Fórum - Zobrazit téma - REIKI 2.STUPEŇ:programování předmětů - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - REIKI 2.STUPEŇ:programování předmětů
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

REIKI 2.STUPEŇ:programování předmětů
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ANAJ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 10:17 pm    Předmět: REIKI 2.STUPEŇ:programování předmětů Citovat

Embarassed dost kamarádů se ptá ,zda umím programovat předměty,třeba řetízek ,klíče od auta ,prstýnek atd.,zatím jsem nenašla odvahu začít,poradťe jak se to dělá.Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 10:21 pm    Předmět: Citovat

Pokud nepatříš k lidem, kteří potřebují cokoliv kolem sebe ovládat, tak to raději ani nezačínej. Ovládání není slučitelné s Reiki, alespoň tak, jak Reiki rozumím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 8:11 am    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Třeba posílit pozitivní místo na zemi,znáte je,krásná přírodní zákoutí,kde se každý cítí dobře,tak tam posílat reiki na zesílení ale bez našeho přání,bez záměru.Pak ano.Ale vkládat někam program...kdo ví...
Nabij někomu prsten,at se mu adří,a jemu se bude dařit.Bude lichvařit a obírat lidi o poslední kousek majetku a vyžene je na ulici.Nabij někomu předmnět,aby působil léčivě kolem sebe a někdo,kdo je mu milý a má ho rád,ale je nevyléčitelně nemocný,protože si to vybral a není schopen přijmout poučení z nemoci ho musí opustit,protože on se vlastně nemůže uzdravit.Když ano,tak se ta nemoc vrátí v daleko horší podobě a zase jsme uškodili.Nabij mu krystal,aby člověku přinesl bohatství.Ano, možná vyhraje ve sportce,ale to nezaručuje,že se stane lepším člověkem.Znám hodně lidí,které peníze zkazili a jak.A zase špatně.KDO Z NÁS VÍ,CO SI TEN DRUHÝ ČLOVĚK VYBRAL ZA SVOU CESTU ZDE NA ZEMI.A když mu pomůžu je to z mé strany danajský dar.A to se týká i programování situací a dějů.Já osobně jsem zkoušel,a kdo né, ovládání přírody a její programování.Je to pěkné pro ego,ovládat přirodní sílu,ale KDO JSEM,CO JSEM ABYCH SI TROUFAL HRÁT NA HYBATELE.Jsem tu jen učen stejně jako my všichni ostatní.A osobně si myslím,že vše co nás potká je to nejlepší,co nás mohlo potkat a proto to přijímám.Tohle bych jim odpověděl,až se tě zase budou ptát,jestli to umíš.Klidně řekni,a možná je to i pravda,já to nezkoušel a kdyby i jo,tak nic na světě mi za to nestojí,abych s někym manipuloval a nebo abych někoho nutil udělat něco,co chci já a nebo ty.Každý má právo na svobodnou volbu a né aby ho do něčeho nutil anděl,reiki a nebo naprogramovaný krystal.Jak by se ti líbilo,kdyby s tebou někdo manipuloval byt bez tvého vědomí.Tak bych jim to řekl já.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 10:17 am    Předmět: Citovat

Tohle jsi napsal skvěle, šamane. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

Tak nevím, bavíme se ještě o Reiki?
Reiki je láska, jak s ní můžu naprogramovat něco, aby to škodilo?
To přece nejde...
A že někomu nareikuju třeba kámen, tak ten kámen přece bude vyzařovat Reiki..

Laughing To co Člověče popisuješ je spíš magie, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 12:15 pm    Předmět: Citovat

Tož chlapi, tak tohle mně nedá...
když někomu něco nabíjím, tak přece a jedině čistou láskou a pokud bude chtít s takto nabitým prstenem lichvařit, tak je to jeho volba, buď se mu nebude dařit a když ano, tak si to pak stejně odskáče on sám. Když někdo někoho zapíchne, taky nemůžeme vinit prodavačku z obchodu, kde si ten nůž koupil.
Nikdo přece nemluví o ovládání, to je skutečně už o černé magii. Předpokládám, že Anaj jen poněkud nevhodně použila výraz "programování", místo např. onoho "nabití". Pokud by skutečně chtěla programovat a tím ovládat cizí děje a osudy, pak souhlasím s Damaem.
Pokud se jen spletla, tak není co řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že bude dobře si znovu lépe přečíst, co napsal člověk - šaman.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
kamo
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.6. 2005
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 1:35 pm    Předmět: Citovat

To jsem udělal ještě než jsem něco napsal.
Můžu to zkusit třeba i nahlas, ale pořád mi z toho leze kázání o tom, proč by Anaj neměla chtít někoho ovládat. Kde je psáno, že chce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Já to beru tak,že je diametrálně odlišné přání mozku,rozumu a přání duše,ducha.Když budu plnit přání rozumu,který mi řekne dotyčná osoba jako prosbu o něco,tak vlastně jdu proti přání jeho duše.A co je důležitější.Co si sebou vezmu z tohoto světa.Duši či rozum.Já netvrdím,že někdo chce s někým manipulovat.Ale jestli začnu někomu pomáhat,jedná se o manipulaci ven.Začnu li si pomáhat sobě,jedná se o manipulaci dovnitř.Samozřejmně myslím energetickou pomoc.Protože když nebudu manipulovat tak dám věcem volný průběh a budu se jen řídit svým ůsudkem,svými zkušenostmi,svými potřebami,svými...svými..svými...a kde je pomoc zvenčí byt energie.Asi takhle.Šaman
PS:JÁ JSEM,znamená že jsem BŮH.Ale každý je BŮH a nepotřebuje moji pomoc.Ani já nepotřebuji pomoc zářičů,prstenů nabitých energii.Potřebuji jedno,přijmout že jsem bůh.
Dnes dopoledne mluvil asi už biskup p.Malý.Známe ho z listopadových událostí.Hodně se navážel do scientologické církve.Že slibují lidem štěstí,dokonalé zdraví, bohatství.A přitom jen kynou z peněz,kteří někteří důvěřivci platí za kurzy,léčení atd.Tohle se přímo týká tohoto tématu. Dianetika dokáže zbavit člověka programů v podvědomí a tím mu umožní lepší napojení na svou duši,ducha, protože naše mysl není pak omezena předsudky,které nám řekli jiní.Upevní se nám zdraví,protože nás nebudou tlačit do nemocí nějaké programy,upevní se naše sebedůvěra a hlavně si naplno uvědomíme,že můžeme vše a tudíš mít i bohatství,protože si to přeje i Bůh.A ně jak říká pan biskup,že by jsme mněli přes utrpení dojíti slávy boží v bídě a ponížení.Copak musím nemocnému dělat berli místo toho abych mu řekl JDI.A to platí o programování dvojnásob.Stále je to jen berlička,místo aby se ti lidi naučili chodit bez berlíček.Je to stejné,jako malá kolečka na kole.Někdo je nepoužíval,někdo je odložil později ale někdo je v životě neodloží nikdy a hledá je všude kolem sebe a my blbci mu je pomáháme hledat,místo aby jsme hledali svoji cestu a nebo pomáhali najít cestu těm,kteří ji aktivně hledají,Mohu to napsat,protože i já jsem ještě občas blbec.Taky jsem ještě posílal energii pejskovi od Máchova jezera.Zatím ještě ano...Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Ještě mne napadlo možná jen zdánlivně nesouvisící z tímto tématem.JE MNOHEM TĚŽŠÍ NEŽ POMÁHAT TĚŽCE NEMOCNÉMU PŘESVEDČIT OKOLÍ ABY MU POMOHLO ODEJÍT ALE NEJTĚŠŠÍ JE O TOM PŘESVĚDČIT NEMOCNÉHO.Přemýšléjte o tom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
llisticka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.9. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 10:34 am    Předmět: Citovat

Nechej věci plynout,
jako vodu v řece.
Tvá snaha cokoli ovlivnit
v ní jen staví hráze.

Přeju všem odpočinkový weekend Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 4:39 pm    Předmět: Citovat

To co rozhodně dělat můžeš a patří to podle mě k Reiki, je předměty očišťovat a nabíjet Reiki.

Programování to už patří do oblasti magie (vytváření amuletů, ...) Takže buď magie nebo Reiki. I když to mágové mají pěkně a stylově propracované, držela bych se Reiki. S Reiki budeš stylový tím očišťováním a nabíjenímSmile

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 5:04 pm    Předmět: programování předmětů Citovat

krystal, či jiný kámen, prsten či kytku může v bezpečí posílit léčivou energií, aby tomu druhému pomáhal/la. Můžeš je napojit na léčivé en. Země či minerální říší, aby jsi obohatil tu věc i jinými en. než Reiki.
Předměty mouhou mít i různé programy černé magie a ty se pak při kontaktu s člověkem mohou spouštěť, vždy záleží co ten člověk nebo bytosti, které ho ovládají či skrze něho působí tam vloží.
Pokud chceš jít čistou cestou věnuj se Reiki, i když i zde je dobré si dávat pozor, jestli když léčím tak je vše v pořádku. Jak vibračně rosteš objevují se věci k čištění a ty pak mohou zasahovat do léčení.
Od magie spíš ruce pryč, pokud se nechceš spolčovat s temnými entitami, které jakéhokoli člověka, který chce využívat sílu magie, s otevřenou náručí vítají.
Ale zase někdo musí někdo tyto lidi být schopen navrátit na cestu, kterou v lásce srdce mají jít. Prostě někdy jsou některé zkušenosti nevyhnutelné a člověk s tím nic moc nenadělá, a někdy si může od mnohých zkušeností ulehčit, stačí poslouchat hlas svého srdce a nebýt ovliněn negaci našeho ega, které Reiki vyplavuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: so červen 06, 2009 11:47 pm    Předmět: Citovat

Jak můžete mluvit o černé magii.Ona existuje.Co to je.Jak můžete mluvit o bílé magii.Ona existuje.Co to je.Přece všichni tvrdíte že vše je tvořeno boží energii.Tak proč ji rozdělujete.Je jen jediný Bůh,tak proč říkáte,že jeho energie je bílá a černá.To jste tak slepí.Já si nedovlím tvrdit,že je něco špatného,dokud já sám nepoznám,že to tak je.A jestli někdo řekne že amulety jsou magie,tudíš něco nevhodného,tak popírá zkušenosti i lidí z dněška,kteří jen díky jim přežili.Ani nemáte páru co takový dnešní šaman s amuletem na krku dokáže.Před dvěma lety jeden z nich zachránil agenta FBA od smrti,když ho dokázal vyléčit ze smrtelného zranění střelnou zbraní za šest týdnů tak,že lékaři zranění hodnotil jako staré několik let.Bez chirurgie,A dnes je tento agent jejich ochráncem a zástupcem pro styk s vládou spojených států.Ale to jsem vůbec nechtěl psát.Nevím co se děje,jsem teolerantní,miluji vás všechny,nevím proč,ale zmocnuje se mne hnev když vidím slepotu kolem sebe.Neznám ten hnev,nikdy před tím jsem ho nemíval,ale vím,že má svůj důvod a brzo dostanu odpoved PROČ.
Původně jsem chtěl odepsat šamance a vám.Psal jsem o tom,že moje přítelkyně mne viděla přijít a spletla si mne z andělem.Já myslel,že na to zareagujete.
Proč naši předkové znali pořekadlo, MY O VLKU A VLK ZA DVEŘMI. Někdo koho nečekali,tak se najednou o něm začali bavit a on přišel za chvíli.Nebylo to proto,že jeho duch šel napřed a duch těch lidi ho vnímal a dal zprávu do mozku těm lidem a oni o něm začali mluvit.Proč když začnete škytat,tak se říkává,že o vás někdo mluví.Proč matka cítí.že se něco stalo jejich dětem a oni jsou při tom třeba tisíce km daleko.Asi proto,že kolem nás existuje prostor ve kterém se pohybují duchové.Co je nejdůležitější,i ten náš duch,byt sami ho né vždy řídíme a nebo si to nechceme připustit se putuluje kolem nás.Třeba když usneme,tak přebývá nad námi,že ano.A ted se dostávám k tomu,co jsem chtěl napsat.Moje přítelkyně,vzpomněl jsem si na ni,už nejsme ve styku,když jsem četl knihu o Perlu a nevím jak dál se jmenuje.Propaguje Rekonekšn,
on sám píše,že ho nikdo z lidí nezasvěcoval.On sám se napojil na vesmírnou sílu.Ona sama nikdy neprošla kurzem,ale napojovala se podle ní na vesmírné čakry.Je ůplně jedno,co to bylo,ale reiki né.A přesto mněla léčivé schopnosti a nevyčerpávali ji.Mněla i jiné schopnosti a jedna z nich byla,že viděla,když někdo za ní přišel.Já to nevidím,já to cítím.Ale mnozí z vás se to zatím učí cítit.Pointa v tom je,že já neznal její příjmení,pouze jméno.Neznal jsem její adresu,pouze mněsto.Neznal jsem její věk ani datum narození a nikdy jsem jí neviděl ani její forografii.
Nikdy jsem jí nic neposlal.POUZE JSEM POPROSIL BOHA ABY JÍ DAL SVÉ SVĚTLO PRO POUTNÍKA.Prosil jsem Boha šamanko,já něchtěl za ní jít,ani mne to nenapdlo,protože já,můj mozek ani nevěděl kam bych za ní šel. A TO JE DŮLEŽITÉ, že já to vlastně ani nemohl chtít když toho člověka vlastně znáš jen z emailů tak kam za ním jít.Ale můj duch si cestu našel bez mého vědomí,teda bez mého uvědomnění.Ale co se stane,když znám datum narození,přesnou adresu, navíc to posílím vědomím úsilým dotyčnému jakýmkoliv způsobem pomoci a ještě to posílím dáváním energie a pak si myju ruce,protože ta energie je energie lásky.Není to ale taky manipulace,když můj duch působí přímo na toho člověka,ovlivnuje ducha toho člověka.Zkuste si jen představit,že tomu tak je.Když budete stát vedle nervozního člověka,zachcíli budete z něj nervozní i vy.A co teprve, když váš duch nabitý čistou láskou stojí vedle druhého člověka a on nemá zareagovat.Nebo zareaguje.Nepřipomíná to manipulaci.
Možná je pro vás magie cítit bolest druhých a nebo jejich štěstí,možná je provás magie dovolit přijít černým andělům( není to jejich kategorizace ,pouze jejich barva) aby mi poradily.Protože když si chci na něco udělat svůj názor musím vědět fakta.Jen prostě hledám pravdu.Když nosím na krku amulety,které jsem dostal darem od šamanských předků,tak jsem mág.Děkuji,je to pro mne pocta.Šamanko,já se nepasoval na anděla,já už jsem to tady napsal,JÁ JSEM...BŮH.Neboj, jsem tu pro to,abych odváděl duše.Všech bez rozdílu.A abych je léčil.Né člověka,né tělo i když už vím,že jsou duše,které nesmím odvest ani neumím.Jsou totiž stejně staré jako já...Šaman
Kde sjme se vzali.kde je náš původ
odkud jsme přišli, kde je náš domov.
Proč já mám schopnosti a druhý né
proč já jsem dál než on,a kde je hranice
Já jsem zde na zemi,zrozený ze ženy
narozen na zemi,tedy jsem pozemštan
z hlíny jsem povstal a hlínou se stanu
jsem jen tvor na zemi, já jsem jen živočich
hrdý jsem na matku,domov zde můj
hrdý jsem pozemštan a dokud nezemru,
nikdy ji nezhaním hledáním něčeho,
co tady neplatí,pro co tady nejsem.
Hrdý jsem,já jsem.

To věnuji své matce Zemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ANAJ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne červen 07, 2009 7:31 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,já jsem se fakt asi špatně vyjádřila,netoužím někoho ovládat a programovat,já myslela nabít-štěstím, láskou a zdravím,jsou to lidičky co je zdravíčko opouští a smůla se jim lepí na paty. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund