Fórum - Zobrazit téma - Inteligentní reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Inteligentní reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Inteligentní reiki

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 2:44 pm    Předmět: Inteligentní reiki Citovat

Hoj všici reikiwebařští

O reiki se říká a traduje,že je to energie inteligentní

Zajímalo by mne,co si pod tímto pojmem představujete a jaká je vaše zkušenost s její inteligencí.


Krásný den Džarmíí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 5:34 pm    Předmět: Citovat

Cítím se po ní inteligentněji, moudřeji Smile
Když si dávám reiki do šlapky nohy, cítím třeba jak energie si to štráduje energetickými drahami sama kamsi nahoru k prvním čakře, nebo naopak neštráduje - hold: jak sama uváží Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 5:41 pm    Předmět: Citovat

Hehe,Psychedelicu,to já taky...hihihihihihi

Džarmí raikjavíková inteligentní Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 6:48 pm    Předmět: x Citovat

Laughing Je natolik inteligentní, že si dělá klidně i bez nás svoje, ale je i natolik inteligentní, že nám nechá možnost naši tvořivosti aby nám nevzala radost z jejího používání a chuť experimentovat.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 12:32 pm    Předmět: Citovat

Nu a jak rozpozná,že si může dělat svoje?Myslím do jaké míry,reguluje jí něco?Jak ona reguluje nás?

Džarmí Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 8:30 pm    Předmět: Citovat

Ja bych to videl jako "terminus technicus" ktery do knih zanesl Lubeck(neovereno), podobne jako mytus "neposilat reiki do operaci".
V kazdem pripade je reiki pozitivni energie, ktera se nenecha manipulovat nebo zneuzivat...takze svym zpusobem teda inteligentni je Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
clovek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 155

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 9:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Co je to inteligence.To že trefím domů,nateču tam kam to zrovna tělo potřebuje nemusí být znak inteligence,pouze pudová záležitost.Tělo so pudově řekne,kam a kde to nejvíce potřebuje.Nebo je její inteligence v tom,že kdo ji nepotřebuje ji nedostane.A není to spíše tím,že o tom rozhoduje naše vědomí,podvědomí,naše duše a ta jediná řídí,co dostanu a co ne.Když já nechci,tak nejde nic.Já nepochybuji o reiki,ale tak jednoduché to není.Já sám vím,že i prostý dotyk z lásky léčí a doteče tam,kam je to potřeba nejvíce.Léčitel bez reiki taky přiloží ruce někam jinam a tělo si to samo přebere.
Její inteligence je možná nad naše chápání,je v souladu s Božím řádem a kdo se snaží pochopit,nebo najít smysl v jednání Boha je blázen.A nebo je to jen léčivá energie a inteligenci jsme ji přiřknuli mi,a to jen proto,že úposlouchá né naše přání,náš mozek,ale naše podvědomí,šestý smysl,naši duši,která nejlépe ví,co je v danou chvíli nejlepší.Kdo ví...
Osobně si myslím,teda za sebe,že jestli je inteligentní,myslím si že ano,tak ještě nenastal pro mne čas o tom meditovat,zatím to není pro mne to nejdůležitější,ale vím,že jen pouhým logickým uvažováním ji znevažuji.Toď vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 11:42 pm    Předmět: Citovat

Hoj člověče,hezké,moc hezké....

Připomínáš mi Šamana,nejsi náhodou Šaman pod jiným nickem?

Zdravím Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 12:22 am    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Nu a jak rozpozná,že si může dělat svoje?Myslím do jaké míry,reguluje jí něco?Jak ona reguluje nás?
Džarmí Wink Cool


Nu, rozpozná, páč je inteligentní........... Laughing Laughing Laughing

A pod tím slovem- inteligentní si může každý představit samozřejmě něco jiného. Pro mě to znamená, že když je inteligentní člověk, tak je rozumný, chápe, ví. Ale to ještě není záruka, že je dobrý člověk.

Ale Reiki není jenom inteligentní energie. Je láskyplná, moudrá, vesmírná, božská, je víc dobrá, než si člověk umí představit. A protože si to neumím představit, tak si to nepředstavuju, nepátrám po tom, prostě důvěřuju, věřím. Nezkoumám.
Na zkoumání a k přemýšlení je toho spoooousty........ A hlavně, jak zaznělo v jednom pěkném českém filmu. To nemusíte chápat, stačí, když to přijmete............... Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 1:02 am    Předmět: Citovat

Lendulka napsal:

A pod tím slovem- inteligentní si může každý představit samozřejmě něco jiného. Pro mě to znamená, že když je inteligentní člověk, tak je rozumný, chápe, ví. Ale to ještě není záruka, že je dobrý člověk.


Nu a mě právě zajímá,co si pod tím představujeme my lidé,kteří reiki žijeme a inteligentní jí nazýváme.
Často čteme či slyšíme,,reiki je inteligentní,ví co dělat,ví kde má harmonizovat,neublíží'' a podobně.
Copak se za těmito výrazy schovává?

Ono je jedna věc důvěřovat,cítit,vnímat,prožívat a druhá věc,umět také potom vysvětlit třeba popřípadnému zájemci o reiki,který se nespokojí s holou frází ,že reiki je inteligentní.Asi by rád věděl,v čem to vlastně spočívá.

Brou noc Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 1:23 am    Předmět: Citovat

Džarmi, rozumím tvé otázce, ale citovala jsi kousek z mého příspěvku a pod tou citací jsem psala dál, že si nepředstavuji atd.

Mě se na to ještě nikdo neptal a kdyby jo, neuměla bych mu odpovědět líp než před chvílí tobě. Stejně tak jako nerozumím třeba integálům či rovnicím o 5ti neznámých, takže se tím nezabývám, protože to nepotřebuju, tak stejně tak to mám se zkoumáním významu inteligentní Reiki. Nepotřebuju si to nějak vysvětlovat, protože to cítím.
Na rozdíl od těch integrálů hihihi

Taky dobrou tam k tobě do dálky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund