Fórum - Zobrazit téma - HODEK - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - HODEK
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

HODEK
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 4:17 pm    Předmět: DM1 pokračování Citovat

DM 1 není léčitelné, nikde jsem netvrdil opak, ten tvrdíte Vy!!!, ale člověk je pomocí klasické medicíny udržen při životě. Možná budete tvrdit, že to je špatně. Ti lidé, co DM1 mají, si asi myslí opak.

zeto "Všechny nemoce které jsi popsal(diabetes) se dá vyléčit přírodní formou. To že jsou lidé nemocní je z toho cojedí, pijou a dýchají. Kdyby jedli to co mají a cojejich těla skutečně potřebují, nebyla by rakovina, cukrovka, a nic více. "

takže asi všechny ne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 4:29 pm    Předmět: Citovat

To je věc názoru Michale. Ty stejnak chceš jen potvrzení které ode mě nedostaneš. Můžeš si jít popovídat s tvým obvoďákem, budete si rozumět.

Jsou lidí kteří to vyléčí. Je jen a jen na nás jak se k tomu postavíme. Znám případy kdy se vyléčilo i nemožné.

Když přemýšlíme jako tupci, budeme tupci.

P.s. Nemá smysl se tu s tebou dohadovat když nemáš jedinej zájem poznat něco jiného. ty knihy které jsem psal výše jsou vážně dobré.

Až budeš mít chuť přiznat že může být i něco jinak než mě učili ve školních lavicích, dej vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 6:15 pm    Předmět: To Zeto Citovat

Povídani o ničem..

Prostě žádný důkaz nemáte, to je to celé a tak povidáte..kdybyste měl, tak ho sem přece dáte...
To že někdo něco napsal, lidé uz toho napsali ....
Jak řikám 1!!!! důkaz hemofilie, Downuv syndrom třeba, cystická fibroza, DM 1 , AIDS...není autor těch knih p. T? ten totiz take někde tvrdí, že umi léčit všechno a ostatni léčitele jsou dost naštvaní, ze plácá. Jo mj. píše do Blesku Smile)

Pokud někde chybi gen nebo je vadný, tak bohužel léčitelé neuspěji, snad jednou genové inzenyrstvi, v tuto chvili jedině nějaká diagnostika...stejně tak chybějící orgán, tak to je a tvrdit bez důkazu můžete co chcete..

Jíst můžete co chcete, ale bohužel narození dítěte s cystickou fibrozou či hemoflií nezabráníte, tam jedině ta genetika......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 6:40 pm    Předmět: Citovat

Jsou vizionáři a potápěči. Vizionáři tvoří zázraky a potápěči chtějí potopit vizionáře protože něvěří že může být něco jiného než je.

Už nevěřím lidem jako jsi ty Michale, snažíš se popudit a zničit idee a sny.

Ani nechápu co děláš na reikiwebu, pchybuju ž s tvým přístupem může něco jako reiki existovat, natož fungovat. A přeci jsou na světě miliony lidí co reiki praktikují a stejně tomu nevěříš. Je to potom opravdu o tom že to nefunguje, nebo že ty si to nechceš připustit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 7:25 pm    Předmět: Praxe. Citovat

zeto napsal:
A přeci jsou na světě miliony lidí co reiki praktikují a stejně tomu nevěříš. Je to potom opravdu o tom že to nefunguje, nebo že ty si to nechceš připustit?


Oboje má v lidské společnosti svoje místo. Jak víra, tak skepticismus.
Povznášející myšlenky a činy, na druhé straně zpochybňování a touha
po verifikaci, ověření si toho, nebo onoho tvrzení.
Jedno druhé doplňuje a pomáhá těm, kdo se nechtějí hádat, ale vidět, tedy najít onu "zlatou střední cestu". Wink

Z vyššího hlediska mají i tzv. nyní nevyléčilelné choroby svůj význam, smysl. I když v entusiasmu,
euforii nebo megalomanii může někdo tvrdit,že vyléčí cokoliv (jak popisuje něčí praktiky Michal).
Je to hloupé Cool takto se chvástat, protože sice může zkusit cokoliv, ale jak to dopadne,
záleží na tom, to co mu bude dovoleno a toto už není v jeho moci.

Zásadně věříme tomu, čemu věřit chceme. Takže je zbytečné někoho jakkoli přesvědčovat,
jestli Reiki funguje - komu a jak. Wink
To je jako např. chtít někho přesvědčovat tom, že existuje láska a
kdože jí je schopen a kdo ne. Bohapusté teorie.
Koho Reiki osloví, tak si ho třeba najde, prostě ho pro sebe
objeví a přesvědčí se sám, co a jak... když ne, tak ne, je to svobodná volba každého z nás.
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 7:39 pm    Předmět: Citovat

Tooro:) sluníčko moje usměvavé:) vždy mě dokážeš uzemnit a přinést klid:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 8:11 pm    Předmět: ...konečně nám sněží... Citovat

Zetíku, tož mne zase teší tvoje milá slova. Very Happy
Tak hezký večer. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 1:03 am    Předmět: to zetto Citovat

toto jste řekl, znovu....

"Všechny nemoce, které jsi popsal(diabetes) se dá vyléčit přírodní formou. To že jsou lidé nemocní je z toho co jedí, pijou a dýchají. Kdyby jedli to co mají a.... "

a toto říkáte

"Jsou lidí kteří to vyléčí. Je jen a jen na nás jak se k tomu postavíme. Znám případy kdy se vyléčilo i nemožné. "

Ukažte lidi, kteří umějí vyléčit DM 1, dokažte že se dá vyléčit přírodní formou. Uvedte jednoho jedineho!!! pacienta u kterého se podařilo vyléčit DM1, cyst. fibr., AIDS, Down, hemofilii atd. Mne nezajímá Vaše povídání kolem, vizionáři, idee, Reiki, potápěči, atd., Pokud znáte ty lidi, kteří umějí vyléčit nemožné,pak jistě není problém....Neuhýbejte a dokažte Vaše tvrzení nebo řekněte, že vlastně důkaz nemáte. Jak říkám, takový léčitel by musel buď umět vyrobit nový orgán!!!! ( DM1) nebo změnit genetickou informaci!!!!. Pokud ho znáte, tak kde je? Nehovořím o víře, hovořím o vašem tvrzení!!!, že to jde. Pokud něco tvrdím, umím to dokázat, jinak se jedná pouze o přání, víru atd. Na tom není nic špatného, ale nemohu to tvrdit jako danou pravdu. Jak to, že za těch 90 let od objevu inzulinu 1922, nikdo takového člověka nepotkal? Jak to, že z těch milionu lidí zasažených AIDS se nikdo nevyléčil? Nikdo o to nestál? To´t vše.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 9:02 am    Předmět: Citovat

Nikdo nemluvil o AIDS, mluvil jsem například o diabetes, o rakovine. Už potřetí vám dávám odkaz na autora knihy Zázračná detoxifikace od Roberta Morse. Dakší z výborných autorů a lidí co se dožili 107 let je Walker.

Tito lidé uvádějí že díky pití ovocných a zeleninových štáv, a jezení ovoce, jejich metodou se tvoří skutečné zázraky. V klasické medicíně je zázrakem když se dožijete 80 let.

Takže máte uvedeny 2 lidi kteří to dokázali a kteří měli tisíce pacientů. Nevím zda dokáží vyléčit vše touto cestou, ale já věřím že ano.

Citace:
Jak to, že za těch 90 let od objevu inzulinu 1922, nikdo takového člověka nepotkal? Jak to, že z těch milionu lidí zasažených AIDS se nikdo nevyléčil? Nikdo o to nestál? To´t vše.....


Víš, možná všichni uvažovali stejně jako Ty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Silenec
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 22.9. 2003
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 10:31 am    Předmět: Citovat

2 Michal:
Prosím co je to DM1? Nejsem odborník a ještě sem se s tímto pojmem nesetkal a zajímalo by mě to. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 10:37 am    Předmět: Citovat

Michale znám konkrétní příklad maminky mé kamarádky,která si vyléčila svým přístupem rakovinu,i když doktoři ji odepsali.
Znám desítky lidí,kterým se po pravidelném en.léčení zlepšili,nebo úplně uzdravili chronické nemoci,které se s nimi táhli celý život,zlepšil se jejich psychický i fyzický stav a celkově jejich život,jejich vztahy s okolím.
Vím,že je zdokumentováno vyléčení AIDS,knězem,který žije v jižní americe.Dokonce tam vytvořil institut na léčení nemocí jako AIDS,nebo rakovina bylinami indiánu.Pokud máš o tuto problematiku zájem,tak o tom určitě informace najdeš,nebo se můžeš rozjet do Peru,pokud je tvá touha opravdová;)
Byl o tom dokument na čt2,po kterém následovala diskuze mezi bylinkářem Pepou Zentrichem-uznávanou kapacitou na bylinky v ČR,mezi dalšími doktori klas.medicíny.kteří pracují i s altern.metodami.Potom tam byl nějáký pán z výzkumného ústavu,který když přišla řeč na léčení ducha,že to je základ,že bez léčby ducha se nevyléčí ani tělo,tak zrudl,začal se třepat,rozčiloval se a málem měl infarkt.Můžu porovnat i vzhled přítomných.Tento pán byl zhrbený,nezdravá zarudlá pokožka,červené oči,lupy a hrozný oblek:) a naproti němu usmívající se bylinkáři i doktoři zářící zdravým.
Jak ale napsala toora,nemyslím si,že by se u takových nemocí dal napsat jeden recept léčení který by platil pro všechny.Prostě někdo se dokáže uzdravit a druhý ne.A kdesi jste tady něco psali o víře.Myslím,že víra je jeden z nejdůležitějších aspektů léčby a uzdravení.Pokud nebudeš věřit brufenu,že ti pomůže s bolestí hlavy,tak ti taky nepomůže.
Je zajímavé,že se moc nezmiňuješ o rakovině.Že by jsi tušil,že u této nemoci se stává již celkem častým jevem,že se lidé uzdravují,ikdyž oficiálně by měli být mrtvý.Že i bez chemoterapie a klas.léčby se jenom za pomoci svých sil s podporou bližních uzdraví?
A co když se to stane i s AIDS i s diabetes atd?Co když se změnou přístupu lidí změní i přístup nemocí?Co když už je dále nebudeme potřebovat jako učební pomůcky?Prostě si dovolíme žít bez nich a oni odejdou.
Za svůj krátký život jsem již viděl tolik "zázraků",že mohu s klidným srdcem říci-já tomu věřím.
Můžeš říct,že jsem naivní a že je to utopie a já ti mohu říci,že je to realita,kterou ty nejsi schopný vnímat.
A každý budeme mít pravdu.Každý máme svůj úhel pohledu,vycházející z našich životních zkušeností a z naší úrovně vědomí.
Neznám tě,ale něják tuším,že jsi kvalitní člověk,kterému jde o pravdu a který by tady jinak netrávil tolik času psaním příspěvků do diskuze s nějákýmí blázny,pracujícími s reiki Very Happy.
Když tu pravdu budeš hledat opravdu usilovně ve svém srdci,tak třeba spatříš jeden z největších zázraků.
To prosím neber jako nějáký mudrování,nebo snahu měnit tě.Jenom třeba jako novoroční tip;)
Přeji tí krásný Nový rok 2007 a spokojený osobní i profesní život.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 11:00 am    Předmět: Citovat

Nějak mám pocit že ostatní lidi, Ageusi, tooro, umíte lépe než já vyjadřovat svoje pocity a názory než já. Nějak si v tom ted připadám takovej ztuhnutej. jakoby každej uměl lépe než já vyjádřit to co chci říci:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 11:12 am    Předmět: Učíme se. Citovat

Zeto,

všichni se neustále učíme.
Vždycky je možno použít ještě výstižnějších výrazů a ještě lépe je
složit do vět.

Důležitější mi připadá ochota k nekonfrontačnímu popovídání si
o čemkoli, to, co zrovna kdo řeší a pohledy dalších diskutujících.
Jsou to "odrazy" uvnitř kterých se vše tříbí.

U tebe vnímám dobrou intuici, potřebnou citlivost pro to, o čem
se právě mluví. A schopnost jak to slovně vyjádřit?....to už je
dáno tím, že to prostě stále zkoušíme, tedy vlastní praxí.
Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 11:27 am    Předmět: Citovat

Mám problém s tím že pokud jdu do konfrontace, jakoby zatuhnu a stuhnu a těžko se mi vyjadřuje to co bych chtěl skutečně říci.

Ted si ale uvědomuju že mi to jde snáze když jsem hodně v sobě, a hezky naladěnej, třeba právě díky reiki:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sax
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.6. 2003
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 12:50 pm    Předmět: Citovat

Silenec napsal:
2 Michal:
Prosím co je to DM1? Nejsem odborník a ještě sem se s tímto pojmem nesetkal a zajímalo by mě to. Díky


DM1 = diabetes mellitus (cukrovka) 1. typu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund