Fórum - Zobrazit téma - Alzheimerova nemoc - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Alzheimerova nemoc
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Alzheimerova nemoc
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mirec43
Nováček
Nováček


Registrace: 27.6. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Mirec43

"ja si myslím, že Alzheimer je program ktorý sa dá zrušiť,vymazať, so SRT.
Je to program ktorý sa spúšťa v určitom veku života, aj som si ho
vytestoval a vymazal."

Nikde v tomto příspěvku nevidím, že by Mirec popíral skutečnost, že rozhodnutí se uzdravit musí vycházet od nemocného.

Renata:

"Jednoduše řečeno, to co jsme si už odmakali a zaplatili ale nějak to vědomě nevíme a nebo tomu nevěříme, tak s tím se pohnout dá. Myslím že i dost rychle. Ale pokud jsme ještě nevyrovnali to co vyrovnat máme, to bychom jeli na dluh, což jaksi nejde.Kdyby totiž šlo vyčisit a zrušit takhle všechno, tak bychom narušili vesmírnou rovnováhu, začali ovlivňovat zákony příčiny a následku, což nejde..."

Kdyby byla pravda to, co píšeš, tak zákon karmy rovnal by se trest. Moje zkušenost je úplně jiná.

Nechci se do toho moc pouštět, mám moc práce a jsem utahaný. Ale nedá mi to, tak aspoň krátce:

Karma nás má vést k pochopení. Jestliže pochopíme, kde jsme se odchýlili od Řádu, ještě předtím, než přijde "odplata", tak za svoje pochybení již platit nemusíme nebo aspoň ne tolik.

Prakticky každý den jsem svědkem toho, jakou ohromnou sílu má modlitba. I SRT je pro mne modlitbou, ačkoli teď s tabulkami a kyvadlem pracuji spíše vyjímečně.

Jestliže upřímně poprosíme, aby nám bylo pomoženo, ukázáno vše, co nám být ukázáno, abychom pochopili to, co máme pochopit, tak se nám dostává úžasné pomoci, vedení, požehnání. A v tom Světle se spousta naší nevědomosti rozpustí. Kdo potom může říct, že něco nelze "vymazat"?

Věřím, že stačí poprosit a odevzdat. Zázraky se dějí.

Mirek

Samozrejme sa dá, ovšem to musí tá duša prijať, má slobodnú vôľu,atď.,
preto som napísal iba o sebe. Mal som babičku ktorá už svoje poslanie
naplnila a jej vôľa bola jasná...liečenie klasické, ani Reiki nepomáhalo,
bola to jej slobodná vôla ktorú sme dostali od ...Preto som napísal, že sa dá. Ospravedlňujem sa chcel som trošku pomôcť, prajem babičke aj vám
veľa lásky a zdravia.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

já si nemyslím že karma je trest a ani ji tak nechápu. Je mi líto, že to, Mirku ode mne tak chápeš ty. Smaozřejmě souhlasím, že když nám včas dojde že taky někdoe něco můžeme pěkně zvorat a zjednáme nápravu, tak tím není narušena rovnováha. Ale přeci to, že když máme to vedení delší, že holt si to musíme vylízat, aby nám to docvaklo, není trest. A tak byl můj příspěvek míněn.Trestáme se jen my sami. To, že někde "padnu na hubu" přece není trest, je to jen ukazatel toho, že někde dělám něco špatně. A je jen moje volba jak moc a jak často potřebuju padat na ústa a jestli jsem ochotna převzít zodpovědnost za volbu, že něco ve svém životě můžu změnit a ne všechno svádět na druhé a na osud, či Boží trest.

Ad modlitba- souhlas, je to stejné jako práce s Reiki nebo s tím, že do něčeho posílám Lásku. Nemám takové schopnosti abych věděla a viděla všechno a ani to není mým zájmem vědět, co všechno obsahuje něčí duše, jaké má plány, co kdo začil a udělal v minulých životech a spousty dalších faktorů, které nás ovlivňují. Jen věřím ve vesmírné zákony a tak si myslím, že v mnohém se trestáme my sami svými omezeními. Nedokážeme si užít běžnou radost, dovolit si lásku, pěkné vztahy, práci a ohodnocení za ni, dostatek, který potřebujeme k tomu, abychom realizovali naše plány. Vesmír a život nám to všechno nabízí a my to nevidíme, nebo si to zakazujeme vidět. Jenže my jsme autoři toho zákazu, té neschopnosti. Nikdo na světě nemůže někomu přikázat, aby se měl dobře, byl spokojený, zdravý, miloval a byl milován, aby se radoval. To si musíme dovolit jedině my sami každý sám za sebe. Druhým to můžeme přát nebo nemusíme, to je naše volba, ale nemůžeme to příkázat a nebo zakázat. Když nám ti, kdož se za nás modlí, nebo nám pomáhají , dopomohou k tomu že nám svitne, dojde, něco nás osvítí, že není třeba se omezovat a trestat sebe sama, pak i my můžeme spoustu programů a energií opustit a rozpustit a spolu s jejich přičiněním je najednou shozena velká zátěž, kterou si úplně zbytečně jen z nevědomosti vlečeme na zádech mnohdy věky věků. MNohdy v životě získáváme jakési bonusy, náhody, šance, těžko říct že jedině tím že se za nás někdo modlí nebo nám energeticky přitlačí. Možná je to jen vyrovnání něčeho, kde my jsem bez očekávání čehokoli někomu pomohli, mysleli v dobrém, pomodlili se za někoho, zkrátka dali něco ze sebe bez očekávání co z toho bude a co za to dostaneme. Dali jsme nějakou energii bez podmínek. Jednou dám, jednou dostanu a neměřím,nečekám, neposuzuju. Proto si také stejně jako ty myslím, že modlitba a nebo posílání Reiki či Lásky do situace někoho nebo nečeho bez očekávání co to má ovlivnit je to nejmenší a mnohdy i nejlepší co můžeme kdykoli dát, když chceme (ale nemusíme). O tom jsem psala. Ne o trestu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 9:19 pm    Předmět: Citovat

jo a ještě mě napadlo- každý hodnotíme věci a události činíme tak většinou na základě svého vnímání a zkušeností a ten druhý to může vidět úplně jinak, nemusí chtít to chci já, nemusí to chápat, může to vidět úplně jinak a taky bude mít pravdu.
Mě taky bolelo, že se můj tatínek rozhodl vzdát z mého hlediska velmi nadějný boj za uzdravení, ale on to holt viděl úplně jinak, asi prožil tolik bolesti a zklamání, že volil raději konec. Respektuju jeho volbu a po tom co si ke konci života prožil se jeho volbě pokoje a klidu nedivím. Dělala jsem co jsem tehdy uměla, stejně tak všichni okolo. A přesto serozhodnul odejít. Všechny ty bolesti určitě nemusel vůbec mít, kdyby ve svém celém životě jinak myslel a jednal, ale to není mým úkolem hodnotit. Ale měl na svoje volby právo a v příštím životě bude pokračovat tam kde skončil. Tak tomu věřím. Je to stále moje milovaná osoba a je jedno, jestli je už někde v jiných dimenzích, patříme k sobě jako dcera a táta a to nezmění nic. To co je důležité pro mne a určitě i pro něho, že máme čistý stůl, máme se rádi a respektujeme se i navzdory tomu, že ve valné většině jsme měli oba odlišné osobní volby než to co jeden od drouhého očekával. Jsem ráda že byl a je mám tátou a teDˇuž můžu s klidným svědomím řict i to, jakým tátou byl. Teprv teDˇvím, jaké mi dal dary. I když mnohdy nebyly baleny v tom lákavém balení. Bylo pro mne těžké naučit se to rozpoznat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 9:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Renato,

děkuji Ti za odpověď. Promiň, že jsem Tě špatně pochopil. Mrzí mě to. Souhlasím s tím, co píšeš. Nemůžu teď bohužel napsat k tomu víc, protože mě tlačí čas, v sobotu na dva týdny odjíždím a musím do té doby stihnout ještě spoustu práce. Když tak se k tomu můžeme ještě vrátit začátkem srpna.

Krásné letní dny. Smile

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 11:08 am    Předmět: Citovat

Wink V pohodě, jsem ráda že se to vyjasnilo , dík a nápodobně, užij si pohodové dny plné radosti a odpočinku Very Happy R
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund