Fórum - Zobrazit téma - Hubnutí - zdraví - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hubnutí - zdraví
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hubnutí - zdraví
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 9:25 am    Předmět: Hubnutí - zdraví Citovat

Ahoj, zakládám tedy vlákno o hubnutí. Rozhodla jsem se tak po příspěvku Černoočky a Janny :

Citace:
Ahojky,
tak jsem dnes byla po roce ne kontrole se štítkou a výsledky..... Rolling Eyes Mudr mi zvýšil dávku léku, že prý jsem nabrala 2 kg a díky tomu je prý štítka rozhozená a potřebuje víc nadopovat, když je tam ten "zánět".
CHjo, štve mi to, snažím se hubnout, ale moc to nejde, i když cvičím 3 krát týdně a ani se necítím na " shromažďování na potom ". A nevyřčené dávno ventiluji..tak proč???


Černoočko ahoj Wink .

Pokud cvičíš, jak píšeš, domnívám se, že příčina toho, že nehubneš může být v nevhodné skladbě jídelníčku. Pokud máš zájem, můžeme to trošku probrat, případně založit nové vlákno - hubnutí. Nejsem odborník přes výživu, ale všechno zkouším na sobě a možná bych ti mohla nějak poradit.

Evík

P.S. Ty doktoři mě drtějí. Drtí mě celý systém našeho zdravotnictví. Když byla ,,moje paní s cukrovkou " na kontrole, doktorka pěla chválu na její zdravotní stav, jak zhubla, jak jí klesl cukr, jak se jí snížil tlak, ale přesto jí zvýšila večerní dávku inzulínu ! Zrovna tak jak píšeš, že Ti přidal lékař nějaké léky ! Připadá mi to, jako by měla strach, že by za chvilku přišla o pacientku ! Sorry, ale někde jsem to musela ventilovat Very Happy .

Citace:
Ahojky,

Evíku, určitě si od Tebe nechám ráda poradit.
Skladba jídelníčku.. Rolling Eyes ..ráno většinou vločky s jogurtem, oběd většinou těstoviny, nebo brambory s něčím, co dělám dětem a večer..když nemám cvičení, tak je to v poho a zvládnu to s nějákým jogurtem a zeleninkou a když mám trénink, tak příjdu hladová jak vlčák a to si pak dám i pečivo s "něčím"
Zelenina je v pohodě, tu si dávám během dne jako sváču, ale ovoce moc nemusím.
Sladké pití nepiju, občas večer pivko.
Tak co Ty na to? Very Happy


Naposledy upravil Evik dne so červen 20, 2009 3:16 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 10:54 am    Předmět: Citovat

Nejdřív chci pozdravit Psychedelika Very Happy . Já vím, Filipe, ale na makrobiotiku jsme ještě nedozráli. Nejsem odborník přes výživu, přesto se mi osvědčilo spousty věcí, které by mohly být trochu vodítkem i pro ostatní všežravce
Very Happy .

Porucha štítné žlázy může hubnutí ovlivnit, ale myslím si, že ne vyloučit. Zrovna tak věk. Ovlivňuje rychlost hubnutí i metabolismu. Lépe se hubne třicátnici, než padesátnici. A to byl také můj hlavní důvod. Dokázat, že to jde ! Možná by bylo dobré si ujasnit, jestli opravdu hubnout potřebujeme. Je to ani ne o vůli, jako o trpělivosti a o komunikaci se svým tělem. Dát mu, co potřebuje a nedávat to, co mu škodí.

Černoočko, pochopila jsem, že chodíš cvičit někam do fitka. Nenapadlo pana doktora, že pokud máš takový druh pohybu, že ta 2 kila navíc může být svalovina ? Tuk se ti změnil ve svalovinu, která je těžší. Nenech se otrávit.

Teď bych zatím nechala být skladbu jídelníčku .

Důležitá zásada našeho stravování je kdy a jak jíme !

Kdy jíme:

Začínám snídaní a dále pokračuji po třech hodinách. Je to velmi důležité. Většinou to málokdo dodržuje, ale už jenom nastolení pravidelnosti ve stravování může přinést váhový úbytek. Jím 5x denně , někdy 6x. Podle toho, kdy začnu . Nejím 2 hodiny před spaním.

Jak jíme:

Jídlo si upravím na malý talířek. Přestala jsem jíst v běhu, ve stoje atd. Vždy si udělám tu chvilku času. Nejím u televize, u počítače, nečtu u něj noviny atd. Soustředím se pouze na to jídlo. Udělám si z toho malý rituálek. Přivoním, a snažím se jenom pohledem určit, jestli to jídlo je vyvážené tak, jak potřebuji a jak chce mé tělo. Potom si vychutnávám každé sousto Very Happy . Když budete mít chviličku navíc, můžete si jídlo i oreikovat.

Stane se, že v době jídla musíte někam jet. Vždy si vezmu kousek pečiva a zeleniny. Důležité je, dodržet ty 3 hodiny. Přestala jsem se stydět jíst třeba ve vlaku, v parku a podobně.

Tak to by pro začátek stačilo. Zkusíte zítra dodržet ty hodiny ? Jsem zvědavá, jak vám to jde.

Ahoj
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 4:30 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Eviku,
dobře, nebudu se k tomu vyjadřovat Very Happy
Jen chci říct, že když píši o MB, neznamená to, že nerespektuji názory jiné. Píši jen to, co vím a s čím mám zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 5:41 pm    Předmět: Citovat

Možná to úplně nepatří k tomuhle tématu, ale minulý týden mě napadlo tohle: Někteří lidé mají zkušenost, že po zasvěcení do reiki přiberou, ačkoliv stravovací návyky nezmění. Potom nějakou dobu trvá, než se takto nabraných kil zbaví.
Poslouchala jsem teď povídání s Jaroslavem Duškem o půstování, kde mj. povídá, že pokud se půstuje jen o vodě (žádné čaje), zastavuje tělo metabolismus a získávání živit "přes žaludek" a začíná využívat jiné zdroje energie (jako se to děje, když se kalorie dostávají do jahody a kedlubny, tj. ze sluníčka, vzduchu a vody).
No a mě se tyhle dvě věci spojily a napadlo mě, jestli tyhle dvě věci spolu nesouvisí? Idea
Samozřejmě to nemíním používat jako výmluvu pro nabírání kil.

A abych netříštila téma, tak zpátky k hubnutí: všechny tyhle moderní zásady jsou fajn, jen je třeba to umět dodržet. Pro mě je jakýkoliv předepsaný stravovací režim trápení, na žádný jsem si nedokázala zvyknout a vzít ho za svý a přitom neodstraňuje příčinu. A ke všemu jsou lidi, který do sebe klopí jednu věc za druhou a břicho mají propadlé. Takže to fakt musí být ještě o něčem jiném...
V rámci svého soukromého tažení se zkouším dívat na jídlo z jiného pohledu, např. není třeba jíst 6x denně (když nedokážu dodržet pidi-porcičky), že stačí jen jednou dvakrát anebo každý druhý den a a snažím se zjistit, čím je pro mě jídlo tak důležité. Vím, že jsem na jídle závislá. Až pochopím proč, tak pro mě nebude těžké dodržovat jakékoliv jídelní rytmy. A třeba je potom už ani nebudu potřebovat. Přitom (anebo právě protože) jídlo chápu jako dar, nechci si z něj dělat strašáka, chci si ho užívat.
Mj. teď zkouším SchusslerSalze, které v Čechách bohužel nejsou známé ale na německy mluvících webovkách o nich najdete hodně, v knihkupectví tu o nich mají spoustu knížek. Zřejmě protože to je dobrý marketingový tah, tak většinou s titulkem "hubněte" se SchusslerSalze, ale to mi přijde trochu jako jejich zneužití, protože to rozhodně není jejich stěžejní vlastnost.
Není to homeopatie ale vyrostlo to z ní. Fungují na biochemickém principu (tělu dodávají chybějící prvek) a mají opravdu široké spektrum použití. Jsou ideální třeba pro děti na teplotu, pokud jim nechcete dávat paraleny apod. Nebo na začínající chřipky/virozy atd....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so červen 13, 2009 7:16 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Ahoj Eviku,
dobře, nebudu se k tomu vyjadřovat Very Happy
Jen chci říct, že když píši o MB, neznamená to, že nerespektuji názory jiné. Píši jen to, co vím a s čím mám zkušenosti.

Promiň Filipe, špatně jsem se vyjádřila. Samozřejmě je to veřejné fórum, kde si každý může psát co chce. Také respektuji názory jiných. Jenom jsem tím chtěla říct, že moje poznatky sice nejsou vědecké, ale mě fungovaly. A jsou spíš pro širší okruh lidí. Protože zatím nikoho jiného , kdo se zabývá makrobiotikou, kromě Tebe neznám. Rolling Eyes .

Nedávno jsi psal na nějakém vlákně o energiích a psal jsi, že už to píšeš po sté a že vlastně nevíš, proč to děláš. Chtěla jsem Ti odepsat, že asi proto, že se rád s ostatními dělíš o své poznatky a nikdy nevíš, komu tím pomůžeš. A kdo Tvou pomoc může potřebovat. Ale pak jsem to nenapsala. Tak prosím tě piš o makrobiotice, třeba zrovna to bude to pravé např. pro Černoočku. Nebo někoho jiného. A nezlob se , že jsem to tak hloupě napsala. Nemyslela jsem to tak, jak to vyznělo.
Evík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 5:10 am    Předmět: Citovat

Evi, včera jsem tříhodinové odstupy jakež takež dodržovala.

A dávám do placu téma. Je dobré snídat okamžitě po vylezení z postele, nebo po půl hodině-to tak akorát vychládne čaj na pitnou teplotu, nebo po hodině, co vy na to?
A další téma, káva, pravý turek, má vliv na váhu? Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 5:30 am    Předmět: Citovat

Mě se teď hodně osvědčilo chodit běhat hned ráno... Organismum se krásně nastartuje na celý den. Teď se mi několikrát stalo, že jsem byla z mnoha důvodu účastníkem obžerství a přibrala jsem několik kg. Za nějaký čas jsem zjistila, že ta váha byl pouze obsah střev, jinak si tělíčko drží stabilně to, co se mu podařilo zhubnout. Jsem z toho překvapená, protože tohle u sebe neznám... Smile

Jinak po kratších půstíkách mám pocit, že spalování šlape jako mašinka... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 8:59 am    Předmět: Citovat

smart napsal:
Pro mě je jakýkoliv předepsaný stravovací režim trápení, na žádný jsem si nedokázala zvyknout a vzít ho za svý a přitom neodstraňuje příčinu. A ke všemu jsou lidi, který do sebe klopí jednu věc za druhou a břicho mají propadlé. Takže to fakt musí být ještě o něčem jiném...
V rámci svého soukromého tažení se zkouším dívat na jídlo z jiného pohledu, např. není třeba jíst 6x denně (když nedokážu dodržet pidi-porcičky), že stačí jen jednou dvakrát anebo každý druhý den a a snažím se zjistit, čím je pro mě jídlo tak důležité. Vím, že jsem na jídle závislá. Až pochopím proč, tak pro mě nebude těžké dodržovat jakékoliv jídelní rytmy. A třeba je potom už ani nebudu potřebovat. Přitom (anebo právě protože) jídlo chápu jako dar, nechci si z něj dělat strašáka, chci si ho užívat.


Hanko, dávám Ti za pravdu. Na to si každý musí přijít sám.

Moje kolegyně mi pořád podsouvala, že když je žena ve věku a začnou pracovat hormony a navíc, když si dá denně pivo, tak že se zhubout nedá. Chtěla jsem jí dokázat, že to jde. Nezhubla jsem ani deko. Naopak. Protože jsem chtěla zhubnout kvůli ní. Dokázat to JÍ . A přitom ona to ani nezkusila, neměla potřebu. Pouze mi to podsouvala a já jí poslouchala.

Potom ta kolegyně odešla do důchodu a já jsem začala hubnout bez trápení . Protože jsem to chtěla JÁ. Uvědomila jsem si, že to chci kvůli svému zdraví. Protože si za něj zodpovídám. To, že se cítím lépe i psychicky, o tom není třeba ani mluvit. A tím, že se cítím lépe psychicky, dokážu i věci, na které jsem si dříve vůbec netroufla. Taková řetězová reakce.

Ano, jídlo je dar. Ale v té přirozené podobě. Chemické a konzervační látky nejsou Božím darem. Ty vymyslel člověk. Těžko se jim ale v dnešní době vyhneme.

Když to shrnu, tak změna životního stylu a tedy i stravování je zároveň změnou myšlení. Mé hubnutí neberu pro sebe jako trest, ale jako pomoc. Ale každý jsme jiný a tak to má být. Wink


Naposledy upravil Evik dne ne červen 14, 2009 9:55 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

JANAA napsal:

A další téma, káva, pravý turek, má vliv na váhu? Jana


,,Turek" je moje letitá droga, kterou chci trochu omezit. O tom, že by měla vliv na váhu ať + nebo - nevím.
Ale ještě ke kávě. Káva bez kofeinu je díky chemickým látkám, používaných k jeho odstranění, dokonce ještě horší, než obyčejné kafe!

Citace:
Je dobré snídat okamžitě po vylezení z postele, nebo po půl hodině-to tak akorát vychládne čaj na pitnou teplotu, nebo po hodině, co vy na to?


No, jestli hned, nebo po půl hodině to asi roli nehraje.
Důležitější je možná vědět to, že mezi 5 - 7 hodinou je nejaktivnější činnost tlustého střeva. Jeho hlavní funkcí je absorpce vody z potravy. Proto bychom měli snídat až po 7 hodině. Také se doporučuje navyknout si tuto dobu na vyprazdňování. Je vhodné pít čaj.

Citace:
Evi, včera jsem tříhodinové odstupy jakež takež dodržovala.


Jano, dělalo Ti to problém ? Měla jsi mezi tím hlad? Můžeš mi napsat co jsi snídala? A nebo co obvykle snídáš? Ale nemusíš...., když nechceš Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 11:36 am    Předmět: Citovat

Ahojda,
myslím si, že naše tělo je náš nejbližší majetek. To jak působíme na okolí - ne svou postavou ale celkově, tak to odráží i to, jak jsem spokojeni sami se sebou a se svým tělem. jakmile se někde v nás objeví nějaké podmínky, myslím tím že něco co nedokážeme u sebe překousnout, nároky které bychom mli spoňovat ale nesplňujeme, něco co jsem udělali ale neodpustitli jsme si to - nejen v tomto ale i v minulých životech a k tomu se přidá ještě emocionální trauma které přebereme dědičně v genech od našich předků a pod. Štítn žláza, to je tak téma že někde mám program že něco musím, jinak že..... a doplňte sami. Většinou se člověk honí kvůli pochvale, pocitu že musí někomu pomáhat, něco dělat navíc na úkor sebe samého, i když v podvědomí ví, že to dává na úkor sebe, svých vztahů,...Jeho programy v hlavě mu nedovlolí jinak, protože pak nastartují pocity viny. SPolu s nimi je vždyi druhá strana - jakmile není něco podle nás, máme pocity křivdy, jsme chudinky. Vzdáváme se odpovědnosti za svoje volby, máme strach si něco zvolit podle sebe, ty zákony které jsem přebrali výchovou a prostředím, které nás hodně ovlivnilo jsou jakoby napsané do skály. Boí nás, trpíme kvůli nim a přesto se bojíme je opustit a vytvořit si nové. Postavit se zodpovědně za svoje rozhodnutí. Někdy musíme spadnout hodně hluboko a hodně si nabít, abychom si řekli, že tohle je moje tělo a já prostě něcítím že bude dobře to co mi tvrdí jiní, byť študovaní. A že chci žít podle toho co cítím já a beru to si rizikem, že to může být špatně.

Myslím si, nevím, problémy takového druhu se štítkou nemám, že bych musela brát léky(ale disharmonii vždy poznát -když se dostanu do presu a pocitu že MUSÍM, JINAK...... a uvěřím mu a začnu podle něj žít. Jedině zastavení a zásadní překopání harmonogramu v zájmu zklidnění a nasměrování k tomu že nemusím nic co nechci a co není pro mne a moje tělo dobře mi přinese úlevu. Není to jen šítka, jsou to i jiné projevy toho,jak v zájmu nějakého přesvědčení že MUSÍM - je jedno jestli něco udělat, pomoci nerespektuju svojě tělo, svoje potřeby a to co chci já.
A tak to je v souvislosti se vším.
Je to jak rovnice. Jak miluju a přijímá s voje tělo takové jaké je, tak dovedu přijmout i sebe povahově, jako celek bez podmínek a respektuju se. Jsou to témata dolních čaker. Uvědomění si vlastní síly, respekt sebe. A to jak dokážu přijmout sebe, tak to se mi odráží u druhých.
Proto někdo má výhrady ke každému kilu které má navíc,a o to víc sleduje každé deka které přibyde a soustředí veškeré snažení na to aby je shodil a nebo hledá aliby, aby je omluvil, ale v podstatě pořád není spokojený, má výhrady. Jako u všeho ostatního. a u ostatních.
Váhu už nepotřebuju , nějak se to moje tělo zatím udržuje jak potřebuje, rspektuju to a věřím mu. A snažím se mu vytvořit co nejlepší podmínky aby mi sloužilo dobře a co nejlíp bez ztrát a náhradních dílů. U zubů už to není ono, už jsou korunky ale to další, to nehodlám už riskovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 12:55 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
A snažím se mu vytvořit co nejlepší podmínky aby mi sloužilo dobře a co nejlíp bez ztrát a náhradních dílů.


Ahojky Renato.
Tak to já též. Když už jsem tedy dokázala ulevit svým plícím od nikotinu, chci ulehčit i svým kloubům, srdci, cévám a celému oběhovému systému od zbytečné zátěže v podobě sádla. Já to řadím do rubriky ,, péče o své zdraví ". Není to o tom, že až zhubnu, budu se mít víc ráda. Ale snad mi rozumíš...
Very Happy .
Eva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 3:01 pm    Předmět: Citovat

Evíku,
myslím, že si to vystihla naprosto přesně člověk to musí chtít sám kvůli sobě.
Hubené tělo ne vždycky rovná se šťastná mysl a ne vždycky rovná sexappeal (netuším, jak se tohle řekne nebo píše česky).
Na druhou stranu, je moc příjemné cítit své tělo a vědět, že když budu potřebovat, doběhnu autobus a ne že spekuluju, jestli si pro výtisk na tiskárnu dojdu hned anebo až večer, až tam toho budu mít víc, protože rozhoupat 100kilo není jen tak.

Já jsem dokonce vyměnila černý čaj za zelený a bylinkový. Zjistila jsem, že nejen na kafíčko ale i na černý čaj může mít člověk chuť a tak si ho občas, když je pěkná příležitost, dám a piji ho skoro obřadně, vychutnávám si ho pěkne s mlíkem, jak ho mám ráda a opravdu si tu chvíli užívám. Chtěla bych tohle dokázat i s jídlem, dát si to, na co mám chuť jenom na chuť a pro tu chvíli a ne slupnout celý balení sušenek....

Je zajímavý, že SchusslerSalze rozlišují, jeslti má člověk chutě na sladké (bonbóny) nebo na moučné věci (sušenky atp.). Na každý tenhle příznak se používá jiná sůl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 6:45 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Evíku a všichni tady,
díky za vlákno Smile . Mám za sebou krutě obžerní víkend, kamarádka slavila 40 a jedlo se od včerejška od 16 hod až do rána. Převážně grilovaný masíčko a zelenina a taky pivečko Embarassed
Ale jednou za čas mi to myslím z váhou nepohne.
Dala jsem si teď půl hoďky na rotopedu, tak už se cítím méně provinile Cool
Evíku, s tou svalovinou mě to taky napadlo, ale mého Mudr bohužel ne, ten si jede tu svou, že se mi rozhodila štítka kvůli těm 2 kilčům.
Mně to ještě napadlo obráceně, jestli ty kilča nahoru nejdou kvůli štítce, prostě opačný úhel, ale to jsem mu nahlas neřekla.
Nebudu se v tom pitvat, budu dál cvičit a snažit se moc "nehřešit" s jídlem.
Ty 3 hodinové intervaly mi také vyhovují.
Tak díky a hezký večer Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 8:03 pm    Předmět: Citovat

cernoocka napsal:

Dala jsem si teď půl hoďky na rotopedu, tak už se cítím méně provinile Cool
Evíku, s tou svalovinou mě to taky napadlo, ale mého Mudr bohužel ne, ten si jede tu svou, že se mi rozhodila štítka kvůli těm 2 kilčům.



Ale Černoočko, ty se nesmíš cítit provinile Very Happy . Vždyť se nic nestalo a užila sis krásnou oslavu, ne ?

Když jsem začala chodit se Zbultranem na tůry ( 20 - 30 km), druhý den jsem měla vždy o kilo víc. Možná, že kdyby ses měřila ( kromě vážení ) byla bys mile překvapená Wink .

Zítra bych chtěla trošku rozvést ty tříhodinové intervaly

Hezký večer

Evík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2009 8:34 pm    Předmět: Citovat

Evi, tříhodinový interval není pro mne problém, celkem v pohodě dodržuju. Těším se, až rozvedeš víc, jak píšeš.
A co snídám, vždy ovocný neslazený čaj, hrstku nutných léků, a co se týká jídla, půlku krajíčku chleba s máslem a medem, nebo jogurt, půlku rohlíku s máslem, občas suchary, ale taky občas kávenky, nebo nějaký čerstvý teplý koláček z pekárny, ale to není často. V podstatě snídám co najdu v ledničce a kuchyni. Z uzenin jen šunka, žádné turistické salámy a tak.
Vrátím se k tomu času snídaně, takže až po sedmé hodině to bude lepší, jak píšeš, já tedy obyčejně mezi 6 - 7, tak to zkusím až po sedmé. Není problém. Díky za vše, J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund