Fórum - Zobrazit téma - zase vztahy - úvaha - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - zase vztahy - úvaha
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

zase vztahy - úvaha
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 10:29 am    Předmět: Citovat

smart napsal:
Džarmi: supr příspěvek, moc jsem se nad ním nasmála, máš krásný dar sdělovat věci srozumitelně Very Happy Very Happy

to fdh:
Citace:
... není prostě možný a jak píšeš, když budeš někomu něco vnucovat budou na tebe koukat jak na blázna...

tohle je jasný, ale když Ti někdo brečí na rameni, tak se mu snažíš aspoň naznačit

Ale jak píšeš, každý máme svoji cestu. Já totiž nedokážu slovy říct, co jsem udělala, že se moje letitá situace "nemůžu narazit na slušnýho chlapa" začala měnit na "ejhle, to je ale zajímavých chlapů kolem". Jediný, co dokážu poradit je padnout na pusu, z hloubi duše poprosit že to chci jinak.....a být otevřená všemu. Třeba to někomu jde i bez toho páda na ústa Rolling Eyes .
A jak píše Damao, člověk opravdu musí začít u sebe, okolí se mu potom přizpůsobí.


udělala jsi změnu! vnitřní změnu a ta změna se pak odráží ve vnějším světě např. tím, že koukáš kolik chlapů je kolem... Smile nic složitýho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Ahoj Lendulko,říci si svůj názor není ostuda ale odvaha,třeba se i mýlit je božské,protože nikdo neví vše,A přijít na to,že jsem se mýlil je důkaz dospělosti,sebekritiky.Jiná otázka ale je,jestli se mýlíme.Z pohledu jiných se to tak může jevit,třeba i já na to přijdu,ale léty možná objevím,že vlastně to byla pravda.A to se mi na tom nejvíce líbí.Nebrat nic absolutně a být nad věcí.Když já veřejně řeknu něco,co není to pravé ořechové vlastně pomáhám druhým,kteří si myslí to co já a vlastně všichni najednou se můžeme učit.Vážím si tě.


podívej, každý je na nějakým vývojovým stupni a tak jako každému vyhovuje něco jiného, tak i každý má svou pravdu... ono ostatně každý to vnímá subjektivně a vyjadřuje vždy svůj postoj, svoje pocity... ať už si o tom myslí kdo chce co chce je to tak... ať tad budu mluvit jakkoliv pro lidi, jací by měli být, ať se budu snažit jakkoliv svůj názor prezentovat objektivně, vždy to bude pouze myšlenka / slovo spolezené z mých vlastních zkušeností... takže každý má svou pravdu a vždy mít bude, ale podstatné je, abyh nikomu nevnucoval svůj názor, svůj pohled na věc, protože já jsem teď na tomhle stupínku vývoje a on někde jinde... každý je někde jinde... většinou se to pak pozná, že si dva lidi rozumí, mají stejný pohled na věc.. pak se dá konstatovat, že asi budou někde poblíž... ale každý má svou cestu a tak i tak, že si teď rozumějí můžou pokračovat odlišně...

a co se týče té tvé sebekritiky... takhle bych to nenazval... spíš čestnost... k sobě i k ostatním... nevím proč by ses měl za něco kritizovat.. vždyť děláš vždy věci tak nejlíp jak v ané situai a době dokážeš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 11:16 am    Předmět: x Citovat

Lendulka: docela mě pobavilo, jak něco napíšu a najednou se v tom někdo pozná i když jsem měla na mysli někoho jiného.
Ale nakonec jsme tu většinou na stejné vlně a průběžně řešíme podobné problémy.

Není třeba a proč se stydět, každý tu máme svoje ostřejší diskuze, ne?
Proč se tvářit jako svatí za dědinou? I tohle jsme my, naše mírumilovnost i vášnivost různého typu... Když se budeme jen kontrolovat a dělat ťuťumuťu navzájem, určitě se nevytáhne na světlo tolik zajímavých věcí (třeba i sám o sobě).
Můj názor, vášnivého diskutéra.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 10:29 pm    Předmět: Re: partner Citovat

Lendulka napsal:
Ahoj lidi, ráda bych se tu k tématu vyjádřila, protože vím, že hned v úvodu psala šamanka o mě (ta 40letá), ale poté, co jsem si v jiném vlákně udělala ostudu Embarassed Embarassed Embarassed (kdo četl, ten ví), tak než to trochu v sobě zpracuju, nebudu se radši vyjadřovat k ničemu.


Nojo,toho jsem se trochu bála.Byla jsi pěkně smetena,ale což,dovedlo tě to tam,kam mělo.
Za sebe si myslím,že se nemusíš vůbec zdráhat sem přispívat,asi by jsi mi tu chyběla.Jen si myslím,že jen budeš pečlivější a možná opatrnější s čím půjdeš ven.Něco v tom smyslu dvakrát si to přemyslím,jestli opravdu vím o čem je řeč a pak to sem napíšu.Ale ani to není konečná přeci.Asi je vše v pořádku a pomáhá nám to se nasměrovat. Smile Však to měj tak,jak to vyhovuje tobě.

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 11:04 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Otázka na tělo: Dzarmi, smart a ostatní - co byste chtěly? Jaký by měl být partner, vztah podle vašich představ? Jaké by tam měly být kvality podle vašich osobních představ?


Mam ráda takové otázky, Cool hehe

Měla jsem dva příjemné dny na pobřeží Atlantiku a za dunění vln a mých cigárek z lékořicových papírků naplněných Javaanse Jongens jsem dumala,jak si vlastně představuju svého muže,jaké mám očekávání,jak by měl vypadat,kolik by mu mělo být hehe,jestli kuřáka a nebo nekuřáka,jestli by měl jezdit na koni a chtít se mnou stavět srub,nu bylo toho spousty.
Nějak jsem ale nemohla napasovat do nějaké jasné představy,ale jak se jednou rozepíšu,dostavá to formu a snad i dobrý,smysluplný,rozumný obsah.
Když si vezmu sama sebe,kdo jsem a co mam ráda jaké jsou mé sny,tak to fakt vidím na nějakého nekuřáka se smyslem pro přírodu a zvířata.Myslím,že bude muset mít řidičák,protože mi pomůže postavit srub na samotě u lesa a vlastně řidičák na koně se mu taky bude hodit.
Protože já jsem bojovník,tak by mi asi vyhovoval takový,který se mnou mé boje nepovede a navede mě na cestu míru.
Cool (budu mezitím,než ho potkám,na tom pracovat a třeba už tento požadavek nebude tak nutný,hihi)
Hmm taky by mohl být malíř,jako já,a mohli by jsme spolu malovat po nocích a navzájem se líbat,na co pak Múza,že?
Jelikož ráda čtu a získávám informace,ocenila bych,kdyby to byl muž čtivý ,vzdělávající se ,aby též mezi námi mohla probíhat vzájemná inspirace.
Předpokládám,že by jsme jedli spolu ve stejnou dobu a u jednoho stolu a tak bych asi brala,kdyby jsme se sešli na jídelníčku.To znamená žádnej salámista,toužící po masu kudy se hne.
Vnímám,že zodpovědnost je převelice důležitá věc v našich životech,tak by mi asi vstávaly dredy na hlavě při pohledu na muže,který mě obviňuje z čarodějnictví a politiky z jeho finanční situace.Své děti z našich hádek a kocoura z domu plného myší. Twisted Evil
Nu a tak bych asi vlastně mohla pokračovat velmi dlouho.
Když to zkrátím,je mi jedno jak bude vypadat,ale musí být prostě sebevědomý,zodpovědný MUŽ se smyslem pro ženu,pro mě,který bude ochotný a samozřejmě schopný se mnou komunikovat o věcech života a následně je společně řešit.Neustrnout,vyvíjet se,inspirovat se..........áhhh vlastně jsem zapomněla,že by to měl bejt asi reikista hehe,málem bych zapomněla........až nevěřím,že je to možný hihihihi.........

Hehehehehehe no tak dobrou noc hihihihihihihi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 11:44 pm    Předmět: ... Citovat

clovek napsal:
Ahoj Lendulko,říci si svůj názor není ostuda ale odvaha,třeba se i mýlit je božské,protože nikdo neví vše,A přijít na to,že jsem se mýlil je důkaz dospělosti,sebekritiky.Jiná otázka ale je,jestli se mýlíme.Z pohledu jiných se to tak může jevit,třeba i já na to přijdu,ale léty možná objevím,že vlastně to byla pravda.A to se mi na tom nejvíce líbí.Nebrat nic absolutně a být nad věcí.Když já veřejně řeknu něco,co není to pravé ořechové vlastně pomáhám druhým,kteří si myslí to co já a vlastně všichni najednou se můžeme učit.Vážím si tě.


Cloveku, děkuju ti, tvůj příspěvek mě doslova pohladil po duši. I slza ukápla...... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 11:47 pm    Předmět: Re: partner Citovat

Ziki napsal:

Ale no tak, přece se nenecháš převálcovat.....
Tu ostudu vidím úplně jinde než u Tebe...
A NIKDO tu nemá patent na rozum, NIKDO..


Ziki, i tobě děkuju. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 11:52 pm    Předmět: Citovat

No jo, Šamanko, tak podobnost čistě náhodná. A já myslela, že ta báječná ženská kolem 40 jsem já........... Laughing Protože jsem kolem 40 a báječná jsem taky a jenom ty tady na webíku jsi věděla, co zrovna řeším s přítelem...........

Hihihi

Vidíš, jak jsou ty písmenka ošidný.......


Jinak já asi nejsem typ na ostřejší diskuze. Mám svůj názor, ale asi ho neumím obhájit. A nakonec, vždyť je to jedno. Laughing
Poučení, velké


Naposledy upravil Lendulka dne čt duben 23, 2009 11:57 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 11:55 pm    Předmět: Re: partner Citovat

Dzarmi napsal:

Nojo,toho jsem se trochu bála.Byla jsi pěkně smetena,ale což,dovedlo tě to tam,kam mělo.
Za sebe si myslím,že se nemusíš vůbec zdráhat sem přispívat,asi by jsi mi tu chyběla.Jen si myslím,že jen budeš pečlivější a možná opatrnější s čím půjdeš ven.Něco v tom smyslu dvakrát si to přemyslím,jestli opravdu vím o čem je řeč a pak to sem napíšu.Ale ani to není konečná přeci.Asi je vše v pořádku a pomáhá nám to se nasměrovat. Smile Však to měj tak,jak to vyhovuje tobě.

Džarmí Cool


Díky Džarmí. A máš velkou pravdu, budu pečlivější a opatrnější. Jen si pořád nemyslím, že jsem nevěděla o čem je řeč. Ale neumím se tak bravurně vyjadřovat. A navíc, když jsem zahnaná do kouta, přestane mi to myslet...... hihihi

Ostatní viz výše. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 12:03 am    Předmět: Citovat

Džarmí a co smysl pro humor...?Ten ten Tvůj mít nemusí? Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 12:20 am    Předmět: Partner Citovat

No a teď konečně k tématu......

Džarmí, dá se najít mužskej Reikista. A je to moc hezký, že si ho umíš takhle představit. Moc bych ti přála, abys takhle ideálního muže pro sebe objevila!!!
Takový tvoje trošku identický dvojče, akorát opačného pohlaví...... Laughing Laughing Laughing
Ale jak píšeš MUŽ a zodpovědnost, je vidět, že myslíš na všechno. To je super.

Já našla (nehledala, potkala - "náhodou" v čekárně u obvoďačky) báječného inteligentního muže, má Reiki II. jako já, hodně čte jako já, hodně upovídanej jako já, rád se prochází po venku jako já, zajímají ho duchovní věci jako mě, nesleduje fotbal - ani já, Laughing
O tamtěch věcech Embarassed Embarassed Embarassed ani nemluvě.
Miluje mě takovou jaká jsem, že mu nevadí ani moje špíčky a faldíky všude možně. Připadám mu nejkrásnější a nejbáječnější na světě. Je to takový bohém.

A teď zjistil, že není dostatečně MUŽ a dostatečně zodpovědný MUŽ, takže na tom začal hodně moc pracovat. Fandím mu!!!

Píšu to záměrně proto, že když já jsem si snila o svém muži, tak jsem chtěla, aby měl všechno to, co jsem vypsala o pár řádků výše a má to!!! Ale trošku jsem u toho snění zapomněla na tu zodpovědnost a zralost. No, ale stížnost nahoru posílat nemůžu a ani nehodlám, páč já dostala, vše o co jsem si řekla. Tak jakýpak copak. Wink

Jinak bych řekla o partnerství všeobecně - komunikace, komunikace, komunikace, tolerance, tolerance, tolerance. Oboustranně samozřejmě.
A nedělat si iluze, scénáře, nechtít po druhém dokonalost - tu nemá z normálních lidí nikdo. Umět ustoupit i si prosadit. Vyrovnanost a harmonie. A aspoň trochu společné zájmy.

Líbá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 10:56 am    Předmět: Citovat

Zip napsal:
Džarmí a co smysl pro humor...?Ten ten Tvůj mít nemusí? Smile Very Happy


No to víš ,že mě to napadlo,když jsem psala ten příspěvek,ale došlo mi,že když bude mít smysl pro mne,bude mít i smysl pro humor. Very Happy

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 3:30 pm    Předmět: x Citovat

Lendulka: Laughing ano - báječná ženská kolem 40 sedí Laughing
jenže je tu rozdíl - ty jsi seznámená a jestli můžu prozradit, tak sis s partnerkými problémky nakonec bravurně poradila, klobouk hluboce smekám Wink

Dzarmi: nojo aby pánové rozdýchali takové ženské, silné a samostatné, na to musí být pořádně silní nebo natolik kvalitní, aby nás ustáli. Reikistu si z něj nakonec klidně můžeš udělat později, ne? Laughing Laughing
Jojo taky jsem vždycky tíhla k úletovým typům různých variant, teď se potkávám s naprostým opakem a je ti to ohromné obohacení a velká škola, zkušenost. Je pravda, že mě k tomu existence prostě dokopala, neptala se, protože tušila, jak jsem schopná svoje chyby znovu opakovat a neocenit opak. Oba jsme byli na seznamce, ale vůbec bysme si jeden druhého nevybrali. Tak to nahoře zařídili přes sport. Prostě žasnu, jak se přání může vyplnit a při tom tam vrchní velení nenápadně dodá svoje ingredience, protože bych si to zase mohla sama "zvorat". A můžeš mi věřit, že to může být stejně velké dobrodružství, jen víc vnitřní a méně dramatické....
Jsem zvědavá, co tu budeme psát třeba za půl roku Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 9:21 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:

Dzarmi: nojo aby pánové rozdýchali takové ženské, silné a samostatné, na to musí být pořádně silní nebo natolik kvalitní, aby nás ustáli. Reikistu si z něj nakonec klidně můžeš udělat později, ne? Laughing Laughing
Jojo taky jsem vždycky tíhla k úletovým typům různých variant, teď se potkávám s naprostým opakem a je ti to ohromné obohacení a velká škola, zkušenost. Je pravda, že mě k tomu existence prostě dokopala, neptala se, protože tušila, jak jsem schopná svoje chyby znovu opakovat a neocenit opak. Oba jsme byli na seznamce, ale vůbec bysme si jeden druhého nevybrali. Tak to nahoře zařídili přes sport. Prostě žasnu, jak se přání může vyplnit a při tom tam vrchní velení nenápadně dodá svoje ingredience, protože bych si to zase mohla sama "zvorat". A můžeš mi věřit, že to může být stejně velké dobrodružství, jen víc vnitřní a méně dramatické....
Jsem zvědavá, co tu budeme psát třeba za půl roku Laughing Laughing

šamanka


Hehe milá Šamanko,zrovna dnes jsem se setkala ve škole s fajn mužem.
V mých očích chytrý,vzdělaný,uvědomělý,šikovný,hezký,ale jaksi si toho nebyl moc vědom.Byl ze mne celý nějaký nervózní,nevěděl co s rukama,zakoktával se......a já si říkala,no,co není,může přeci být. Laughing
Nu,ale to už opravdu záleží jen a jen na něm.Pochválila jsem mu angličtinu,řekla uvidíme se příští pátek a oči mu hezky zářili.
Je to sranda.
Každopádně patřím mezi ty,které mají dobrodružství rády,dokud to ale dobrodružstvím zůstává.Ono se to pak někdy převrátí v takové handrkování se a pak je na nás,aby jsme rozpoznali situaci a nežili v iluzi.
Též oplývám zvědavostí,jak to budeme mít srovnané za půl roku a třeba i dříve.

Krásný večer Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 11:06 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Prostě jsme nepoučitelný.Copak nevíme,že když si něco objednáváme,tak to dostaneme,ale jinak než jsme chtěli.Prostě tak,aby nás to něco naučilo.Takový vysněný princ,asi by s ním byla nuda.Není lepší nic nečekat,nic neočekávat a jen věřit na lásku a třeba i na první pohled.Když budu mít já a né on,ale já vše vyřešený,tak mne partner už nebude muset nic učit a bude mezi námi soulad a harmonije a LÁSKA.Proč stále jen očekáváme dokonalý protějšek.Zasloužíme si ho.A když ano,tak ho dostaneme.Tím vás nechci srážet,ubírat seběvědomí,ale chci vás donutit se zamyslet.Mohu zmněnit jen sebe,nikoho jinýho.A vždy dostanu to,co zrovna potřebuji.A chci li skutečně na sobě pracovat,tak to přijmu.Nevím,jak dalece se mnou souhlasíte,nevím jak lépe to napsat jak to cítím.Holky já vám moc dobře rozumím,přece si i vy zasloužíte kousek štěstí,rodinu.Včera se moje kamarádka dozvěděla,že její nejlepší přítelkyně má roční holčičku a ona má dost vzácnou nemoc.Když normální dítě odžije rok,tak pro ni to jsou jako 4 roky.Asi bude žít do 20 let ale bude mít tělo stařenky 80 letý.Já když jím,tak se před tím pomodlím a poděkuji,že i dnes nemám hlad.I TO JE PRO MNE ŠTĚSTÍ.KOLIK LIDÍ NA SVĚTĚ SE NENAJÍ DO SYTA CELÝ ŽIVOT.Tak nějak chápu i poznání partnerského štestí.Nevím jak lépe to napsat.To je názor obyčejnýho,nespolehlivýho chlapa,který má taky rád fodbal a hokej,který přesto dokáže dýchat pro rodinu.
I obyčejný věci,i ta nejmenší věc je pro mne požehnáním,když se otevřu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund