Fórum - Zobrazit téma - už to jede, už to frčí.... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - už to jede, už to frčí....
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

už to jede, už to frčí....

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 6:19 pm    Předmět: už to jede, už to frčí.... Citovat

Ahojte lidičky Smile

máte taky ten samý pocit co já? mně přijde, že poslední dobou jede všechno nějak rychlejc.. lidi jsou víc a víc naštvaný a agresivnější...?! je to jenom můj pocit nebo ho sdílíte někdo se mnou?

je to snad blížícím se rokem 2012 a nebo za to může měsíc v tygru, který se hádá s buvolem? co si o tom myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

No já mam spíš pocit,že jsem nějak zlenivěla,ráda spím a mam chuť na co největší klidné a harmonické pohodlí.

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 7:32 pm    Předmět: Citovat

Sdílím s vámi oběma. Připadám si těžkopádnější a přesto plná energie. Jak psal JC v příspěvcích k Feng-Shui, je rok BUVOLA. Tak nějak to i cítím. Těžkopádnější, ale vše je intenzivnější. Co se týče konfliktů, všichni mí kamarádi mají někde konflikty. Jsem z toho smutná, protože bych se chtěla radovat, smát se a rozdávat lásku. Každý kolem mě má starosti a konflikty. Mnohdy je mi z toho smutno. Dnes obvzlášť. Nechci se tím nechat pohltit. A tak si vlastně prožívám taky konflikt. Tak to sem alespoň napíši. Ahojky a usmějte se někdo se mnou. S láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

Edý ,smějme se hehe hihi chacha. Very Happy Very Happy Very Happy

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 8:02 pm    Předmět: Citovat

Edýý... a co čtyři dohody? není to tak dlouho co o tom psala Annaka... Wink proč se trápíš? neber si nic osobně... nedělej si žádné domněnky...Wink a užívej a směj se!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Vy jste sluníčka. Děkuji. Potěšilo to. Už se také usmívám.
Osobně si to neberu, učím se jen přihlížet. Je to příležitost, jak se tomu naučit. Ty 4 dohody jsem si také připomenula.
Děkuji vám.
Je to ve mne zvláštní konflikt. Na jednu stranu cítím radost, veselost. Dokonce bych tančila, zpívala, ...., na druhou stranu pocit samoty, stesku, slzy,... . Není to sebelítost ani mi nikdo nic nedělá. Slova mě teď omezují. To "smutno" je ale takové jiné, oduševnělé. Chce se mi zařvat "ááááááá". Nejde to popsat. Asi jsem si uvolnila nějaký blok a uvolňuje se to. Přijímám všechny tyto pocity. Nebráním se jim. Jen jsem na to nechtěla být sama.
Opravdu se teď usmívám. Děkuji vám. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

To, že se asi hádá tygr s buvolem, na tom něco je. Těch konfliktů kolem mne je vážně dost. Rok buvola na lidi působí. Přátelé mi říkájí, že se jim do ničeho nechce a raději by nedělali prý nic. Z mého pohledu to cítím jako těžkopádné, ale za to intenzivnější. Ten tygr jako by chtěl něco dělat, ale buvol to zpomalí. Když se tedy do něčeho pustím, je v tom roztěkanost. Tohle období mi připadá, jako by bylo zaměřené na vztahy, dokonce i na vzah k sobě. S láskou Edy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:39 pm    Předmět: Citovat

Edy napsal:
Vy jste sluníčka. Děkuji. Potěšilo to. Už se také usmívám.
Osobně si to neberu, učím se jen přihlížet. Je to příležitost, jak se tomu naučit. Ty 4 dohody jsem si také připomenula.
Děkuji vám.
Je to ve mne zvláštní konflikt. Na jednu stranu cítím radost, veselost. Dokonce bych tančila, zpívala, ...., na druhou stranu pocit samoty, stesku, slzy,... . Není to sebelítost ani mi nikdo nic nedělá. Slova mě teď omezují. To "smutno" je ale takové jiné, oduševnělé. Chce se mi zařvat "ááááááá". Nejde to popsat. Asi jsem si uvolnila nějaký blok a uvolňuje se to. Přijímám všechny tyto pocity. Nebráním se jim. Jen jsem na to nechtěla být sama.
Opravdu se teď usmívám. Děkuji vám. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

To, že se asi hádá tygr s buvolem, na tom něco je. Těch konfliktů kolem mne je vážně dost. Rok buvola na lidi působí. Přátelé mi říkájí, že se jim do ničeho nechce a raději by nedělali prý nic. Z mého pohledu to cítím jako těžkopádné, ale za to intenzivnější. Ten tygr jako by chtěl něco dělat, ale buvol to zpomalí. Když se tedy do něčeho pustím, je v tom roztěkanost. Tohle období mi připadá, jako by bylo zaměřené na vztahy, dokonce i na vzah k sobě. S láskou Edy.


píšeš, že to v tobě vyvolává konflikt... zpracuj toto téma - nebojuj s tím... pokud se s tím budeš prát nepomůže ti to...Wink bude trpět tvoje zdraví i ty sama..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:55 pm    Předmět: Citovat

Dobře. Jdu na to. Já to také tak cítím. Podmínky pro to mám. S uvolňováním blokád sice nemám velké zkušenosti, ale cítím v tom lásku. Myslím, že to půjde. Jsou to zadržené a nespracované emoce.
Děkuji moc, moc mi tohle psaní s vámi dnes pomohlo. Skutečně na to nejsem sama. Dnes jsem měla tu příležitost se o tom tady přesvědčit. Děkuji, s Láskou EDY.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 9:56 pm    Předmět: hýčkat to... Citovat

Edy napsal:
...na druhou stranu pocit samoty, stesku, slzy,... . Není to sebelítost ani mi nikdo nic nedělá. Slova mě teď omezují. To "smutno" je ale takové jiné, oduševnělé.


Ahoj Edy.

Když v tomhle spočineme, nehledáme v tu chvíli jakékoli "odhlédnutí"- rozptýlení, potom se nám za tím rozkryje dosud netušený prostor...

Taková boží navštívenka je to, milá Edy.

Dobrou noc přeju. Smile

toora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 10:04 pm    Předmět: Citovat

Sklidním svou mysl a prohlédnu si, co to přesně je. Mám dnešní večer už jen sama pro sebe. Díky moc.
S Láskou EDY.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2009 10:15 pm    Předmět: Citovat

Gaia asi pláče.

Z ledovců tečou její slzy do oceánu.

A její slzy zvedají moře.

Až se vypláče, bude zase dobře, do té doby je i na nás jí těšit.

Jinak v sobě budeme cítit podivnou tíži..a smutek.

Hliněný Bůvol ví všechno o Zemi a proto je to ještě aktuálnější než předtím.



PS: Tooro, někdy Tvá slova mají takovou hloubku Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

Už to jede, už to frčí...
To fakt koukám a nestíhám. Je to opravdu cvrkot. Jeden den nádherná něžná navštívenka a vyrovnání se s nespracovanými pocity.
Druhý den příšerná hádka s manželem. Moc nechybělo, odešel by. Do teď nevím o čem to vlastně bylo. Ještě teď jsem šoku. Čumím jako kaktus.
Poprvé v životě jsem pro zvládnutí situace posílala Reiki, Lásku i anděl se mnou byl. Takže návalům vzteku jsem se vyhnula. Zírala jsem na manžela a hrozně mi bušilo srdce. Sledovala jsem, jak z něho jde zlost, vztek a jak se "otvírá". Je to zvláštní, dříve bych mu jen bránila a vztekala se a také manifestačně něco provedla. Teď ne.
Už to jede, už to frčí... , řeší se staré nedořešené a dlouho potlačované či odkládané. To sleduji i kamarádů a známých. Snad abychom byli připraveni? A na co?
S Láskou EDY.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 8:23 pm    Předmět: Citovat

Edy napsal:
Už to jede, už to frčí...
To fakt koukám a nestíhám. Je to opravdu cvrkot. Jeden den nádherná něžná navštívenka a vyrovnání se s nespracovanými pocity.
Druhý den příšerná hádka s manželem. Moc nechybělo, odešel by. Do teď nevím o čem to vlastně bylo. Ještě teď jsem šoku. Čumím jako kaktus.
Poprvé v životě jsem pro zvládnutí situace posílala Reiki, Lásku i anděl se mnou byl. Takže návalům vzteku jsem se vyhnula. Zírala jsem na manžela a hrozně mi bušilo srdce. Sledovala jsem, jak z něho jde zlost, vztek a jak se "otvírá". Je to zvláštní, dříve bych mu jen bránila a vztekala se a také manifestačně něco provedla. Teď ne.
Už to jede, už to frčí... , řeší se staré nedořešené a dlouho potlačované či odkládané. To sleduji i kamarádů a známých. Snad abychom byli připraveni? A na co?
S Láskou EDY.


připraveni na změnu, která se blíží... už nám klepe na dveře... Wink

ale co se týče těch emocí, je to hrozný, jak si téměř každý člověk blokuje emoce v sobě namísto, aby je vyjádřil a byl by klid hned...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund