Fórum - Zobrazit téma - Nekonečné ječné zrno. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nekonečné ječné zrno.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nekonečné ječné zrno.
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slunecnice07
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 4:34 pm    Předmět: Nekonečné ječné zrno. Citovat

Smím vás opět poprosit o radu?Sestra má už tak půl roku problém s okem.5,,kousků"ječného zrna na jednom oku.Vyléčí ji jedno,dva a do týdne má nové.Mám knížku Uzdrav své tělo-o příčinách nemoci.Oko-zrak,začít vidět s láskou atd.Vylezlo z ní,že-její tchýně,ji přehlíží asi tak rok,sestra jako by byla vzduch,neodpovídá ji na pozdrav,zve svého syna,sestru ne.Prostě má sestra je pro ni neviditelná...Mi se tak zdá--zda to celé nemá společnou příčinu, lékaři si už taky nevědí rady,posílám ji reiki.Prosím pomozte mi svým názorem,určitě to má spolu souvislost...děkuji.
Ps..pořád nekouřím a určo už nezačnu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 12:34 am    Předmět: zrno Citovat

Ahoj Slunečnice,

k nekouření gratuluju a fandím.....já zatím kouřím!!! Embarassed Embarassed Embarassed


Jinak ječné zrno je i pro mě zajímavé téma. Sem tam se objeví mojí dceři i mě. A většinou zároveň! Shocked Možná by bylo zajímavé, na kterém oku se tvojí sestře dělá - mě většinou na pravém a mé dceři také.......

Tak budu také ráda za případné info. Není to vůbec příjemná záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
betty
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 5.5. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 5:59 pm    Předmět: nekonečné ječné zrno Citovat

Ahoj Slunečnice, nenapadá mě žádná "moudrost", ale ze své vlastní zkušenosti vím,že mohou pomoct kvasnice. Kdysi někdo říkal pivovarské, ale já si vzala ždibec normálních. Není to žádná pochoutka, tak asi jako oříšek stačilo. Pravda je,že už jsem ječné zrno leta neměla. Wink
Nekouřit je fajn,držím palečky... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 8:31 pm    Předmět: Citovat

Ahoj slunecnice

v německé knize "Uzdrav své tělo" je u ječného zrna uveden odkaz na oční potíže - Nespokojenost s tím, co vidím ve svém životě - což by u tvé sestry spíš odpovídalo, co tu o ní píšeš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 10:31 pm    Předmět: Citovat

Může to být i že "nechce" něco vidět a zavírá před tím oči, ale ty "vřídky" tam prostě jsou.

Je dobré, když člověk přestane být bez-mocný, začne se mít rád a začně konat, aby se mu dařilo lépe .... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 11:53 pm    Předmět: Citovat

Ahoj slunečnice,

z naladění na situaci vyplynula tato slova, která by odpovídala tomu, co píšeš:

křehkost, vyčleněnost, není umožněno podívat se za "zeď" do normálního života jinde, okolí ji nechce nechat nahlížet. Ústraní, vyděděnec, mimo společenského života.

Blok také na krční čakře - nemožnost vyjádřit se tak, jak by chtěla.

Ukazuje se také nějaký problém na noze, zejména v oblasti kotníku, zasahuje však zřejmě až ke koleni.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
slunecnice07
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so květen 30, 2009 10:24 pm    Předmět: Díky Citovat

Já vám zatím děkuji, krční čakra---ano taky možné, protože ona mlčí a trápí se.Je to celé stejně velká záhada, nějaká tchýně ji přehlíží a sestra trpí a ještě k tomu už dlouho ani pořádně nevidí na oko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 8:30 pm    Předmět: Re: Nekonečné ječné zrno. Citovat

slunecnice07 napsal:
její tchýně,ji přehlíží asi tak rok,sestra jako by byla vzduch,neodpovídá ji na pozdrav,zve svého syna,sestru ne.

A jaký postoj k tomu zaujímá její muž?
Vyjádřil jasnou a rozhodnou podporu své ženě před svojí matkou?
Nebo se tomuto tématu vyhýbá-a nemluví o tom, možná se mu nechce do vyjádření jasného postoje?
Rozhodně není potřeba navštěvovat příbuzné, s kterými se necítím dobře. Rozhodně je však třeba mít důvěru ve svého partnera, že se za mě vždy postaví...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
slunecnice07
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 2:16 am    Předmět: Citovat

Ano i tu je asi problém.Oni jsou sice spolu dost krátce, ale většinou se sestra uzamkla do sebe, nějak se tím netrápila.Nejspíše ji to od začátku dovolila.Je to fakt strašně zajímavé---Tchýně ji nevidí- měla by mít ona nemocné oko...Sestra jde zítra opět k lékaři, jako každý týden.Už mi ji je tak líto.Zrovna jsem se dodívala na Tajemství a zas mám tu sílu ji pomoct, zákon přitažlivosti, přání...ach jo, musím ji to hned zítra půjčit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 12:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj slunečnice,

věřím, že v případě Tvojí sestry by byly velice prospěšné rodinné konstelace.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 3:27 pm    Předmět: Citovat

nedávno jsem na to narazila - mohlo by pomoci Calcium fluoratum D12 a Silicea D12 (Schusslerovy soli)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 11:23 am    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:

věřím, že v případě Tvojí sestry by byly velice prospěšné rodinné konstelace.
Mirek

Obecně jakákoliv metoda rodinné nebo párové terapie, spíše možná poradenství, pak se ukáže co dál. I když je faktem, že někdo používá konstelace hlubinně (jde po minulosti), někdo jako zážitkové učení a aktivní tvorbu nového obrazu.

Jen si Slunečnice říkám, proč se neptá tvoje sestra sama, přijde mi, z toho co jsi napsala, že vyvíjíš hodně řešící aktivity ty, ale ona sama je ta, co potřebuje rozhled, prohlédnout si celou tu situaci a zjistit, co jí tvoří nepohodlí, co má potřebu mít (vidět) jinak, než to v současnosti je.

Ps: Tchýně nemá problém s tím, že ji nevidí, sestra má problém, že je neviděna a nějak jí to vadí, možná je to forma jak taky "nevidět", aby ten problém přestal existovat a bylo to v pohodě.
Citace:

Zrovna jsem se dodívala na Tajemství a zas mám tu sílu ji pomoct, zákon přitažlivosti, přání...ach jo, musím ji to hned zítra půjčit.

No jo, jenže sílu potřebuje ona, pozor na tvoje intervence. I pujčení knihy je zásah.

Hele, kdyby chtěla, můžu to s ní probrat po skypu nebo icq. Já z toho mám ten pocit, že s tímhle pujde hnout k lepšímu i třeba po jednom rozhovoru, jestli bude chtít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:


No jo, jenže sílu potřebuje ona, pozor na tvoje intervence. I pujčení knihy je zásah.



Proč je půjčení knihy zásah ? Buď tu knihu otevře a nebo neotevře . Je to na ní. Spíš bych jí tu knihu ( DVD ) půjčila a čekala, jestli jí přiměje k nějakému řešení. Když ne - dobře. Když ano - ještě lépe. To už by bylo na ní.



Citace:
Hele, kdyby chtěla, můžu to s ní probrat po skypu nebo icq.


Jaký je rozdíl, nabídnout pomoc po skype a nebo půjčit knihu ? Nerozumím tomu.

Dík za odpověď Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 1:32 pm    Předmět: Citovat

Sestra... rodina, člen systému ... může to být v pohodě, nebo taky nemusí.

Akt pujčení knihy (Slunečnice, ted mluvím obecně, ne o vás), může znamenat to, co Eviku píšeš, ale klidně taky "hele ja ti to neumim říct napřímo, tak tady máš..a určitě ti to dojde co ti chci říct", nebo "hele s tim už musíš něco udělat ať já jako tvoje ségra mám klid",... prostě léčit se chce někdo jiný, než člen co "má nějaký problém".

K tomu druhému, no 1. nejsem její sestra, jsem osoba uplně mimo systém. 2. Tohle je práce která mě živí a baví (jsem psycholog+-něco dalšího:) 3. Mám pocit, že tady bych mohla tím, co umím být užitečná. Prostě lidská pomoc od blízkého příbuzného nebo profesionální lidská pomoc. Nejde o prostředek čím pomohu, ale kdo to udělá a jak.

Ps: Ještě pak je situace kdy se od vlastní sestry čeká pomoc, protože přeci sestra je na to študovaná. S tím mám praxi doma velmi bohatou a přiznám se, často se musím držet, abych poradila, pomohla, ale zároveň za ni nic nedělala a nestresovala se jejími problémy. Je to docela náročně, chceš pomoci, víš, že umíš pomoci, víš, že bys měla, když už to přece umíš a i člen rodiny je taky člověk,... jedno jestli to bude v tu chvíli kněz, nebo psycholog, jsou prostě situace, kdy je lepší ke spolupráci přizvat někoho z venku... víc očí víc vidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út červen 02, 2009 2:53 pm    Předmět: Citovat

Dík za odpověď. Abych pravdu řekla, čekala jsem nějakou takovou. Přeci jenom ,, cizí " člověk vidí řešení z jiného úhlu, není zatížený rodinnou atmosférou a poměry, nota bene ten člověk s problémem se lépe otevře někomu, koho nezná. A najednou je vidět i jádro pudla a klubíčko se začne rozmotávat.

Tak ať se vám daří .

Ahoj





Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund