Fórum - Zobrazit téma - Povodně - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Povodně
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Povodně
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 8:01 pm    Předmět: Povodně Citovat

Často si vzpomenu na reikisty z Moravy a z Jižních Čech i na ostatní, které možná bydlí v povodňových oblastech. Věřím, že jste všichni v pořádku , i když Vás na reikiwebíku v těchto dnech nevidím .

Moje Reiki mistr několikrát apelovala na to, abychom si našli čas a posílali léčivou energii naší planetě co nejčastěji. Budu dnes posílat energii a lásku všem lidem v postižených oblastech. Věřím, že se někteří také přidáte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2009 10:56 pm    Předmět: Citovat

aby to nespustilo další vlnu povodní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 1:54 am    Předmět: Citovat

Povodně - byť jsou jistě pro ty, které to zasáhlo strašné, jsou současně také očistou Země i krajiny. Pokud chcete působit Reiki, tak na lidi, které to postihlo. Jinak se opravdu může stát, o čem píše Krabas. Hmmmm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 9:44 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Povodně - byť jsou jistě pro ty, které to zasáhlo strašné, jsou současně také očistou Země i krajiny. Pokud chcete působit Reiki, tak na lidi, které to postihlo. Jinak se opravdu může stát, o čem píše Krabas. Hmmmm


Nepsala jsem nic jiného, než že budu posílat Reiki lidem, v postižených oblastech.

Také už vím, že existuje jakýsi zákon harmonie. Kdyby neexistoval, tak by už zřejmě neexistovalo ani lidstvo, možná ani naše planeta. Nebo by byla tak zdevastovaná, zničená, že by v ní život nebyl možný. Žijeme ve světě samých extrémů Sice zákon harmonie vyrovnává a vyrovnává, ale někdy má co dělat.

Vše má dvě strany jedné mince. Díky povodním v Egyptě měli faraóni největší úrodu. Povodně v r. 2002 dali například některým čtvrtím v Praze nový kabát. Nebýt povodní, Karlín by nejspíš dosud vypadal jako za dob rady Vacátka. Špinavý, začouzený, ... Dnes je z něj moderní čtvrť. Takže všechno, co k nám přichází, je v náš prospěch. Jenom to vidíme až s odstupem času. Těch, kterých se například teď, v současné době povodně týkají, žijí setsakra přítomným okamžikem. A ani se o to nemusí snažit jako mnozí z nás.

Tak asi takhle. Posílat budu i nadále.
Hezký den všem . E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 10:27 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:


Nepsala jsem nic jiného, než že budu posílat Reiki lidem, v postižených oblastech.


ano. Já jsem spíš reagoval na toto Smile:

Evik napsal:

Moje Reiki mistr několikrát apelovala na to, abychom si našli čas a posílali léčivou energii naší planetě co nejčastěji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 2:08 pm    Předmět: Citovat

Sorry, Krabasi, ale pořád nepobírám, co mi s Damaem říkáte Question . Jsem zabedněná. Ty jsi to bral asi ve srandě, ale Damao ne.
Citace:
Jinak se opravdu může stát, o čem píše Krabas. Hmmmm
.
Hmmm, tak prosím mi to řekněte polopatě Wink . Proč neposílat léčivou energii planetě ? Nebo jsem se nějak špatně vyjádřila?

Zdravím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 3:53 pm    Předmět: Citovat

pro Evik:
Očista Země i krajiny se projevuje přírodními katastrofami (tsunami, povodně, zemětřesení).

Pokud při probíhající živelné pohromě dostane Gaia (bytost Země s inteligentním vědomím) další energii jakoby navíc, tak je možné, že ji využije pro svoji ještě důkladnější očistu (tj.pro rozšíření rozsahu živelné pohromy). Téma Země jako bytosti má rozpracován ve svých knihách Marko Pogačnik. Sic jsem ho nečetla, ale povídala jsem si o něm s lidma, kteří ho četli i se s ním potkali.

Takže proto Krabas a Damao upřesnili, že pokud chceme působit Reiki, tak na lidi, které to postihlo, na jejich podporu, aby měli dostatek sil fyzických, psychických, i sílu pro jistou změnu ve svém myšlení, například.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 5:02 pm    Předmět: Citovat

blankas napsal:
pro Evik:

Pokud při probíhající živelné pohromě dostane Gaia (bytost Země s inteligentním vědomím) další energii jakoby navíc, tak je možné, že ji využije pro svoji ještě důkladnější očistu (tj.pro rozšíření rozsahu živelné pohromy). Téma Země jako bytosti má rozpracován ve svých knihách Marko Pogačnik. Sic jsem ho nečetla, ale povídala jsem si o něm s lidma, kteří ho četli i se s ním potkali.



A co když tu energii Gaia dostane, když zrovna žádná pohroma neprobíhá? Není pak možné, že si ji stejně bude střádat na to, aby se nějak očistila?

To pak nemá smysl posílat Zemi energii vůbec, spíš lidstvu globálně pro nápravu chorých mozků a děkovat, že má s námi někdo takovou nekonečnou trpělivost, že už se nás nezbavil dávno... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 5:56 pm    Předmět: Citovat

rendyy napsal:

A co když tu energii Gaia dostane, když zrovna žádná pohroma neprobíhá? Není pak možné, že si ji stejně bude střádat na to, aby se nějak očistila?

Zajímavá otázka. Ta mě bohužel nenapadla, a už nemám možnost se zeptat.

Rozhodně vím, že je nejdůležitější pracovat sám na sobě, protože rozvojem svého vědomí přispívám k rozvoji kolektivního vědomí(někdo tomu říká morfogenetické pole), čili když se posune vědomí jednoho človíčka, tak tato informace je v kolektivním vědomí a tato informace/poznání je tak snáze přístupnější pro další lidičky, je to efekt rezonance.

Ráda posílám například reiki stromům, které znám (mám naproti baráku park, a v naší ulici jsou kaštany, které byly také před 2 roky napadeny klíněnkou či jak se ten cizopasník jmenuje).
prostě moc ráda posílám přírodě/zeleni, konkrétně té, s kterou mám kontakt, či ji znám a prostě mě to samo napadne, když jdu kolem, anebo když si pak na tu zeleň "náhodou" vzpomenu.

Pokud jsem posílala energii/lásku planetě, tak to většinou bylo pod vedením někoho zkušenějšího na seminářích nebo setkáních.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 8:17 pm    Předmět: Citovat

rendyy:

"...co když tu energii Gaia dostane, když zrovna žádná pohroma neprobíhá? Není pak možné, že si ji stejně bude střádat na to, aby se nějak očistila?

To pak nemá smysl posílat Zemi energii vůbec, spíš lidstvu globálně pro nápravu chorých mozků a děkovat, že má s námi někdo takovou nekonečnou trpělivost, že už se nás nezbavil dávno... "

Než jsem si to tady přečetl, tak Lenku napadlo, abychom se pomodlili za všechny lidi, které povodně postihly.

Tak jsme se pomodlili za všechny lidi i zvířata. Lenka u těch, co zahynuli, vnímala chaos i nepochopení toho, že jim není věnována pozornost, jakou by očekávali. Jak jsou teď všichni pozůstalí zaměstnáni prací.

U mnohých přeživších, zejména těch osamělých, beznaděj i myšlenky na to skončit se životem.

Přišla veliká pomoc, podpora, myšlenky na sebevraždu se změnily v odevzdání...

A ptali jsme se teď i na to, o čem se tu diskutuje. Odpověď přišla, že to, co říká Krabas a Damao by se vskutku mohlo stát. A také, že Země od lidí reiki nijak nepotřebuje. Je soběstačná. Co však potřebuje, je naše úcta a láska k ní.

Pro Zemi je důležité, aby nám byla drahá, abychom k ní cítili úctu. To by potřebovala ze všeho nejvíc.

Bylo nám řečeno: "Posílat lásku."

Láskou se nic nezkazí. Když nám nebylo dovoleno udělat terapii pro jedno těžce nemocné dítě, bylo nám řečeno, ať mu pošleme lásku.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:


A ptali jsme se teď i na to, o čem se tu diskutuje. Odpověď přišla, že to, co říká Krabas a Damao by se vskutku mohlo stát. A také, že Země od lidí reiki nijak nepotřebuje. Je soběstačná. Co však potřebuje, je naše úcta a láska k ní.



Děkuji všem za marnou snahu mi to vysvětlit. Copak mezi Reiki a láskou není rovnítko ? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 9:03 pm    Předmět: Citovat

blankas napsal:
pro Evik:


Pokud při probíhající živelné pohromě dostane Gaia (bytost Země s inteligentním vědomím) další energii jakoby navíc, tak je možné, že ji využije pro svoji ještě důkladnější očistu (tj.pro rozšíření rozsahu živelné pohromy).


Blanko, to mi přijde, jako když působím léčivou energií na svůj myom (na pohromu v mém těle ), tak on místo aby zmizel , tak se zdvojnásobí...!!!???
(pohroma v mém těle se stane ještě větší pohromou ).

Tak proč to vůbec dělám ? Vím, že stejně se nestane tak, jak bych si přála já. Že se nestane po mé vůli a že to tak je správně.

Proto tomu nerozumím. Vždyť léčivá energie Reiki je jenom jedna, ne? Ať je to pro lidi, zvířata, planetu....

No, teď, když si to čtu asi po páté, tak snad už tomu trošku rozumím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 9:22 pm    Předmět: Citovat

Mirku to je krásné,
také to tak vnímám.
díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 10:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky,
pokud byste někdo potřeboval konkrétní pomoc, vyklízení, úklid,úklidové prostředky, atd. nebo o někom víte,kdo potřbuje, tak prosím dejte vědět.
Dnes jsem volala na několik krizových center a všude mi řekli, že mají všeho dost a hledají hlavně silné chlapy Confused , jednoho bych s sebou také měla, ale i já chci být nápomocná.
Takže kdyby...pište na mailík.
Poněkud jasnější dny přeje Karol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
cedrinka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.5. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2009 10:31 pm    Předmět: Citovat

Ano,láska je podstatou všeho,silná a mocná.Je potřeba hluboké procítění při posílání lásky lidičkám.Pokud bude někdo na příjmu v 23.00,můžete se přidat.Iva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund