Fórum - Zobrazit téma - Zajímavé fotografie - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zajímavé fotografie
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zajímavé fotografie
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 6:24 pm    Předmět: Zajímavé fotografie Citovat

Když jsem včera dostala od svého kamaráda Martina ( Bella ) tuto krásnou a zajímavou fotografii, okamžitě se mi vybavila karta ,,SROVNÁNÍ “. Martin má nádherný smysl pro detail a přijde mi správné se s vámi o tu krásu podělit.



SROVNÁVÁNÍ S SEBOU PŘINÁŠÍ PODŘÍZENOST A NADŘÍZENOST.
Kdy ž nebudeš srovnávat, všechna podřízenost a nadřízenost mizí. Pak jsi, jednoduše tady jsi. Malý keř, nebo velký strom - na tom nezáleží; ty jsi sama sebou. Ty jsi potřebná.
Každé stéblo trávy je stejně potřebné jako ta největší hvězda. Bez toho stébla by byl Bůh míň, než je. Kukání je stejně důležité jako Buddha; svět by byl méně, byl by chudší, kdyby kukačka zmizela.
Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Všechno je potřebné a všechno do sebe zapadá. Je to organická jednota: nikdo není výš a nikdo není níž, nadřazený ani podřízený. Všichni jsou nesrovnatelně jedineční.

Osho The Sun Rises in the Evening, Kapitola 4

Komentář:

Kdo ti řekl, že bambus je krásnější než dub, nebo že dub je cennější než bambus? Myslíš, že dub by chtěl mít kmen stejně dutý jako bambus? Žárlí sned bambus na dub, protže je větší a na podzim mění barvu listí? Samotná myšlenka, že by se dva stromy vzájemně srovnávaly, je směšná, ale pro nás lidi je vymanění se z tohoto starého zvyku velmi obtížné.
Přiznejme si, že vždycky bude někdo, kdo je krásnější, nadanější, silnější, nebo zdánlivě šťastnější než ty. Zároveň tu také vždycky budou ti, kteří na tom ve všech směrech budou ještě hůř než ty. Cesta k nalezení sebe sama nespočívá v tom, že se budeš srovnávat s druhými, ale v naplňování tvého potenciálu tím nejlepším možným způsobem.

Krásný večer všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 6:52 pm    Předmět: Citovat

Óóó, Eviku děkuji Ti. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 6:56 pm    Předmět: Citovat

Hmmm moc krásná fotografie plná zlata a světla.

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2009 7:39 pm    Předmět: Citovat

Moc pekna fotecka i karta. .-)
Super.
Ankur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2009 8:44 am    Předmět: Citovat

Evi, tohle je přesně to, co sedí na moji momentální situaci a co jsem dnes potřebovala... Smile Děkuji Tobě a Bellovi, skoro jste mě rozbrečeli takhle po ránu.

Ještě jednou děkuji... E.*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 5:45 pm    Předmět: Citovat

Tak ještě jedna z Martinovy dílny.(Omlouvám se, neumím tu fotografii zmenšit)



DNES 20.3. JE JARNÍ ROVNODENNOST

Den a noc je ve vzácné harmonii. Tento vesmírný zákon neplatí jenom pro přírodní jevy, ale i pro každodenní život. Kahunové, polynéští kněží, shrnuli zákon harmonie ve výstižném přikázání:




Nikoho nezraňuj. Neruš harmonii toho druhého, protože ten druhý jsi ty sám."

Hezký večer


Naposledy upravil Evik dne pá březen 27, 2009 9:07 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 1:56 pm    Předmět: Fotografie Citovat

Narazila jsem na www stánky s náááádhernými fotografiemi. Jsou tématicky rozdělené. Stojí to za shlédnutí. Nikoho tím snad nepropaguji, jen se chci o tento "úlovek" s vámi podělit. Přeji příjemné pokoukáníčko, vaše Edy.
http://www.zoren1982.estranky.cz/
Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 2:42 pm    Předmět: Citovat

Hehehe tak to je prča Edý,když jsem dočetla tvůj příspěvek,tak jsem si říkala,že také vím o něčem takovém též a že to sem asi vložím a hle,otevřu odkaz a oni to jsou úplně ty samý stránky. Laughing Laughing Laughing
Takže jsi na ně narazila ,a nebo je máš zprostředkovaný od té samé osůbky jako já?


Shocked Jarmila Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 4:32 pm    Předmět: Foto Citovat

Ahoj Jarmilko.
Je zajímavé, že jsme opět na sebe narazili. Laughing Laughing Laughing Laughing
Zajímavá shoda. Laughing Určitě to není náhoda.
Našla jsem je opravdu náhodou, když jsem dnes brouzdala po internetu.
Přeji krááásný zbytek dne. Ahoj Jarmila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 9:50 pm    Předmět: Citovat

Tahle krásná je od Hytera. A zatímco on letošní jaro proleží, může alespoň bádat o příčině svého ,,lyžařského " úrazu. Brzy se uzdrav !!!

Teď mě napadá, když vidím ten ,,okousaný" kvítek,
že jeho krása nespočívá jenom v prvním dojmu.
Nemá potřebu se zabývat tím, jestli je dost žlutý a nebo málo žlutý,
jestli jeho květ je dostatečně velký a nebo malý,
jestli se bude dost a nebo málo líbit.
Prostě jenom je a přináší nám radost.


A ještě citát pro Petra- Hytera :

Špatné věci nejsou to
nejhorší, co se nám
může stát. Ta nejhorší
věc, která se nám může stát, je nic.

Richard Bach




Naposledy upravil Evik dne čt březen 26, 2009 3:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 8:35 am    Předmět: Citovat

Evi, dekuji za vlozeni fotky i za citat.
Ja se samozrejme nad svym urazem zamyslim, uz jsme si o tom spolu i povidali...
Ale zajimavou myslenku mi vnukl muj otec....pripomnel mi totiz udalosti v mem zivote, ktere mohly skoncit dost spatne a vsiml si v nich jedne podobnosti. Protoze ty predchazejici dve byly jiz pred 26 a 17 lety, pokousim se vybavit si co jsem v te dobe resil nebo co mi mely ukazat.....a to je dost tezke. V kazdem pripade mam ted spoustu casu na premysleni Smile a dekuji z celeho srdce ze jsem "dopadl" takhle dobre. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 9:57 am    Předmět: Citovat

Petře, možná ses jen třeba zapomněl občas zastavit a odpočnout si, zpomalit. Možná jsi věnoval hodně času, pozornosti a energie věcem zbytečným, které tu tvou pozornost vůběc nepotřebovaly a vyřešili by se samy, ...Když se věnujeme tomu všemu, čemu uvěříme že se věnovat musíme, no tak pak máme pocit a přesvědčení, že vlastně všechno musíme a že toho musíme je víc a víc a nějak zapomeneme že jen "můžeme". Je ale zajímavé, jak jsou různé události propletené. Víš, myslím tím, že to přimělo tvého tatínka zamyšlení se a jakémusi nalezení podobného. Možná že i jemu to třeba připomnělo cosi, co kdysi dávno řešil, třeba jen ve formě obav o tebe nebo myšlenkami tebou se zaobírajícími. Objasním. Před nedávnem měl syn a jeho kamarádi dost zvláštní bouračku.Auto na odpis, náraz do stromu, ještě k tomu pád s příkopu dolů. Všichni kromě pohmožděnin , podlitin a nějakých malých bloků na páteři z toho vylezli ve zdraví. Každý z nich, kdo v tom autě jel, dostal určitou informaci nebo informace, syn nám říkal, že mu toho taky hodně proběhlo hlavou a mě docvaklo, jak jsme měli a vlastně i tedˇnám to není úplně až tak jedno, když naše - podotýkám již dospělé-děti někam jednou s někým autem. O sobě když budu psát upřímně, tak u mne to byl v jednu dobu přímo obrovský strach spojený s tím,aby se něco podobného nestalo. Tak jsme si všichni něco přitáhli. Nějaké poučení, takové tytyty pro všechny. Pro jednoho to bylo-možná-"jezdi na co máš", dalšímu "připoutej se a když vidíš že když se kámoš předvádí tak mu to řekni ať se zklidní", určitě i dalších poznatků a pro mne to bylo "Čeho se bojíš to přitahuješ tak s tím něco dělej"

...

No tak jsem sem chtěla vložit taky fotku ale houby...máte prosím pro mě nějakou cestu pro blbečky jak vložit obrázek ? Very Happy Popsala jsem tam "cestu" k obrázku ale nic. ConfusedDík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:10 am    Předmět: Citovat

ted odpoved jen k fotce Smile
foto musis mit ulozenou nekde na webu.....a pak mezi img vlozis adresu te fotky a img zase uzavres....udelala jsi to vse dobre, jen ta fotka nemuze by t u tebe v pc Smile na web ji ulozis napr na rajce....nebo jakekoli internetove fotoalbum
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:13 am    Předmět: Citovat

jo tak díky, tak to bude u mne na dlouho Laughing Laughing Laughing Nikde fotky nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 10:17 am    Předmět: Citovat

ja sice mam....ale protoze ted komunikuju pres dcerin notas.....a ta tam program na vkladani nema, proto sem fotku davala Evik Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund