Fórum - Zobrazit téma - Zánět středního ucha - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zánět středního ucha
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zánět středního ucha
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Nechci něco slyšet nebo, "já už to nemůžu poslouchat" jak se vy dva ... (nevím přesně v čem je problém, kdo z jaké strany,...)

Možná je to i o vymezení vlastního názoru pozice vůči tomu co se ti půl roku "tak špatně poslouchá" Máte u sebe tři dost zásadní systémy syn - matka a parner-partnerka, rodiče - dítě, a případně šířeji babička - dítě, a vlastně i ty - a manželova maminka a ještě systém barák - jeho obyvatelé.
Kde to nejvíce skřípe? Manžel má určitě dobrý důvod se k mamince nějak chovat, ty mu možná nerozumíš, možná si myslíš, že to přehání, že ty bys to ta určitě neudělala. Maminka to taky možná přehání. Nechci tchýním křivdit, ale nezmínila si tchána, takže jestli milá maminka dřepí pořád doma, spousta volného času, objekt velkého zájmu po ruce (přece mě nenecháte bez vnoučka a v tomhle domě taky bydlim a taky je to tu moje)... pak by moje rada byla, zaměstnat babičku nějakou užitečnou konstruktivní činností.

Damao míří hodně na tebe, já v tomhle tuším nemocný systém, jen prostě na tobě a teď i synovy se rosvítila kontrolka. Co by prospělo vám všem, aby se nemusely dít "neposlouchatelné věci"?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 11:12 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:

Damao míří hodně na tebe, já v tomhle tuším nemocný systém, jen prostě na tobě a teď i synovy se rosvítila kontrolka. Co by prospělo vám všem, aby se nemusely dít "neposlouchatelné věci"?Smile

Naryo, úmyslně to dělám - nemůžeme napravovat ty druhé. To, že jsme svědky, jak je v neladu a v neharmonii něco, co je kolem nás a má nám vytvářet kořeny, domov, je zprávou pro nás, ne výzvou k rozvinutí misijní činnosti.
Samozřejmě - mohou se všichni dohodnout na tom, že malému neprospívá to, co se děje "doma" a že se pokusí společně najít řešení.
Co když to ale je tak, že syn se svojí matkou prostě používají mezi nimi obvyklý způsob komunikace, kterým si dokonce v extrémním případě mohou sdělovat "vnímám Tě a záleží mi na Tobě...!" a vadí to jen Tymian?
Lze takovou možnost zcela vyloučit? Zažil jsem klienty, kteří si lásku sdělovali formou fyzického vzájemného napadání se; policie u nich byla na zavolání sousedů několikrát do měsíce rovnat šarvátky..... a jejich stanovisko: "....víš, ale to usmiřování se potom, to je tak vzrušující !!!!"
A dalo by se pokračovat. Vždycky je dobré soustředit se na pomoc tomu člověku, kterému to vadí. V tomto případě mamince s malým chlapečkem, který má bolesti v oušku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 12:36 pm    Předmět: Citovat

Ano, však jsem také zmínila, že syn může mít dobrý důvod k takové komunikaci s maminkou, kterému Tymian nemusí rozumět. Ale i tak mi prostě pořád přišlo, že je tam doma trochu těsněji než je zdrávo a není to tak uplně jen o jednotlivci, jenže to je pouhá doměnka,takže jestli ti to Tymian nesedí, zapomeň na ni:)
Takže vám přeju ať to vezmete za správný konec a je malému i tobě lépe. My tady jen můžeme debatovat kdo to vidí z jakého úhlu pohledu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Tymian
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.2. 2009
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 1:46 pm    Předmět: Citovat

Naryo, díky moc za Tvou odpověď.
Máš naprostou pravdu - jde o nemocný systém, ale já to jaksi "dovoluji"..
Já to považuji za problém - manžel ne a tchýně? Vím, že jí to hodně trápí, ale to za ní zase nemůžu řešit já... (není to otázka půl roku, manžel se k ní a tchánovi - ten již zemřel, takto chová dlouhá léta...)
Vadí mi, jak spolu komunikují, ale ani moje komunikace s ní není růžová, byť nejde o žádné nadávky, křik či tak podobně..
Domluva velmi složitá... Rolling Eyes

A "těsněji" tu je, to jsi nazvala krásně.. Manžel závislý na své mamince, jeho maminka na něm a já na manželovi...
Zamotaný klubíčko, ale pokusim se zapracovat co nejvíc na tom, aby se začalo rozmotávat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund