Fórum - Zobrazit téma - akutní leukemie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - akutní leukemie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

akutní leukemie
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 9:15 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:
Zabrousila jsem náhodou k tomuto tématu a mám dojem, že tu došlo k omylu.
Jestli jsem správně pochopila, tak uvedený recept je na nádor jako takový, ale leukemie je přece porucha krvetvorby, tedy rakovina krve - postižení celého organismu, ne žádný rostoucí útvar kam by se dalo zacílit a do tří dnů ho rozbít, jak bylo uvedeno.
Máte s touhle metodou někdo osobní zkušenost? Zdá se mi docela svérázná.

šamanka

Ahoj, leukemie je sice porucha krvetvorby. Ale každá rakovina je vlastně bujení buněk, v tomto případě bílých krvinek, které bují příliš rychle a neplní funkci, kterou mají. Tyto buňky se také mohou, ale nemusí hromadit v lymfatických uzlinách a jsou hmatatelné.
Jelikož jí byla okamžitě nasazena chemoterapie, která ničí rakovinotvorné buňky ( ale samozřejmě i ty jiné), nemusela by být léčba javorovým sirupem až tak od věci. Navíc v tom nevidím žádné nebezpečí vedlejších účinků.
Jediný problém je sterilita. Pacienti v žádném případě nesmí být ohroženi žádnou infekcí. Z toho důvodu jim nepodávají k jídlu ani žádné ovoce a zeleninu. Takže možnost podávání sirupu v nemocnici je vyloučeno.

Jinak se marně pídím také po nějaké osobní zkušenosti někoho z reikiwebu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sax
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.6. 2003
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: so květen 02, 2009 12:10 am    Předmět: Citovat

http://www.homeopatie.cz/clanky/ruzne/12.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2009 3:28 pm    Předmět: x Citovat

sax: kde je tam ta informace?
To je tak šíleně zdlouhavé a popisné, že se v tom ztrácí podstata.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 10:33 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Edy a Šamane ( Jožko ).
před pár dny na tomto místě byly Vaše opravdu skvělé příspěvky. Vážím si Vašich otevřených odpovědí. Odpověděla jsem na oba, ale díky nějaké technické závadě jsou prostě pryč. Jenom chci tedy poděkovat a říct, že jsem je četla . Vím, že to pro Vás nebylo lehké je psát. Díky moc.
Eva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 12:15 am    Předmět: Citovat

Ahoj Eviku.Osobní zkušenost mám v rodině.
Někteří lidé,ať už z jakéhokoliv důvodu , nedokáží třeba odbourávat těžké kovy a radioaktivitu z těla.Té radioaktivity je kolem nás tady v Čechách dost.A ty jedy si ukládají v kostní dřeni a ona pak nemůže fungovat jak by mněla.Proto je potřeba homeopaticky,doporučuji osobní návštěvu u Mudr. Jonáše, vyčistit kostní dřeň a zaroveň ji léčit i energeticky.Velmi důležité je věnovat po cheoterapii pozornost játrům.Ty jsou věčinou tak na 15% a mněli by být tak na 70%.Energeticky je třeba dostaneš na 40% a pak stačí sklenka vína a pacient je má spátky na 17%.Proto má smysl doporučení lékařů při beznadějném případu doporučení aby se rozloučil se svými přáteli a opil se.Tím mu pomáhají umřít.Už to vzdali.
Ale vždy je důležité vystopovat z jakých duševních pohnutek si pacient přivodil tento stav.Já jsem někam už psal dost podrobně o tomto tématu,ale nevím jestli to bylo tady.Jestli ano,omlouvám se za opakování.
Víš Eviku,není důležitá nemoc,průběh nemoci ani výsledek nemoci.Důležité je,co pochopíme při styku s tímto člověkem.Nikoho nepotkáváme náhodou.On jenom plní naše přání,abychom to zažili.On nám to vlastně dává jako dar a my mu za to musíme děkovat,ať nás to bolí sebevíce.Přej mu jeho cestu,déj mu svobodu rozhodování a přej nám všem Boží požehnání a jemu obzvlášť.Nebo jseš malověrná a myslíš si,že ho Bůh nemá rád.Chci ti jen ukázat,že skutečně co Bůh činí dobře činí a my to vůbec nemusíme chápat ale zbývá nám to "NEJEDNODUŠŠÍ" víra,věřit a důvěřovat.Já vím Eviku jak je to ale těžké...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund