Fórum - Zobrazit téma - chlpy u zien - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - chlpy u zien
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

chlpy u zien
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 4:59 pm    Předmět: chlpy u zien Citovat

asi sa tato tema bude hodit sem... Rolling Eyes

tak som premyslala, co z duchovneho hladiska sposobuje nadmerne ochplenie u zien a ako ich zbavit tohto trapenia...myslim, ze tak navzdy...aby napriklad nemuseli platit nehorazne sumy za laser, pripadne kazdu chvilu mat zapalenu pokozku...

mate s tymto niekto skusenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 11:44 pm    Předmět: Citovat

Ochlupení na našem těle představuje napojení se na intuici - na tu pudovou, která nás chrání....!
Ochlupení dále představuje naši sebedůveru a sebejistotu. Chloupků se zbavují ženy, aby tím vyjádřili svoji poddanost (svému muži, módnímu ideálu atp.) Chloupků i vlasů se zbavují muži, kteří se zcela odevzdávají guruovi, nějakému vyjádření božství....
Král Šalamoun se zamiloval do ¨Bilkis, čili Makeba - královny ze Sáby právě proto, že měla ochlupené nohy (zjistil to díky zrcadlení nohou pod jejími sukněmi, když přecházela práh - byla tam záměrně za tímto účelem umístěna měděná či bronzová zrcadla). Toto zjištění (že má chlupaté nohy) bylo později zneužito proti ní ortodoxními židy - označili je za vtělení Lilith a ďábelskou ženu.
Je třeba dodat, že král Šalamoun měl v té době již několik manželek, nejoblíbenější mu v tu dobu byla egyptská princezna, určitě zcela zbavená jakýchkoliv chloupků.
Co tím chci říci? Určitě není hezké, když je něčeho příliš - to platí jak o ochlupení, tak o důkladném vyholení. Jsou moudří muži - jako král Šalamoun, kteří vědí, co je přítažlivé....!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 2:23 am    Předmět: Citovat

Ach, Damao...Salamunska odpoved Rolling Eyes Wink

No ano, mna zaujimalo hlavne to, ked je toho prilis, ked je to prejavom ochorenia...zeny napriklad na bruchu bezne nemavaju cierne chlpy ako muzi, to myslim, ze pritazlive pre ziadneho muza nie je Rolling Eyes

Zenam to berie sebadoveru, najma ked lekari povedia, ze to nie je na medikamentoznu liecbu (a keby aj bolo, kto sa chce napchavat hormonmi Confused ), jednoducho zi s tym ako vies...

Ale dakujem za odpoved, skoro tu ostalo pusto v tejto teme...

PS: toto co si napisal, som fakt netusila Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 12:14 pm    Předmět: Citovat

Citace:
... skoro tu ostalo pusto v tejto teme...


A tak já taky přidám svojí trošku do mlýna...

Myslím, že nadměrné ochlupení je způsobeno větším množstvím
mužského pohlavního hormonu.
To znamená, že ty ženy jsou divočejší, dobrodružnější,
dokáží přežít všechno a postavit se za to a ty, co milují s kuráží medvědice.

Mužský hormon potlačují klasické ženské aktivity...
pletení, hlídání dětí, malování se, žvatlání, ...

Je to vlastně o rovnováze jinu a yangu.

V případě nadměrného ochlupení je yang vlastně ve větší rovnováze s jinem u žen, takže se ukazují mini- hermafroditické rysy.

Co s tím...posilovat jinovou, ženskou stránku,
nebo depilovat,
nebo věřit šalamounské moudrosti mužů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 2:13 pm    Předmět: Citovat

jo jo joooo:)

uz rozumiem Laughing

Annaka, super, som potom tiez divozienka Rolling Eyes Laughing

Priznam sa, pisala som to zo zufalstva nad sebou...ale dnes uz mi je lepsie, aj vdaka tymto prispevkom:) Dakujem...

No ja mam celkom salamunsky zalozeneho chlapa, tak ked to prezil so mnou doteraz, tak uz je hadam dobre, prisla na mna taka estrogenova slaba chvilka:)

Ja mam rada hackovanie a tak...ale akosi mi to nepomaha na tie chlpky, tak co uz... Wink

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

Sanaya, posílám Ti obrázek a jsem ráda, že se Tvé mráčky rozptýlili Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 6:23 pm    Předmět: Citovat

sanaya napsal:
jo jo joooo:)

uz rozumiem Laughing

Annaka, super, som potom tiez divozienka Rolling Eyes Laughing

Priznam sa, pisala som to zo zufalstva nad sebou...ale dnes uz mi je lepsie, aj vdaka tymto prispevkom:) Dakujem...

No ja mam celkom salamunsky zalozeneho chlapa, tak ked to prezil so mnou doteraz, tak uz je hadam dobre, prisla na mna taka estrogenova slaba chvilka:)

Ja mam rada hackovanie a tak...ale akosi mi to nepomaha na tie chlpky, tak co uz... Wink

Very Happy


Mám z toho taky radost, že už nemusíme řešit ty chloupky.... !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 7:53 pm    Předmět: Citovat

Annaka, uzasny obrazok Very Happy - dakujeeeeeeeem Wink

Damao, tiez som rada Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st červen 03, 2009 11:07 pm    Předmět: Citovat

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 12:58 am    Předmět: ... Citovat

Měla jsem dnes velmi pěkný, akční a příjemný den. A po přečtení tohoto vlákénka je mi ještě líp.... Very Happy

Sanayo, velmi mě pobavila ta tvoje větička, že ti háčkování na ty chloupky nepomáhá...... Laughing Laughing Laughing Moc děkuju za krásné završení dneška, bude se mi dobře chrupkat.

A chloupky neřeš, měj se ráda taková jaká jsi. To, jak se cítíš z tebe vyzařuje a tak tě vidí i ostatní. Když se budeš mít ráda i s těma chloupkama, věř tomu, že si toho ostatní ani nevšimnou............. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 11:11 am    Předmět: x Citovat

Lendulka: tys mě taky dneska pobavila. Ta představa jak v krátké sukni s chlupatýma nohama jedu v MHD a věřím, že si toho nikdo nevšimne... Laughing Laughing Laughing
Co jsem kdy viděla takové odvážné ženy, tak široko daleko v dohledu nikdo nedumal nad její jistě skvělou osobnosti, ale každý nápadně - nenápadně zíral na ty nohy...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 2:33 pm    Předmět: chlupaté nohy Citovat

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Jojo, nemáme to my ženské tak jednoduché............ Wink Než se ráno namalujeme, načešeme, oblíkneme, zabere to určitě víc času, než mužům. Ale my ženy to neděláme jenom kvůli nim, ale i kvůli sobě. Každá se chceme cítit pěkná a ke koukání.

Nevím, kolik ti je Mílo - šamanko, ale já budu mít za pár měsíců na krku čtvrtý křížek a opravdu si pamatuju doby, kdy se ani chlupy na nohou NEŘEŠILY!!! A nikomu to nepřipadalo odvážné. Je to trend doby a taky je to o tom, co je nám příjemné. Nedávno jsem narazila na fotky, kdy ležím s mým synem čerstvě narozeným - minulý týden mu bylo 16 - a mám v podpaždí "drn". A tenkrát jsem si určitě nepřipadala nemoderní. Možná se ženy holily už v té době, ale ke mě to nějak nedorazilo.
Podpaždí a nohy jsem si začala holit určitě později.
A co si budem povídat, dneska už se bere jako samozřejmost i vyholené ohanbí.
A zároveň znám i několik žen z mého okolí, které se neholí nikde dodnes. A nijak je to v mých očích nesnižuje. Ale máš pravdu, že v MHD to přitáhne pozornost. Ale stejně si myslím, že je to fuk. Jde o to, jak se člověk cítí. Když do MHD přijde ženská s vyholenou hlavou, budou na ní všichni koukat zrovna tak......... Laughing

Jak Sanaya psala o chloupcích na břiše, ani na chvilku mě nenapadly nohy.......... Embarassed Embarassed
Myslela jsem jen na to břicho a na to, že tahle místa nevidí kromě partnera nikdo asi příliš často. A pokud to oba berou jako přirozenost, tak co už. Neřešila bych to, každý máme přece něco. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 6:46 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Lendulka: tys mě taky dneska pobavila. Ta představa jak v krátké sukni s chlupatýma nohama jedu v MHD a věřím, že si toho nikdo nevšimne... Laughing Laughing Laughing
Co jsem kdy viděla takové odvážné ženy, tak široko daleko v dohledu nikdo nedumal nad její jistě skvělou osobnosti, ale každý nápadně - nenápadně zíral na ty nohy...
šamanka

Pokud to byli chlapi, tak určitě proto, že se jim to líbilo. Hihihi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 11:55 pm    Předmět: Citovat

ach, toto je vtipne veru cele...aj sestra tu teraz pri mne bola, sme sa nasmiali Laughing

Damao, ak sa to niektoremu chlapovi paci, ok ok ok Very Happy

Ale moze byt, ze sa kuka s tym, ze sa mu paci skor ta odvaha zeny ako priamo ten porast, tolko moj skromny nazor Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá červen 05, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Ono to ale spolu souvisí. Rozhodně nezapomeň, co bylo na začátku - holení chloupků je projevem "odevzdávání se, poddávání se někomu" - určitě se někomu naopak může zase líbit i žena zcela submisivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund