Fórum - Zobrazit téma - Léčení s reiki - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčení s reiki
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčení s reiki
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 7:18 pm    Předmět: Léčení s reiki Citovat

Rozhodly jsme se s jednou přítelkyní, že si budeme posílati reiki, abychom získaly nějaké ty zkušenosti. Překvapilo mě, že už od začátku toho dne, kdy jsme se dohodly, že začneme, se mi začaly otevírat a ukazovat určitá témata k řešení a nahlédnutí; následně jsme ale zjistily, že ta témata máme vlastně společná a od té doby se začaly dít zvláštní věci.
Vlastně se stalo to, že když se něco dělo v mém životě, dělo se to nějakým způsobem i u ní a naopak. Nějak si s tím nevíme rady, říkala mi, ať napíšu do diskuze, že prý to umím dobře podat, ale já si tím nějak nejsem jistá, protože tomu nerozumím stejně jako asi ona a vůbec nevím, jak to mám napsat, aby to někdo další pochopil. Tak jestli to někde pochopil, prosím, řekněte nám k tomu něco. Budeme moc rády a děkujeme... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 10:00 am    Předmět: Citovat

Holky, a děláte si před posíláním reiki ochranu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 10:15 am    Předmět: Citovat

Asi přímo neodpovím na dotaz, neboť nevím odpověď.
Ale napadlo mě, že by příběh, který se stal mě - mohl s tím co píšeš souviset.
Asi tři roky jsem cítil v levé straně těla a okolo něj silnou negaci, těžkost, tmu, negativní emoce násilí a hněvu. Při terapii u Mirka (Sunnyiho) a Lenky jsme se dozvěděli, že jsem si toto (pro romantiky - bylo to celé téma: jednalo se o příběh dvou bratrů, který jeden druhého zabil pro dívku, o kterou se ucházeli) "převzal" při léčení reiki - kdy jsem byl otevřen všemu, nebyl jsem zřejmě dostatečně pokorný atd. (věděl jsem o těch poučkách typu - "nechtít druhému pomoci, ale nechat to na Bohu atd." - i přesto se to stalo). Po terapii se mi velmi ulevilo. Zátěž v auře na levé straně, negativní emoce to vše - zmizelo. Zlepšilo se jaksi i periferní vidění na levou stranu.
Je to pro mě důkazem toho, že reiki bez náležité pokory, odevzdanosti může být mostem mezi dvěma, po kterém se ledacos může přenést na druhého. To co se mi stalo nechápu na druhou stranu jako životní smůlu při reiki, ale to, že se mi to stát mělo a nějaký způsobem jsem si to přitáhl, neboť jsem i tak měl problémy s levou dutinou (díky kouření všeho možného), zřejmě se to tedy nějak přitáhlo - ale to bych spekuloval.
Možná tedy automatická ochrana u reiki není až zas tak zcela automatizovaná Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:08 pm    Předmět: Re: Léčení s reiki Citovat

rendyy napsal:
Rozhodly jsme se s jednou přítelkyní, že si budeme posílati reiki, abychom získaly nějaké ty zkušenosti. Překvapilo mě, že už od začátku toho dne, kdy jsme se dohodly, že začneme, se mi začaly otevírat a ukazovat určitá témata k řešení a nahlédnutí; následně jsme ale zjistily, že ta témata máme vlastně společná a od té doby se začaly dít zvláštní věci.
Vlastně se stalo to, že když se něco dělo v mém životě, dělo se to nějakým způsobem i u ní a naopak.


No, Filipe, vlastně to je fuk. Já jsem ta Eliščina přítelkyně. Dám příklad:
Popisovala jsem v diskuzi svůj sen, ve kterém jsem hovořila s jednou dívkou, ale fyzicky jsem doopravdy cítila odpor, jako když se odpuzují dva souhlasné póly magnetů a nemohla jsem se k ní přiblížit. Přitom rozhovor byl příjemný a milý.

Druhý den si to Eliška přečetla v diskuzi a napsala mi toto:

Citace
ale dneska jsem jela s kolegyní tramvají a ta mi začala najednou povídat cosi o nějaké rezistenci, co ze mě cítí. Prý je to takový odpor, jako když se odpuzují magnety... Very Happy Very Happy Very Happy Tak jsem jí řekla, že možné to je, ale nedokáži posoudit, zda je to dobře, nebo špatně...

To je jeden z mnoha zvláštních případů. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 8:48 pm    Předmět: Citovat

Evik: Nevím no. Od jisté doby při práci s reiki se mi začaly zdát sny, které mi často říkají možné události následujícího dne - koho potkám atd. No a tak mě napadá, že se něco podobného může dít u Tebe, nebo třeba vnímáš co se děje u ní (či co se dít bude). Pomocí reiki do ní nahlížíš (někdy mi přijde reiki jako "kukátko" - dám reiki lýtku a jakoby se do něj podívám - "aha, tady je tohle a tamto, to jsem nevěděl")... nevím, jen jsem vlastně chtěl říct, že to třeba nemusí mít podtext nějakého přejímání jak jsem naznačoval v předešlém příspěvku, ale vlastně to může být jen přirozený běh věcí, prostě že se to tak nyní děje a třeba to zase přestane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:20 am    Předmět: Citovat

Váhala jsem s napsáním tohoto příspěvku. Týká se to zvířat.
Vlastně by mě to také zajímalo, co za tím je. Mě se podobné zážitky stávali se zvířaty (koně, psi). Jedno měli společné, z mé strany citovou vazbu a důvěru. Stávalo se mi to už před Reiki v dětství, ale i po Reiki. Nejčastěji to byly nemoce a emoce. Na den stejně jsem to měla také. Věděla jsem proto, co tomu zvířeti je. Dokonce jsem občas cítila i jejich rozrušení a důvod, aniž bych to zjišťovala a byla zrovna s nima.
Nikdy mi to neubližovalo. Když to bylo něco vážnějšího, u mne to proběhlo lehčeji. Jen jako upozornění. Začala jsem tomu důvěřovat a využívat to. Nikdy však prožívat. Cítila jsem to jako upozornění. Dnes se na to dívám, jako na cestičku vedoucí k Reiki. Všimla jsem si, že k Reiki si každý přidal něco, co mu vyhovuje (léčivé kameny, aromaterapie, Feng-Shui, byliny, ...). Já cítím emocionální stránku léčeného. Stačí mi to. Vím dost. Používám to jen někdy. Ale myslím si, že by předešlá "synchronizace" mohla tehdy být předzvěstí něčeho podobného. Je to sice domněnka, ale od té doby, co jsem začala vnímat emocionální stránku léčeného, přestávalo se mi to stávat. Nevím, možná se to zase někdy objeví. Vím, že mi to nikdy neublížilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 9:38 am    Předmět: Citovat

Psychedelic: Díky za reakce. Já si nemyslím, že bychom tam s Evíkem měly nějaké klasické přejímání, ale zkrátka je to taková zvláštní synchronizace, propojení.
Určitě bych vyloučila přílišnou touhu pomoci, to tam není. Vlastně to nemáme za účelem pomáhání, ale poznávání. Jestli je tam aspekt nepokory, to nedokáži posoudit. Ale je fakt, že je to třeba pro mě sbírání zkušeností, takže někdy pošlu energii s doprovodem růžového úsměvu a posvátné atmosféry a někdy to udělám zkrátka tak, jako když bych měla oloupat bramboru ve spěchu každodennosti, protože mi to třeba zrovna jinak nejde a někdy jí pošlu zkrátka "normálně"...

Ostatně jsem si všimla, že když někdo po mě chce třeba reiki, tak tam nějaká určitá výměna proběhne samovolně a bez mého přičinění. A pak zase se přiznám, že jsem někdy zapomněla a reiki na dálku došla tak jako tak. Tak občas přemýšlím, k čemu to divadýlko, aby se lidi vzájemně reiki léčili, když si může každý říct o příjem vesmírné léčivé energie sám.

Ostatně jsi o tom mluvil nedávno v tom svém příspěvku ke mě, přirovnal jsi to k modlitbě, že na co, aby se za Tebe druhý modlil. Taky jsi někde popisoval zasvěcení, jak stačí pokleknout před tím dotyčným a poprosit. A proč potom i to, proč nemůže dotyčný klečet a s pokorou prosit sám? Nebo je ta pokora v tom pěstování mezilidských vztahů, požádání o pomoc a poděkování, že se nám jí jejich prostřednictvím dostalo a v možném obohacení zkušenostmi toho druhého?

S Evíkem to máme tak, že zkrátka řešíme témata společně. Já ve svém životě a ona ve svém, tak nějak propojeně, synchronně. Nebo jí zdá sen, který jak se později ukáže, má velký význam i pro mě a já si v něm můžu najít řešení pro svojí situaci, se kterou bych si jinak nevěděla rady. Anebo to jsou zdánlivé blbosti, jako shodné kombinace čísel atd. atd. atd.

Mě se navíc stalo, že když jsme si Evíkem domluvily, že si budeme posílat energii, tak se mi v noci zdál můj první jakoby regresní sen. O tom, proč mám silnou vazbu na konkrétního člověka a tím to vlastně začalo. Pak jsem zjistila, že i Eva má něco se silnou vazbou na konkrétního člověka a už to jelo...
A od té doby jsem jakoby začala někdy vyciťovat různé regresní možnosti, nevidím minulé životy, ale někdy zvláštním způsobem vnímám, jak by to asi mohlo být. A když to nedokážu sama, tak přijde někdo, kdo mezi řečí jen tak "utrousí" vhodná slova, která mi tu mozaiku doplní. Tak jsem z toho taky trošku zmatená, protože je to pro mě nové a neumím se v tom orientovat. Až si někdy říkám, jestli to není známka toho, že jako se mnou není něco v pořádku.

Jinak děkuji za pomoc s 2. čakrou... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 2:12 pm    Předmět: Citovat

rendyy napsal:

popisoval zasvěcení, jak stačí pokleknout před tím dotyčným a poprosit.


Jasně, není nic víc třeba, neboť zasvěcení je prováděno shora a naše pohyby rukou jsou jen pohyby rukou.
Je možné dělat klasický rituál (chodit okolo druhého, foukat na něj, stahovat svaly u varlat atd. ), nebo dělat rituál jak jsem navrhoval já - pokleknout před zasvěcovaného a poprosit.
Nebo je také možné rituál zcela vynechat - nemá totiž na kvalitu zasvěcení žádný vliv a ani se ho netýká. Je to jen představení na hmotné rovině (může mít však svoji hodnotu - pocit svátečnosti, vyjímečnosti, pocit že odteď to bude jinak, něco se děje, pocit jakoby rituál dával formu tomu nehmotnému zázraku, který se děje... zkrátka - je to otázka vkusu Very Happy kdo má rituály rád a jsou pro něj důležité - ať si je klidně 4x zopakuje, proti gustu žádný dišputát... já zase jsem většinou rád, když okolo mě nikdo nešlape, když prožívám hluboký zážitek při zasvěcení. Na druhou stranu, občas si slavnostní rituál rád vychutnám, raději však většinou volím zasvěcování bez rituálu). Zasvěcovat je možné pouhou prosbou, modlitbou, úmyslem, záměrem atd.
Jen tak mimochodem - myslím, že je pěkné dát dotyčnému i vybrat - jakou formou by si zasvěcení přál (konec konců je to velký okamžik). Zda chce udělat rituál, či naopak si v klidu sednout, nebo dokonce lehnout - je-li toho jeho přání.
V případě větší skupiny je to jistě složitější.

rendyy napsal:

A proč potom i to, proč nemůže dotyčný klečet a s pokorou prosit sám?

Může, je otázka zda si od pána Boha zasvěcení "vyprosí či nikoliv", mistr reiki to má jednoduší, neboť je již zasvěcen, proto jeho modlitba je
ihned vyplněna a zasvěcování proběhne.

Je zde také ta možnost, že mistr může dát zasvěcení "do depotu " adepta na zasvěcení. Vypadá to následovně: mistrův záměr je ten, aby pan Popelka, až poprosí o zasvěcení do Imara reiki, procesem zasvěcení prošel. Co pro to může mistr udělat? Stačí následující. Řekne: "prosím Vás, mé Vyšší Já, dejte panu Popelkovi Mistra Imara reiki do depotu". Tím je to hotové. Mistr v tu chvíli často cítí jakoby zasvěcení již probíhalo. Nicméně pan Popelka nic necítí, zasvěcený není, ale "má k zasvěcení již přístup". A až bude chtít - zítra, nebo za týden, může si sednout a říct "prosím Vás, mé Vyšší Já, zasvěťte mě do Imara reiki, jenž mám v depotu". A v tomto případě je okamžitá odezva a zasvěcení se okamžitě aktivuje a proces proběhne.
Napadají mě nyní takové tři varianty "prosičů", které jsem zde vlastně zmínil:
1. je ten, který o zasvěcení prosí a není do něj ani zasvěcen a ani ho nemá v depotu... ten se k takovému zasvěcení musí nějak dopracovat, ať si ho "vyprosit", vymeditovat, "vychannellovat" či podobně. "Nějak se k té energii dostat."
2. mistr - ten je zasvěcen - má tedy k energii přístup
3. adept na zasvěcení, který má zasvěcení v depotu - má tedy přístup k
energii rovněž

Alespoň tak to vnímám já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 9:24 am    Předmět: Citovat

Včera jsem posílala reiki pouze prosbou, do "depotu"... Bylo to nádherné. Smile Zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi posíláním reiki prosbou, nebo když někdo půl hodiny sedí a posílá skrze ruce. Když nad tím přemýšlím, nemůže to být i tak, že posílání přímo prosbou je "čistší", protože při posílání tak, jak se klasicky učí, to nemusí být to pravé ořechové, protože může procházet i mými bloky v těle, nebo na sebe nabalovat něco? Ale vlastně to by se nemělo dít, že jo...

Psychedelic: Až teď jsem si všimla, že jsi výše mluvil o Imaře... Pro mě takové potvrzení toho, že jsem se vnímala správně. To vždycky zahřeje u srdíčka a zvedne takovou přirozenou sebedůvěru... Děkuji. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 3:16 pm    Předmět: Citovat

K tomuto vláknu chci říct, že by mě nikdy nenapadlo, že moje cesta a cesta Rendyy se někde protne. Byla to tedy asi moje zvědavost, která mě dala s Eliškou dohromady.
Naše prolínání společných témat bylo opravdu velmi intenzivní. Úplně identické. Od prvního přijetí energie Reiki jsem tušila, že to nebude jen tak. Zatímco Shamballu jsem vnímala jako nádhernou energii a byla jsem nadšená při reiki jsem se cítila pod psa. Doslova. Nejdřív fyzicky. Nejprve jsem si to do souvislosti nedávala. Jenže proč jsem se tak cítila, když reiki je energií lásky, harmonie a já se propadala pořád hlouběji ? Reiki mi začala otevírat bloky. Něco jsem měla zpracované, něco napůl a co bylo nejhorší, objevily se nové bloky.
Nevěděla jsem si v tu chvíli rady, přepadla mě beznaděj a k fyzickým problémům se přidaly i psychické. Ale jak psal Jirka, žádná témata nejsou na škodu, každé téma mi bude přínosem pokud ho probádám a něco se naučím.
Při každé reiki se mi něco poodkrylo a já tomu začínala víc rozumět. Svému chování, svým postojům závislostem a strachům. Zjistila jsem pravou příčinu !!!!! Pravá příčina je ve vztahu k mému milovanému tátovi, kterého už dávno nemám. Nevím ještě co s tím budu dělat. Ale ze vším se dá něco dělat. A já to budu všechno přijímat, jako fakt. Něco, co je dané a neměnné. Vím že to nebude hned, ale já to prostě dokážu.

Chci moc poděkovat Elišce, protože bez ní bych se k tomu nedobrala tak rychle. Vůbec by mě nenapadlo, že když se dá Reiki prostor, tak může jít tak do hloubky.

Moc Ti děkuji, za všechno. Tvoje dnešní zpráva mě vehnala slzy do očí. Nevím, co říct. Děkuji Eliško !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 12:21 am    Předmět: Citovat

psychedelic...mam otazku...

mohlo sa napriklad stat nieco take, ze ked som isla na zasvatenie (naraz do jednotky a dvojky), ze som bola zasvatena do "depotu" - ci ako to nazvat Embarassed - proste co sa tyka tej dvojky najma...mam taky zvlastny pocit...znaky mi takmer nic "nehovoria" - teda energie vnimam silnejsie ako predtym, ale...ze to mohla byt taka obrana mojho ja, ze si to na mna "kdesi caka", na cas, ked budem pripravena...a mozno sa uberiem inou cestou...neviem to popisat, ale velmi ma pritahuje cista energia Jezisa Krista a ked poprosim o Jeho liecivu energiu, tak je to sila...uz som to spominala kdesi...

no neviem, ci som sa dostatocne jasne vyjadrila Rolling Eyes

dakujeeeem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 9:11 am    Předmět: Citovat

sanaya napsal:

proste co sa tyka tej dvojky najma...mam taky zvlastny pocit...znaky mi takmer nic "nehovoria" - teda energie vnimam silnejsie ako predtym,

Dovolím si přispět. Já to vnímám tak, že se znaky je chvíli potřeba pracovat, učit se je kreslit, koncentrovat se na ně, opravdu dobře se s nimi seznámit. Zasvěcení je pak spojení předešlého tréninku a kvality (informace), který tenhle symbol má probouzet. Takže spíš ti chybí trénink, ale stejně tak se to dá brát, že to na tebe čeká, až to propojení zážitkově objevíš. Proto jsem spíše zdráhavá k zasvěcením na dálku, ne že by technicky nebyla možná, ale pořád je lepší když ti některé věci ukáže učitel, nebo se vyzkouší ve skupině.
Jinak různé typy energie (no spíše informace v nich obsažené) fungují tak, že se na ně zaměříme, je přeci běžné že se lidé koncentrují na obrázky svatých, speciální mandaly, tak zkus experimentovat co ti to přinese.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 5:19 pm    Předmět: Citovat

sanaya:
Ne to ne, na depot musí být záměr. Zasvěcení určitě proběhlo kompletně v pořádku.
Také občas jsem do něčeho zasvěcen a začnu to používat až později. Je to normální (jak říká Naraya - chce to zkoušet, hledat si k tomu cestu - nikoli násilím a teď "musím", ale hrou a zvědavostí).
K Ježíši Kristu.... Jednu chvíli jsem nepoužíval vůbec reiki a šel cestou modlitby: stále jsem se modlil "Pane, Ježíši Kriste, smiluj se nad námi". Zhruba 6000x denně po 4 měsíce. Čerpal jsem sílu z knihy Poutník od Jiřího Vacka a knihy Praxe Přítomnosti Boží od Bratra Vavřince. Dodnes na to období vzpomínám jako na jedno z nejduchovnějších (byť jsem v té době pil alkohol atd.) ... takže jistě je mnoho cest i bez reiki, i s reiki.
Sám hledám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

Sanaya: ...a proč řešíš symboly, když vnímáš silně energii od Ježíše? Nestačí to samo o sobě? Smile

Psychedelic: Nebyl to bratr Lawrence? A proč Ty jsi s tím přestal, když to považuješ za jedno z nejduchovnějších období?

Já těm lidem dnes nerozumím nějak... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st únor 18, 2009 10:33 pm    Předmět: Citovat

hm, zdalo sa mi, ze tie symboly nejak k tomu patria, ze to a hento...ale skor mi to niekedy tieto vsemozne enrgie pridu ako take cosi - poviem to uprimne - janko mrkvicka si vymysli nove symboly, novu energiu a podme ho...reiki zasady a cesta reiki mi pride ok, vela spolocneho to ma s krestanskym ponatim lasky...

ja ale uvazujem nad tym hlavne preto, ze moj priatel je katolik a chodim s nim do kostola - nenuti ma, ale s nim nejako chcem ist...zo zaciatku mi to bolo proti srsti, daco mi vadilo (to som uz mala reiki), ale ako som objavila krasu v tom jadre a hlbke toho, co je na kaznach - velakrat akoby to bolo usite prave na mna prave v tom okamihu - vela veci mi to pomohlo objasnit...tak som sa postupne priblizovala Jezisovi a Panne Marii a tak...hoci mi liecitelka vravela, ze katolicizmus pre mna - ee...mam silny pocit, ze v zivote prave preto stretavam tych najlepsich ludi prave z ich radov, asi preto, aby som sa im priblizila a naucila sa ich milovat...(daco z minulych zivotov tam tusim)...to mi zaroven ukazuje cestu k ludom a sebe tiez...je to osobnejsie ako reiki, mne tie znaky pripadaju trochu okultisticke (a nie preto, ze to hovori cirkev alebo kto...) - zasvatit som sa dala asi dost narychlo a nepremyslene, ale tak to asi malo byt...

a este ma k tomu napadlo...moj priatel napriklad hovori, ze mam uzasne ruky a nepride mu to "bosoracke", vidi v tom dar Ducha Svateho...ale ked mu poviem, ci chce energiu, povie, ze: preco sa radsej nepomodlis? je to to iste...prave takymto ludom sa da pomoct modlitbou k Jezisovi Kristovi - robim to tak - u neho, aj inych ludi, je to pre mna asi prijatelnejsie...mozno preto, ze mam vacsiu doveru, ze sa to vsetko udeje spravne...inak mam rada nad vecami kontrolu a pri neosobnom reiki skor sklznem do pocitu, ze robim nieco ja, hoci viem, ze nie ja liecim, ale Boh skrze mna...potom mam vacsi strach, ze nieco "zbabrem", neviem, ci sa vyjadrujem jasne...ehm...

tak budem experimentovat a uvidim, kam ma to zavedie, na ake ziarive miesta... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund