Fórum - Zobrazit téma - Reiki a linie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a linie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a linie
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 1:11 am    Předmět: linie Citovat

Kamo, líbí se mi, co jsi napsal.

Při čtení tohodle vlákna mě taky napadlo, jakpak to udělají ti, kteří absolvovali zasvěcení do Reiki I u nějakého mistra, do Reiki II u jiného mistra adt................ Těch důvodů k tomu může být několik, ať už, že je první mistr daleko, nebo nevyhovoval, nebo dokonce zemřel...........atd................
Odkdy se tedy "počítá" linie? Od "jedničky", od "dvojky", od "trojky"............. To je řečnická otázka, nemusíte mi na ni odpovídat.


K čemu je dobré vědět svoji linii? Já nenesu přece zodpovědnost za druhé, jestli "to" dělají dobře nebo špatně. I kdyby se ukázalo, že třeba mistr, který mě zasvěcoval, po čase přestal Reiki praktikovat, je to třeba zloděj, nebo někoho dokonce zapíchl, znamená to snad, že moje Reiki neplatí??? Rolling Eyes Ne, to určitě ne.

Nedávno při setkání s jednou holkou, co je taky zasvěcená do Reiki mě překvapily její otázky typu: A jak vy to tam u vás máte? A ke komu a kam chodíš? Jednak jsem chvilku přemýšlela, co myslí tím u vás a pak jsem postupně měla čím dál silnější pocit lehce zavánějící sektářstvím. Zkrátka my to máme takhle a to jediné je správné.......... Hmmmmmmmmmm
No a ji pro změnu překvapilo, že momentálně nechodím na žádná pravidelná setkání, semináře či praktická cvičení. To je prý špatně.

A to říká kdo?

Určitě je dobré se dál vzdělávat a studovat. Snažím se samostudiem, či hovory se spřízněnými dušemi. Také pro sebe na podzim jeden kurzík chystám.
Ale největší učitel je stejně život sám.

A stejně mám ráda pocit svobodné vůle. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

Kámo napsal
Citace:
Nějaký čas jsem se pohyboval v bojových uměních a tam je situace podobná - někdo velmi lpí na linii a jednotlivé větve se mezi sebou dokážou nesmiřitelně přít zda mistr Chou-Fuen byl v jejich, či cizí větvi, kydají na sebě navzájem špínu a hnůj, své linie mají vyvedeny ozdobným písmem na pergamenu a uloženy na jakémsi oltáři, zaklínají se jedinečným, originálním a naprosto čistým dědictvím těch nejlepších bojových dovedností...a pak jdou do hospody, kde jim obyčejný pivní rváč, jehož jediná linie byl věčně ožralý fotr a láhev rumu, s přehledem rozbije hubu.

Napsal jsi to skvěle.

zaneta napsal:
Přece jen je to citlivé téma a to jsem skutečně až takto rozebírat neměla v plánu. Musíme ctít a respektovat soukromí druhých.
S láskou Žaneta Laughing

Tak to se vám na tomto vlákně opravdu povedlo !

Lendulka napsala:
Citace:
Ale největší učitel je stejně život sám.

Máš pravdu, Lendulko. A nebo se říká ,, život tě naučí...". Ale někdo si se svým životem opravdu neví rady. Od toho máme své učitele, průvodce, přátele a spřízněné duše. Věřím tomu, že žádná setkání nejsou náhodná, proto i své učitele a přátele máme takové, jaké si zasloužíme. A vážíme si jich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2009 8:51 pm    Předmět: Citovat

Evik napsal:


Máš pravdu, Lendulko. A nebo se říká ,, život tě naučí...". Ale někdo si se svým životem opravdu neví rady. Od toho máme své učitele, průvodce, přátele a spřízněné duše. Věřím tomu, že žádná setkání nejsou náhodná, proto i své učitele a přátele máme takové, jaké si zasloužíme. A vážíme si jich.


Ano, Evi, žádná setkání nejsou náhodná. A i takovéto virtuální setkávání s lidmi, jako jsi třeba ty, mě vždycky někam postrčí. Jsem vděčná za své průvodce, za své skutečné přátele i za vás - moje elektronické přátele.
Na tobě Evi, je krásně vidět, jak se vyvíjíš a jak krásně jdeš po své cestě a jak ti to tak pěkně jde. Tvoje příspěvky moc ráda čtu. Je v nich obrovské člověčenství. Mám tě takhle počítačově moc ráda. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 7:04 pm    Předmět: Citovat

Přišlo mi, že by bylo zajímavé s těmi liniemi trošinku zamíchat. A tak slovo dalo slovo a ve třech, vlastně čtyřech učitelích Reiki, připravujeme na rok 2010 Reiki 3 linie-nelinie. Prostě budeme tam společně a předáme, co jsme se naučili nejlépe. V devíti víkendech, hezky čakru po čakře.
Damao, Šamanka, Aika a Bolek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

No jak tohle jednou budou vysvětlovat někteří vaši žáci některým svým žákům...
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 10:38 pm    Předmět: .................... Citovat

Jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, začínám šetřit prašulky............ Wink Wink Wink

To bude mazeeeeeeeeeec!!!!!!!! Chichiiiiiiiii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 10:57 pm    Předmět: Citovat

Leni,
R3 s Damaem je opravdu neopakovatelný zážitek! Na to se vyplatí vzít si i půjčku Wink . Nebo ještě lépe: Eva Hrušková dělá v listopadu konstelace na téma Hojnost - pojď na ně a na R3 budou penízky hned Very Happy


Naposledy upravil smart dne po srpen 10, 2009 12:03 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 11:16 pm    Předmět: Citovat

Kdy na říjen? Termín?

Já se chystám ke Karlovi na Cestu intuice. I s maminou - ta mi dneska řekla, ať jí taky přihlásím.

Hojnost chci takyyyyyyyyyyyyyy Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 12:04 am    Předmět: Citovat

už jsem to opravila , není to říjen ale listopad, ten víkend 21.11.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Přišlo mi, že by bylo zajímavé s těmi liniemi trošinku zamíchat. A tak slovo dalo slovo a ve třech, vlastně čtyřech učitelích Reiki, připravujeme na rok 2010 Reiki 3 linie-nelinie. Prostě budeme tam společně a předáme, co jsme se naučili nejlépe. V devíti víkendech, hezky čakru po čakře.
Damao, Šamanka, Aika a Bolek.


Alea iacta est - začínáme ve Stříbrné Skalici - poprvé se tam sejdeme ve škole o víkendu 30. - 31. ledna 2010..... Exclamation Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 12:42 pm    Předmět: Citovat

Mm zajímavé, máš už Damao na svém webu nějak rozepsané další termíny? Případně alespoň nástin, co jste to vlastně vytvořili?Smile Nějak to probudilo moji zvědavost a navíc to není daleko od Prahy, narozdíl od tvého oblíbeného místa tam u Jeseníků (jméno mi vypadlo).

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 2:29 pm    Předmět: Citovat

to Narya (a ostatni): nez Ti Damao napise podrobnosti, tak aspon vabnicku ode me - absolvuji letosni R3 v Jesenikach. Je to hodne vyzivne a obsahle, skripta se stala jednou z mych velkych cennosti. Sice tomu vsichni rikame R3, ale ono je to neco vic, takova pout po cakrach a podstate byti a ziti. Pohled z mnoha uhlu, ochutnavka z mnoha hrncu, vědění usporadane z mnoha zdroju do jedne koncepce...
Informace na kurzu ziskane budu zpracovavat roky. Dokonce jsem chvili zapremyslela, jestli si kurz pristi rok nezopakuji - Bolek se Samankou jsou fakt obrovsky lakadla...
Damao neni jediny reiki ucitel ale je zatim jediny, kdo mi nabidl takhle siroky pohled a dal mi k tomu naprostou volnost, nalozit s tim podle sveho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 2:38 pm    Předmět: Citovat

Vím o co jde. Sama mám maličko odlišný pohled, ale poctivá práce a cesta po životních tématech, je k nezaplacení a toho co dělá Damao si hodně vážím. I když sama budu časem učit trochu něco jiného.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

Za chvilku bude reikiwebík plný učitelů reiki Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

To Narya: Martino, v souvislosti s tou popisovanou akcí Tě chci oslovit osobně a požádat i o Tvou - alespoň dílčí - spoluúčast. Tak obsáhlé informace a nejen o historii Reiki, jako máš Ty, tady u nás mají jen málokteří. Nemusíme učit totéž, ale důležité je, abychom měli společný cíl.

To Psychedelic: a to je jen dobře, nebo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.46 sekund