Fórum - Zobrazit téma - PSYCHOKINEZE - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - PSYCHOKINEZE
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

PSYCHOKINEZE

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bari111
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.5. 2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út květen 19, 2009 6:00 pm    Předmět: PSYCHOKINEZE Citovat

Viděla jsem na youtube video, kde byl psychokinetický kurz..
Když jsem pak na konci viděla ty pokroucené lžičky, tak jsem byla v úžasu Shocked Smile
Tento pán to tam vysvětluje, ale je to špatně v tom provozu slyšet, ale je to mazec. http://www.youtube.com/watch?v=Mo5FNYyWcrA&feature=related

Máte s tím někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 9:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Zkušenost s tím osobně nemám.Zatím nemám potřebu to dělat,ale vím,že když si zaplatiš víkendový kurz tak normální člověk se to naučí. Všichni to umíme,ale nevíme jak na to.Je to efektní,dá se s tím možná vystupovat na podiu,ale já osobně zatím na to nemám peníze.Možná časem.Kdo ví.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bari111
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.5. 2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 10:39 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Ahoj.Zkušenost s tím osobně nemám.Zatím nemám potřebu to dělat,ale vím,že když si zaplatiš víkendový kurz tak normální člověk se to naučí. Všichni to umíme,ale nevíme jak na to.Je to efektní,dá se s tím možná vystupovat na podiu,ale já osobně zatím na to nemám peníze.Možná časem.Kdo ví.Šaman


jj já jen, že mě to velice zaujalo a docela by mě zajímalo, jak na to.. Vystupovat bych s tím teda nehodlala Very Happy ale je to prostě úžasný Laughing nemůžu si pomoct Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 11:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Já to skutečně napsal o tom podiu jen proto,že to je úžasný,ale je to jen obyčejná schopnost,kterou máme všichni někde v šuplíčku schovanou a potřebujeme jen někoho,kdo nám pomůže ten šuplíček otevřít.Mne to už napadlo včera,ale nechtěl jsem psát dva přispěvky za sebou.JE TO VYNIKAJÍCÍ MOŽNOST SI DOKÁZAT,ŽE TO FUNGUJE.ZVÝŠÍ TO SEBEVĚDOMÍ.Skutečně,každý jeden z nás potřebuje na začátku hmotný důkaz aby nakonec uvěřil,že i to ostaní je pravda.A toto je nejlepší možnost si ověřit,že takzvaná pavěda, práce s energií skutečně funguje.Jdi do toho.To co zažiješ při ohnutí své první lžíce ti závidím.Bude to úžasné.Já to jsem schopen už cítit nyní.Ale jen neber lžičky ze servisu doma.Chyběly by,protože je skutečně ohneš.Máš na to.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bari111
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.5. 2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 11:57 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Ahoj.Já to skutečně napsal o tom podiu jen proto,že to je úžasný,ale je to jen obyčejná schopnost,kterou máme všichni někde v šuplíčku schovanou a potřebujeme jen někoho,kdo nám pomůže ten šuplíček otevřít.Mne to už napadlo včera,ale nechtěl jsem psát dva přispěvky za sebou.JE TO VYNIKAJÍCÍ MOŽNOST SI DOKÁZAT,ŽE TO FUNGUJE.ZVÝŠÍ TO SEBEVĚDOMÍ.Skutečně,každý jeden z nás potřebuje na začátku hmotný důkaz aby nakonec uvěřil,že i to ostaní je pravda.A toto je nejlepší možnost si ověřit,že takzvaná pavěda, práce s energií skutečně funguje.Jdi do toho.To co zažiješ při ohnutí své první lžíce ti závidím.Bude to úžasné.Já to jsem schopen už cítit nyní.Ale jen neber lžičky ze servisu doma.Chyběly by,protože je skutečně ohneš.Máš na to.Šaman


Moc děkuju za podporu Very Happy Já to dneska zkoušela a nějak mi to asi nejde , nebo co. Pustila jsem si na youtube videa, myslím na videu č.8 je to zrovna , jak to dělají.. ale jaksi nic, nebo co.... Nějak asi nevím, jak si shromáždit koncentraci nad hlavou a pak to pustit přes ruku do lžičky.. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bari111
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.5. 2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 11:59 pm    Předmět: Citovat

Jinak jsem teda nemohla vzít nakonec nic ze servisu, protože jsem zrovna u mamky, tak jsem si našla šroub v nářadí Laughing Laughing Laughing ale taky nic....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 7:16 pm    Předmět: Citovat

Zeptala si se té lžičky, jestli se ohne a ověřila si to kyvadlem?
Zkus to.
A zkus na tu lžičku potom křičet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bari111
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.5. 2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

Annaka napsal:
Zeptala si se té lžičky, jestli se ohne a ověřila si to kyvadlem?
Zkus to.
A zkus na tu lžičku potom křičet.


no zkusila, kyvadlo se teda skoro nepohlo, ale když jsem viděla mini reakci na ano, tak jsem ji dala bokem a tam, kde se mi kyvadlo nepohlo, nebo minimálně naznačilo ne, tak ji vrátila do šuplíku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund