Fórum - Zobrazit téma - Štěpánova modlitba - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Štěpánova modlitba
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Štěpánova modlitba

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dadla
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 12:08 pm    Předmět: Štěpánova modlitba Citovat

Vkládám sem odkaz příběhu, který.....neumím to ani popsat.....uvidíte sami. http://www.lpp.cz/?a=20&id=5 Krásný letní a láskyplný den všem* d.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 8:16 pm    Předmět: Citovat

Promin,nedočetl jsem to do konce.Je to stále se opakující příběh.Jsou lidé,kteří nedají pryč ani postižené dítě a pak jsou lidé,kteří opakovaně jdou na potrat.Ani jedněm ani druhým si dnes neodvážím radit.Oběma druhu žen budu jen držet palce a pomáhat,at se rozhodnou jakkoliv.V tu chvíli to potřebují.Já mám nevlastního bráchu jak víte,a proto jsem si zažil na vlastní kůži,že dítě se do své rodiny,kterou si vybere bud narodí a nebo se tam dostane oklikou přes jinou ženu či rodinu.A proč né,aspon mám bráchu.Hluboce si vážím každé ženy,každého člověka.A dokud si neprožiju jejich život,neprojdu se deset mil v jejich mokasínech,tak vůbec nevím co cítí.Odsoudit od stolu je tak snadné,ale vyzkoušejte si,chvála bohu že vy můžete jen tak,jen v duchu,pokuste se obhájit tyto ženy sami před sebou.Najít skutečné pádné argumenty,proč třeba jít na ten potrat.Nehrát si,ale být obhájce těch žen a možná ostří vašeho pohledu zaoblý své hrany a možná jim příště pomůžete.Pohled z druhé strany.
Někdo je bezstarostný a jen si užívá a pak rychle na potrat.Ale kdo ji tak vychoval,v jaké společnosti vyrůstala,že ji takto vychovala.Mezi jakými lidmi se pohybovala.Nebylo to náhodou mezi lidma na této planetě.Mezi náma.Taky pohled z jiné strany.Prosím berte to jen jako polemiku na dané téma.Třeba polemiku na svobodnou vůli,kterou nám dal Bůh.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 12:32 am    Předmět: Citovat

Cloveku,
já si občas při čtení Tvých příspěvků říkám, co to asi kouříš za tabáček, ale tentokrát musím uznat, že jsi tohleto napsal velmi dobře a výstižně.
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund