Fórum - Zobrazit téma - Zdravá výživa - otázky - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zdravá výživa - otázky
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zdravá výživa - otázky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 12:42 pm    Předmět: Citovat

Smart:
Celá filozofie makrobiotiky více méně vychází z čínské medicíny. Principy Jin a Jang jsou trošku jinak v makrobiotice pojaté... Jin představuje pomalost, chladnost a odstředivou sílu. Jang rychlost, zahřátí, aktivitu a dostředivou - zhutňující sílu. To je onen energetický aspekt makrobiotiky. Makrobiotika se dívá na svět z hlediska těchto dvou energií (při podrobnější zkoumání i z hlediska pěti proměn těchto energií). Když se dívá na potravinu, dívá se na to, zda u ní převažuje síla jang či jin. Zda potravina spíše zahřívá, zrychluje, nebo naopak člověka uvolňuje, uvádí více do pasivity. Makrobiotika se snaží o rovnováhu. Jako energetický střed se určila celozrnná rýže. Je tzv. "akorát" není po ní člověk ani příliš uvolněný, ani příliš stažený, zrychlený. Poté jsou potraviny, které jsou o něco více uvolňující než rýže a o něco více stahující než rýže. A poté potraviny mnohem více uvolňující než rýže, nebo mnohem více stahující než rýže - ty makrobiotika vidí jako problematické a proto se jim vyhýbá.
Na talíři se tedy objevuje mírné Jin (tepelně upravená zelenina) a mírné Jang (zrní).
Nejvíce se však člověk dozví jako vždy praxí. Zkoušením a vyciťováním. Jamile člověk ví co má sledovat, pak je to snadné a je to zábava. Makrobiotika není jen jakousi suchou vědou drmolící Jin, Jang, Jin, Jang... Makrobiotika je pohled na život. Umění nebýt ani příliš jin, ani příliš jang. Být tak akorát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 12:50 pm    Předmět: Citovat

Evik:
Nevím, možná je to dobrý nápad Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 1:06 pm    Předmět: Citovat

Smart:
Ještě jedna snad praktická věc. Moje zkušenost je taková, že abych cítil zda je potravina více jang či jin, je třeba se nějaký čas makrobioticky stravovat. Tedy - jíst jen potraviny středního pásma, abychom se do středu energeticky dostali, aby se náš energetický systém srovnal a naše vnitřní rafička dostala "do středu". Poté člověk jasně cítí jak to s kterou potravinu je a kam ho žene. Až když se větrná bouře úplně zastaví, člověk poté cítí každý jemný směr vánku. Když člověk jí všechno možné, je to intenzivní zmatek a v něm se těžko soudí jemné kvality a tendence potravin. A i kdyby toho dotyčný byl schopen, jsou jeho soudy opět z jeho strany - jeho kondice může být extrémně Jin a poté tedy i z hlediska makrobiotiky (pokud se díváme od středu - rýže) poměrně jinová věc může se takovému člověku (který je v tomto případě například extrémně jin) zdát poměrně dost jangová. Soudíme hold z místa, ve kterém jsme. Pro zhulence všichni moc spěchají (pro jinového člověka jsou všichni moc jangoví).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 2:02 pm    Předmět: Citovat

Psychedelic tu doporučoval knihu "Radost z jídla", autoři Mudr.Strnadelová,Zerzán, je starší/vydaná r.1996/. Podařilo se mi ji půjčit z knihovny, a pro laiky, kteří se o makrobiotice chtějí dozvědět základy, také doporučuji.
Paní Průchová toho má o MB hodně, jenže ty knihy jsou dost tlusté a je jich hodně. Tahle má cca 160 stránek textu a je jednoduše napsaná. Také je tam popsána a především pěkně vyobrazena tzv. Orgánová sestava cviků(velké obrázky) a masáže DO IN (jednoduché,nenáročné,můžou si ji dělat i staří,nemocní,málo pohybliví lidé).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 5:04 pm    Předmět: Citovat

Psychedeliku, diky za vysvetleni, je pro me hodne srozumitelne.

Nevim proc, ale slovni spojeni intenzivni zmatek me malem smetlo smichy ze zidle. Toz zkusim se svym intenzivnim zmatkem neco delat, ale k tomu potrebuji trochu vic odhodlani....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 5:44 pm    Předmět: Citovat

Také je výborná a srozumitelná knížka Radost ze zdravých dětí, kterou bych spíš nazval Radost ze zdravé rodiny, neboť se týká všech věkových kategorií. Je od těch samých autorů, jak zmiňovala Blankas...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 6:27 pm    Předmět: Citovat

Dobré téma,pochopil jsem dobře že když jsem extrémně jangový tak si mám zahulit pro rovnováhu?Díky... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 6:32 pm    Předmět: Citovat

Zip:
Hehe.. no řešení to je Smile Tak to řeší denně spousta občanů - řízek (silný jang) zapije pivem (silný jin) nebo alespoň kolou (silný jin). K vínu (silný jin) se přikusují sýry (silný jang) atd... Ale je lepší to vyrovnat jen mírným jinem (zelenina, ovoce) a extrémním jangům se vyhýbat Smile A naopak. Very Happy
To právě ukazuje na onen začarovaný kruh extrémů. Silný jang mírný jin zcela nevyrovná a proto člověk touží opět po silném jinu a poté opět po silném jangu... a žije v extrémech, extrémní uvolnění, extrémní stah... v jedné knize to je k tomu přirovnání. Je to jako s balónkem. Když ho bude člověk denně nafukovat, vyfukovat, nafukovat vyfukovat - jednoho dne praskne. Podobně je to s naším tělem.... To že se naše psychika každou potravinou mění je věc další - energetický systém se dostává do stavu mimořádné expanze a poté do mimořádné kontrakce a s energetickým systémeme jde ruku v ruce naše psychika, která všechny krkolomné energetické horem-pádem odráží - respektive psychika je energie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

Zip napsal:
Dobré téma,pochopil jsem dobře že když jsem extrémně jangový tak si mám zahulit pro rovnováhu?Díky... Laughing


Zipíku, to je blbý, že už nekouříme, viď?

Zjistila jsem, že nejlepší je všechno vyzkoušet na sobě.
Úplně mě nadchla taoistická teorie zdraví. Zatím je to na mě složité, ale zkouším tedy od nejjednodušších věcí. Tajemství úspěchu je na vyváženosti. Pokud není, vzniká disharmonie. Oproti makrobiotice se mi líbí i to, že nezakazuje maso. I když se bez masa mohu obejít několik dní, úplně vyloučit ho nechci a nedokážu.
Jak říkám , nemůžu všechno najednou pobrat, ale když jsem si přizvala i selský rozum na pomoc, pomalu , ale jistě se blížím ke své ideální váze a to bez počítání kalorií. Chce to jenom najít si to nejlepší pro sebe. Co NÁM vyhovuje. To neznamená. že když to vyhovuje mě, že to bude vyhovovat druhému.

Aby toho nebylo málo, zařadila jsem po ránu i taoistické cviky pro posílení vnitřních orgánů. Tedy cviky spíše pro zdraví, než pro krásu
Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 6:46 am    Předmět: Citovat

Včera jsem někde četla, že hojnost vlákniny ve stravě, kterou splňují výživové směry jako např. zde tak vychvalovaná makrobiotika (denní příjem až 60g), může způsobit nedostatečné vstřebávání některých živin, jako např. vápníku, zinku, atd.

Docela mě to překvapilo, protože pak člověk neví, co vlastně má jíst. Bez vlákniny je to podle některých špatně a s vlákninou asi také... Wink

A hlavně nevím, jak vůbec jen tak pro zajímavost ten denní příjem zjistit, třeba u sebe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 9:51 am    Předmět: Citovat

rendyy napsal:
Včera jsem někde četla, že hojnost vlákniny ve stravě, kterou splňují výživové směry jako např. zde tak vychvalovaná makrobiotika (denní příjem až 60g), může způsobit nedostatečné vstřebávání některých živin, jako např. vápníku, zinku, atd.



Tak na to ti odpoví Psychedelik. Já nejsem příznivcem žádných extrémů. Doporučená dávka vlákniny je zhruba 20 - 35 g, pokud se nechci živit makrobiotikou.

Citace:
Docela mě to překvapilo, protože pak člověk neví, co vlastně má jíst. Bez vlákniny je to podle některých špatně a s vlákninou asi také... Wink


Nejlepší je asi jíst vyváženou stravu. Nahradit bílé pečivo tmavým, celozrnným, zařadit denně zeleninu, ovoce , občas luštěniny atd. které jsou zdrojem vlákniny. Výborným zdrojem jsou i bambusové výhonky.

Co se týká vlákniny, je hodně důležitá pro činnost střev. Její nedostatek může způsobit chronický průjem i chronickou zácpu, které mohou přivodit ještě závažnější onemocnění.


Citace:
A hlavně nevím, jak vůbec jen tak pro zajímavost ten denní příjem zjistit, třeba u sebe...


Eliško, asi bych ho nezkoumala. Ale většinou máš obsah vlákniny uvedený v nutričních tabulkách.
Teď jsi mě dohnala k tomu, že jsem si vypočítala, jaký mám denní příjem vlákniny v pečivu Very Happy . A sice cca 8 g denně . Pouze v pečivu.

Ahoj Eva Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 11:13 am    Předmět: Citovat

Evi, a kde jsou k vidění ty tabulky?

Já si nedovedu nějak představit, co tedy ti makrobiotici podle autorů toho výroku jedí tak extra vlákninového, narozdíl od člověka, který se také stravuje podle zásad zdravé výživy... Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne květen 17, 2009 12:26 pm    Předmět: Citovat

rendyy napsal:
Evi, a kde jsou k vidění ty tabulky?

Já si nedovedu nějak představit, co tedy ti makrobiotici podle autorů toho výroku jedí tak extra vlákninového, narozdíl od člověka, který se také stravuje podle zásad zdravé výživy... Question

Našla jsem tohle :
http://www.kiladolu.estranky.cz/clanky/___uzitecne-odkazy___/glykemicky-index_glykemicke-zatizeni-a-tabulka-vlaknin

Jinak se dívej na obaly potravin.Tak pro zajímavost, co mám momentálně k dispozici - sojové kostky17g ve 100g, sojová pomazánka - 0,9g vlákniny ve 100g, chléb Finský - 10,5g , chléb lněný - 6,3g, chléb lámankový - 6,4 g ve 100g výrobku.

Bohužel na spoustě věcí jsem to nenašla. Pouze složení. Všude uvádějí tuky , bílkoviny a sacharidy a na vlákninu kašlou. Wink .

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 12:19 pm    Předmět: Citovat

Zakoupila jsem Vámi doporučovanou knížku "Radost z jídla" a byla jsem nadšená! Smile Bylo to fakt super a moc se mi líbily i názory autorů, např. jakože se makrobiotika dívá na opačné názory jako na doplňující se části jednoho celku, dokonce tam byla řeč i o půstech a knížkách L. Hayové. Potom jsem začala číst něco od Kushiho a tam už to nebylo takové, to už se mi tak dobře nečetlo, z toho jsem měla pocit, že autoři považují jídlo za alfu a omegu úplně všeho. Např. tam psali něco v tom smyslu, že ten, kdo kritizuje makrobiotiku, nebo ji považuje za fanatický směr, tak že je to o tom, že je sám slabý a vadí mu důslednost druhých, že je to jako když by kritizoval, že se děti ve škole učí, že strom má kořeny, kmen, korunu... Prostě to tak je. A když jsem se dostala až k Průchové, tak mi stačilo si jen přečíst názvy těch jejích knih a přiznám se, že už tím mě nějak odradila... Asi není makrobiotik jako makrobiotik.

Nicméně jsem zjistila, že se k té makrobiotice díky Psychedelikově píli opravdu blížím a dělá mi to dobře. Když jsem např. zařadila obilné snídaně, byla jsem celý den co se týče jídla úplně v klidu a neměla jsem vůbec chuť popojídat zbytečnosti, ani chuť na sladké... začala jsem i hubnout.

Když je ale horko, jako poslední dny, tak vede můj favorit... šťávičky a strava živá, a to moc makrobiotické není... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund