Fórum - Zobrazit téma - HODEK - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - HODEK
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

HODEK
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 7:19 pm    Předmět: Citovat

mamka:
ad3)necítím to jako podfuk,jako větší podfuk mě příjde nemít živnost.list žádný a neodvádět daně,z kterých se kromě mizerných politiků taky platí třeba provoz dětských domovů.Každá věc má víc úhlů pohledu.
Já mám živn.list na masáže a přitom se věnuju hlavně energ.léčení,práci s esencemi a malování obrazů.Mám ale ještě jiný,provizorní příjem-legální zaměstnáníSmile,které bych chtěl ale časem opustit a věnovat se tomu,co dělám naplno.A jedinou živnost,kterou mohu za daných podmínek zvolit je mas.činnost,poradenství živ.stylu a maloobchod,aby to jakžtak pokrylo mou činnost a tím bych ji legalizoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 8:43 pm    Předmět: Hodek a spol. Citovat

To Aegus - Proc? to je moje vec. S panem T opravdu zadnou osobni zkusenost nemam, nejsem blazen, nesveruji sve zdravi kdekomu,...
To Mamka - 30000 bylo nekde uvedeno, nevim presne kde, Prameny zdravi, nevim..
No T tam obcas radi, ze neni nutno zajit k lekari, kazdemu zinek,kazdy malo cecka, esence ledvin ci co, posle energii, cosi scita, 11 bodu ze 100 ?, no nevim, zajimave ze ty rady jsou pro kazdeho!!! stale stejne, olej, fazole, na dalku zjisti chybejici vitaminy, hmmm, no trochu zvlastni...myslim, ze muze ublizit, protoze to co radi, muze naopak pusobit proti necemu jinemu atd. Nekde mu radi jini lecitele at toho necha...Kupec, Michalicek ..
Pater Ferda byl nejak z kraje me rodiny a vim ze se obcas sekl..
Lecitele casto nemaji zadny zivnostak, nemam ted fakt cas, ale staci projet RES.. takze neresi, na co zivnostak, ale proste zadny neni, zadne dane...ja dane poctive platim, hmmm
Cirkev, pokud je registrovana, ma narok na prispevek, nektere cirkve jeste vybiraji dobrovolny pripevek od svych clenu...
Lekar versus lecitel nema cenu diskutovat, lecitele nevedou zadne statistiky, takze neni o cem hovorit....pokud vim, tak v te GB musi lecitel vest normalni dokumentaci atd. Pak lze porovnavat..kazdy plus prinese i minus..Proste lecitele tam jsou na roven lekaru, ale maji i stejne povinnosti, pokud vim...
Ano, znam par pripadu poskozeni od lecitele, ktere pak naopak davali lekari dohromady, ale nema cenu vest o tom diskusi. Porovnavat lze porovnatelne.....pocet pacientu, vyleceni atd.
No treba nekdo nejaky system vymysli, ale zatim ...konec koncu je to skutecne veci lecitelu apod. aby si ve svych radach udelali poradek... Aegus... neni mozne neco chtit a zaroven neco jineho neplnit, tj. chtit uznani, ale neplatit dane, tolerovat zvlastni lidi..neudelat si ve svych radach poradek..
Vlastne jsem byl hlavne zvedav, zda si to citatele uvedomuji...
Ze ruzni ti Hodkove apod. jim situaci v uznani urcite nezlepsi, ale asi ne...
Zajimave, jine profese maji sve normalni profesni komory, obec architektu, cech kominiku, atd. jenom lecitele nejak ne, pritom prave tam by to bylo zapotrebi, vsichni vite, ze pan H. je zvlastni ( zaloba atd.), ale pokyvate hlavama a vsechno je OK.
Docela by mne zajimao, zda si uvedomujte, ze to co pise pan T, muze na sve stranky psat kdokoliv, ja, pan Novak, Ferda mravenec..a neni zadny dukaz, zda neco umim....proste si udelam takove stranky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 9:11 pm    Předmět: Citovat

ageus:
respektuji, že to jako podfuk nevnímáš. Já ano, pokud musím nakrmit úředního šimla něčím, co vlastně dělat třeba ani nechci.
Možná je to hloupé přirovnání, ale napadají mne prostitutky. Stát o nich ví, , ale nemá vůli je zlegalizovat = obrovské daňové úniky. Ty, které berou svou profesi vážně a chtějí mít nějakou úroveň a klid, zavedou si "masérský" či jiný salon včetně živnosťáku.

Samozřejmě srovnávám nesrovnatelné, ale podstata je stejná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 1:00 am    Předmět: Citovat

Drobná poznámka k přístupu GB k léčitelům - pacient si zde může vybrat kdo ho bude léčit - jestli lékař, nebo léčitel. Oba to dostanou proplaceno od zdravotní pojišťovny. Samozřejmě léčitel musí mít příslušná školení a povolení, podobně jako v německu.

U nás už několikrát proběhla iniciativa na ustanovení léčitelského svazu, ale pro totální rozpory mezi předními léčiteli nebyla dotažena do konce. Vzniklo několik uskupení které se mezi sebou přou o to, které z nich zastupuje tu "správnější" část léčitelů a kteráže ta pravidla jsou ta správná. Dost těžko se dají dohromady. Mimochodem pochybuji že by zrovna reikisty vzali pod svá křídla. Většina léčitelů "od Boha" nepřipouští možnost že práci s enegií se lze "naučit".

To co píše mamka je pravda. Ve skutečnosti není obecná vůle něco na tomto stavu změnit.

To Michal:
to co napadlo tebe myslím napadlo spoustu jiných co sem delší dobu dopisují. Jen se obávám že naše společnost ještě dlouho nebude mít potřebu v tomto směru nic měnit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 8:15 am    Předmět: Citovat

Michale,možná je to ještě trošičku jinak;)Ti páni Hodkové a spol.,jak píšěš,si udělají ostudu hlavně sami sobě a ne ostátním.Pokud je člověk dobrý v tom,co dělá a má výsledky,tak k němu chodí hodně lidí a žádný pan T,nebo H to něják neovlivní.Dokonce to ani neovlivní,jestli má papír.Každý si musí zamést před svým prahem.Je to o osobní zodpovědnosti.Hromadně to asi nevyřešíš.Ale můžeš to zkusit-držím ti palce.
Je to jak kdyby si kvůli jedné špatné zkušenosti s doktorem už nikdy nešel k žádnému jinému.Nebo jak kdyby si odsoudil všechny cikány jako zloděje kvůli tomu,že ti jednou jeden něco ukradl.
Navíc nikdy nevidíš do všech koutů.Člověk,který tobě přijde jako šarlatán,mohl jiným třeba 30 lidem kvalitně pomoci.
A na to proč tě to zajímá jsem se ptal hlavně proto,že tvé zapálení do tohohle tématu vypadá,že buď si léčitel,lékař,nebo poškozený.Nechtěl jsem se tě něják dotknout,nebo lézt někam do tvého soukromí,kde je vstup zakázánWink
A ještě k tomu,že takové stránky,jako má p.T může mít každý.
Ano,to opravdu může,ale pokud bude lhát,nebo podvádět,tak ho to časem stejně semele.Pokud nebude mít výsledky,tak zkrachuje.Navíc,v tomhle oboru to funguje hodně tak,že k tobě přijdou lidi na doporučení jiných lidí,kteří s tebou byli spokojení.
Možná zkus objevit v sobě trochu víc důvěry v lidi.A tvůj pohled se třeba posune.Nebojuj"za druhé"a řeš to ze své pozice,ze své osobní zkušenosti.
Ty to můžeš změnit.Tím,jak žiješ.Pokud se ti na někom něco nelíbí,tak to změň u sebe a tím pomůžeš celkové změně.
Pro mě osobně nemá cenu řešit jak je to v GB,nebo jak by to mohlo být u nás.Jediné,co pro mě má hodnotu je,jak by to mělo být u mě samotného.Jakou nesu odpovědnost za sebe a za lidi,co ke mě přijdou?Jakou nesu odpovědnost jako klient někoho jiného,jakou jako pomáhající?Co pro mě znamené vykonávat tuhle profesi?Kde jsou mé hranice?Co bych měl splňovat?Komu mohu ze své pozice pomoci a komu už ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 9:22 am    Předmět: Citovat

ageus napsal:
Michale,možná je to ještě trošičku jinak;)Ti páni Hodkové a spol.,jak píšěš,si udělají ostudu hlavně sami sobě a ne ostátním.


každý jsme na tomhle světě sám za sebe

to je důležitý si každý den uvědomovat, pak přestaneš řešit nějaké Hodky a půjdeš si svojí vlastní jinou cestou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LuckaQ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 10:49 am    Předmět: Citovat

Ahoj Michale, tak už chvíli sleduji tuhle diskuzi a pořád si kladu jednu otáku, která Ti už několikrát byla položena a ty stále odpovídáš, že do toho nikomu nic není. Co jsi teda zač, a o co Ti jde? Pokud nejsi schopný ani na tohle odpovědět, pak mi celé to Tvoje téma přijde k ničemu. Za co tady bojuješ? Chceš ty lidi pomlouvat, nebo jim dělat reklamu, nebo co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 10:55 am    Předmět: Citovat

Michale,
ještě naposledy zareaguji.

No T tam obcas radi, ze neni nutno zajit k lekari, kazdemu zinek,kazdy malo cecka, esence ledvin ci co, posle energii, cosi scita, 11 bodu ze 100 ?, no nevim, zajimave ze ty rady jsou pro kazdeho!!! stale stejne, olej, fazole, na dalku zjisti chybejici vitaminy, hmmm, no trochu zvlastni...myslim, ze muze ublizit, protoze to co radi, muze naopak pusobit proti necemu jinemu atd. Nekde mu radi jini lecitele at toho necha...Kupec, Michalicek ..


V tom nevidím žádný problém. Ono dneší populaci vesměs chybí to stejné a že jsou z toho podobné problémy, je zřejmé. Já bych ještě doplňovala alespoň hořčík. Zinek a Ačko předepisoval třeba pan Janča taky skoro na všechno. Panenský olej - olivový je opravdu výtečný a určitě neublíží nikomu, pokud náhodou není alergický. Nemyslím, že zrovna tímhle by někomu ublížil. Jak je to s esencí ledvin, to opravdu netuším. Přesto si netroufám říct, že něco takového neexistuje. Mimochodem...diagnostika na dálku není nic nemožného.
Léčitele Kupce, Michalíčka neznám, takže nevím, jestli mají právo hodnotit.
Podle mne pan T. dobře ví, co dělá a co si může dovolit, aniž by ublížil.
Jak dalece je schopen pomoci, to si netroufám posoudit, aniž o jeho výsledcích něco vím.
To naopak znám případ, kdy lékař předepisoval zkusmo (bez odborného vyšetření) jeden lék za druhým a čekal, jestli to zabere. Včetně hormonální léčby. Výsledek katastrofa - tělo se totálně vzepřelo a dotyčný skončil ve špitále, kde se jen chytali za hlavu.

Myslím, že pan T. tě celkem může nechat klidným. Pokud někomu ublížil na zdraví, je to asi trestné, takže to můžeš vyřešit oficiální cestou. Jinak šlendriánu je v dnešní společnosti strašně moc a takový politik dokáže beztrestně udělat obrovskou škodu nejen jednotlivci, ale celé společnosti.
O jeho kvalifikaci (o moudrosti ani neuvažuji) na vůdce národa silně pochybuji. A že jich máme...!!!

Naši předci nebyli hloupí, když vymysleli přísloví "kdo s čím zachází, tím také schází"...prostě boží mlýny Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 11:01 am    Předmět: x Citovat

Michal: i dobří léčitelé, stejně jako lékaři se můžou "seknout".
Nikdo není neomylný.
Napadá mě stejná otázka: jsi lékař?
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Michal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 13.12. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 11:52 am    Předmět: ??????????????? Citovat

Zvlastni, proc tak nutne potrebujete vedet, kdo jsem. Mozna by vas mohlo ( a mozna melo!!!) zajimat o cem pisu. Nejsem lekar ani lecitel, nejsem poskozeny od lecitelu (znam par pripadu, ale znam i od lekaru), mam jinou vysoce kvalifikovanou profesi, VS, ac nejsem pravnik, mam napr. pomerne vysoke znalosti prava. Smile)
Duvod, proc se o tyto veci zajimam je nejaky a neminim to zde rozbirat... Protoze zde citim snahu vnutit mi myslenku, ze si mam resit pouze svuj zivot, dat si klapky na oci, zamest si pred svym prahem atd. tak mohu sdelit, ze s tim problem nemam. Jsem dospely clovek, v kolektivu oblibeny Smile)) neopijim se po vecerech do nemoty, nehledam napln pro prazdne dny ci zivot, mam rodinu, pratele, duveru v lidi mam - ne ovsem smahem ve vsechny, atd. atd. Smile))) takze mi, prosim, nenutte oblibene fraze, jak mne zahnat do kouta..

K veci - ac se o tom nemam zminovat, jak mi radite, tak historie kolem H.. je docela zvlastni ze Smile)) docela dost zvlastni...i jine veci kolem Reiki jsou zvlastni...coz je celkem skoda....
T. pokud vubec existuje a neni to neci zert, coz je mozne, tak napr. ziskava osobni ( dokonce citliva) data lidi v rozporu se zakonem O ochrane osobnich udaju, jiste to nema nahlasene na UOOU, nema zivnostak, ale ma samozrejme cislo uctu!!!, o kvalite jeho rad snad ani lepe nehovorit, pokud je nekdo bere vazne, no tak...ale oni uprimne receno ti lide stejne dost pusobi jako hypochondri, tak jim snad neublizi
Smile), vzhledem k tomu, ze neexistuje zadna databaze Reiki mistru ani lecitelu, kdo vi co je zac, takovyhle lidi jsou ovsem stovky...na T jsem padl celkem nahodou, takovy ilustrativni priklad no.....
Vzdycky mne zajimalo, jak to, ze i velmi dobre myslenky a ideje se prakticky vzdy v historii zvrhly. Mam pocit, ze za to muze prave mysleni typu - ja se nezajimam, ja si svoji praci delam dobre, ja nechci videt vlevo vpravo, nestarej se, nezajimej se, ano kdyz se kaci les tak litaji trisky, vzdyt slendrian je vsude, moc se neptej, kdo vi kdo jsi, do niceho nevrtej, mysli positivne, vzdyt si za to mohou sami ( Romove, zide..), zajimej se o svuj zivot, zij ho co nejlepe, na kazdeho dojde, jdi radeji svoji cestou, ...
A to vse casto okorenene velmi kladnymi myslenkami...
Dekuji vam vsem za zajimavou lekci, mejte se hezky, zrejme jste vetsinou velmi slusni lide, nekteri asi velmi naivni, velmi mladi, ale presto Sad(( hmmm....hezke Vanoce Vam vsem....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:19 pm    Předmět: Citovat

Michale tobě taky hezké vánoce a přeji ti ať potkáš ve svém životě samé kvalitní lidi,kteří ti pomohou otevřít mysl a srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LuckaQ
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 12:33 pm    Předmět: Citovat

ono opravdu není až tak důležité, co jsi zač. jen jsem moc nepochopila oč Ti jde Smile
ty problémy, které tady popisuješ a které ti vadí na lidech zabývajících se alternatvnem jsou totiž úplně všude, ve všech profesích, ve všech oblastech. ale to už by byla spíš politická diskuze.
A k těm frázím, je jich spousta a jsou to jenom fráze, dokud se tě nějaká situace nedotkne osobně. pak se fráze změní v důležitou věc.
no nic, všem přeji krásné vánoce Smile a mějte se jak chcete, je to na vás Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 1:11 pm    Předmět: Re: ??????????????? Citovat

Michal napsal:

Dekuji vam vsem za zajimavou lekci, mejte se hezky, zrejme jste vetsinou velmi slusni lide, nekteri asi velmi naivni, velmi mladi, ale presto Sad(( hmmm....hezke Vanoce Vam vsem....


naivní a možná mladej jsi spíš ty, ale přesto ... hmmm
ti přeju hezký vánoce a nebuď smutnej

Ps: dle některých příspěvků by si snad už mohl usoudit že zase tak moc slušní nejsme, aspoň teda já ne, považuju se za drsnýho reikaře Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 1:21 pm    Předmět: Citovat

Smile)))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 5:17 pm    Předmět: x Citovat

V poslední době mě tu jde nějak hlava kolem a spoustě věcí nerozumím.
Tajemný Michal tu horuje za nápravu něčeho do čeho nevidí, s čím nemá nic společného, rozebírá lidi o kterých nic neví, nic mu to neudělalo, ale napravit by se to mělo!!!!
Na přímé otázky odpovídá, že nám do toho nic není, nám naivním mladým lidem.
Boooože nejsem já ta zlá rýpavá překvapená šamanka? Nedá se nic dělat.
Jsem.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund