla jsem na něm položenou ruku a prosila o ochranu. Tehdy mi tu ochranu nejen poskytnul ale taky mi dopomohl k nadhledu na celou situaci, že mi během několika minut došlo, že černá magie je cílená práce která využívá strach, tím, že se bojím neznámého a v mých očích asi příšerného, tak ten strach živím, ten roste, taky mi došlo, že se bojím vlastního strachu, následně mi dodal odvahu a sílu se tomu postavit úplně jinak, kde jsem ve jménu bezpodmínečné lásky prosila síly Lásky a Světla o to, aby osobě, která takhle blbne a používá energie tak že záměrně ubližuje - jak jinak, taky ze strachu, došlo, jak mrhá svými silami . Že když už má tak velké schopnosti s těmi energiemi pracovat, kdyby si tahle neřezala větev pod vlastním zadkem a využila to pro něco užitečnějšího. ALe ta prosbabyla vyslaná bez očekávání, jak to dopadne. COž u mne byl taky pokrok.
Moje pocity během té práce- když jsem měla ruku na symbolu a byla ve fázi prosby o ochranu, měla jsem pocit, jako když jsem schovaná v malé jeskyni a kolem mne to ukrutně fičí a dost nepříjemně. Když jsem se dostala do fáze, že mi došlo že to fičí hlavně moje strachy, které ty negativně programované energie hezky pošťuchujou jako Hele tady je strach tak ho zvětšíme, aŤ se nás holka bojí , když vlastně chce a věří tomu že se bát musí- tak se to jakoby stabilizovalo a narostlo moje odhodlání vystrčit z úkrytu nos a v tu chvíli mi taky došlo, že jediná energie je láska a to taková, která neposuzuje, neodsuzuje, jen se za někoho přimluví. Jak mi to do hlavy přišlo, nevím. ALe byl to šupec. Úžasná lekce o strachu a lásce.
Když jsem začla za tu osobu směrem tam nahoru prosit, najednou to přestalo a polil mě úžasný pocit. Pak už jsem nemala potřebu se dál schovávat, ani se tou záležitostí zabývat.
Je to už nějaký ten rok zpátky.
Jinak symbol Boží světlo mi byl vysvětlen i jako jakási rychlospojka k navázání a oslovení vyššího Já. Dá se jím i čistit prostor, odvádět přivtělené bytosti, což se dá udělat i pomocí Reiki, pokud s tím někdo chce pracovat , není to reiki symbol, takže se při nalaďování do reiki nepředává, ale je silný, úžasný, zkrátka já jej vnímám jako symbol vlastního odhodlání a celému převzetí zodpovědnosti za vlastní rozhodnutí v jakékoli situaci. Zkrátka že se rozhodnu prosvítit něco, kde je tma a že počátám, že když se rozsvítí, že taky můžu uvidět věci, které mi budou zprvu nepříjemné, , budou bolavé, budou znamenat nejdřív bolest. Jenže abych mohla jít dál, musím vědět, co je mojí součástí, z určité části ponořené ve tmě. Abych to mohla skouknout a přijmout, potřebuju trochu toho světýlka Wink
Nu a nakonec mi došlo, že stačí opravdově chít něco poznat, tím je automaticky formulován záměr a i bez toho symbolu se tím pádem člověk naladí na to co se odhodlal prosvítit a přitáhne si to do života. Když si nesedí na vedení, stačí jemná indicie, když si na tom vedení zrovínka hoví, tak je ten symbol , řekla bych, faj nástroj, aby mu ten zadeček trochu poodstrčil Wink . V míře toho, jak moc opravdově chce.
Taková je moje poznávací zkušenost s tímto symbolem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund