Fórum - Zobrazit téma - Pracujete na svém rozvoji? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Pracujete na svém rozvoji?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Pracujete na svém rozvoji?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 10:03 pm    Předmět: x Citovat

Mě gingo na končetiny minule docela zabralo, ale s pamětí nic moc, reiki taky v tomto směru žádný zázrak. Jo a gingo jsem si zase zapoměla dokoupit Laughing Laughing

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: ne únor 22, 2009 10:16 pm    Předmět: Citovat

Mně ginkgo pomohlo na prokrvení (jak rukou, tak mozku)- ihned po konzumaci jsem cítil jakousi horkost z celé té rostliny... cítil jsem se potom neklidnej, paměť se zlepšila, ale nedělalo mi to dobře na psychiku - prostě neklid, jakási horkost té rostliny.... Reiki mi na studené ruce také nepomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dadla
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 14.6. 2009
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 9:36 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Co já....?
Když někoho potkám, tak přemýšlím, co mi to setkání dalo.
Když něco dělám - cokoliv, od cvičení až po milování - vždycky se snažím být přítomen a pozorovat, co dělám - nenechávat mysl bloumat kdoví kde.
Každý den si najdu něco krásného, co mi pomáhá zvládat i okamžiky ne příliš hezké - protože nemůžu, nebo možná nedokážu, eliminovat jednu polaritu života a žít jen tu druhou - asi bych pak žil jen napůl, myslím si.
Rád spím, rád jím, rád čtu, rád koukám na filmy, které mi mají co říci - v případě knih a filmů si rád "prožívám" jejich příběhy a prociťuji jejich krásná slova. Rád poslouchám hudbu, která mi má co říci a miluju zvláště tu etnickou. Rád se dívám na svého malého synka a milovanou ženu.
Rád se setkávám s lidmi - na semináři, při terapiích nebo jen tak na kus řeči - ve vlaku nebo autobuse. Občas vidím něco tak krásného, že si to vyfotografuju a pak se raduju z vytištěných obrázků. Občas se snažím nějaký rozdat v domnění, že se z toho budou radovat i obdarovaní a oni pak neví, co si s obrázkem počít (že, Jarmilko Smile))
Každý den si něco hezkého zazpívám.
Rád si dám hlt slivovice po ránu a před spaním - vždycky po vyčištění zubů - dělá mi to dobře na dásně a netrpím pak paradontózou ani nemám problémy s tlakem.
A ještě mnoho drobností - jako kameny a kytky, ty mám taky rád.
Mám rád život. Pro samé životní radosti a události mi někdy na tu ezoteriku ani nezbývá dost času. Tož alespoň na Reiki, bylinné koupele a jemnou masáž mojí ženy - nejlépe vzájemnou.

NÁDHERA Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
petr_svetylko
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 21.3. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 8:02 pm    Předmět: Já se vydal cestou MER-KA-BY Citovat

Ahoj já se po reiki a kundalini reiki vydal v osobním rozvoji na cestu merkaby. Osobně doporučuji tuto cestu plnou zážitků a zjemňování ega

Merkaba (Merkabah) - "Mer" - znamená světlo, "Ka" - znamená Duše,
"Bah" - znamená Tělo.

V překladu tedy znamená světelné tělo duše. Někdy bývá nazývána jako Mistrovská pyramida nebo také jako vůz (prostředek) vzestupu.

Merkaba je technika, která velmi urychlí aktivaci našeho světelného těla. Světelné tělo kolem nás ve tvaru hvězdného čtyřstěnu (trojdimenzionální Hvězda Davidova) sestává ze dvou čtyřstěnů do sebe vetknutých - vrchního slunečního a spodního zemského. Vrcholy jsou na výšku dlaně nad temenem hlavy a pod chodidly.

Drunvalo Melchizedek

Metodu, která se oživuje přes srdce, přinesl Drunvalo Melchizedek a má za cíl čtyřstěn roztočit a vytvořit kolem sebe elektricko-magnetické pole ve tvaru koule, ve finálním stavu má toto pole tvar disku. Dojde k propojení kosmického a zemského kanálu a lepšímu spojení se Zdrojem.

K čemu slouží merkaba?

Aktivace merkaby je nutná pro přechod do vyšších dimenzí, (mezidimenzionální dopravní prostředek)a jako ochrana před vstupem do disharmonického prostředí, ochrana před negativními vlivy.

Více informací o Merkabě.

Na www.cestyksobe.cz najdete o Merkabě přednášku, a o Merkabě se také dočtete v knize Drunvalo Melchizedek: Prastaré tajemství květu života (Pragma 2008)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund