Fórum - Zobrazit téma - Hibiki při předávání na dálku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hibiki při předávání na dálku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hibiki při předávání na dálku

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dadla
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 10:08 pm    Předmět: Hibiki při předávání na dálku Citovat

Dobrý večer všem. Všude se dočítám o tom, co znamenají nebo mohou znamenat různé pocity v dlaních a rukou při přímém předávání, tedy nad fyzickým tělem. Ovšem pokud posílám na dálku, třeba na nějakou konkrétní bolest, problém nebo do nějaké situace apod., odehrává se mi často mezi rukama spousta věcí, mívám i další pocity, než těch pět, které jsou popisovány při dotykovém reikování (například to proudí výrazně po kruhu - někdy po směru, jindy proti směru hodinových ručiček, jindy mi to mezi dlaněmi maluje ležatou osmičku sem a tam apod.) Některé z nich by šlo jen těžko nějak popsat slovy nebo graficky znázornit. Předávám reiki převážně na dálku, a ta škála se postupně čas od času rozšiřuje o další pocity. Je to nádherné. Ale nevyznám se v nich. Chtěla jsem se tedy zeptat, jestli někdo máte podobnou zkušenost. Děkuju za vaše reakce* d.

Naposledy upravil dadla dne po srpen 10, 2009 10:20 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 11:51 pm    Předmět: Citovat

Průvodní jevy, každý je má trochu jiné. Prostě to ber tak, že dochází k reakci na to, co nabízíš, což je dobrá zpětná vazba pro tebe. Není ale nutné příliš řešit co znamenají obloučky, směr nějakých pocitů. Nenech se tím rozptylovat, důležité je aby postupně docházelo k zeslabování intenzity těch pocitů.

Ani japonci tyto vjemy hibiki, příliš neřešili, prostě signalizovaly místo, kde je třeba ošetření.
Když působím na dálku také mám různé pocity, to důležité je když se výrazně zeslabí nebo zmizí uplně, to je pro mě signál, že stačilo.

Lze s těmito pocity pracovat i částečně diagnosticky, ale to bych příliš nedoporučovala, pak se ztratí hlavní pointa Reiki - následování harmonie bez zasahování, s tím "cítím blok tuhle a tamhle" prostě opatrně, zdání často klame, pocity se různě mění, stěhují. Jsou signálem změny.

Přeju příjemné zkušenosti. Nejlépe kdyby sis to mohla zkoušet i kontaktně,a srovnávat si zkušenosti.

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
dadla
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2009 7:00 am    Předmět: Citovat

Děkuji Naryo za odpověď. Diagnostikovat určitě nehodlám, spíš by mě zajímalo, jestli bych mohla nějak zjistit, jak se stav vyvíjí, protože asi ve 2 případech nemám zpětnou vazbu od příjemce, jestli je mu lépe, hůře, co cítí atd. Takže se snažím usuzovat jen podle těch pocitů.

Pokud tomu tedy dobře rozumím, tak když postupem času intenzita těch pocitů je například den ode dne menší, pohyb mezi rukama klidnější a vyrovnanější, znamená to, že dochází ke zlepšení. Chápu to správně?

Díky za konzultaci Smile


Naposledy upravil dadla dne po srpen 10, 2009 11:47 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 7:17 pm    Předmět: Citovat

Když jsem hledal v podobném případě metodu jak na to, protš jsem si nakopíroval postavu panáčka a své pocity po působení jsem si zakresloval. Bylo to hodně dobré a účinné. Doporučuji!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dadla
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

Damao, díky za tip s tím panáčkem:-) Já si to začala zapisovat, ale na postavičce by to mohlo být přehlednější...prima nápad Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dadla
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 8:28 pm    Předmět: Re: Hibiki při předávání na dálku Citovat

Mimochodem - může úplněk měsíce ovlivnit intenzitu vnímavosti? Tři dny (den před, v den úplňku a cca den poté) jsem měla dojem, že jakoby reiki moc neproudí, protože pocity v rukou byly velice slabé - jedno komu jsem posílala, prostě celkově málo vyrazné, jakoby dlaně částečně znecitlivěly. Pak se to ale zase obnovilo. Napadlo mě jedině, že v té době byl úplněk. Stavá se vám to také?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Dadlo. O tomhle jsem take premyslel protoze intenzita u me take kolisa...ale nema to vliv na ucinnost. Prvni co me napadlo, bylo zda to nesouvisi s mesicnimi fazemi ....ale nezda se mi to tak pravidelne. Spise bych zatim videl kolisani geomagnetickeho pole zeme ci dalsi mozne priciny...ale neni to vlastne jedno? .-)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 10:35 pm    Předmět: kolísání Citovat

Ahojky pisatelům tohoto vlákna.
Děkuji za osvětlení mého "taky problému".

Taky se mi stává, že Reiki někdy jakoby necítím, nebo jen velmi slabě a teď při čtení vašich příspěvků mi došlo, že zrovna teď při úplňku jsem tyhle pocity měla taky.

Takže se přestanu pozorovat a budu "Reikovat" za jakýchkoli okolností, s důvěrou, že to funguje i tak.

Ještě jednou díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dadla
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:18 am    Předmět: Citovat

Já taky děkuju za vaše postřehy, protože jsem měla obavy, jestli mě "reiki neopouští" - jakože třeba něco dělám špatně (v myšlenkách, v životě) a tak jako "za trest" se mi vytrácí.. Confused Byl to smutný pocit. Ale přesto jsem posílala dál s tím, že " se určitě polepším"... Smile Pak jsem si právě všimla, že v ty dny byl první ze v dvou nejsilnějších úplňků v roce. Nicméně mě zajímal názor pokročilejších.
Hytere, je samozřejmě jedno, čím je to kolísání způsobeno, také po tom nehodlám dále nijak pátrat - jen se mi to stalo poprvé, tak mě to zaskočilo. Důležité je, zda to skutečně nenarušuje efektivitu na druhé staně.

Všem díky za sdílení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:42 am    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy nebojte se, nenarusuje Very Happy Very Happy Very Happy
"reikujte" jak nejlepe dovedete a o vic se nestarejte Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

aHOJ.vZPOMÍNAÁTE na příběh STOPY V PÍSKU.Když jsem se ohlédl,viděl jsem jen svoje stopyBože ale ty jsi mne opustil ve chvíli,kdy mne bylo nejhůře.A on odpověděl.Nikoliv,já tě neopustil.Viděl jsi jedny stopy.To byly moje,já jsem tě nesl na zádech.Pochybnosti nám nepřísluší.Svědčí o naši malé sebedůvěře.Nebojte se,Bůh vás neopustí ani reiki.Člověk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund