Fórum - Zobrazit téma - Prasečí chřipka-příčina ? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prasečí chřipka-příčina ?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prasečí chřipka-příčina ?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 6:56 am    Předmět: Prasečí chřipka-příčina ? Citovat

Prasečí chřipka se k nám už také dostala a určitě bychom jí neměli podceňovat a brát na lehkou váhu, i když se občas zdá, že z této nemoci je vytvořená jakási mediální bublina.

Vždycky mě zajímá somatická příčina každého onemocnění. Ta svá se pokouším zpracovávat.
Ale jak je to v případě epidemií a pandemií ??? Hraje v tom nějakou roli karma národa ? A dá se vůbec kromě prevence něco dělat ? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2009 9:56 am    Předmět: Citovat

Chřipky obecně jsou nemocemi 3. čakry. Jak se to má s tou "prasečí"?
Několik týdnů před "vypuknutím prasečí chřipky" jsem někde na internetu viděl povídání o tom, jak se vyrobilo mnoho léku Tamiflu proti ptačí chřipce a z avizované pandemie nakonec byla jen bublina. Proto mě vůbec nepřekvapilo následující:
1) objevila se prasečí chřipka a očekává se další pandemie
2) nejlepší lék na tuto chřipku je - světe div se - Tamiflu!
Na prasečí chřipku umírá v současné době procentuelně menší počet nemocných než na chřipky "obyčejné".
Nebojujeme s nemocí. Pomáháme lidem bojovat se sebou samými.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 7:34 am    Předmět: x Citovat

Podle mě je nejdůležitější nenechat se manipulovat strachem.
Strach je to největší nebezpečí! Dokonce i ve zprávách na Nově (kde oni a Blesk ví všechno nejlíp) byla reportáž, kde uznávali, že Tamiflu je na nic jak proti ptačí, tak prasečí či klokaní či kdovíjaké chřipce. Ale koupit si to "PRO JISTOTU" můžete. Nedávno jsem na seznamu četla něco strašného, co by se dalo už označit za trestný čin šíření poplašné zprávy: nevinný článek o tom, kolik lidí na pandemii umře, pro jak málo lidí by bylo u nás Tamiflu a podobné bláboly. A je nějaká pandémie? Není. Ovšem když si tohle přečte běžný manipulovatelný člověk, už má hrůzu z toho, jak okolo něho vymírají celá města a v lékárnách se vede boj na život a na smrt o nefunční léčivo.

Moje matka ví jak je očkování proti chřipce na nic. Hodně jsme o tom mluvili. Šla na operaci oka, tak co myslíte že udělala? Nechala se očkovat, protože by jí mohla dostat a při operaci třeba kašlat, prostě pro jistotu.
Hádejte co za chvíli po očkování dostala? Navíc se nikdy nemluví o vedlejších účincích, zvláště pro staré a oslabené lidi. Ale je zajímavé čtení nevyhodit příbalový letáček nebo si ho vyžádat u lékaře. U všech očkování.

Taky se nikdy při takové příležitost nemluví o tom, kolik jiných nemocí se šíří (tubera, AIDS, žloutenky nového typu) atd. A na jaké nemoci se skutečně umírá ve velkém.

A příčina? Když se koukám kolem sebe na ničení přírody, hnusnému chování lidí ke zvířatům, podmínky v jakých v chovech žijí a jak se s nimi zachází, pak bych řekla pomsta přírody. Vůbec bych se nedivila.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
stane
Nováček
Nováček


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 8:15 am    Předmět: praseci choroba Citovat

Mila eviku asi nevis ze tzv.praseci je udelana na zakazku jistych kruhu a korporaci a proto bych doporucil vice,cist.Ze se tady pripravuje jista genocida na obyvatele zeme a jiste i kvuli ziskum.No a hlavne taky chemtrails a jine ohavnosti techto satanskych korporaci a kultu. A proto cist a mit otevrene oci a usi je v teto spolecnosti asi vzacnosti protoze lide jeste furt spi,maji zavrene nahledy. Je to moc smutne proto lide bdete!!!!!!!!!!!!!!!! ahoj skore probuzeni vsem otevrene oci preje stane.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 8:26 am    Předmět: x Citovat

PS: není žádným tajemstvím, že trh s léky neustále enormně narůstá a zisky farmaceutických společností se blíží takovým lukrativním komoditám jako je obchod se zbraněmi nebo prodej drog.
Takže není zájem podporovat nic, co by zisky mohlo ohrožovat.
Myslíte si snad, že se něco takového dělá pro dobro lidstva?
Tam, kde hrají hlavní roli peníze?
A někteří se pro ně neštítí ničeho, lhaní je to nejmenší....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 8:39 am    Předmět: Citovat

Já si až tak nemyslím, že je to pomsta přímo od přírody, je to jen a jen důsledek lidského konání, na rozdíl od oteplování - tam na tom člověk až takovou zásluhu nemá, to je skutečný přírodní cyklus využitý k další ze strašících kampaní, na kterých se tak dobře vydělává.
Neustále se objevují další a další důmyslné bacily a jejich ještě dokonalejší mutace, že se až nabízí otázka, zda by takhle zlomyslná a zákeřná dokázala matka příroda vůbec být, zda to spíš není dílo lidských rukou, byť zpočátku v dobrém úmyslu. Mám teď na mysli např. geneticky upravované plodiny kvůli vyšším výnosům. Zde člověk skutečně zasáhl do přírodních produktů ve snaze vylepšit už dokonalé. Genetické šlechtění se provádí už desítky let a asi nastává doba, kdy se to začíná projevovat na lidech. První generace to ještě ustály, protože byly odolné vůči upraveným potravinám, s každou další imunita klesala. A teď je to tady, každé dva roky se najde nějaký nový vir, určitě ne zcela neškodný, ale pro zainteresované skupiny je to vítaný bubák, na kterém upevní svou moc a vydělají pěkný balík. Je třeba lidi pořád něčím strašit a ten strašák musí být stále větší a silnější, protože lidstvo si postupně zvyká a otupuje. Kde zůstal např. AIDS? Každý si už na jeho existenci zvykl a zařadil se téměř na úroveň angíny, na kterou se koneckonců taky dá umřít. Takže musí nastoupit skutečně masová kampaň, jako v posledních dnech, kdy se hrozí málem vymřením čtvrtiny planety a onemocněním každého pátého Čecha ( o Moravanech a Slezanech se naštěstí nic nepsalo Smile ). Co přijde příště na titulní strany? Srážka s kometou? Mimochodem - s každou nemocí se dá něco dělat, když už nic tak aspoň omezit její šíření, kdežto s kometou neuděláme vůbec nic, jedině snad Bruce Willis.

MUDr Ratha nemám rád, nicméně jej považuji za figurku nezbytnou k fungování jakékoli politické scény kvůli zajištění polarity a je to velice chytrý člověk, který své nepopiratelné schopnosti používá diskutabilním způsobem. Ale příjemně mě překvapil, že jako správný socan se právě on nezařadil mezi strašitele národa, ale že naopak veřejně prohlásil, že prasečí chřipka je víceméně zištný humbuk.

Prasečí chřipka je zcela jistě nebezpečná nemoc. Ale to je i BSA, ptačí chřipka, malárie, encefalitida přenášená klíšťaty, vzteklina, AIDS, syfilis, zápal plic, klasická chřipka, stres....
Nepodceňovat a nepřehlížet, ale nenechat se zblbnout.

Tož tak. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 2:53 pm    Předmět: Citovat

Na stránkách www.osud.cz jsem nedávno četl, že jakási společnost si nechala patentovat vakcínu proti prasečí chřipce ještě dřív než se objevily první zprávy o ní. To by odpovídalo skutečnosti, že je to nemoc vytvořená lidmi někde v laboratoři za účelem zisku. Jak se říká o peníze jde až v první řadě.

Co se týká Ratha, docela mě fascinuje jak na něj plno lidí nadává. Přitom to co chtěla provést s naším zdravotnictvím ODS by byl mor... Zdravotní pojišťovny a nemocnice dát do soukromých rukou, hrůza. No od politiky raději pryč.

S očkováním mám své zkušenosti a vážně uvažuju o tom, že už nebudu chodit ani na očkování proti tetanu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 4:24 pm    Předmět: Citovat

Ehm...to už jsme opravdu hodně mimo, ale protože ve zdravotnictví pracuji dvacet let, nedá mi to:
byl bych opatrný s odsuzováním soukromých zdravotnických zařízení, protože některá z nich doslova probudila mnohé pokojně spící státní ústavy z jejich pohodlného zahnívání. Stát není zárukou ničeho, viz např. Česká televize, dráhy atd.
Jistě, zlatokopové se najdou všude, ale doslova všude, tudíž i ve státním sektoru. A zrovna výše zmiňovaný MUDr umí velmi dobře těžit z obojího. Nejsem jeho fanda, ale to je tak vše, co s tím můžu dělat.

Omlouvám se za odbočení z tématu, ale tvrdím, že nebýt soukromých zdravotnických zařízení, valná většina státních by stále vypadala víceméně jako za starých časů.

Tož tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 5:36 pm    Předmět: Citovat

Jsou lidi co chtějí svoji práci, své povolání dělat dobře a jsou lidi co řeší investice, svá číslíčka chci mít větší, tady by to šlo...tak to tu vyždímem a zmizíme - to je kapitalismus urvaný z řetězů, svět ekonomických magnátů, globalizace sve své největší zrůdnosti, taková jedna velká pyramida a pak že jsme svobodní... naprosto s tebou Kamo souhlasím, jsou tu lidi, kteří dostat šanci, budou dělat svoji práci vynikajícím způsobem, budou péči lidem nabízem efektivně, s přiměřenými náklady, dobře budou počítat s tím co si budou moci dovolit a za kolik to lidem nabízet.
To, že teď je všecko u lékaře "zadarmo" je ohromná iluze, každý měsíc dáváme nemalé peníze, aby to celé fungovalo. I ten kdo nepracuje musí uhradit každý měsíc 1080 (minimální částka, kdo pracuje platí víc) na své zdraví (za notorická nemakačenka to platime všichni, v rámci podpory). Na důchod peníze když neplatíme, nemáme, na zdravotnictví musíme platit, vždy a bez vyjímek (a když nemusíme, platí to za nás někdo jiný).

Ale k chřipce, potřebovali vyprázdnit sklady, prodat vakcíny a léky než jim skončí doba použitelnosti. Zákazníci si to pak vyhodí sami, krom pář případů, kde ty léky použijí. Ostatně, když jsme u Tamiflu...kdy byla naposledy nějaká super chřipka?Smile kdy se nabíraly zásoby? Před dvěma lety - ptačí!Smile Řekla bych že výdrž léků je tak cca 2 roky...vynikající strategie, nikdo neřeší jaké typy lidí umírají (slabí, špatná hygiena, nedostatečná výživa,...)

Tady bych ani psychické příčiny nehledala, vyjma velmi nepřímého oslabení, které prostě způsobí že tahle agresivní potvurka se stihne pomnožit. Já si v zimě užila s kdovíjakou mutací, 5 dnů horečky, 2 týdny potom jsem se sbírala...a co jako? Mám se bát smrti? 1x za 2-3 roky je prostě moje vakcína... tělo si potřebuje osvěžit pamět.

K hladkému průběhu dopomůže vhodná ošetřovatelská péče a posilování těla. Komplikace jen ukazují, že už předtím nebylo něco ok... člověk neumře na selhání srdce kvuli chřipce, ale kvuli tomu, že srdíčko díky svému neuspokojivému stavu a špatnému opečovávání, prostě nevydrží, to co, nezatížené mohlo dříve... Nebezpečné jsou neznámé mutace...tělu trvá, než si vzpomene.

Jestli existuje něco jako národ chřipkařů... těžko říct, nikdo asi statistiku nedělal a i tam bych to přičítala této karmě - stylu života, úrovni péče o sebe, celkové psychofyzické kondici organismu,...takže být v pohodě, nezatížený, dobře živený je asi vhodná dharma (cesta).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 5:50 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím, za své tělo je nakonec každý odpovědný jen sám sobě, i proti chřipce se dá preventivně něco dělat, třeba se otužovat, hýbat se a cvičit - ale zase se zbytečně nepřepínat, trošku uvažovat co, jak často a proč to jím a spousta jiných věcí, které vlastně nic nestojí. Jenže právě tyto věci jsou pro člověka dražší než ten nejdražší a nejnedostupnější lék, musí totiž sám se sebou a pro sebe něco dělat a ne se pak spoléhat na Tamiflu a jiné zázračné tabletky. Sami dobře víte, jak je těžké přinutit lidi dělat víc, než jen polykat prášky a odevzdaně vysedávat v čekárnách u lékařů. A přitom stačí málo. Osobně vyzkoušeno.

Sedávej zdechloňu v koutě - přijdou bacily, najdou tě... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Já si až tak nemyslím, že je to pomsta přímo od přírody, je to jen a jen důsledek lidského konání


No jo vlastně, zákon příčiny a důsledku. Pořád jsem neuměla pochopit, proč bych měla být zodpovědná za chyby někoho jiného, když se mě ta věc zdánlivě netýká. Ale pokud odmítám tu 100% odpovědnost, odděluji se od jednoty.
Ale zase nevím , jak bych mohla ovlivnit třeba ty zmíněné epidemie, katastrofy atd... Zatím je to na mě strašně moc složitýSad .

Citace:
Neustále se objevují další a další důmyslné bacily a jejich ještě dokonalejší mutace, že se až nabízí otázka, zda by takhle zlomyslná a zákeřná dokázala matka příroda vůbec být, zda to spíš není dílo lidských rukou, byť zpočátku v dobrém úmyslu. Mám teď na mysli např. geneticky upravované plodiny kvůli vyšším výnosům. Zde člověk skutečně zasáhl do přírodních produktů ve snaze vylepšit už dokonalé. Genetické šlechtění se provádí už desítky let a asi nastává doba, kdy se to začíná projevovat na lidech. První generace to ještě ustály, protože byly odolné vůči upraveným potravinám, s každou další imunita klesala.


Ten počáteční úmysl byl asi dobrý. Větší výnosy, minimální ztráty. Ale ve finále nula od nuly pojde, protože polovina lidstva stejně hladoví a druhá polovina potravinami plýtvá. Přitom by nás naše planeta zřejmě uživila všechny. Jenomže my jsme jí neumožnili nás o tom přesvědčit.
Ještě víc znepokojující jsou zásahy do živočišných organismů, klonování....neumím si představit, v co všechno se to může zneužít a zvrtnout. Možná už se tak děje Rolling Eyes . A vlastně i za tohle bychom měli mít zodpovědnost...
Citace:
A teď je to tady, každé dva roky se najde nějaký nový vir, určitě ne zcela neškodný, ale pro zainteresované skupiny je to vítaný bubák, na kterém upevní svou moc a vydělají pěkný balík.


Vydělává se na všem. Bohužel na zdraví i na životech. Ale jsme to především my, kdo jim to umožňujeme. Naším přístupem ke svému zdraví...
Ale po bitvě je každý generál... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 9:16 pm    Předmět: Citovat

Kdysi dávno (asi tak v 92-93) jsem četl knížku, kterou kdosi sepsal s Karlem Gottem, už nevím jak se jmenovala. Namísto jednoduchého plácání kterak chudý chlapec ke slávě přišel, ačkoli i o tom tam byla zmínka, to byla spíš prezentace jeho někdy poměrně zajímavých názorů, které bych od něj předtím nikdy nečekal.
Jedna z úvah se týkala AIDS a bylo to poprvé, co jsem se vůbec setkal s názorem, že tento virus je umělého původu -kdepak nějaké opice a námořnická sodomie- který unikl z čísi laboratoře, lhostejno zda náhodou, nebo schválně. Jeho struktura je prý až moc umělá, dokonalá a odolná na to, aby mohla vzniknout jen tak evolucí.
Za prvé mě tenkrát překvapila Gottova šířka záběru a za druhé to vůbec nezní až tak nesmyslně. Neříkám, že to tak je a že světové farmaceutické firmy tajně vyvíjejí nové viry, aby pak mohly rýžovat na protilátkách, ale na druhé straně zrůdnost mamonu je nekonečná a nevyzpytatelná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 10:22 pm    Předmět: Citovat

http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9287
co dodat . . .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Souhlasím, za své tělo je nakonec každý odpovědný jen sám sobě, i proti chřipce se dá preventivně něco dělat, třeba se otužovat, hýbat se a cvičit - ale zase se zbytečně nepřepínat, trošku uvažovat co, jak často a proč to jím a spousta jiných věcí, které vlastně nic nestojí. Jenže právě tyto věci jsou pro člověka dražší než ten nejdražší a nejnedostupnější lék, musí totiž sám se sebou a pro sebe něco dělat a ne se pak spoléhat na Tamiflu a jiné zázračné tabletky. Sami dobře víte, jak je těžké přinutit lidi dělat víc, než jen polykat prášky a odevzdaně vysedávat v čekárnách u lékařů. A přitom stačí málo. Osobně vyzkoušeno.

Sedávej zdechloňu v koutě - přijdou bacily, najdou tě... Smile


na to se dá snad jen říci AMEN. ještě bych dodal, že tělo je uzpůsobeno pro zdraví a budeme-li si zdraví bránit, nemusíme bojovat s nemocemi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jc
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 2.12. 2006
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 8:26 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
zrůdnost mamonu je nekonečná a nevyzpytatelná.


hondba za penězi vedla vždy k neštěstí, ať už těch, kteří se honí, nebo těch, které honí. možná by to chtělo, aby se ti, které honí. přestali nechat honit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund