Fórum - Zobrazit téma - velikost fotek - rada - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - velikost fotek - rada
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

velikost fotek - rada

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 9:54 am    Předmět: velikost fotek - rada Citovat

Zdravím Vás .

Mám dotaz. Jak mám zmenšit fotky ? Zkoušela jsem zmenšit velikost stránek, ale zmenšily se jen písmena, obrázek zůstal stejně velký. Poslení fotka , která mi přišla mailem, měla velikost 656 kB. Jak bych měla postupovat, aby velikost fotky byla normální ?

http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=15937#15937
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:13 am    Předmět: Citovat

Evi, velikost upravis napr ve Photoshopu.....nebo dostupnejsim Zoneru, IrfanViewu....apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:25 am    Předmět: Citovat

Hele, dík. Už je mi to jasný Very Happy . Večer to zkusím. Tvoje fotka je pryč, ale bude jiná, menší. Dík.
Už vím, že to musím zmenšit na 800 - 600 pixelů a doufám, že do večera nezapomenu jak. Tak mi drž palce. Protože jsem z toho byla už otrávená Crying or Very sad .

Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:27 am    Předmět: Citovat

jeste me napadla pro tebe mozna nejschudnejsi cesta.....pokud to tvuj digifotoaparat umoznuje. V digi foto byva primo moznost fotografii uprvait-zmensit, podivej se do manualu nebo do menu. ja tu moznost mam pod polozkou E-mail copy (kopie pro e-mail) ktera zminene provede za tebe.
Takze bys fotografii prekopirovala do fotoaparatu....a provedla upravu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:15 am    Předmět: Citovat

Hyter napsal:
jeste me napadla pro tebe mozna nejschudnejsi cesta.....pokud to tvuj digifotoaparat umoznuje. V digi foto byva primo moznost fotografii uprvait-zmensit, podivej se do manualu nebo do menu. ja tu moznost mam pod polozkou E-mail copy (kopie pro e-mail) ktera zminene provede za tebe.
Takze bys fotografii prekopirovala do fotoaparatu....a provedla upravu.


Bohužel žádná cesta pro mě není dost schůdná. Ale už umím tu fotku zmenšit ( teoreticky ) a pak jí fouknu na rajče a z rajčete na web. Ale z práce mi to nejde a to z toho důvodu, že mám pracovat a nelelkovat. Wink . Takže to zkusím až večer. Uvidíme. Spoléhám na svojí pevnou vůli a budu to zkoušet, dokud se mi to nepovede. Evil or Very Mad .

Dík Péťo a zároveň Ti děkuji, že jsi mi kdykoliv předtím, když jsem potřebovala, fotku na rajče vložil. Tak už Tě snad nebudu otravovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:58 am    Předmět: Citovat

Citace:
Tak už Tě snad nebudu otravovat.

Vis dobre ze me to nikdy neotravovalo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 2:33 pm    Předmět: Citovat

Stáhni si program irfan view třeba tady http://irfanview.tuwien.ac.at/iview423_setup.exe

nainstaluj, ono to po tobě bude chtít ať označníš typy obrázků, které se v něm mají spouštět, obvyklé je mít zaškrtnuto všechny obrázky, kromě různých videí.
No a pak si v něm spouštíš obrázky "enter" ti vypíná/zapíná zobrazení na celou obrazovku, a hlavně stisk "ctrl+r" ti nabídne okénko kde si zacvakneš velikost jakou chceš z fotky mít. 800x600 je jedna z možností, ale jsou tam i zmenšení podle procent a další možnosti.

Kdysi jsem používala jiný program, ale jak jednou člověk zkusí, už nechce jinak:) Na to běžné zmenšování, ořezávání, vyřezávání, úpravu barevnosti to bohatě stačíSmile
M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 9:25 am    Předmět: Citovat

Momentálně mám takové ,,udělátko ", kterému vcelku rozumím, ale zkusím určitě i ten Tvůj prográmek. Jak píšeš, možná mi bude vyhovovat nejlépe. Děkuju, Martino. Wink


( Přišly mi i SZ s radami, tak všem moc děkuji. )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> ReikiWeb Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund