Fórum - Zobrazit téma - Reiki na cestu poslední... (?) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki na cestu poslední... (?)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki na cestu poslední... (?)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 8:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Omlouvám se,ale možná jsem to špatně psal.Nebojuji s existencí,kdo je silnější.Cokoliv se mi podaří,děkuji jí za ten dar který mi dala.Když se mi něco nedaří z pohledu rozumu a logiky tak si čím dál více uvědomuji,cítím,jak se mi duše směje radostí z pochopení.A pak ještě vroucněji děkuji.Učím se pokoře.Nejsem nic a nikam nejdu.
Kdo dělá rodiné konstelace ví,že nemoc je jen druh sebevraždy člověka.Skutečně smrt není dána a jen my sami se rozhodujeme,rozhodneme kdy odejít.Můžu už odcházet a někdo mi pomůže něco pochopit,něco si uvědomím a neodejdu.Možná pochopím,že ještě musím někomu něco pomoci splnit.Ještě jsem nepomohl všem,kterým jsem to slíbil.A nebo pochopím,že můžu pomoci těm,které jsem potkal teprve poprvé zde na zemi.Proto třeba umírající žena na těžkou nevyléčitelnou nemoc a někdo ji přesvědčí,že její děti ji ještě potřebují.A ona se zázračně uzdraví.
Jestli my sami si určujeme do jaké rodiny se narodíme,co se tady budeme učit,vybíráme si i svoje jméno sami,vteřinu narození aby i hvězdy nám dali to naše předurčení a podpořily nás,tak proč si myslet,že smrt za nás někdo určuje.Tak ted ti sfouknu svíčku.Jsme tu sami za sebe,sami se můžeme zmněnit ale nikoho jinýho,tak proč by někdo jiný sfouknul moji svíčku.Je to moje práce a nepotřebuji pomoc.Zvládneme to všichni sami,stejně jako dokážeme sami zvládnout tento život.Máme na to síli i odvahu.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

Ještě mne napadlo.Možná naše pochybnosti o smrti pramení z neschopnosti přijmout fakt,že když nás opouští někdo,koho jsme milovali,tak náš rozum se brání přijmout zodpovědnost za jeho smrt.Že třeba tam nahoře jsme chtěli,aby nám naše doprovodná duše,se kterou se máme rádi,nám slíbila,že nás svojí smrtí něco naučí.Že skrze její smrt něco pochopíme.Třeba nám její smrtí pomůže přijmout fakt,že už jsme velcí a můžeme být ve světě sami.Nebo nám důvěřuje a už nás nemusí vést za ruku a mi se dokážeme postarat o sebe i okolí.Rozum to nepochopí,že smrt může být dar z lásky.Obzvlášt to nechápeme u našich dětí když odcházejí...Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

clovek napsal:
,tak náš rozum se brání přijmout zodpovědnost za jeho smrt....Šaman


Jak to myslíš? Pokud jsme ji nezpůsobili? Jsme přece zodpovědni každý za svůj život.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 12:35 pm    Předmět: Citovat

Staří lidé v určitém věku umírají, někdo dříve někdo déle. Tečka. Neřešte nesmysly. Je potřeba začít u přijetí prostého faktu, že se tak děje. Umírající potřebuje najít klidný vyrovnaný stav mysli, návrat k celku a ti co tu ještě zůstávají se potřebují rozloučit a přijmout odchod, teprve pak se mohou ptát a hledat, co jedinečného v jejich životě se nyní mění, čeho se vzdávají, co získávají.
Tohle není nějaká psychologická teorie, to je práce s tím co se děje, bez zbytečného zatahování představ mysli do hry. To můžeme probírat v klidu u čaje, ne u lože umírajícího člověka.

Přeji vaší rodině klidné rozloučení.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: čt srpen 13, 2009 2:07 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že jsme všichni včera pořešlili, vše, co bylo třeba dořešit. Každý tak trochu po svém. Každopádně babi nakonec "spokojeně" odešla. I když co se týče duše, nemusí se týkat fyzického těla... Sad Tam to o spokojenosti asi moc nebylo.

Dnes můžu za sebe i svého muže (myslím) říct, že jsme včera překonali jeden z životních zlomů a ačkoliv v našich srdcích zůstal smutek, cítíme oba vnitřní klid.

Díky všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2009 10:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Jájo.Jste spolu s manželem silní,jste tu i pro děti.Život musí jít dál. Oba dva máte sílu a lásku jít dál.Děkuji ti za důvěru,že jsi v tak těžké chvíli přišla k nám.Kéž bychom našli i my odvahu opřít se o jiné když i nám bude těžko.Je to zavazující.Děkuji ti.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Jarka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.7. 2008
Příspěvky: 122

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 8:56 am    Předmět: Citovat

Ahoj Jožko,
než jsem odeslala ten první příspěvek, několikrát jsem váhala, jestli to udělat mám... několikrát jsem ho chtěla smazat s tím, že proč mám někoho "obtěžovat" svými starostmi.
Jenže pak jsem se na to podívala z druhé strany. Dobře vím, že je všude spousta lidí, kteří řeší stejný nebo ještě horší "problém". Ale většinou nemají odvahu se o něj "podělit".
A dnes můžu říct, že jsem udělala dobře. Nevím, co mi pomohlo úplně nejvíc, ale vím, že kdo si to přečetl, poslal směrem k nám své myšlenky (energii), někdo navíc reagoval veřejnou zprávou nebo zprávu soukromou nebo zavolali (ještě jednou všem děkuji Smile ). Všechno, co jsem si od všech přečetla nebo vyslechla, mi nějakým způsobem pomohlo. A musím uznat, že teď, pár dní po bábině smrti, jsem naprosto vyrovnaná (nejen já, ale i manžel a holky) a dá se říct v pohodě.
Smutek a vzpomínky se prostě v určitých intervalech dostaví, ale to, jak jsme schopni je teď přijmout je prostě úžasné!!! ...bez slziček a dokonce i s úsměvem...
A to je to, co přeji všem, kdo potřebuje v podobné situaci podpořit. Překonat vše s podporou spřízněných duší a dojít k vyrovnanosti co nejdříve.

Můj vzkaz všem je: v těžké chvíli nejsi nikdy sám, pokud to sám nechceš... neboj se o svůj problém podělit, protože vždycky se najde nějaká dušička, která Ti ze srdce ráda pomůže Tvůj strach, bol, smutek, ... (doplň, co uznáš za vhodné) překonat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.39 sekund