Fórum - Zobrazit téma - Vnitřní muž a vnitřní žena s Evičkou a Damaem - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vnitřní muž a vnitřní žena s Evičkou a Damaem
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vnitřní muž a vnitřní žena s Evičkou a Damaem
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 8:08 pm    Předmět: Citovat

Když už Stáňa ála polgara začala s práskačstvím, tak já Vám na ní také něco řeknu. Pokud budete mít to štěstí a tuhle ženu potkáte, poznáte, co je otevřené srdce, láska a pokora. Nepíšu to nijak na revanš, jenom jsem si uvědomila, že na poznání, které jsem si z Muže/ženy odvezla a které je pro mě naprosto zásadní, měla lví podíl. A vím, že i mnohým jiným otvírala oči i srdce, aby dokázali uchopit svůj život. Uf uf brekeke.... zní to hodně škrobeně, ale snad pochopíte, co myslím.
Zkátka Ti Stáňo ze srdce děkuji.
Hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 9:54 pm    Předmět: Citovat

smart napsal:
Když už Stáňa ála polgara začala s práskačstvím, tak já Vám na ní také něco řeknu. Pokud budete mít to štěstí a tuhle ženu potkáte, poznáte, co je otevřené srdce, láska a pokora. Nepíšu to nijak na revanš, jenom jsem si uvědomila, že na poznání, které jsem si z Muže/ženy odvezla a které je pro mě naprosto zásadní, měla lví podíl. A vím, že i mnohým jiným otvírala oči i srdce, aby dokázali uchopit svůj život. Uf uf brekeke.... zní to hodně škrobeně, ale snad pochopíte, co myslím.
Zkátka Ti Stáňo ze srdce děkuji.
Hanka



No, já se pod to můžu podepsat a ještě přidám, že mě tahle žena Wink několikrát v životě pomyslně hoooodně nakopla. Nakopla nastartovala a jěště z povzdálí dohlíží, jestli mi nedochází "šťáva"..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 10:22 pm    Předmět: x Citovat

Podepisuji. Umí nasadit brouka do hlavy, což se jí u mě taky podařilo.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 11:17 pm    Předmět: Citovat

Děvčata,není co dodat,také ji miluji. Very Happy Je jednička.

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 10:31 am    Předmět: x Citovat

Nevím, jak ostatním, ale mě se stala zajímavá věc. Reakce okolí po návratu. Často tu někdo ze začátečníků píše o tom, co se jim děje po zasvěcení, kdy se okolí chová zvláštně. Kdysi jsem to sama zažila, ale trochu v jiné pozici, byla jsem v tom až po uši. Protože mě tahle reakce po takové době ohromně překvapila, zvlášť po tom, když je na mě moje okolí už dávno zvyklé, tak jsem začala pozorovat co se děje trochu s nadhledem. Možná právě ten zvyk působí, že velká část rodiny a blízkých přátel reaguje divně - nervozně, nepřátelsky. Zatímco jiní, cizí nebo lidi, se kterýma nemám tak úzký osobní kontakt, se víc přibližují.
Fakt zajímavé, pro nepřipraveného to musí být dost náročné (no i pro znalého ale ten už si s tím líp poradí)!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 10:39 am    Předmět: návrat do reality Citovat

Mílo,

sice jsem nebyla na Muž - Žena, ale "jenom" na Dítěti, ale tahle myšlenka mě taky napadla.

Všichni jsou nějak jiní . Děti jsou báječné a jejich puberta mi najednou připadá legrační, navysává mě to, tak jako dříve. Naši jsou jiní, ségry jsou jiné, přítel to nerozdýchal.................

A nebo mě taky napadlo, že jsou stejní jako dřív a jenom já to vše jinak vnímám.........

Každopádně je to hukot a já si připadám mnohem víc spokojená, vyrovnanější, v pohodě a SVÁ.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: po srpen 17, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

Moc vám všem děkuji .... Embarassed Embarassed Embarassed

Ufff, jdu si opravit makeup.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund