Fórum - Zobrazit téma - Prosím o radu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prosím o radu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prosím o radu

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
slunecnice07
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 11:26 pm    Předmět: Prosím o radu Citovat

Dobrý večer, jsem čerstvě po reiki 2 stupně.Malinko zmatená a hlavně nic nevím.Mistr mi mluvil, že se můžu dostat do minulosti, tím odblokovat staré bloky.Měla bych si vzpomenout, na tu dobu a danou situaci.Prosím vás, toto mám dělat u meditace, či použití všech 3 symbolů?Prostě jakým způsobem se dostanu do minulosti?Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 11:34 pm    Předmět: Minulost Citovat

Asi měl ten mistr na mysli, že pokud víš, že ti nějaká situace ve tvém životě nějak ublížila, uškodila, nebo třeba změnila chod tvého života, který by se bez té situace vyvíjel jinak, že můžeš poslat do té situace Reiki energii a poprosit o harmonizaci té situace. Jako když chceš posílat Reiki na dálku - 3 symboly, v mysli se dostaneš do té situace a tam pošleš Reiki.
Ale určitě ti tady odpoví spousta fundovaných a zkušenějších, než jsem já.

Mimochodem Slunečnice, děkuju ti osobně za připomenutí toho, že to jde. Nějak jsem na to pozapomněla................. Ostuda............. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
slunecnice07
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 11:42 pm    Předmět: Prosba Citovat

Děkuji za odpověď.Mohu se ještě něco zeptat?Sestra mě poprosila o posílání reiki na záda, bolí ji.poprosím o reiki, 3 symboly a v duchu si povím, zdraví, má sestra a vysílám??? správně?kdybych chtěla poslat na den a hodinu tak k tomu vyslovím také den a hodinu, že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 11:55 pm    Předmět: . Citovat

Já mám trochu problémy s vizualizací, ale snažím se si toho konkrétního člověka představit, řeknu o koho jde a o jaký problém jde a poprosím o Reiki + 3 symboly a zároveň poprosím, aby Reiki působila harmonicky tam, kde je potřeba. (takže třeba na ty záda, ale i celkově) Možná to každý z nás dělá jinak, podle toho, co se dozvěděl od mistra, nebo co mu napovídá intuice.
Časem a cvikem jsem začala rozpoznávat, kdy můžu skončit, nesleduju při tom hodinky, ale podle rukou cítím, že třeba Reiki už přestává proudit. Ale zase, každý to může mít jinak. Teď ze začátku hlavně nebuď nervozní, když nebudeš přesně vědět jak na to. Poslouchej svou intuici a ono to půjde.
Jinak já neposílám na den a hodinu, ale do situace, protože mám ověřeno, že se ta situace nemusí odehrávat přesně v tu danou hodinu. Pár minut sem pár minut tam. Čeká se u doktora, u soudu, na zkoušku ve škole, na přítele..........nevím, už mě nic nenapadá. Takže do situace....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
slunecnice07
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 11:59 pm    Předmět: Citovat

Znamená to, že nemyslíš na dne a hodinu, ale myslíš na situaci jako např.Operace toho a toho dne?Jinak ti moc děkuji jsi hodná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 12:01 am    Předmět: . Citovat

Jojo přesně tak. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
slunecnice07
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 23.2. 2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 12:12 am    Předmět: Citovat

Děkuji, už si to fakt i tisknu.Můžu ještě dotaz? den co den si harmonizuji čakry, pak přidám 2 symboly a dávám si reiki.To je správně, že.Polohy rukou znám z 1 stupně a nyní při dávání reiki druhému, také používám 2 symboly, že.Já vím, že se pořád jen něco ptám, ale mi to nějak bylo do teď pořád jasné a najednou nic nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund