Fórum - Zobrazit téma - Klacková metoda - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Klacková metoda
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Klacková metoda
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 10:01 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Ahoj.Evik napsala:Uvědomila jsem si, že je také moc důležité, umět s tím člověkem mluvit ,,jeho jazykem ". Pochopit jeho mentalitu a přizpůsobit se mu. Vcítit se do něj a být s ním jakoby jedna bytost. Nevím, jak to srozumitelněji říct.
Máš úplnou pravdu.To by jsme měli trénovat.Jo kdybychom to uměli dokonale,tak možná pochopíme i příčinu strachu pacienta budeme mu moci navrhnout nejlepší léčbu.

No, nejlepší by bylo, kdyby příčinu pochopil ten ,,pacient " Wink . Potom se do něj vcítit a ,,naordinovat" to nejlepší, s čím je on schopen pracovat, pokud bude chtít.
Citace:
PS:Když ta paní sama si chová svoji fobii či strach,tak proč jí brát její hračku.A nebo jí zkusit vysvětlit,proč to tak je a pak at sama rozhodne koho si vezme.

Jenom ještě k mé ,,lentilkové metodě". Paní si ty prášky nakonec nevzala, protože je prý nezná. Což od ní považuju za skvělý počin. Vzala to tedy do svých rukou. Jízda do 10 km vzdáleného města a zpět dopadla dobře. žaludeční problémy se nekonaly.
Podle té staré paní to bylo tím, že před 5 a 2 lety jela autobusem. Ale tentokrát se vezla autem. Tak proto jí nic nebylo Very Happy . ( Myslím, že autem jela poprvé v životě ). Aspoň bude pro příště vědět, že v autě jí nic není a nebude tam usedat s obavami. Není to krásný ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

Zcela čerstvý příspěvek o fungování ega spasitelova (konkrétně mého):
právě jsem dodělal jednu paní, vysvětloval jsem jí nějaké záležitosti a ona do toho vydechla: "To je úžasné..."...hruď se mi nadmula pýchou jak se mi krásně podařily prodat nabyté vědomosti a skromně jsem opáčil očekávaje další chválu: "Skutečně?" a dáma pokračovala: "Ano, to je zrovna moje zamilovaná písnička, co vám tu teď hraje." Very Happy
Tak - a vrať se zase pěkně zpátky na zem mimozemšťane... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út červenec 28, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

kamo napsal:
Zcela čerstvý příspěvek o fungování ega spasitelova (konkrétně mého):
právě jsem dodělal jednu paní, vysvětloval jsem jí nějaké záležitosti a ona do toho vydechla: "To je úžasné..."...hruď se mi nadmula pýchou jak se mi krásně podařily prodat nabyté vědomosti a skromně jsem opáčil očekávaje další chválu: "Skutečně?" a dáma pokračovala: "Ano, to je zrovna moje zamilovaná písnička, co vám tu teď hraje." Very Happy
Tak - a vrať se zase pěkně zpátky na zem mimozemšťane... Wink



To je krásný příspěvek . Mě zatím také nikdo neřekl, že to bylo úžasné Very Happy . To spíš příbuzní nejsou líní mi zavolat, že jim nezabrala mastička, že raději nechtějí reikovat koleno, protože co kdyby to zabralo, tak jak by to vysvětlili panu doktorovi, že už je to nebolí, aby se neurazil...Very Happy

Příbuzná si nechala oreikovat bolestivý a oteklý kotník - výron. Měla strach, že jí nohu dají do sádry. Krom reiki jsem jí řekla, ať si na to dá octový obklad. Druhý den normálně chodila. Nezapomněla mi říct, že se svým manželem tedy neví, jestli jí pomohla Reiki, a nebo octový obklad, který jí na nohu dal on. Very Happy.

No a pak nemá uražená ješitnost zacloumat mým majestátem...

Občas se to asi stane . A nejenom při terapii, ale i v diskuzích, kdy si připadáme, že jsme snědli všechnu moudrost světa. Pak nás někdo usadí a je po moudrosti. Nejdůležitější je, když nám to pak dojde. A když si z toho dokážeme udělat legraci jako Ty, tak to je úplně nejlepší. Wink .

Citace:
právě jsem dodělal jednu paní

Horší by bylo, kdybys jí oddělal Very Happy

Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund