Fórum - Zobrazit téma - pomoc při hledání práce - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - pomoc při hledání práce
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

pomoc při hledání práce
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daerwok
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 10:03 pm    Předmět: pomoc při hledání práce Citovat

Zdravím všechny, mám problém:

přišel jsem o práci a nevím, kde a jak sehnat takovou, která by mi vyhovovala. Přestože (kromě běžného hledání) denně aplikuji reiki na sebe, do transformace i na nalezení nové práce, evidentně to nestačí.

Nevím tedy jak zde mohu reiki použít a jak případně přijmout znamení, kde tu práci najít, co pro to udělat atd., ač jsem slyšel, že neúspěchy v práci odráží rodinné vztahy.

Má-li někdo z vás podobnou zkušenost, prosím poraďte, dnešní doba je (nebo se zdá být) opravdu nelehká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 10:29 pm    Předmět: Citovat

A že jsem tak zvědavá,jaká práce by ti vyhovovala?

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Daerwok
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 11:16 pm    Předmět: Citovat

sice jsem vystudoval střední chemičku, rok jsem pracoval jako laborant, ale teď spíš tíhnu k počítačům a administrativě. Dokonce mě napadlo dělat realitního makléře, ale to by asi nebylo pro mě, ač mě to zprvu nadchlo... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Daerwok
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 11:19 pm    Předmět: Citovat

a v tom je ten největší problém, že tuším, co by pro mě bylo dobré, ale nevím to jistě. Souhrnně ani nevím, co chci dělat v bodoucnu, nemám přesné plány. Je to tedy složitější. A nevím, ja na to mám přijít. Možná jsem na to jsště moc mladý, je mi 20, ale cítím to jako problém a nevím, jak ho uchopit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Daerwok
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 11:22 pm    Předmět: Citovat

A ješte něco, přemýšlím, zda to není mými problémy v dětství nebo mou karmou (kterou bych taky rád zjistil a vyléčil a samozřejmě nevím jak se to dělá)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 1:58 am    Předmět: Citovat

Daerwok napsal:
a v tom je ten největší problém, že tuším, co by pro mě bylo dobré, ale nevím to jistě. Souhrnně ani nevím, co chci dělat v bodoucnu, nemám přesné plány. Je to tedy složitější. A nevím, ja na to mám přijít. Možná jsem na to jsště moc mladý, je mi 20, ale cítím to jako problém a nevím, jak ho uchopit


No,v tom právě asi ten největší problém bude.Co by pro nás měl vesmír udělat,když neví co?

Páček Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 7:58 am    Předmět: Citovat

Daerwoku:

- prace realitniho maklere je v soucasne dobe uplne na prd, mam kamarada, co to dele;

- karma se neda lecit, lze jen zit v souladu s bozimi zakony a spolehat na milost Pana. Ale muzes se zkusit modlit;

- za ztratou mista v dobe krize bych nehledal nevyresene rodinne vztahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 9:16 am    Předmět: Citovat

Nechci být za rejpala, ale pokud se hledá práce "která by mi vyhovovala", tak to ještě vůbec není zlé. Je spousta regionů, kde je problém sehnat vůbec nějakou práci.
Mám dojem, že se můžeš reikovat do rána do večera, ale pokud tam bude to vybíravé ego, tak to asi bude houby platné. Jakmile se třeba tíhou existenční situace doopravdy a upřímně smíříš třeba i s prací skladníka v Tescu, pak má smysl žádat tam nahoře např.o místo správce sítě na magistrátu a je dost možné, že něco podobného i přijde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 11:45 am    Předmět: Citovat

Mám pro tebe jedno cvičeníčko, možná by ti mohlo pomoci.

Takže uvolněně se postav, bradu mírně stlač k hrudi (aby sis vyroval krk), zkontroluj pozici ramen (nesmí být dopředu ani příliš zvednutá nahoru - kryžtak je trochu procvič), mírně podsaď pánev (nevystrkuj břicho), nyní zkontroluj levou nohu, je rovně za zemi? pevně usazená? Koleno může být mírně hodnuté, ale rozhodně se ti nesmí podlamovat obavami. Nyní zkontroluj pravou nohu a uprav jí do stejné pozice jako je noha levá, aby tě obě držely stejně. Dýchej uvolněně. Tak, stojíš nyní rovnýma nohama na zemi? Zapomeň na Reiki, zapomeň na karmu.

1. teď není "krizové období", teď je špatné období - léto, budou se nabírat lidi? Kdo by je zaučoval? dyt sou pomalu všichni na dovoleny, kdo by je vybíral? je to nadlouho -výběrové řízení 1-2 měsíce. Teď hledá fakt jen ten kdo opravdu někoho potřebuje, většinou i zkušenýho.

2. Máš určitou kvalifikaci, rok zkušenosti laboranta,zájem o administrativu a počítače, ani jedno se nevylučuje. Začínat v něčem uplně jiném se aspon ze začátku nevyplácí. Získej si víc zkušeností. Si v Praze, nevěřím, že tu výběr není pouze blbá doba, viz. bod 1)

3. Nevíš pořádně co chceš, uplně normální, ale taky ti to tříští síly, znejisťuje, ruší jasnost myšlení a schopnost stanovovat priority. Tohle není o karmě, ale když už tak spíše o dharmě, schopnosti následovat určitou cestu. Zkus jednu cestu, zkoumej, zaživej, zjisti co se ti líbí, zjisti co ne a zkus si odpovědět proč. Během té cesty ti začne poměrně dobře docházet, to chci /to nechci, zároveň ale budeš mít jistotu, že si ok, máš za co jíst, za co bydlet.
4. Máš dobrý obor, važ si toho. Uži si léto a během té doby trpělivě hledej.


5. Chytrou teď dělám jen proto, že jsem loni ryla hubou o písek z uplně stejných důvodů. Bylo mi 25 ...Holt některým duchovním idealistům to trvá déle. Uplně stejně jsem nevěděla co dál, nic mi nebylo pořádně nobl, pořádně moderní, za dost peněz s možností dělat "duchovní" práci. První dva roky jsem ztratila svou zmateností a nedostatkem sebevědomí, teď ale vidim co mi to dalo. Dokonce i pracuju v oblasti o které sem tak 3 roky zpátky rozhlašovala, že to fakt ne, že do zastaralýho školskýho systému poradenství já prostě nepudu a budu vydělávat velké peníze ve firemní sféře a pomáhat zaměstnancům růst a prosperovat v pracovní oblasti. Eh, ted sem v pedagogicko-psychologické poradně, spokojená jak blecha a začínám si budovat další, mnohem, mnohem stabilnější představu co dál. Kde zužitkuju i duchovnost, alternativní metody, práci s tělem. Tak nějak mám ale pocit, že už stojím na mnohem pevnějších základech. Ještě mi taky došlo, že jsem chtěla práci co nejblíž domu, kde v Praze bydlim, no a dopadlo to tak, že denně investuju 2 hodiny cesty do Kladna, dobrovolně a ráda (i když pravda, měla jsem chutě přeběhnout ke kolegum v rámci středočeského kraje na Anděl).

Takže, u čeho začneš? Co bude tvuj první krok, který povede k dalším krokům tak, aby ti tvoje cesta začala dávat smysl?

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 11:56 am    Předmět: Citovat

Tak mě napadlo, že jako budoucí učitel Reiki bych měla přeci jen k Reiki něco prohodit? Mám ale spíš pocit, že tady pro tebe jen užitečnější opravdu přemýšlet nad prioritami, co je v současné době asi tak pro tebe možné co se týče pracovní oblasti.
Reiki používej tehdy když budeš příliš nejistý, plný pochyb, aby jsi se zklidnil, vyrovnal. Pokud už chceš pracovat s nějakou představou, tak bych spíše doporučovala posílání Reiki situaci "začínám si v tom dělat jasno".
Držím ti palce a přeju hodně trpělivosti.
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 12:33 pm    Předmět: Citovat

No toto je uplne uzasna tema...uzasny mlady chalan, mas 20...Heh, ja mam 26 a donedavna som ani netusila, co so mnou bude...

Teraz sa mi robi jasno...a aj ked je "kriza", neplanujem sa tym nechat brzdit...vzdy mame tie najlepsie podmienky pre zaciatok...

Prave rozbieham vlastny biznis a tesim sa, hoci mam noci plne nespavosti, je to neistota a zaroven dobrodruzstvo...

Jasne, netreba byt velmi pysny, ale ani velmi skromny, vsetko tak akurat...vediet ocenit svoje schopnosti...

Vizualizacie su dobre...Uz to tu bolo spomenute...Najprv sa zamerat na to vyjasnenie si veci, potom posielat energiu do konkretnej oblasti...

Drzim palce, urcite vsetko zvladnes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 1:18 pm    Předmět: Citovat

sanaya napsal:

Teraz sa mi robi jasno...a aj ked je "kriza", neplanujem sa tym nechat brzdit...vzdy mame tie najlepsie podmienky pre zaciatok...


Nejuspesnejsi firmy pry byly zalozeny v obdobi krize. Povedlo se jim najit tu skulinku v trhu a navic za krize jsou nizsi naklady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Daerwok
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 25.11. 2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 7:05 pm    Předmět: Citovat

díky moc všem, udělám si v tom jasno a vše bude ok.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 8:53 pm    Předmět: Citovat

myslím, že to Narya napsala trefně a velmi dobře. V Praze je nejvíc pracovních příležitostí v republice, v porovnání s jinými lokalitami. Když to tak vezmeš, zkušebka je všude 3 měsíce a tak to nejhorší co tě může potkat je, že po 3 měsících nebo i dřív zjistíš že vybraná cesta není to ono a půjdeš jinou. Ale pořád získáš nějaké poznatky, setkáš se s lidma, získáš další kontakty...A vyděláš si nějaký prostředky. Ono i ty 3 měsíce je na něco krátká a na něco hodně dlouhá doba. Ty povídačky v hospodě, co jsou slyšet že za patáctku bych prdel nezvednul, to jsou silácký řeči, většinou těch, kteří jsou pod jednou střecho s rodiči, kteří se musí hodně ohánět,mnohdy za daleko menší peníz, aby ty autory těch výroků uživili a ještě jim na to pivko dali. Takže silácký řeči a nebo počáteční představy jsou úplně mimo realitu. A mnohdy není od pravdy rčení Kdo chtěl víc, nemá nic a nebo Kdo zaváhá, nebere....Jen blázen nebo podvodník nabídne někomu jako nástupák královskej plat.Všude ja taky něco za něco. Dostaneš pěkný peníze za to, že jsi 24 hodin na telefonu, žádný volno a v práci od nevidím do nevidím, nezřídka kdy na směny, většinou na 3. A nebo věčně na cestách, soboty , neděle, svátky. Jo, pak si díky těmhle omezením preníze vyděláš větší než ten, kdo je v kanclu a nebo na jednom místě a dělá na jednu směnu. Ve státním sektoru, třeba ve školství jsou peníze fakt mizerný, pedagogický pracovníci pláčou a to nemluvím o provozních, který dělaj za tak směšný peníze, že se to jen málokomu zdá. Můžu o tom psát eseje. Ale - máš jistotu- plat dostaneš, víš jakej, jsi v tabulce. Ve státním sektoru ale ne ve školstív, dostaneš v přepoštu ve tejný tabulce o 3 tisíce víc jak ve školství a nemáš na starosi žádný děti, tudíž žádnou zodpovědnost spojenou se starchem že se ti někdo ztratí, zraní. Ale sehnat flek v administrativě ve státním sektoru, to chce asi hodně štěstí a znát kontakty. Aspoň v našich končinách. Musíš si tedy taky sestavit, co vlastně od svý práce ořčekáváš. Jestli potřebuješ hlavně peníze a jsi za to ochoten sena nějakou přechodnou dobu nějak omezit a nebo spokojit s prací která tě nebude kromě konta nijak naplňovat a nebo chceš mít nějaké volno pro sebe, nebo se dál rozvíjet v oboru který tě baví,....ale když si řekneš Nevím co chcei, to je jako když řekneš Vesmíru - Nevím, a tak nic nedostaneš. Až budeš vědět co chceš a uděláš pár předkroků směrem ke své volbě, pak se ti budou vyskytovat další jakoby náhody, příležitosti, nabídky,úměrně k tvému odhodlání.....Se svým rozhodnutím ale musíš taky přijmout i tu druhou stranu mince. Buď budeš dělat kvůli penězům na úkor náplně práce a nebo volného času a nebo budeš dělat třeba to co tě baví za zpočátku nic moc plat ale získáš další odbornost, která ti později k lepším penězům dopomůže. A nebo půjdeš dál studovat, třeba i při zaměstnání.....Vždycky máš něco za něco.
A konečně, pokud seš šikovnej, tak si můžeš různě přivydělat na živnosťák.

Hodně štěstí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Já jsem asi rok půl hledal,nevěděl jsem,co je to pokora a jak se ji naučit.Do chvíle,než jsem přečetl Tomáše a on mi řekl,že vlastně to co jsem dělal nevědomně už léta mám dělat vědomě.Každou práci,každou činost nedělat osobně,dělat ji neosobně.Prostě prací oslavuji Boha,dělám to pro něj a vlastně ani to nědělám já.Dělá,vykonnává to moje tělo a né já.Pak každá práce tě bude plně uspokojovat a budeš ji dělat na 100%.Copak můžeš odfláknout práci,kterou děláš pro nejvyšší dobro.A navíc v tu chvíli,kdy to začneš dělat,tak se ti dostane Boží milosti a vše můžeš a vše dostaneš.To je moje zkušenost.Dříve mi říkávali,že jsem vůl,dnes vím,že volové jsou oni.Ale to jen na okraj.
Jinak afirmace,autosugesce:Žehnám bývalé práci, ale už ji nepotřebuji a přepouštím ji,někomu,komu se v ní bude lépe dařit a bude úspěšnější.
Já se otvírám nové práci,která mne plně uspokojí a kde si vydělám 20..30...tisíc( doplnit sám).Plně se spoléhám na boží požehnání že potkám v pravou chvíli na správném místě člověka,který mi takovou práci zprostředkuje.Děkuji za to a žehnám bývalé práci a otvírám se novým zkušenostem.
Já toto prakrikoval dříve,kdykoliv jsem si na to vzpomněl a když zavřely podnik,tak už jsem většinou pracoval jinde.V mém případě zavřeli asi 7 závodů kde jsem pracoval v průběhu asi 5 let.Dost dobrá zkušenost.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund