Fórum - Zobrazit téma - Koso rays a podobné... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Koso rays a podobné...
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Koso rays a podobné...
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 9:03 am    Předmět: Koso rays a podobné... Citovat

Máte někdo zkušenosti s těmito energiemi?

Já jsem zatím zkoušela modrý paprsek z Koso rays a je to takové... zvláštní.

Většina z vás určitě ví, o co jde, ale pro jistotu: http://mazel.mysteria.cz/armand.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 1:41 pm    Předmět: Citovat

Rendyy, zkušenost nemám a ani se na ní nechystám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 5:45 am    Předmět: Citovat

Zbultran: Jo, jo... Každý má to, co mu vyhovuje.

Mě tohle přišlo naprosto spontánně, poslední dobou mi chodí často energie jako "dárky". Tohle bylo po práci se shamballou, kdy jsem říkala světelným bytostem, jestli by mě nezasvětily do dalšího levelu, nebo jestli pro mě mají něco, co by mi chtěly dát, ať mi to dají.

Tak jsem zkusila ten modrý paprsek, bylo to takové intenzivní, zároveň velmi blízké, zároveň "jiné", prostě zvláštní, ale hezky se mi s tím pracuje. Navíc to pěkně vysunuje jeden takový můj bloček z dětství...

Na instanthealu ale někdo psal, že v tom pomocí kinezky našel nějaké manipulativní vzorce, jako v diamantové vodě. Ne že by mě to odradilo od vlastního poznávání téhle energie, ale přece jen bych uvítala zkušenosti i jiných....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 11:10 am    Předmět: Citovat

Byl jsem do Koso Rays zasvěcen od Evy Melzerové. Srdečná silná energie.
Vím, že existuje varianta, že je možné si jen o tyto energie požádat ve jménu Armanda. Mnohorkát jsem přemýšlel nad tím, jak to vlastně je. Zda Eva si to vyzvedla a poté to zasvěcuje, nebo zda to má přímo od Armanda (asi by bylo nejlepší se jí zeptat Smile ) .
Co se týče Sokaisi a Kofu. Na stránce, kterou Rendyy uvádí jsou manuály, kde se mluví o tom, že je možné si tyto energie stáhnout ve jménu Armanda. Stejně jako třeba Kristovu Sílu. Kristovu Sílu jsem si stáhl a zdá se, že k mému údivu funguje. Necítil jsem se na to, ale zdá se, že to do sebe opravdu něco má. Eva Melzerová Sokaisi a Kofu prodává. Možná to má přímo od autora? Slyšel jsem, že Armand říká, že je možné si u Sokaisi a Kofu nechat platit za certifikáty, ne za energie. Zvláštní, že certifikát u Sokaisi něco stojí a u Koso Rays ne. Při čtení manuálů Armanda mi přijde, že on není rozhodně příznivcem komerčního šíření energií.
Já dostal zasvěcení od Ivy Bezouškové, která mi k tomu dala manuály Evy Melzerové, já to dal Leoně Horákové, která to rovněž prodává Smile Takže v ČR je varianta za peníze, nebo si to sám channelluj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 12:04 pm    Předmět: Citovat

Absolvoval jsem všechna zasvěcení od Armanda přes požádání od něj. Ale jediné energie, ke kterým jsem si našel větší sympatie, byly ze skupiny Sokaisi (tam je asi 14 různých naladění, energií).
Možná, že kdysi se za tyhle energie něco bralo, nevím. Ale v současné době je autorovo stanovisko naprosto jasné a staví se proti jakémukoliv placení za zasvěcení, certifikáty necertifikáty. Ostatně, význam certifikátů já osobně nechápu. Ole Gabrielsen na zdi taky žádný nemá Smile. K čemu, nic to nedokazuje, o vašich schopnostech to nic nevypovídá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

Díky za reakce. Máte i nějaké konkrétní zkušenosti z léčení?

Psychedelic: Je nějaký rozdíl v manuálu od Evy Melzerové a tím, co je volně ke stažení? Mmch. je vůbec nějaká energie, do které jsi zatím nebyl zasvěcen? Wink

Se mnou to pěkně zamávalo. Nejprve ten modrý, pro mě když se řekne "modrá", tak je to automaticky indigo. Zasvěcovala jsem se do něho tři dny, měla jsem velmi mnoho energie, byla jsem taková dynamičtější, průraznější. Když jsem pak s tím chtěla léčit, tak mi šel automaticky proud modrého světla z třetího oka, ale nebylo to příjemné, spíš jsem to brala jako takové čištění té čakry, jakoby mnoho nepořádku čekalo na odklizení... Díky tomu jsem došla i k zjištění, že jsem se bála více využívat rozum, inteligenci, jakoby to bylo něco nebezpečného. Od té doby jsem byla taky arogantní a protivná, tak jsem to svedla na to, že za to můžou ty energie, a že s tím už nechci mít nic společného. Říkala jsem si, že jestli zkusím nějaký další paprsek, tak možná tak příští rok...

Včera jsem se ale rozhodla, že když už to mám, tak to aspoň použiji a požádala jsem o modrý paprsek pro planetu. Spolu s tím mi ale samovolně přišel i ten zelený, jakože jenom modrý mi nestačí. Tak jsem se zasvětila i do toho zeleného a bylo to hned o něčem jiném. Taková větší důvěra, stabilita, vyvážení. Protivná jsem asi stále, ale díky tomu zelenému došlo k určitým posunům a uvědomění.

Ten modrý jsem měla hned od začátku úplně, zelený mám zatím na 90%. Pořád z toho ale mám takový zvláštní pocit, který neumím zařadit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 4:04 pm    Předmět: Citovat

Rendyy:
já ty manuály nesrovnával, ale pokud si dobře vzpomínám, tak u Evy Melzerové se tam vycházelo z toho, že jeden člověk zasvěcoval druhého a nežádalo se o to přímo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 1:47 am    Předmět: Citovat

V noci jsem zasvěcovala ten žlutý - hojnost. Sotva jsem si o něj požádala, tak náš pes začal zvracet.

Před tím jsem uvažovala o tom, že náš pes začal kulhat na jednu nožičku přesně v době, kdy jsem řešila svoje problémy s prací. Přišla jsem domů tenkrát úplně vyřízená, chtěla jsem dát výpověď, ale nemohla jsem najít odvahu, potřebovalal jsem najít víc sebe a to, co by mi dávalo smysl... A ještě ten pejsek do toho, říkala jsem si v tu chvíli, že ta situace je obrazem mého nitra, jak se cítím uvnitř. Veterinářka mu dala injekci proti bolesti a na půl roku byl klid... Já jsem mezi tím měla lepší práci, takovou momentální náplast a také byl klid. Pak jsem začínala být zase nespokojená, pejsek začínal opět kulhat... Říkala jsem si, jestli to může mít souvislost, jasně že může, ale přišlo to mi to příliš okaté na to, aby to tak bylo opravdu.

A tak nám pejsek kulhal čím dál víc a vypadá to, že se zatím nic moc nelepší. Veterinář by nejspíš doporučil operaci, ale ty operace jsou velmi drahé a často je to sázka do loterie, protože se také nemusí zlepšit vůbec nic a ty penízky na to zkrátka ani nejsou. Já jsem na tom zase stejně, v situaci, kdy se buď opravdu postavím na nohy, budu je používat, tu hojnost si dovolím a půjdu jí vstříc, anebo budu fňukat a dokala si říkat, jaké by to bylo, kdyby...

Takže pejsek zvracel, mě se také chtělo, dneska průjem a souvislost je asi více než jasná... Confused Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 9:33 am    Předmět: Citovat

Pročítala jsrem skripta, o nic zatím nežádala, ale zasáhla mě vlna energie, kterou pociťuji jako závrať, trochu se mi točí hlava a jsem taková nějaká neschopná, tlak v hlavě... Říkám si, která z těchto energií mě zasáhla. Stalo se to při čtení KOFU, ale je možné zasvětit se do KOFU bez absolvování předchozích Koso Rais a Sokaisi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st květen 27, 2009 1:17 pm    Předmět: Citovat

Ameria: Možné je asi všechno, ale v manuálu píšou, že zasvěcení do téhle energie by mělo proběhnout ve třech dnech. Jestli jsem Tě tedy pochopila správně. Vždycky je možnost si to projít celé od těch Koso paprsků... Smile

Mě by zase zajímalo, jestli má smysl se zasvěcovat do dalších paprsků, došla jsem až k červenému, ale už od zeleného se mi ukazuje, že ho nemám plně naladěný a ty další také ne. Jen ten modrý...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 8:30 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
je to zvláštní, já si to jen četla a přečetla si tu afirmaci na zasvěcení a už to jelo-zasvětila jsem se do modrého.
Ale u mě přesný opak, pusa mi jela od ucha k uchu, smála jsem se asi 1/2 hodiny a bylo mi fak blaze..
Asi po 2 hodinách jsem zkusila zelený a zase úplně jinak, tlak v hlavě oči mi úplně lezly z důlků (teda měla jsem ten pocit)...

Večer jsem si doma ještě stáhla žlutý, ten byl příjemný, cítila jsem přívaly energie, ale žádné speciálně zvláštní pocity...

Jinak mám z toho velmi dobrý pocit, Armand mi mluví z duše...

Už se těším na další paprsky.

Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 8:53 am    Předmět: Citovat

Ziki, já se dnes chystám na oranžový... Wink

Až s tím budeš něco dělat, tak řekni, jak Ti to šlo... Armand tam píše, že vůbec není třeba přikládání rukou, ale mě to tak vyhovuje. Nedovedu si představit, jak s tím pracovat pouze mentálně.

Když jsem zasvětila ten modrý, tak stačilo jenom přiložit ruce a to místo jakoby projet modře ve vědomí a hned se šlo dál, jak to bylo rychlé. A energie z toho bylo na rozdávání...

Ty ostatní už jsou takové jiné. Pořád z toho mám ale zvláštní pocit. Dokonce jsem začala lépe vnímat i svoje průvodce... Jenže si říkám, proč to tak je... jestli je to tím, že jsem udělala na sobě kousek dobré práce, nebo jestli je to proto, že dělám nějaké blbosti. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 9:13 am    Předmět: Citovat

Mě se líbí ta myšlenka, posílat je ve svazku, tak to budu dělat.
Už jsem to zkoušela s těma třema co mám. Teda jenom na sobě. Bylo to fajn, ale máš pravdu, že to bylo dost krátké.
Posílat jenom mentálně mi problémy nedělá, naopak vyhovuje. Jsem zvyklá ze Shambally, ruce přikládám, když si to někdo vyžaduje. Ale já nejsem léčitel, takže pracuji hlavně na sobě a mojí rodině.
Můj manžel má rád předávání energie rukama, děti mi třeba zavolají telefonem...a mami pošli...
Sranda třeba byla, když jsme s manželem dělali pokusy se Shamballou, leželi jsme vedle sebe v posteli a posílali si energii, ale tohle jde se všema energiema...

Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 9:22 am    Předmět: Citovat

A to, že každá energie tě někam posune je víc než jasné.
Mě se moc líbilo, jak tam Armand píše o tom, jak si ty omezení děláme sami. To mi mluvil z duše, já jsem toho názoru, že všechno jde, když se chce. Jen se člověk nesmí bát. Já vím, že je to těžké, od malička to do nás hustí pod tlakem, ale už jsme velcí, ne???

Jakmile člověk překročí hranici strachu, jde všechno samo.

A jestli se dokážeš domluvit se svými duchovními průvodci, tak jsi tu hranici překročila...
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 9:50 am    Předmět: Citovat

Ziki, a jak se posílá energie pouze mentálně, třeba když chceš poslat někomu druhému? Smile

Já tohle neumím ani u Shambally, zatím tam to přikládání rukou potřebuji, asi to mám jako určitou kotvu.

S tím strachem máš pravdu, to je přesně to, co mi tahle energie od začátku dělá. Ukazuje moje strachy. Takhle už stačila najít to, jak jsem již v dětství odmítala svoje schopnosti, protože jsem se bála... Odmítala jsem svoji sílu a určitou autoritu, protože jsem se bála být silná, měla jsem strach, že se mi to vymkne, že to třeba nebudu využívat dobře... A tak jsem to všechno pěkně schovala, nejen to potenciálně dobré, ale i to "horší", které jsem nechtěla vidět nebo si připustit, přitom to čekalo jenom na nahlédnutí, zpracování a tím vyléčení... Hm.

S těmi průvodci se zatím domluvit nedokážu. V dětství jsem se jich bála, tak jsem jim to řekla, a ať za mnou nikdo nechodí, ani se mi neukazuje. Naštěstí mě neposlouchali zas tak důsledně a čas od času o sobě vědět zkrátka dali.
Teď je vnímám čím dál častěji, když mi něco chtějí říct, tak mi to řeknou. Ale když bych něco chtěla vědět já, zeptat se a dostat odpověď... tam jsem ještě nedošla. No a vidíš, zase nějaký blok - jako když bych měla pocit, že si nějakým způsobem nezasloužím být ze svého rozhodnutí v kontaktu s nimi... Přitom možná na to čekají a i od toho tu jsou.... Question

Jdu si pro oranžový.... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund