Fórum - Zobrazit téma - Jestlipak vás napadlo? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Jestlipak vás napadlo?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Jestlipak vás napadlo?
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 8:49 pm    Předmět: Jestlipak vás napadlo? Citovat

Jsem trochu spisovatel. Píšu sem a občas i jinam.
Dneska jsem se pokoušela o smysluplný článek a něco mě napadlo:
do příspěvků, které sem píšeme, dáváme hodně ze sebe, často velice osobního, intimního.

Protože se mnozí známe osobně nebo z příspěvků už delší dobu,
mám pocit, jako když si píšou přátelé, lidi, kteří jsou si hodně blízcí,
tak mi to nepřipadá divné, mezi přáteli.

Ale dnes mi došlo, že tu je docela početná skupina náhodných návštěvníků nebo i stálých nicků, kteří jen čtou, ale nepíšou.
O kterých nic nevíme.

Je to hodně zvláštní pocit takhle se veřejně "svlékat"

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

Cha, cha. Zrovna na to samé myslím. Koukám, Nyní OnLine:38 a z toho přihlášených 9. Divný pocit.
S Láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
frbu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 9:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, čtu většinou nepřihlášená a učím se od vás. Bohužel nejsem psavec, stydím se a taky zatím nemám co dát. A taky jsem přemýšlela že tyto příspěvky může číst každý náhodný uživatel webu Crying or Very sad Jste odvážní a stateční lidi a můžu vám jen moc poděkovat že píšete
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 9:21 pm    Předmět: Re: Jestlipak vás napadlo? Citovat

samanka napsal:

Ale dnes mi došlo, že tu je docela početná skupina náhodných návštěvníků nebo i stálých nicků, kteří jen čtou, ale nepíšou.
O kterých nic nevíme.

Je to hodně zvláštní pocit takhle se veřejně "svlékat"

šamanka


A co by s toho mohlo vyplývat?Mě napadá,že by to mohlo být pro návštěvníky velice přínosné taková otevřená zpověď.
Třeba ti co nepíší,tak se stydí a nebo nemají co říci a časem je naše otevřenost popudí k tomu,že se též optají či vyjádří a nebudou se bát ukamenování.
Někteří to mají třeba jako novelu. Very Happy
Rozhodně je to tu místnost pro každého,kdo chce vstoupit ,se spoustou inspirace.
A až mě někdo potká a rozpozná mě jako Džarmi,tak hold o mne bude ne náhodou už něco vědět. Laughing

Myslím,že je to dobrodružné. Smile

Ahoj návštěvníci,krásný večer vám přeji

Džarmí


Naposledy upravil Dzarmi dne ne únor 22, 2009 9:25 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

No a áno,je tu první kdo mi potvrdil mou domněnku,vítej Frbu.

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 9:26 pm    Předmět: Citovat

Taky mě to napadlo, hlavně když píšu o konopí jakoby se nechumelilo. A taky že se nechumelí Very Happy . Akorát mi přišlo několik mailů ohledně výroby. Jenom jednou se mi blokla 5. čakra, když mi přišel mail od člověka, kterého neznám a na fotce v profilu byl v nějaké uniformě, na ramenou výložky......Ptal se, jestli to může vyrobit ze sádla. Laughing .

Je to tak, že nám už asi otrnulo, myslím, že nám nikdo neškodí. Občas se sice vyskytne nějaký opruz, ale to je většinou jen přechodné. Jak přišel, odejde. Je to, jako když ti soused kouká do talíře....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
frbu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 9:27 pm    Předmět: Citovat

Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 9:47 pm    Předmět: Citovat

To bylo myšleno samozřejmě na pár lidí, kteří sem přišli např. jen za účelem nějaké reklamy.

Neboj se, ještě jsem nezapoměla, jak jsem sem také nesměle nakukovala, než jsem si troufla něco říct. Takže všem přeju víc odvahy, než jsem měla před rokem já Very Happy .

Evík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 10:43 pm    Předmět: Ty jo Citovat

Ahojky

No, tak mě napadlo při psaní některých mých "NAHÝCH" příspěvků, že jsem troufalá a že bych tou svojí "odhaleností" mohla někoho třeba štvát a že to třeba nikoho nezajímá, že jsou moje příspěvky spíš z laického života, jaksi málo duchovní. Ale tak nějak se snažím o tom nepřemýšlet, protože si říkám, že je tady třeba někdo, kdo mi může pomoct odhalit můj problém a nasměrovat mojí cestu třeba jenom nějakým lehounkým šťouchnutím. A protože jsem člověk přímý a otevřený, tak jsem sem prostě VLEZLA a píšu, co mě "slina na jazyk přinese".
A navíc se mi při tom psaní třídí myšlenky.

A člověk tady nemusí jenom být proto, aby pomohl druhým, když si třeba myslí, že nemá co předat, ale taky proto, že chce pomoct sobě.
Když jdu k doktorovi, tak mu taky musím říct, jaký mám problém, přece mě nebude prohlížet pokaždý celou. Tak já se tu odhaluju dobrovolně a beze studu, že jsem to "reiki miminko", no............

A jestli někoho tím svým plkáním štvu, tak mě to sice mrzí, ale asi s tím nic neudělám. Taková jsem holt já......... Laughing


PS: Jak já se těším, až budu mít příležitost některé z vás poznat osobně, to byste nevěřili!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 10:56 pm    Předmět: Citovat

Přesně Smile

já sdílím stejný názor...

jednak je to otevřená diskuze a tak se předpokládá, že si ji přečte kdokoliv, ale na druhou stranu proč ne... proč bychom se měli za své problémy a názory stydět... věřím tomu, že pokud má někdo hodně ošemetný problém, že ho sem prostě nenapíše a když jo, je to jeho zodpovědnost, jeho článek, jeho problém se kterým mu na druhou stranu můžeme pomoct.... takže je to vždy, jak ráda uvádí jedna má kamarádka, mince o dvouch stranách... a je to tak se vším...

na druhou stranu není potřeba si brát věci osobně a tak pokud s nějakým článkem má nějaký návštěvník problém, je to koneckonců jeho problém a ne náš..... takže nám to může napsat a třeba mu s jeho komplexem pomůžeme... ono taky člověk, který nemá problém nebude se k žádnýmu cizímu ať už jakýmukoliv problému vyjadřovat negativně...

ale tím co se tady píše a probírá si myslím, že se ledaskomu ulevilo, že není sám co má takový a takový problém a někdy ani nenapíše, jen si jako návštěvník projde články a najde si tam rovnou odpověď... nebo po nějakým čase se osmělý a napíše... určo si myslím, že to má svůj smysl a není potřeba se bát nějaký odhalování... koneckonců je to jen pravda, tak proč ji zapírat...

a hlavně moc nad tím nepřemýšlejte nebo vám vaše mysl dá kupu důvodu proč to nedělat nebo kupu dedukcí co jak a proč a vůbec... zachovejte si čistou mysl... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 6:54 am    Předmět: Citovat

fdh napsal:
věřím tomu, že pokud má někdo hodně ošemetný problém, že ho sem prostě nenapíše a když jo, je to jeho zodpovědnost, jeho článek, jeho problém se kterým mu na druhou stranu můžeme pomoct.... takže je to vždy, jak ráda uvádí jedna má kamarádka, mince o dvouch stranách... a je to tak se vším...

Smile


Very Happy A je to tak . Když jdeš s nějakým příspěvkem do diskuze, pokaždé jdeš se svojí kůží na trh. A je vždy jen na tobě, jak k tomu přistoupíš.

Buď si můžeš říct :
,,Proč jsem to tam napsal? Vždyť ze sebe udělám úplného blbce. Teď mě všichni rozcupujou. Stejně mi každý bude radit to, co dávno vím a co zrovna teď nepotřebuju a nechci slyšet. "

A nebo si řekneš:
,,Není mi moc lehko u srdce, když jdu s tímhle problémem do éteru. Ale je naděje, že mi někdo pomůže najít řešení. Sejde se víc názorů a já si budu moci vybrat ten, který je momentálně pro mě nejpřijatelnější . A jestli mě někdo zkritizuje ? I s tím musím počítat, ale od toho je to přeci diskuze."

Napsal jsi to Pavle přesně, jak to vnímám i já. Very Happy

Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 9:26 am    Předmět: Citovat

No vidíte,teprve dnes jsem přečetla toto vlákno a také jsem spadla do "sebeodhalování" Surprised)) .Také řeším osobní citlivější problém a ani mi na mysl nepřišlo,že by se někdo mohl snažit mé zpovědi zneužít.Buď jsem naprostá naivka nebo mi instinkty říkají,že jsou tu fajn lidi a skutečně po čase jen pouhého čtení nás napadnou otázky,na které se zde dají dostat odpovědi a jsem za to velmi vděčná. Buďte sami sebou a proto jste moooc fajn a fandím vám všem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 12:48 pm    Předmět: Citovat

hanika napsal:
No vidíte,teprve dnes jsem přečetla toto vlákno a také jsem spadla do "sebeodhalování" Surprised)) .Také řeším osobní citlivější problém a ani mi na mysl nepřišlo,že by se někdo mohl snažit mé zpovědi zneužít.Buď jsem naprostá naivka nebo mi instinkty říkají,že jsou tu fajn lidi a skutečně po čase jen pouhého čtení nás napadnou otázky,na které se zde dají dostat odpovědi a jsem za to velmi vděčná. Buďte sami sebou a proto jste moooc fajn a fandím vám všem Very Happy


nj, ale jak by tvé odpovědi mohl někdo zneužít? co je komu po tom... a když bude mít blbý kecy, tak jsou to jenom jeho kecy, takže netřeba si je vůbec brát osobně... ani tě nezná a ty jeho kecy jsou jen výplod jeho pochroumané mysli... nic jinýho.... takže jsi vůbec nemusíš dělat starosti s tím, že by toho mohl někdo zneužít... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 5:29 pm    Předmět: Citovat

já si starosti ani nedělám,jak jsem psala jsem buď naivní nebo si to nepřipoštím a věřím v osobní čistotu každého člověka. Tohle mi nepřišlo s reiki,takhle jsem se prostě narodila a všude hledám jen to lepší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 11:37 pm    Předmět: Citovat

Tohle vlákno asi zapůsobilo. Dnes tu máme 5 úžasných nových lidiček. Už se rozrůstáme a to je super.
Ahojky s Láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund