Fórum - Zobrazit téma - REIKI 2.STUPEŇ - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - REIKI 2.STUPEŇ
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

REIKI 2.STUPEŇ

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ANAJ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 11:39 pm    Předmět: REIKI 2.STUPEŇ Citovat

JSEM NOVÁČEK,KDO PORADÍ, JAK SE NEJLÉPE POSÍLÁ LÉČIVÁ ENERGIE NA DÁLKU Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 6:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj Anaj,
a jak dlouho máš druhý stupeň a mohla by jsi alespoň v krátkosti popsat tvou zkušenost s dálkovým posíláním?
Ono se pak lépe navazuje či se chytá....

Hodně úspěchů

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: ne květen 10, 2009 11:52 am    Předmět: Citovat

Já to dělám tak, že spustím "v sobě reiki" s jakýsmi nevysloveným záměrem "do čeho, do koho reiki chci" a "dívám se" - žiji to. Nebo spustím reiki a dotyčné téma "přenesu" (je přeneseno) do hrudi a prožívám to...
Symboly - jako podmínku posílání energie na dálku nepožívám a ani v takovou podmínku nevěřím a je škoda, že někdy to vypadá tak, že toto jde až s druhým stupněm Usuiho reiki.... Některé linie reiki nemají symboly žádné a pracovat s reiki na dálku, posílání reiki do témat atd. je bez problémů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ANAJ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.5. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Ahoj Anaj,
a jak dlouho máš druhý stupeň a mohla by jsi alespoň v krátkosti popsat tvou zkušenost s dálkovým posíláním?
Ono se pak lépe navazuje či se chytá....

Hodně úspěchů

Džarmí Cool


AHOJKY,DĚKUJI ŽE SE NĚKDO OZVAL,JÁ MÁM REIKI II OD 11/08 POSÍLÁM REIKI NA DÁLKU TAKTO:NEJDŘÍVE POPROSÍM O SÍLU POSÍLAT LÉČIVOU ENERGII,PAK SI NAMALUJI TŘI ZNAKY REIKI ABY SE OTEVŘEL ASTRÁL,DO DLANÍ SI DÁM KARTIČKU JMENOVANÉHO KDE JE NAPSANÉ JMÉNO ,ADRESA ,DAT.NAROZENÍ A DŮVOD LÉČENÍ,A PAK U TOHO ŘÍKÁM:VYSÍLÁM LÁČIVOU ENERGII J M É N O, A TATO LÉČIVÁ ENERGIE NA NĚJ PŮSOBÍ KAŽDÝ DEN OD 25.5.2009 DO 26.5.2009 V ČASE OD 1 HOD.RANÍ PATNÁCT MINUT A DÉLE A VČASE OD 5 HOD.RANÍ 15 MINUT A DÉLE,A PAK NA CO SE MÁ ZAMĚŘIT TŘEBA NA VYROVNÁNÍ KREVNÍHO A SRDEČNÍHO TLAKU,TO ŘEKNU TŘIKRÁT A VYSÍLÁM 15 MINUT,PAK PODĚKUJI A UKONČÍM VYSÍLÁNÍ,VŽDY PŘITOM MÁM STŘED DLANÍ HORKÝ,NĚKDY I MRAVEČENÍ.SNAD TO DĚLÁM DOBŘE.ZAJÍMALO BY MĚ JAKÝ POSTUP JE OK. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 9:38 pm    Předmět: Citovat

Je to sice takové komplikované - ale když Ti "to funguje", tak to neměň, alespoň ne hned, až možná získáš více zkušeností, najdeš si svůj způsob sama
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po květen 25, 2009 11:06 pm    Předmět: Citovat

Jop,líbí se mi,co říká Damao.Když se tak zamyslím,měla jsem to tak.Postupně,jak se měnila moje schopnost koncentrace a můj osobitý způsob naladění na osobu či situaci,tak jsem si sama ustanovila způsob reikování na dálku.
Někdy symboly použiju,někdy mě to k nim vůbec nenavede,ale spíše je preferuji.Vnímám to jako bytí pro tu chvíli jen sama v sobě a s danou osobou.Jsme spolu,vnímám jak se cítím a jaké vjemy ke mě přichází.To mi pak i poví jak v sobě sladit záměr a jak dlouho reikovat.Záměr nevnucuji,nikam ho mermomocí netlačím,je tam jakoby jen takový mlžný opar nad potokem,existuje,ale velmi lehce,nenásilně,mlžně,přitom hustě a zjevně,kdykoliv připravený se rozplynout,stále tam je prvotní přítomnost boží vůle.Důvěřuji.
Myslím,že je dobré nelítat myslí někde okolo,ale opravdu se koncentrovat na přijímaného.Z mé zkušenosti je reikování na dálku více zajímavé a prožité,když osoba na druhé straně je jakoby se mnou.Je v pohodlné pozici a též se plně koncentruje na mne a reiki,ale samozřejmě to není nutné,záleží na vás obou.
Líbí se mi,jak pro mě reikování na dálku časem ztratilo takovou techničnost a dodržování určitých způsobů,technik a více se jakoby do mě ponořilo,uvnitřnilo.

Však neboj se ničeho nového.Slaď to hezky sama se sebou.
Very Happy

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 12:39 pm    Předmět: Citovat

Jiná forma je pak, v podstatě běžné ošetření, jen klient není přítomný a můžeš si svoji představu těla různě otáčet, zmenšovat, zvětšovat.

Je to sice náročnější na udržení uvolněného soustředění a vyžaduje to trošku představivosti. já většinou použiju nejdříve Reiki na celou postavu (malá figurka mezi dlaněmi a pak si tělo dělím ,tak na 3 části, nebo když cítím signály, že někde je potřeba víc, zaměřím se na to místo.

Kartička nebo fotka je druhá verze, ale osobně mám raději první, pokud jde o nějaké konkrétnější problémy, jinak na všeobecné posílení, asi bohatě stačí foto, bez nějakého programování, na to já moc nedám.

Jinak já se před působením zklidním (dýchání, vyladění na práci), nakreslím velký 3. symbol a žádám o propojení s konkrétní osobou a čekám na utvoření představy, nebo signály navázání kontaktu. Další symboly pak používám při ošetřování podle citu, potřeby. Když ztrácím koncentraci, použiju znovu 3 symbol a více se zaměřím na to spojení.

Přeju příjemné experimentování. Je pak docela užitečné srovnávat vjemy ošetřovaného a tvoje postřehy - po ošetření to, jsou li možnosti hned být v konraktu přes mail, skype,...

M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 2:54 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se, že ruším tohle téma svojí hloupou otázkou, ale slyšeli jste někdy, že by někdo učil metodu reiki II. - co se týče "Já jsem" a vkládání afirmací, pod názvem "vymytí mozku"?

Jedna paní, co s reiki pracuje, mi vyprávěla, jak "vymývala mozek" jedné klientce, co chtěla zhubnout... a už z toho názvu mi nebylo nějak dobře. Myslím, že byla kdysi na zasvěcení u Mari Hall, opravdu tam tomu takhle říkali... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

Mě to přijde jak polopatistický překlad nějakého cizojazyčného výrazu. Prostě slovo, označení, které není zrovna šikovné. Podstatnější je co pod tím ta paní myslí...na to bych se asi ptala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt květen 28, 2009 8:08 pm    Předmět: Citovat

rendyy napsal:
Omlouvám se, že ruším tohle téma svojí hloupou otázkou, ale slyšeli jste někdy, že by někdo učil metodu reiki II. - co se týče "Já jsem" a vkládání afirmací, pod názvem "vymytí mozku"?

Jedna paní, co s reiki pracuje, mi vyprávěla, jak "vymývala mozek" jedné klientce, co chtěla zhubnout... a už z toho názvu mi nebylo nějak dobře. Myslím, že byla kdysi na zasvěcení u Mari Hall, opravdu tam tomu takhle říkali... Question


Ahoj Rendyy.

Název bych si typla na pracovní hantec nějakterého učitele.

Jinak mám za to, že se zde jednalo o práci s mentálním symbolem známým jako "Sei-he-ki".

Smile

Katka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá květen 29, 2009 7:15 am    Předmět: Citovat

Joo, jo... pracovní hantec. Je mi jasné, že je spíš můj problém, že s tím názvem mám nějaký problém. Ale zní to podivně, navíc paní to označení brala tak jako vážně, nebo mi to alespoň tak připadalo... a mluvila o tom na veřejnosti, bylo to takové, že co si asi mohli myslet ty lidičky kolem, že vlastně děláme, pro mě nepříjemné, protože děláme totéž, ale mě nepřipadá, že bych někomu "vymývala mozek".

Snad si to sem ta paní nepřijde po mě přečíst, aby pak ze mě neudělala malé Rendyyičky, že o tom mluvím. Ale když si ty malé Rendyyičky představím v něčím mozku s hadříkem a kýblíčkem s čistou vodou, jak dělají svojí práci, když je o to někdo požádá... tak už s tím názvem nemám problém. Laughing

Hezký den a děkuji Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 11:56 am    Předmět: Citovat

Ještě by mě zajímalo, když už pracujete s metodou vkládání pozitivních afirmací, děláte to víckrát, nebo stačí jednou?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
dadla
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Myslím,že je dobré nelítat myslí někde okolo,ale opravdu se koncentrovat na přijímaného.Z mé zkušenosti je reikování na dálku více zajímavé a prožité,když osoba na druhé straně je jakoby se mnou.Je v pohodlné pozici a též se plně koncentruje na mne a reiki,ale samozřejmě to není nutné,záleží na vás obou.


Také to vnímám velice podobně. Když předávám a jsem předem dohodnutá s osobou na přibližnou hodinu, tedy že na mě v tu chvíli myslí a "přijímá", pak cítím energii v rukou jaksi "razantnější", výraznější. Je to velice příjemné. A taky se mi ta osoba vybavuje v situacích, kdy je šťastná, rozesmátá, spokojená, což mě dojímá a cítím, jak mi to rozpulzuje srdeční čakru. Nádhera ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund