Fórum - Zobrazit téma - Souvislosti s čištěním po zasvěcení I. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Souvislosti s čištěním po zasvěcení I.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Souvislosti s čištěním po zasvěcení I.

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 8:10 pm    Předmět: Souvislosti s čištěním po zasvěcení I. Citovat

Zdravím všechny,

někde jsem četla, že čištění 21 dnů po zasvěcení je nějak rozděleno po týdnech, snad nejprve očista tělesná, pak psychiky...moc si to nepamatuji.
Zdál se mi dnes sen, dost možná to s očistou má souvislost. nic podobného se mi dříve nezdávalo. Reiki I.st. jsem měla letos 7.6.,takže už to je třetí týden čištění.

SEN - Jsem na lehátku u terapeutky, moc příjemná paní,skoro andělsky jemná - vytahuje ze mne tmavou bytost a vyhání jí přes nohy ven z mého těla.Hází ji na zem, setřepává z rukou. Vidím to, je to něco jako tmavý dlouhý kouř. Vedle u hlavy mi sedí druhá velmi příjemná žena a sleduje to se mnou a taky to vidí. Pak ženě děkuji a prý to je třeba udělat ještě párkrát, dostávám letáček, kde mohu tuto terapeutku opět najít.

Ráno opravdu cítím úlevu, jako by ze mne spadl balvan, který tížil už dost dlouho.

Může sen s touto očistou souviset ? Ta terapeutka byla v tom snu něco jako andělská bytost. Tolik pozitivního z ní vyzařovalo.

Jako bych nedržela nic. Motýl v hrsti...
http://sumyslem.nolimit.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 11:40 pm    Předmět: Citovat

Hoj Sanmoon,
v den tvého zasvěcení mam narozeniny hihi,vybrala jsi si krásný den,miluju to datum.. Laughing

Ale teď už ke snění.
Jak pozoruji své sny a moji přátelé mi sdělují jejich sny,všimla jsem si,že se ve snech silně projevuje osobní symbolika.V našich životech je určitá věc či situace nábojem něčehosi či prostředkem pro něco.To nám pak vniká do snů,aby jsme tomu snáze rozuměly.Pokud tento proces ve snu,tedy návštěva terapeutky a odvádění tmavé bytosti,pro tebe znamená určitý druh očisty,nebo je to cesta,která ti je blízká pro určité zbavení se něčeho nesloužícího,mohlo by to znamenat čištění.
A protože věřím,že se v tomto období hodně prosvětlujeme......asi bych neměla pochyb.

Mohl by to být symbol 21 denního procesu očisty,který máš za sebou. Smile
A proces bude pokračovat...

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

Děkuji Dzarmi,

tak nějak jsem si to myslela i já, hezky jsi to vystihla. Abych si asi byla opravdu jistá že jde o fázi očisty, dnešní sen byl též zvláštní, navazoval na ten první. Tak, jak se mi jeví, počkám, až série snů skončí a jako esenci vytáhnu z toho smysl poselství.

7.6. narozeniny ? Krásný to byl den, letos to byla neděla, tedy den odpočinku a den zasvěcený JHVH a ještě úplněk- plnost všeho, úroda a sklizeň předchozích cca 14-ti let. Na 18° Blíženců a Střelce harmonicky a Jupitera, Neptuna a Cheirona ve Vodnáři.
Tak si ty úplňkové narozeniny užij, protože platnost je až do dalších narozenin, tedy celý rok a tento úplněk se přímo na narozeniny povede člověku jen párkrát za život. Bude to rok velmi důležitý.

Jako bych nedržela nic. Motýl v hrsti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 4:52 pm    Předmět: Re: Souvislosti s čištěním po zasvěcení I. Citovat

sanmoon napsal:

SEN - .....- vytahuje ze mne tmavou bytost ........... Vidím to, je to něco jako tmavý dlouhý kouř..............
....... opravdu cítím úlevu, jako by ze mne spadl balvan, který tížil už dost dlouho.

Může sen s touto očistou souviset ? Ta terapeutka byla v tom snu něco jako andělská bytost. Tolik pozitivního z ní vyzařovalo.

Ahoj,
jako astroložka určitě víš, že nejlépe si vyloží smysl snu ten, komu se zdál. Takže vzhledem k tomu, že jsi cítila ráno úlevu a terapeutky jsi viděla/cítila jako pozitivní přátelské andělské bytosti, tak je jasné, že je to součástí očisty. Však zasvěcení do reiki je očista sama.

Na tvůj příspěvek jsem "musela" reagovat, protože těmi modře vyznačenými větami jsi přesně popsala můj zážitek/moje vidění a cítění/. Byl to zážitek u léčitele Karla Sylvara, v té době jsem reiki neměla, tuším to bylo tak před 8lety. Byla jsem u něj brzo po ránu/pak jsem šla do práce/ a při jeho práci na mně jsem uviděla to, co se tobě zdálo ve snu. Teprve když jsem pochopila, že to vidí také, tak jsem uvěřila, že to vidím (že to není moje náhlé selhání zraku apod.).
Tenhle zážitek pro mě osobně také znamenal začátek mé vědomé očisty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 7:29 pm    Předmět: Citovat

Blankas,

zdravím, vidím, že chodíš i na astrol. fora, ( asi ) , jak jinak bys věděla, že přesně tohle jsem nedávno na Astrolabu pod jiným Nickem pronesla.
"... že nejlépe si vyloží smysl snu ten, komu se zdál..."

Moc děkuji, že jsi mi potvrdila svou zkušenost.Pochybovat je lidské a já pochybovala, zda to s Reiki souvisí. Mívám sny jiné, které si dokážu přečíst, ale tenhle byl tak zvláštní, že jsem se na vás, odborníky, musela obrátit.

Ještě jednou dík a přeji Ti vše dobréSmile)
__________________________
Jako bych nedržela nic. Motýl v hrsti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 12:01 pm    Předmět: Citovat

Blankas napsala:
"Teprve když jsem pochopila, že to vidí také, tak jsem uvěřila, že to vidím (že to není moje náhlé selhání zraku apod.). "

No, já si až teď vzpoměla, že ta druhá žena, která ve snu seděla u mé hlavy, mi potvrzovala, že to vidí též, že se nemýlím a že opravdu mne nešálí zrak. Já se na ni totiž otočila s otázkou v očích, jestli vidí také to, co já.

Myslím to, co jsem já měla ve snu, jsi ty měla v reálu. Ale kdo nám zase řekne, co je skutečnost a co sen?
Vždyť Budha už říkal probuďte se ! A Rabbi Ješua bděte, protože nevíte dne ani hodiny...
Děkuji Ti.
_______________________________
Jako bych nedržela nic. Motýl v hrsti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 1:38 pm    Předmět: Citovat

Když pominu své věštecké sny, které jsou ale hodně vzácné, tak mě se sny zásadně znají ve chvílích když něco řeším, ať už problém, obavy, nebo nějakou duševní očistu, prostě se toho se mnou děje hodně.

Takže tvé sny bych viděla podobně, změny, harmonizace, symbolické vyjádření něcěho co řešíš ať už vědomě či nevědomě. Hodně sny ovlivňuje i prostřědí, fyzické i myšlenkové, kde se pohybuješ. Proto andělé, terapeuti,... někomu kdo žije na venkově, uprostřed přírody se zobrazí symboly z té oblasti.

To podstatné jsou asi ty pocity, náhlé nápady, objevy, nečekané myšlenky co z toho vzniknou, jestli výsledkem je pocit příjemné změny, uvolnění, nebo naopak nějaké zneklidnějí, podvědomě špatný pocit, to jsou signály. Nesmí tam ale nastoupit mysl, analýza, pak už to neni o vzkazu, ale o vytváření jiného příběhu.

Tak ti přeju ať harmonizace pokračuje i nadále:)
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 1:39 pm    Předmět: Citovat

sanmoon napsal:
Blankas,

zdravím, vidím, že chodíš i na astrol. fora, ( asi ) ...

Chodím, ale pouze čtu Wink
Astrologie mě poslední dobou zajímá stále více a na astrolabu je hodně diskutujících, jejichž názory mi dávají dost inspirace pro zamyšlení se a tím rozšíření mých pohledů. Astro-znalosti ale nemám vpodstatě žádné, proto jen čtu, nemám co přispívat....
Mám však teď čerstvě doma Kefera a tak až dočtu rozečteného Kubyho Léčení, tak plánuju samoučit se na horoskopu svého syna.
U něj totiž znám čas narození, u sebe bohužel se mi to nepodařilo zjistit,
bude mu na podzim 20, takže něco má už odžito. Teď zrovna prožívá ukončování více jak ročního vztahu se slečnou, dokonce si se mnou o tom i povídá-zjišťuje ženské myšlení Wink, slečna by ráda rozvíjela vztah dál podle svých plánů, on si však vybral náročné studium na VŠ a dosavadní rozsah styků mu plně dostačoval a rozšíření neplánuje...
Tak předpokládám, že jeho horoskop, o kterém 100% vím, že vypovídá o složité osobnosti, pro mě bude dobrý učební materiál.....
Citace:

jak jinak bys věděla, že přesně tohle jsem nedávno na Astrolabu pod jiným Nickem pronesla.
"... že nejlépe si vyloží smysl snu ten, komu se zdál..."

Tak to jsem si sice nepamatovala, že to byla tvá slova, protože však sama využívám práci se sny již více let, tak tuhle skutečnost znám již dlouho.
A také vím, že je přínosem se na své sny ptát jiných, protože odpovědi druhých mohou asociovat střípek poznání, který chyběl k tomu, aby člověk význam svého snu odkryl lépe.

Citace:

Moc děkuji, že jsi mi potvrdila svou zkušenost.Pochybovat je lidské a já pochybovala, zda to s Reiki souvisí...

Jak jsem psala, nešlo nereagovat, když někdo popíše něco stejné, co jsem zažila....
Obecně, když si vyhradím čas a věnuju se sama sobě - třeba celé odpoledne:začnu samoošetřením reiki a pokračuju prací v alfě/meditativním stavu -nejčastěji podle Carolin Myssové-Posvátné smlouvy, tak se mi potom vždy dost brzy dá něco do pohybu. Dříve to bylo často na fyz.úrovni/různé bolístky, pocity tíhy,rýmy případně horečka/, teď už je to více v těch jemnějších úrovních. Vždy se mi zdají poté sny, nad jejichž významem pak dlouho dumám, protože prostě vím, že je mi něco sdělováno.
Místo slova "čistění" bych teď raději použila slovo "integrovat se/zcelovat se". Protože objevuju co mi bylo skryto a co je důležité přijmout/ne se toho zbavit/přijmout to a mít tak možnost vědomé volby.
P. Sylvar svým působením vlastně dělal práci "za mě", tady jsem to cítila opravdu jako "čistění". Byla jsem u něj asi 3x , pak jsem se dostala na reiki kurz a začala jsem na sobě pomalu pracovat sama.
Citace:

Ještě jednou dík a přeji Ti vše dobréSmile)

Přeji Ti také vše dobré a doufám, že se Ti tu bude líbit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 1:53 pm    Předmět: Citovat

sanmoon napsal:

Myslím to, co jsem já měla ve snu, jsi ty měla v reálu. Ale kdo nám zase řekne, co je skutečnost a co sen?
Vždyť Budha už říkal probuďte se ! A Rabbi Ješua bděte, protože nevíte dne ani hodiny...
...

když nad tím přemýšlím, tak já jsem to tehdy "musela mít v reálu" aby bylo s konečnou platností podkopáno moje do té doby stále převažující analytický způsob myšlení. Od dětství jsem v sobě tak úspěšně potlačovala intuici, pocity i emoce, takže jsem byla opravdu hodně racionální člověk s analytickým myšlením. logika nade vše, neustálé porovnávání se s okolím.
Občas se mi sice stalo něco, co nešlo úplně rozumem vysvětlit, jenže mě nic nenutilo nad tím přemýšlet, takže i když jsem úkazy a jevy nevysvětlitelné lidským rozumem nepopírala, tak jsem se s nimi ani nezabývala. A když se mi něco podobného stalo, pro jistotu jsem o tom nikomu ale opravdu nikomu neřekla a snažila se na to vlastně rychle zapomenout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 2:44 pm    Předmět: Citovat

To Blankas:

"Místo slova "čistění" bych teď raději použila slovo "integrovat se/zcelovat se". Protože objevuju co mi bylo skryto a co je důležité přijmout/ne se toho zbavit/přijmout to a mít tak možnost vědomé volby. "

No, já věděla už dlouho, že ve mně je místo nezacelené, rozbité a prorostlé temnotou, která nechce, bůhvíproč, jít nijak pryč. To už z dětství, tak dlouho si to nesu v sobě.

S mnoha věcmi mi pomohla Holistická medicína a biorezonance u Mudr. Willantových, kdy naposledy mi p. doktorka dělala "svíčkování". Myslím to byly svíčky "Tapé". Hned po něm jsem měla pocit, že jsem o pár kilo lehčí i rifle v pase jaksi opravdu povolily. To vážím jen asi 53kg. No a po tom snu, kdy taky něco velkého odešlo - odešlo i s tím taky pár kilo, a to je mi trochu na hlavu, ale je to tak. Něco přece nemusím vědět jak a proč to je.
Důležité je, že zůstal pocit osvobození a velkého klidu i přílivu nové energie.

Ten link na Biorezonanci, kam občas jezdím a kde jsme zvládly alternativně i rakovinu vaječníků mé mladé dcery a to bez operací je zde. Vřele doporučuji všem, kteří jsou v koncích a neví, jak dál. Taky je skvělá kniha Mudr. Willantových - Lékařské tajemství aneb jak se nezbláznit a zůstat na živu.

Blankas, vidím, že máš choutky na astrologii, ale taky to není studium jen na rok a taky astrologie není všemocná. Někdy bych raději, kdybych některé věci nevěděla. Mám ty planety už v hlavě a vím, kde běhají, že si je dovedu i na ulici představit, kde momentálně jsou. Jo, astrologie má i svou druhou tvář.

Ale studium Ti přeji, objevovat je krásné, bude to další příčka na Jákobovém žebříčku k branám nebeským.
A na synovu horoskopu se to bude dobře učit, protože jej znáš a vyznáš se v něm.

Nic si nedělej z toho, že nevíš, kdy ses narodila. Já to taky nevěděla - bylo mi sděleno, že strýc přivedl kozu domů a běžel za porodní bábou.

http://www.wivacz.euweb.cz/index2.htm

___________________________________
Jako bych nedržela nic. Motýl v hrsti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 3:55 pm    Předmět: Citovat

sanmoon napsal:
S mnoha věcmi mi pomohla Holistická medicína a biorezonance u Mudr. Willantových

Jejich web jsem si prohlédla, jen mi není jasné:

Dosud jsem si pojem BIOREZONANCE spojovala s přístroji Oberon nebo Aurum. Zkušenost s nimi žádnou nemám, jen jsem registrovala názory pro i proti, které lze najít na netu.

Mohla bys mi prosím přiblížit přesněji pojem BIOREZONANCE, co tento pojem vyjadřuje/znamená u Mudr. Willantových?
Už z toho důvodu, že mají medicínské vzdělání a zabývají se holistickou medicinou, bych ráda o biorezonanci v jejich pojetí věděla něco více, co lze sdělit písmenky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanmoon
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 11.6. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 4:47 pm    Předmět: Citovat

Biorezonance:
Nejsem fyzik, tak napíši, jak to umím.

Při návštěve u Mudr. Willantových dostanu do ruky kovovou trubičku, je spojená s přístrojem Bicom2000 a s počítačem. Chvíli mě to měří a zjistí to hodnoty horní, dolní, levé a pravé půlky těla.

Zatímco si s doktorem povídám, vyzuji si boty,nohy položím na destičky, v obou rukou držím zase ty elektrody, nasliním kousek buničité vaty a ten dá doktor do přístroje a přístroj znovu zapne, naprogramuje a do mne pouští přesně opačné hodnoty a to v případě, když mám někde přebytek, či nedostatek energie- takže mne to srovnává.
Mám-li problém, bolí třeba krč. páteř, dostanu ještě podušku na záda, či si přímo na podušku lehnu. Tento Bicom je možno naprogramovat skoro na jakoukoliv diagnozu.
Takhle si posedím asi 15 min a pak dostanu lék, který přístroj vyrobil mě na míru podle slin ( tedy mého biologického materiálu) - který jsem mu před tím do přístroje dala.

To je jen jedna fáze léčby a druhá je léčba barvami, jejichž vlnová délka je převedená do tonů. Tak to snad příště, ať to tu nezahltím.

Na mých stránkách mám článek s fotkou paní doktorky a nějakých pacientů -dám odkaz, jen je to spíš na odkaze dole, musíš sjet na článek-

"Člověk musí přijmout zodpovědnost za život".
To nejsem na té fotce já, ale já jsem tam poslala redaktora, ať udělá s nimi reportáž.
http://sumyslem.nolimit.cz/ruzne-clanky
_____________________________________

Jako bych nedržela nic. Motýl v hrsti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 5:02 pm    Předmět: Biorezonance Citovat

Děkuju,prostuduju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.29 sekund