Fórum - Zobrazit téma - KOUŘENÍ - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - KOUŘENÍ
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

KOUŘENÍ

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 1:35 am    Předmět: KOUŘENÍ Citovat

Ahoj milí Reikiwebíkáři.......

Obracím se na vás s prosbou o radu, jak "zatočit" s kouřením...................???

Už delší dobu mám pocit, že bych s tím měla praštit, ale jak na to? Má někdo z vás zkušenost, jak na to? Ale prosím, neraďte mi, že mám prostě skončit a hotovo......... To nejdeeeeeee......... Crying or Very sad

Nevím, co v tom vlastně mám. Po zasvěcení do Reiki II jsem měla dokonce pocit, že mi cigarety nechutnají a tak jsem to vyřešila!!! Kouřím - zelené - mentolky, to je trochu lepší.
Štve mě to, nechutná mi to, je to nezdravý, je to drahý........ a přesto.......


Máte někdo nějaké rady, porady pro jednu zoufalkyni???

Předem děkuji

Vaše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:26 am    Předmět: Citovat

Ahoj Lendulko,

podařilo se mi přestat po 30 letech.

Tady je odkaz na vlákno, kde máš toto téma rozebrané doleva, doprava, nahoru a dolů. Tak si to pročti. Je tam hodně cenných informací, ale je jasný, že to nejdůležitější je na tobě.

http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=484

Ahoj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 9:45 am    Předmět: Citovat

V tomhle Ti asi neporadím, protože neznám závislost na kouření. Jsem totiž taková černá ovce rodiny, jako jediný nekouřím. Ikdyž vám to připadne hrozné, tak abych nezačal kouřit mi vlastně pomohla teta. Kdaž mi bylo asi 5 let, jel jsem s tetou na výlet. Ona v té době byla takříkajíc ještě nezralá a dala mi potáhnout cigáro. Jenže mně se udělalo tak špatně, že jsem měl snad i horečku. Táta své sestře pěkně vynadal. Mělo to však dobrý efekt. V pubertě a na vojně jsem to jen tak zkusil, ale nic mi to neříkalo. Asi moc nepomůžu. Co takhle čarovat s afirmacemi. S dvojkou by to mělo jít dobře. Často kuřáky pozoruji a zdá se mi, že si řeší nějaké stresové problémy. Většinou začínají z frajeřiny a pak jim to pomáhá se uvolnit. Zas ta příčina a následek. Já vím, nic nového pod sluncem. Zdravím a přeji hodně úspěchů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 9:53 am    Předmět: Citovat

Já si nechal na téma "návykové látky" postavit konstelaci. Viděl jsem tam svoje postoje atd. Bylo to zajímavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:26 pm    Předmět: Citovat

Eviku,
moc děkuju za ten odkaz, hned jsem na to koukala a myslím, že bych tam mohla najít něco pro mě. Když jsem to tady projížděla, tématu o kouření jsem si nevšimla. Takže díky moc.

Dám vědět....jak to se mnou vypadá.

PS: Eviku jsem tady pár dní a dosud když jsem četla tvoje příspěvky, myslela jsem, že jsi nějaká holčina... Zkrátka Evik. Ale dneska jsem narazila na tvůj vzkaz, kde mluvíš o svém vnoučkovi!!! a to jsem teda koukala!!!
Máš mladýho ducha tak, že na mě doslova dejchal přes obrazovku kompjútru
Ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 1:14 pm    Předmět: Citovat

Citace:
PS: Eviku jsem tady pár dní a dosud když jsem četla tvoje příspěvky, myslela jsem, že jsi nějaká holčina... Zkrátka Evik.


No a snad neni??? Very Happy Very Happy Very Happy

A jinak je dobre, pokud ma clovek nejaky dotaz....tak se podivat zda se tu stejne ci podobne tema neresilo a zadat svuj dotaz do neho....pak je tu spousta paralelnich vlaken a spatne se v tom orientuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 12:17 am    Předmět: Citovat

Citace:
A jinak je dobre, pokud ma clovek nejaky dotaz....tak se podivat zda se tu stejne ci podobne tema neresilo a zadat svuj dotaz do neho....pak je tu spousta paralelnich vlaken a spatne se v tom orientuje Smile


Máš pravdu Hytere, omlouvám se všem za paralelní vlákno, zkoušela jsem to hledat, ale neobjevila jsem to proto, že se o kouření mluvilo v reiki II a tam mě teda nenapadlo hledat.

PS:Těším se, jestli budu mít příležitost Evika poznat osobně.

Vaše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 6:34 am    Předmět: Citovat

Lendulko, to vlákno si budu pamatovat do smrti. Protože na něj jsem psala svůj první příspěvek. Jenomže jsem ho chtěla poslat Františkovi jako soukromou zprávu. Aby si nikdo nemohl přečíst, co mu píšu za hlouposti. Rozhoupávala jsem se k tomu strašně dlouho. A když jsem se konečně rozhoupala, samou trémou jsem to poslala do éteru. Jakmile jsem to zjistila, podlomila se mi kolena. Myslela jsem, že mi vyskočí srdce. Jak jsem to všechno zvorala. Vzpamatovávala jsem se z toho několik dní. Very Happy .

František tady vždycky rozpoutal vášnivé diskuze - viz. nevěra Very Happy . Měla jsem ho ráda. Už sem na RW vůbec nechodí, ale moc a moc mě potěšilo, když mi od něj po vánocích přišla SZ. Prostě jen tak...Tak tam má ode mě od vánoc nevyzvednutou odpověď.

Jinak když vím, že téma už existuje, tak na to upozorním Wink .

Lendulko, myslím, že se příležitost najde. Vždyť to mám za humny. Budu se těšit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 8:43 am    Předmět: Citovat

Lendulko....to je v pohode. nejsi prvni a urcite ne ani posledni Smile
Ale i tady na webiku se da vyhledavat pres klicove slovo Very Happy
Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 9:23 pm    Předmět: Citovat

Zapálila jsem si cigaretu a pročítám stránky Reikiwebíku. Narazila jsem tady na tyhle příspěvky. Je to sice paralelní vlákno, ale je mi tu opravdu fajn. Tématu kouření se vyhýbám, ale s vámi tu nabírám inspiraci jak přestat. Dýchla tu na mne pohoda a Láska. Evíku a Lendulko, jste Andílci. Díky vašemu přístupu si uvědomuji, že bych se měla nad sebou zamyslet. A nad tím kouřením nebo-li sebepoškozováním taky. Hledám způsob jak s tím jednou přestanu. Tady to na mne dýchlo tolik možností. Uvědomila jsem si mimojiné, že k tomu nemám přistupovat jako k boji. Ze srdce děkuji.
S Láskou Edy. Ještě jednou díky za ispiraci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 7:09 pm    Předmět: Citovat

Edy napsal:
Zapálila jsem si cigaretu a pročítám stránky Reikiwebíku.

Very Happy Very Happy Very Happy
Citace:
Tématu kouření se vyhýbám


Taky se ráda vyhýbám tomu, co mi nejde pod nos Wink

Citace:
Dýchla tu na mne pohoda a Láska. Evíku a Lendulko, jste Andílci.

Představuji si nás s křídly a s cigárem Very Happy .

Citace:
Uvědomila jsem si mimojiné, že k tomu nemám přistupovat jako k boji.


Edy, máš pravdu. Ten boj by byl předem prohraný. Nikdy neumíme dělat nic, co sami nechceme. To se nedá vynutit. Až budeš chtít a až to budeš doopravdy vědět, že chceš s cigaretami praštit, tak to uděláš. A už nebudeš nic řešit. Pokud se do toho necháš zatlačit sebou a nebo okolím, bude to mít opačný účinek.

Tak Edy nebojuj. Jednou to dokážeš. Určitě. A možná brzy.

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Citace:

Představuji si nás s křídly a s cigárem Very Happy .


Edy a Eviku, teda dneska jste mě pobavily obě dvě......... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund