Fórum - Zobrazit téma - HODEK - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - HODEK
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

HODEK
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Babun
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 5:23 pm    Předmět: Citovat

Jo jo , Michal má problém a chce ho přehrát na nás........ Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 8:40 pm    Předmět: Citovat

myslím si, že celá záležitost se nedá jen tak jednostranně posoudit. Protože největší důležitost tu je víra v někoho kdo mi pomůže s problémem. A je jedno, jestli je to lékař, léčitel, terapeut, babička, zvíře, kámen, voda, Lurdy.....Je to 90% naše víra, která to ovlivní. Můžeš mít suprovýho doktora, odborníka, který má za sebou dlouhou řadu spokojených klientů. Ale pokud k němu přijdu a nepřesvědčí mne, nebudu mu věřit že mi pomůže, tak mi může předepisovat sebelepší léky a ty mi nepomůžou. Mozek řekne NE, TENHLE MANÍK NEBUDE TEN PRAVEJ OŘECHOVEJ". A celá snaha a lékařská věda je v háji. A stejné to je s léčiteli, bylinkáři. Jak chceš měřit víru? Na to žádnej měřák není.
Je plno případů těžkých a beznadějných případů nad kterými mávli rukou a dali je na dožití domů a ejhle, nádory se zapozdřily, zmizely...Zázrak? Kdepak, to zařídil mozek, naprogramoval se na uzdravení navzdory prognózám. Jak chceš posuzovat něco z druhé strany, když jsi to nezažil?
To že něco nechápeš, něčemu nevříš ještě neznamená, že to někomu nepomůže. A jestli uvěřím, že mi pomůže z průseru (myslím tím nějakou nemoc, problém, se kterým mám dlouho potíže a zatím mi nic nepomohlo)třeba stát na hlavě , denně fazole a čerstvej vzduch, s tím se ztotožním a naprogramuju se na to že mi to prostě pomůže, tak mi to k překvapení okolí pomůže. A můžou mi vysvětlovat, že to je nesmysl, že tyhle věci se přece léčí jinak, je mi to fuk, protože mě osobně to pomohlo.
Jistě, to jsem přehnala, ale jde o princip.

Nedivím se ti, Michale, že tě štve to, že léčitelé ať dobří nebo ti co se na něj pasovali většinou neplatí daně. Já znám třeba jednoho, který má živnost přihlášenou a daně platí. A znám spoustu řemeslníků, kteří dělají bez dokladu. Nemluvě o zmíněných prostitutkách.Takže bych neukazovala jen na léčitelskou branži. Chtělo by to ošetřit jednoduchým ale funkčním zákonem. Potíž je v tom, že naše legislativa jednoduchý a hlavně jednoznačný zákony nemá a zřejmě ani nemá v úmyslu zavádět. Všechno se dá vysvětlit tak či onak. Píšeš, že se v právu vyznáš, tak to víš. Co právník, to jiný výklad zákona. A když se nedokáží shodnut zákonodárci, právníci, nota bene ani ti tajtrdlíci politici, kteří by měli jako elita bt příkladem, jak to chceš po obyčejných lidech?
Ukazuješ na léčitele, který může ublížit a přitom nenese právní zodpovědnost. Jo, to je blbý. Ale tenhle problém je i jinde. Pokud si nehlídáš každý den zedníky a řemeslníky a netojíš jim u zadku, mnohdy zjistíš, že ti zmizí matriál, je to odfušováno, šidí se na materiálu. Nebo si naúčtujou něco co ani nedělali. Prodavač ti dá prošlou věc, zamíchá starej vlašák s novým, taxikář ti naúčtuje 10 kiláků jak cestu kolem světa, všude má každý možnosti něco nějak ošulit nebo z něčeho mít výhody a tak to dělá. Dřív nebo později. Někdo víc, někdo míň.
Jestli chceš zavíst poctivost, musíš ji chtít mít všde a k tomu změnit lidi. A ti se od tý doby, co dostali rozum, nijak nezměnili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2006 11:17 am    Předmět: x Citovat

POZN: možná že Michal "pláče na cizím hrobě". Pravděpodobně sem nechodí úředníci ani z ministerstva zdravotnictví, živnostenského ani finančního úřadu. Spíš lidi z té druhé strany barikády, tedy ti kteří se tím živí a dost pochybuju, že by se chtěli sjednotit ve frontě jak si sami naházet klacky pod nohy.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 6:13 pm    Předmět: Citovat

To Samanka - aha sem může chodit jenom člověk pokud udá své rodné číslo, velikost bot, IQ, atd. Smile). No oni pokud si fakt různí ti léčitelé neudělajií ve svých řadách pořádek, tak to nemusí pro ně být dobré, ale jak říkám, má profese je úplně jiná, tohle mne jen zaujalo...stejně časem půjdem nějAkou ověřenou cestOU států eu.

To Babun- ja problem nemam, ja se alternativní léčbou rozhodně živit nehodlám, tudíž mi více méně může být dost jedno, kdo se na ni navěsil, kolik podvodníků a co si veřejnost o tom myslí. Pokud bych někdy těchto služeb vyžíval, pak si umím najít nepodvodníka, ale není každý stejný a někteří lidé jsou strašně důvěřiví...

To Renata, no že se zrovna zde dozvím, jak všichni kradou, míchají zkažený vlášak apod, to bych nečekal, já třeba teda nekradu a nemíchám vlašák Smile) ale dobře....

Ale k léčitelům - to mi přijde k věci- jistě víra Tvá Tě uzdraví. Jsou nemoci, kdy tedy ani ta víra nepomůže ( AIDS, DM1, MB,Cystická fibróza, a pár hodně dalších) ale většinou psychika hraje obrovskou roli, v řadě chorob zásadní. O tom není pochyb. Konec konců proto vznikají psychosomatické kliniky. Kolik bylo těch skutečně zázračných vyléčení v poslední fázi onkologickcýh onemocnění, těžko říci, statistiky asi nejsou, no ale např. u dětských pacientů je jistě úspěšnější prof. Koutecký ale tam je to tím, že úspěšnost klas. mediciny je cca 80 procent. U dospělých je to již jiné. Jistě pokud organismus je schopen nemoc sám potlačit, tak může být nastartován i léčitelem. I stojem na hlavě, pojídáním fazolí a čímkoliv. Tam jde spíš o to, aby se nezanedbala jiná pomoc a pak je pozdě. Já osobně bych tedy léčitele použil až po klasické léčbě. Navíc pouze toho, který by si nechal předložit dokumentaci od lékařů.
Pan T ovšem např. všem radí vitamín A, který se předávkuje, v několika případech radí nechodit na operaci. To už je na pováženou. Parkrát tam zpochybňuje diagnozu. A obecně vyvolává nedůvěru k lékařům ?nevím proč, když jemu zachránili po nějaké havárce život, někde to tam píše. No prostě lidé jako pan H a pan T tedy ve mně rozhodně důveru nevyvolávají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 7:49 am    Předmět: Citovat

Michal: na tenhle pohled na věc máš určitě právo a svoje odůvodnění. Myslím, že by mnohdy nebylo od věci, kdyby každý dokázal vysvětlit proč jak postupuje. Některé korekce, které v kineziologii používám vypadají taky dost divně. když ale vysvětlím jak fungují a jaký mají smysl, tak to berou i hodněmaterialističtí jedinci. A nejdená se tady jen o korekce ale i doplnění vitamínů a minerálů. U každého můžeš vysvětlit proč a nač budedobře jej doplnit, třeba i vě větších dávkách (konečně, svalovým testem lze získat přesnou dávku, kterou tělo potřebuje) a je fakt že co jedinec, to rozdíl. Stejně tak to platí u úpravy stravy. Pokud by se na moji práci díval někdo, kdo neví proč nějakým způsobem postupuju, taky by se chytal za hlavu. A dost lidí mi to potvrdilo. Až teprve po odbloku získali určitou důvěru v "tyhle nekonvenční terapie".U Reiki, domnívám se, lze taky spoustu věcí vysvětlit, pak to chce znát určité vztahy mezi orgány, trochu se vyznat v meridiánech, významu čaker a jak se projevují jejich různé blokace, když to tak sesumíruju, vlastně spousta terapeutů Reiki používají jako doplnění i byliny, bachovu terapii, homeopatii a masáže. Vědí proč. Kdyby ti pan T.aH. vysvětlili svoje postupy, možná bys změnil názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 9:00 am    Předmět: Hmmmmmm Citovat

To Renata
Ja opravdu moc netouzim, aby mi oba panove vysvetlovali sve postupy,
mne by vic zajimalo proc si pan H potrebuje vymyslet a lhat, aby byl dulezity a jak byl ten pribeh se zalobou ( dost smutny pribeh mj. - mozna ze ho vsichni ctenari ani neznaji) atd.
A zajimalo by mne proc p. T porusuje neco zakonu ( O ochrane osobnich dat, O zdravotni peci...), proc vsem predepisuje to same aniz ty lidi videl, zda plati dane, zda existuje treba nekdo, komu opravdu pomohl, tech otazek je milion co to je ledvinova esence, co to je 150 procent stav ( tj. on ma nejak definovany 100 stav?), dalo by se psat stovky stran. Proste ja oba pany ( + radu dalsich) povazuji za podvodniky...a pokud je to lidem na alternativni scene jedno, je to jejich problem, ne muj...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 11:58 am    Předmět: x Citovat

Michal: Nikdo po tobě nechtěl ani datum narození ani jaké máš IQ.

Jen se tě tu pár lidí slušně ptalo, jestli rozumíš tomu o čem tu mluvíš, jestli se tím živíš nebo se tím zabýváš a proč vlastně tady tak bojuješ a jak jsi přišel na to, že dotyční nebo jiní léčitelé jsou podvodníci. To je snad dost logické, ne?

A ty naopak reaguješ velice agresivně, co je nám do toho. Horuješ za chudáčky důvěřivé lidi, co se hrnou k těm nedůvěryhodným léčitelům, místo aby se svěřili do rukou těch spolehlivých a zázračných lékařů klasické medicíny.

Milý Michale, spousta lidí tu má velkou pravdu! Zkus bojovat sám za sebe. Pokud se léčíš a důvěřuješ jen a jen klasické medicíně, tak prosím. Je to tvoje volba a dělej si se svým životem a zdravím co chceš. Ale nemíchej se do věcí o kterých víš jen z doslechu nebo vůbec nic. Zkus popřemýšlet co tě vlastně žere? Že pan Hodek, Čapek, Zapletal... užívají tituly, které nemají? Dělají to jen oni? Je to na jejich vlastním svědomí. Že vydělávají sumy o kterých se ti zřejmě jen zdá? Zase jejich rozhodnutí, jejich etika, jejich svědomí. Proč o nich pořád musíš mlít dokola?
Direktivní dělání pořádků jsme si v tomhle státě užívali dost dlouho a kam to vedlo? Jedině k tomu, že spousta zajímavých a dobrých věcí kolem duchovna a alternativní medicíny byla zakázaných a zahnaných do ilegality. V tomto případě se otázka kvality dost těžko posuzuje. Moc a moc mě zlobí tvoje řečnění, tvrdící, že úspěšnost klasické medicíny je 80%. Záleží na tom co považuješ za úspěch. To že se spousta nemocí řeší způsobem - tohle uřízneme a tím problém vyřešíme, protože ho neumíme léčit (jak je hodně zvykem například v gynekologii - mnoho žen by mohlo vyprávět!!!!)? Nebo potlačení nemoci práškama, takže člověk je po celý zbylý život závislý na chemii a každý den se cpe hrstma prášku, které skutečně základní nemoc potlačí (nevyléčí - což je sakramentský rozdíl!!!!) a k tomu vyfasuje další prášky na řešení těch nepříznivých účinků základních léků? Ano, tohle je ta úspěšnost? Jasně spoustě lidí to vyhovuje. Můžu se cpát lenošit, nic pro sebe neudělat - není to namáhavé nebolí to vnitřně, nemusím se měnit - jen zobu bobule a mám po problému. Když se provalí nový nebo zhorší ten starý - ejhle můžu zase zajít ke svému milovanému guru v bílém plášti a ten mi dá něco nového, kulatého, barevného co mi potlačí můj nový problém a zase "skáču přes kaluže". Ve spoustě věcí je např. akutní medicína dobrá a všechno nejde řešit bylinkami a jinými metodami. Ale nemoc je taky o psychice (zvlášť chronická), není to o placebu, jak se tu snažíš podsouvat. A oficiální diagnoza vůbec nemluví o tom nejdůležitějším: důvodu, PROČ tenhle člověk má právě tuhle nemoc, co ho trápí.
Oficiální medicína nemá na lidi čas ani trpělivost a člověk jako jedinec je nezajímá. A to je právě jedna obrovská chyba - člověk je diagnoza, kolečko v mašinerii zdravotnictví. Lékař má tabulky, tarify zdravotní pojišťovny, určitý čas a je často vázaný na firmy vyrábějící léky (takže doporučuje hlavně ty, na kterých má osobní zájem). Zkus se taky podívat na tebou obdivované klasické zdravotnictví reálně a stejně kriticky jako na léčitele. Mrkni se kolem sebe, jaká je SKUTEČNÁ uspěšnost klasické medicíny. Nechci vyzdvihovat ani jednu formu, ale rozhodně si na alternativu plivat nenechám. Všichni kdo sem chodíme máme zkušenosti z oběma formami a víme, že obě mají svoje plusy a mínusy. A tobě bych doporučovala, aby sis nejdřív něco nastudoval a vyzkoušel z toho druhého břehu a pak nás zkoušel poučovat jak to ve skutečnosti je.

Vím, jsem tvrdá, ale bráním něco s čím mám nejen já dobré osobní zkušenosti a nehodlám nekriticky obdivovat něco, co mi už mockrát osobně i mým blízkým ublížilo a poškodilo (třeba i psychicky - např. jednání diplomovaného lékařského a sesterského personálu u porodů, nepravdivé nebo neúplné informace, když mi byl doporučený jistý zákrok, který má vedlejší účinky o kterých mi nikdo nechtěl nic říct, cpaním megadávek antibiotik mým malým dětem, když jsem ještě neměla ty informace, které mám dneska atd.).

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 1:05 pm    Předmět: to Samanka Citovat

to Šamanka
Uspěšnost klas.med. u dětské onkologie!!!, o ktere byla řeč, je v tuto chvili diky Bohu 80 procent, možná i vice. O ostatni uspěšnosti řeč nebyla...Jakou ma asi úspěšnost např. p T.?

Pánům nic nezávidim, vydělávám docela dost. Poctivě, bez vymýšlení titulu. ...

O věcech, o kterych píšu, vím take docela dost. Možná až dost , že ...
Smile))

Každá liska chválí svůj ocas... A jak vidim, tak alternativni medicna je proste cosi svatého, co nesmí kritizovat vůbec nikdo. Docela doporučuji stránky www.cepis.cz , proč je asi ta snaha, možná právě proto, že cosi divného....
No nic bylo to zajimave....

Na www. cepis.cz, kde se člověk může dočíst např.....

Léčitel nesmí:
provádět lékařskou diagnózu, pokud k ní nemá lékařskou kvalifikaci
zrazovat před lékařským nebo jiným druhem ošetření !!!!!
užívat manipulační nebo jiné techniky, pokud k tomu nemá kvalifikaci
nabízet psychickou chirurgii jako součást léčení duchem, při které dochází k narušení integrity pokožky klienta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 1:08 pm    Předmět: Citovat

Šamanko, vůbec nejsi tvrdá. Klasická medicína není vůbec dobrá, pokud jde o procenta a úspěšnosti tak je to nejůspěšnější zabiják a vrah od počátku lidstva.

Je to jen a jen o penězích a začíná to od početí, kdy matka má v sobě tolik toxinů z potravy a preparátů, z léků, z antikoncepce a z očkovacích preparátů, které spolu s genetickou výbavou matky i otce přechází na novorozence, ten dostane samozřejmě hned po narození další očkování a v nejlepším případě se mu natolik oslabí organizmus, že dostane nějakou hezkou, nemoc, popřípadě atma, alergie, vyrážky, jiné kožní nemoci, a taky může i zemřít na nísledky očkování.

Potom mu mamka přestane dávat to jediný co potřebuje, to je mateřské mléko..... nahradí ho kravským, v "lepším případě" nějakou umělou náhražkou a každodenně ho mastí do "aromatických olejíčků", šamponů, mýdel, náhražek (samože je to samá chemie).

Navíc ho začnou co nejdříve krmit masíčkem, zase nejlépe něco soleného, uzeného a hlavně hodně okořeněného(pro naše malinkaté miláčky přeci to nejlepší, že?

Zeleninu a ovoce nahradí(pokud vůbec ukáží) slazenými buchtičkami, jejichž trvanlivost je zdřejmě nekonečná, smaženými jídly, hrnolkami a když povyrostou začnou navštěvovat Mcdonaldy a fastfůdy.

Možná mají štěstí, protože ne každej se tam dobelhá, čím dál více dětí trpí astmatem, alergií, cukrovkou, únavovými syndromy a dokonce i rakovinou.

Ti "štastnější" vyrážejí do ulic a následují hlas "trendu" a vymetají jeden bar za druhým a nalévají se alkoholem, kouří, vše dnes tolerované a uznávané.

Naštěstí naše těla nás mají radši než my je. Starají se o nás více než my o ně. A budou to dělat co jim budou síli stačit, ale až nebudou, pak začnou malé nemoce, větší, rakoviny a pokud se toho dožijeme tak i smrt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 1:11 pm    Předmět: Re: to Samanka Citovat

Michal napsal:

Léčitel nesmí:
provádět lékařskou diagnózu, pokud k ní nemá lékařskou kvalifikaci
zrazovat před lékařským nebo jiným druhem ošetření !!!!!
užívat manipulační nebo jiné techniky, pokud k tomu nemá kvalifikaci
nabízet psychickou chirurgii jako součást léčení duchem, při které dochází k narušení integrity pokožky klienta.


Bylo by zajímavé zjistit co všechno by neměl lékař. Myslím že lhaní by mělo být na prvním místě. Péče o pacienta na druhém.

Zatím je to jen o penězích, o ničem jiném. Oni si nás pěstujou. Oni si pěstují nás a dělají z nás pacienty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 1:28 pm    Předmět: to Zeto Citovat

A proč s těma svýma dětma takhle zacházíte?
To je dost tvrdý ne? Mc Donald, bary...Smile))

Moje děti byli kojeny dlouhou dobu, zeleniny mají dost., Mc Donald fakt nemaji rádi, atd......
...a očkování? Můžeme o jeho prospěchu diskutovat, ale víte, jak vypadali lidé po obrně? Že jich byly plné Jánské lázně, pokud přežili? Jak vypadali pravé neštovice? Kolik lidí umíralo na tuberu? A že ta Vámi zatracovaná chemie umožňuje žít milionům diabetiků, kteří jinak zemřeli po pár měsících? Nebo i inzulin je špatná chemie? No co asi budete dělat Vy až Vám zjistí DM1? Např.....


No nic fanatismus nemám rád....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 1:36 pm    Předmět: Citovat

Nemáš rád fanatizmus a přitom stojíš na opačném břehu.

Ten kdo nechce vidět neuvidí.

Všechny nemoce které jsi popsal(diabetes) se dá vyléčit přírodní formou. To že jsou lidé nemocní je z toho cojedí, pijou a dýchají. Kdyby jedli to co mají a cojejich těla skutečně potřebují, nebyla by rakovina, cukrovka, a nic více.

Léky cukrovku neléčí. Žádný lék neléčí. Navíc často tělu zabranuje samoléčbu.

Ale jak jsem řekl, ten kdo nechce vidět neuvidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 1:57 pm    Předmět: to ZEto Citovat

Vy znáte 1 jediný případ vyléčení DM1? Takový totiž zatím není znám a dokonce sami léčitelé z toho důvodu považují DM1 za karmickou nemoc..
Něco si přečtěte....

Uveďte 1 !!!! případ výléčení DM1, který můžete jakkoliv dokumentovat..
Jak to vypadá, to se znovu vytvořeji buňky pro tvorbu inzulínu, které již zanikly? Nebo jak....o tom jste slyšel nebo někoho znáte nebo jste to četl v nějakém důvěryhodném zdroji nebo prostě jen tak hovoříte...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 3:21 pm    Předmět: Citovat

Tak nám schálně uveď jediný případ nemocného DM1, který byl vyléčen klasickou medicínou!

Osobně neznám nikoho ale pročetl jsem knihy kde syrovou stravou(ovoce, zelenia + ořechy a semena, popřípadě byliny) vyléčili skoro vše - slovo skoro má své úskalí.

Doporučuji knihy od Walkera, Roberta Morse - Zázračná detoxifikace a další publikace o syrové stravě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 3:34 pm    Předmět: 1 důkaz!!!! Citovat

Nezajímají mne nějaké knihy, kde někdo cosi povídá, těch mohu psát stovky. 1!!! důkaz pro DM1, cystickou fibrozu, hemofilii, AIDS....tj. pro nemoci, kde je něco v organismu trvale špatně ( dědičností, organismus se začne plést, neco zanikne) , 1 jediný !!!! U toho DM1 by totiž musel narůst nový orgán např.... už jste viděl někoho komu narostla hlava? Ruka, noha.
Vy máte pocit, že lidé, kteří mají třeba AIDS, DM1... apod. strašně netouží po tom se vyléčit?
Jsou nemoci, které jdou ovlivnit ( stravou, dobrou myslí apod.) a nemoci kde to nejde. Nezbývá než se s tím smířit.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund