Fórum - Zobrazit téma - akutní leukemie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - akutní leukemie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

akutní leukemie
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 11:58 am    Předmět: akutní leukemie Citovat

Máte někdo nějakou zkušenost?
Nemoc se podchytila v úplném začátku, asi 14 dní po onemocnění. Během té doby paní dostala 6 transfůzí a už dostala i chemoterapii. Vzkazovala mi, jestli bych jí mohla posílat energii.
O víkendu mám jít na R2. Tak snad pomoc bude účinná. Jedná se o maminku mého zetě.

Jde o to, že bílé krvinky se množí velice rychle, ale nedozrají a tím neplní funkci, kterou mají plnit.

Psychosomatickou příčinu se mi nepodařilo vypátrat, i když jsem o tom přemýšlela soustavně. Mohu se pouze dohadovat.

Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 12:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

skusenosti nemam, ale kdesi som citala, ze ide o nedostatok lasky, ako zo strany danej pani tak aj z jej okolia. Mozno sa citi nemilovana, nespokojna, ale taktiez ona sama mozno nedokaze povedat Lubim ta, mam vas rada... Pricinu by som hladala tam... Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 12:39 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, díky Lylko.. No, také mě to napadlo. I když je z jednovaječných dvojčat, mám pocit, že ty rozdíly tam byly. Ale tak dalece ty poměry neznám, takže to nemohu posoudit. A ani mi to nepřísluší. Je pravda, že její sestra, dvojče, je na registru dárců kostní dřeně na prvním místě. Možná ty jejich vztahy opravdu nebyly tak dobré a nyní je příležitost to změnit.

Také mě překvapilo, že si vzpomněla na mě, protože o tom, čím se zabývám, jsem s ní osobně nemluvila . Ale ví to už dlouho. Překvapilo mě to tím víc, že její bratr je lékař. Rolling Eyes

Děkuji Ti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

Jak to vidí makrobiotika je v knize Zbytečné choroby - kapitola Souvislost stravy a leukemie (stručný výčet riskantních potravin a nápojů, další příčiny. Vědecké studie). Jednoduše řečeno - příčinou jem příliš JINové stravování. Zkusil bych navštívit makrobiotického odborníka - například Zuzanu Terešovou ( http://www.macrobios.cz/cs/zdrava-strava-konzultace ), která jako lektorka makrobiotiky přímo spolupracuje s doktory klasické medicíny z nějakého tuším onkologického centra.

Duchovní příčiny neznám a myslím, že není moudré je generalizovat, jak to činí knihy typu Nemoc jako symbol. Zkusil bych SRT, nebo spirituální terapie toho typu, jaké dělá například Mirek Kokinda ( http://www.navlnachmeditace.wz.cz/terapie.html ).

Možná by za zkoušku stálo i HAP, holotropní dýchání.
Nevím jak jsou na tom s přístupem k leukemii homeopatie a urinoterapie. Jen pro úplnost - MB nedoporučuje míchání všeho alternativního (příklad - homeopatie + urinoterapie + MB + ayurvédské kapky Smile ), protože každý systém má své důvody pro to a ono a vše dohromady je zmatek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út duben 14, 2009 11:36 pm    Předmět: Akutní leukémie Citovat

Co se týče duchovní příčiny, hledala bych v sebepřijetí. Mýt se ráda a své tělo. Pak jak se tu píše o lásce. Ano, tam bych tu příčinu také viděla. Prošla jsem něčím podobným. U mne to bylo právě o lásce. Viděla jsem na sobě samé nedostatky a to co mě konejšilo v blbostech i zásluhách, bylo ego. Neměla jsem na sebe čas, kvůli povinostem, závazkům a pomoci druhým. K zamyšlení nad tím, co to dělám, mne donutila nemoc.
K uzdravení mi pomohlo : zamyšlení nad žebříčkem hodnot, Reiki, aromaterapie, barva - zelená všude kolem, zelený denník se zeleným perem, odhodlání a inspirace k uzdravení, celkové sklidnění, léčivé kameny (týkající se 1. a 4. čakry) zejména Jaspis, hudba (která osloví u srdíčka).
Tak snad jsem také malinko pomohla. Držím palečky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá duben 17, 2009 6:36 am    Předmět: Citovat

Psychedelic napsal:
Jak to vidí makrobiotika je v knize Zbytečné choroby - kapitola Souvislost stravy a leukemie (stručný výčet riskantních potravin a nápojů, další příčiny. Vědecké studie). Jednoduše řečeno - příčinou jem příliš JINové stravování.


Mě by k tomu příliš JINovému stravování zajímalo, jaký je rozdíl v tom, když má někdo převahu JIN stravy kyselinotvorné a někdo převahu JIN stravy zásadotvorné?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 12:29 pm    Předmět: Citovat

rendyy: určitě je lepší strava zásadotvorná, nicméně makrobiotika pracuje na systému energií a zásadotvornost a kyslinotvornost je věc jaksi podružná, nicméně v makrobiotice řešená a ve stravování ošetřená - v každém jídle se jí vždy dostatek zásadotovorné zeleniny, aby byl výsledek zásadotvorný. V makrobiotikce jsou potraviny, které jsou JINové a užívají se, byť jsou třeba kyselinotvorné - například čočka. Jsou vyváženy zásadotvornou zeleninou, takže to nevadí. Poté jsou v potraviny zásadotvorné a JINové, ale jsou JINové až moc, takže je makrobiotika nedoporučuje, neboť by to vedlo k příliš JANGovým potravinám a ony zase k příliš JINovým potravinám (extrém by se vyvažoval extrémem) a člověk by nakonec užíval jen potraviny, které jsou "příliš", neboť ty neutrální (jako třeba rýže) by na vyvážení nestačily. Paní Průchová, přední propagátorka MB takovémuto vyrovnání jednoho extrému druhým extrémem říká dostat dvě facky, jednu z leva a druhou zprava... Hlava je zase rovně, ale díky dvěma ranám. Proto v MB existuje tzv. "pásmo zdraví", kde nejsou žádné potraviny příliš jang ani jin, tedy člověk nemá na nic chuť, neboť je cca v harmonii energií, nepotřebuje se ničím vyvážit. Alespoň tak to vidí MB. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 12:53 pm    Předmět: Citovat

Rendyy: Ještě jsem vynechal třetí možnost. Jsou v MB potraviny, které jsou JIN, jsou zásadotvorné a MB je doporučuje. Je to zelenina. Ne však všechna a její úprava by měla být řešena podle toho jaké je roční období - v létě je možné víc syrové (léto je jang, syrová zelenina jin), v zimě by se syrová jíst neměla téměř vůbec, neboť zima je již jinová tak dost. Dá se tedy říct, že syrová zelenina je v zimě jinová mnoho a v létě přiměřeně Smile
Je to však ale hodně relativní, protože když člověk nejí makrobioticky, může jíst s zimě víc jangové věci než makrobiotika doporučuje a poté může být i v zimě jezení syrové zeleniny svým způsobem harmonizující...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2009 6:22 am    Předmět: Citovat

V souvislosti s rakovinou je teď hodně žhavé téma ,,javorový sirup a soda bikarbona ". Tady je link, ale nemáte s tím někdo zkušenost, třeba i zprostředkovanou ?

http://www.rakovina.org/s_rak/viewtopic.php?p=1950&sid=33115dac097ac3b3ac5b11d7f53e4993

Jinak paní včera uvedli do umělého spánku ( asi na 4 dny ). Budou jí dělat tracheotomii, aby se jí lépe dýchalo. Proto jsem přerušila posílání energie na dálku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:15 am    Předmět: Citovat

Eviku, čti na www.tetakaterina.cz - forum, v sekci zdraví a nemoci, odkaz Javorový sirup. Hodně štěstí, Jana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 10:50 am    Předmět: Citovat

Jani, díky za tip. Myslím, že víc se ublížit nedá a za pokus to rozhodně stojí. Já to sem překopíruju, kdyby se k tomuto chtěl někdo vyjádřit. Budu ráda .
Eva Rolling Eyes .




Léčitelská poradna
!Léčba rakoviny - přírodní chemoterapie!
3 díly javorového sirupu nalijete do kastrolku a vložíte do vodní lázně (větší kastrol s vodou) a zahříváte tak, aby teplota sirupu nepřesáhla 40°C. Do horkého sirupu pak vmícháte 1 díl čisté jedlé sody bez jakýchkoli chemických přídavků. Pozor, směs prudce vypění. Míchejte až se soda v sirupu rozpustí.
Při nádorovém onemocnění užívejte první tři dny 5x denně 1 lžičku směsi a další týden pak 3x denně po jedné lžičce. Tato dávka obvykle vystačí k absolutnímu vymizení nádoru. Je možné užívat i preventivně.

Tato léčba je založena na tom, že rakovinové buňky milují cukr, který do sebe vtahují. Javorový sirup obsahuje čistou glukózu, takže tuhle podmínku dokonale splňuje. Tak se látka dostane přesně do centra nádoru. Jedlá soda pak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinový nádor doslova rozbít zevnitř. A to už během prvních tří dnů. Dochází tak k naprosté likvidaci nádoru v jakémkoli stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.

Tento recept jsem měla možnost ověřit osobně a mohu jej vřele doporučit jako skutečně funkční.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 11:36 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Eviku.Leukémie je pro mne obtížné téma.Ale jakákoliv pomoc z venčí bez patříčného pochopení příčiny vzniku této nemoci,proč u této osoby propukla,jen nemoc oddálí,ale nezastaví.Tato nemoc nás hodně učí.Je to hodně o lásce,o potřeby lásky a touze lásku si třeba i vydobít.O zranitelnosti člověka ve svých citech,o tom,jak člověk byť sebesamostatnější nedokáže bez lásky žít.A třeba i umře,aby tu lásku získal.Je mi to líto,ale je to tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 8:45 pm    Předmět: Citovat

clovek napsal:
Ahoj Eviku.Leukémie je pro mne obtížné téma.Ale jakákoliv pomoc z venčí bez patříčného pochopení příčiny vzniku této nemoci,proč u této osoby propukla,jen nemoc oddálí,ale nezastaví.Tato nemoc nás hodně učí.Je to hodně o lásce,o potřeby lásky a touze lásku si třeba i vydobít.O zranitelnosti člověka ve svých citech,o tom,jak člověk byť sebesamostatnější nedokáže bez lásky žít.A třeba i umře,aby tu lásku získal.Je mi to líto,ale je to tak.

Ahoj. Moc Ti děkuji za Tvé příspěvky. Nejenom za tento, ale za všechny. Možná se pletu, ale kdysi jsi se ptal, jestli máš dál přispívat do diskuzí. Jestli to má vůbec smysl. Má. Nepochybuj o tom. A určitě nemluvím jen za sebe.
Děkuji Ti .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 6:08 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Eviku.Jožka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 6:34 pm    Předmět: x Citovat

Zabrousila jsem náhodou k tomuto tématu a mám dojem, že tu došlo k omylu.
Jestli jsem správně pochopila, tak uvedený recept je na nádor jako takový, ale leukemie je přece porucha krvetvorby, tedy rakovina krve - postižení celého organismu, ne žádný rostoucí útvar kam by se dalo zacílit a do tří dnů ho rozbít, jak bylo uvedeno.
Máte s touhle metodou někdo osobní zkušenost? Zdá se mi docela svérázná.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund