Fórum - Zobrazit téma - EFT - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - EFT
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

EFT
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 7:50 pm    Předmět: Možný výklad? Citovat

Dnes jsem byla za jednou paní, vidí prý minulé životy a tak. Podle ní jsem byla na té lodi - hned mi to vyjelo, jak to říkala. Ležela jsem na zemi, byla jsem příšerně hubená. Vlasy jsem měla přikryté špinavou bílou čepičkou, tmavou sukni a jupku. Umírala jsem hlady. Pak mě hodili do vody. Odtud prý mám slib: Nikdy nezhubnout, protože být hubená = být mrtvá. Zkoušeli jsme ten blok rozpustit, ale myslím, že se to nepovedlo, necítila jsem nic. Prý si to mám zkoušet doma, se strážným andělem nebo s archandělem Michaelem.
Ty střechy a les je prý místo, kde mi bylo v minulém životě úžasně dobře.
Paní mě taky viděla sloužit bohyni ISIS, pomáhala jsem lidem, někomu se to nelíbilo, a tak mě proklel.
I tak díky za nabídku, Damao. Třeba k tobě půjdu na nějaký kurzík Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 2:03 pm    Předmět: Citovat

Rigi, uzasne zazitky, co mas...waw...s tym "naprogramovanim" by sa mi to zislo...akosi som zacala priberat a nepaci sa mi to...no ale ja by som skor v tejto faze chcela riesit cvicenie - aby sa mi chcelo:))) - vyskusam...nasla som si na nete EFT manual, pocvicim...len ma teraz cakaju statnice a nie a nie sa dokopat k uceniu...ked je tolko zaujimavejsich veci ako sa drvit naspamat poucky...ale co uz, nejako to zvladneme...

Rigi, drzim teda palce...vyzera to, ze si s EFT spokojna...to ma tesi...a riesit budeme mat stale co, o to sa nebojme:))) hehe...krasny slnieckovy dnik prajem... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 3:13 pm    Předmět: x Citovat

sanaya: správně, správně. Není to jenom o mírnějším jezení, ale taky o pohybu - tj. zpevnění těla, posílení svalů a lepší pohyblivosti. To by mělo jít společně s úpravou stravy. Hubená, ale zatuhlá, to není nic moc.

No ale pro jistotu bych se ještě rozhlédla v tomhle životě, jestli přece jenom nepotřebuju tukový obal na něco co mě trápí tady a teď.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 3:39 pm    Předmět: Citovat

Někdy když má člověk pořád hlad, tak stačí přestat tolik solit.... nejíst přesolené housky, salámy a sýry, což nepřímo zapříčíní to, že člověk není přitahován k opačnému extrému - sladkostem...
Optimální je podle mě jíst makrobioticky. Člověk si ráno může dát celý talíř jídla, dopoledne svačinku, poté oběd, poté opět svačinku a dopřát si i večeři. Žádné hladovění. Hladovějí znamená pokles krevního cukru a to duševní harmonii nepřidá. Naopak pomalé a stálé trávení polysacharidů, kterých je makrobiotika plná, způsobuje stabilitu a klid.
Optimální je přecházet postupě, bez extrémů, výkyvů, krok za krokem měnit svůj talíř (a tím i svůj energetický systém) každý den k lepšímu.
Tlustých makrobiotiků je minimum.
Je mi trapné, že zde opět vytahuji makrobiotiku. Jen si říkám,že tento úžasný systém nabízí možnost jak se stravovat harmonicky v průběhu celého dne a přitom nehladovět, nebo nezápasit s chutěmi, které se díky vyváženosti energie Jin a Jang v MB dostavují zdřídka.
A jak říkáte se Šamankou - je prima se hýbat Smile Já tedy nejsem moc velký sportovec, ale začal jsem chodit běhat (nevím jak dlouho mě to vydrží Very Happy ) a je to euforie Smile Chce se to potom ale protáhnout (jak přesně to nevím, zatím mi nebylo toto tajemství sděleno Smile ), aby nebyly zkrácené svaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

Lenudlka:
Teď jsem si četl Tvůj příběh... ty jo... jsi fakt dobrá, klobouk dolů, hodně síly přeji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 4:16 pm    Předmět: ... Citovat

Ahoj Psychedelicu,
už někdy minulý týden mě napadlo, že se tě musím zeptat, jak to všechno stíháš a teď, když jsem si přečetla, že ještě chodíš běhat!!!, tak se teda ptám. Laughing
Normálně máš můj obdiv. Makrobiotika, to jistě není o tom, že se naučíš připravovat pár jídel, ale vlastně se i o tom pořád učíš, že? Když si představím, že si připravuješ cca 5 makrobiot. jídel denně, tak tu kroutím hlavou obdivem. Já jsem ráda, když se mi povede uvařit dětem v týdnu nějaké jídlo, páč to jinak řeším studenou večeří.
Když jsem si v jiném vlákně přečetla o tvém poctivém a promyšleném "ťapkání", tak jsem si říkala, jak to ten mužskej jenom dělá??? Wink
No a teď ještě chodíš běhat....
Vážně nechápu, jak to děláš. A to asi zdaleka nevím, co děláš ještě dalšího. Normálně ti závidím. Ale hezky... Wink

PS: a nemusí ti být trapné, že tu zmiňuješ makrobiotiku, já bych se spíš sháněla, jak to že jsi sem o ní ještě nenapsal... hihi Laughing Vždyť je to něco jako tvůj podpis, či image, či dominantní názor. Líbí se mi to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 4:18 pm    Předmět: ... Citovat

Jůůůů, jsme si psali ve stejnou chvíli, teď jsem odeslala tobě a pak přečetla od tebe. Dobrý...........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 7:52 pm    Předmět: Jídlo Citovat

Fakt je, že EFT funguje hodně na takové ty popudy - něco vidím v TV, jídlo, šup, vezmu si, i když nemám hlad. Přítel něco futruje - šup, už mám taky. To úplně povadlo. Myslím, že bez toho puzení půjde hubnutí lépe. Pokud budou nějaké další zážitky, písnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út duben 28, 2009 7:59 pm    Předmět: Re: ... Citovat

Lendulka napsal:
Ahoj Psychedelicu,
už někdy minulý týden mě napadlo, že se tě musím zeptat, jak to všechno stíháš a teď, když jsem si přečetla, že ještě chodíš běhat!!!, tak se teda ptám. Laughing


Taky jsem si říkala Leni,jak to všechno Psychedelic stíhá a napadlo mě,že to je vše jeho hobby number one,prostě tím žije a nemá ženskou,natož děti,viď. Very Happy

Hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 5:21 pm    Předmět: x Citovat

Optimálně lze jíst i nemakrobioticky, jen je potřeba u toho víc přemýšlet a necpat se. Zvláště večer, to je podle mě nejtěžší zkouška!!!

Prý makrobiotika uklidňuje Laughing Laughing Mám s makrobiotiky trochu jiné zkušenosti Laughing Laughing
Na jednom nejmenovaném semináři byl kuchař, který celý víkend nadával. Už když nesl jídlo z kuchyně, brblal, když se uklízelo, brblal. Opravdu nebylo jedno jediné jídlo, které by nekomentoval nepříjemnými poznámkami. Bylo to dost překvapující a protivné. A hádej jaký směr vyznával? Ty jsi asi jediný klidný makrobiotik, kterého jsem viděla v poho. Ale to jídlem nebude....

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: st duben 29, 2009 6:12 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak Smile Nemám rodinu, což určitě bere hodně času.
Co se týče makrobiotiky tak nevařím žádné složité jídla, jak se učí na makrobiotických seminářích, ale co nejjednodušší. Jeden druh jídla většinou jím celý den (někdy i dva dny), jen střídám zeleninu.....

Šamanka:
Jasné, je pravda, že makrobiotika člověka nepřevrátí k lepšímu. Podle mého k tomu může ale výrazně dopomoct Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

šamanka:

"Ty jsi asi jediný klidný makrobiotik, kterého jsem viděla v poho."

Já jsem měl Mílo možnost poznat velice příjemný "makrobiotický" pár. Shodou okolností taky vařili, na jednom delším retreatu.

Takže Psychedelik určitě není žádná bílá vrána mezi makrobiotiky. Smile

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po květen 04, 2009 10:23 am    Předmět: Citovat

ahojte!

tak ja stale skusam EFT na sebe - podla manualu, podla intuicie a podla toho, co citim, ze je potrebne - vacsinou su to tie veci, do ktorych sa mi strasne nechce Embarassed

vcera som si odtukala "maminku v Bulharsku" - teda rana skusenost z detstva, citila som, ze to moze byt spustacia udalost pre moje strachy a neistoty a uzkosti...dnes sa uz citim pomerne lepsie...ale v noci som mala sen - ze mala prist povoden a my (cela rodina aj mamin brat, co byva vedla, sme sa balili a sli niekam prec...) niektore veci som mala uz pochystane vonku a ked som v nahleni vybehla von, uvidela som, ze tam moje veci nie su...zmizol batoh, aj notebook, vsetko "podstatne", co som si zbalila...boli tam ludia, videla som zretelne otca, ako ma suri, ze pod uz...bolo tam vlhko, blato, uz nejaka ta voda nasim dvorom prebehla...Sad a neskutocne sero, take ako v nejakom horore...a zrazu sa tam zjavil moj priatel, sa cudoval, kam ideme, ze sa prisiel opytat, ci pojdem s nimi (v nedelu niekedy s nim a jeho rodicmi idem do mesta, kde studujem, v nedelu chodieva ku nam na kavu Laughing )...bolo mi luto, ze odchadzame (akoze cela rodina)...luto, ze musim opustit svoj domov, ze uz nikdy neuvidim nas domcek...

Tak som si tento sen vylozila ako reakciu na to "tukanie"...ze je to stale priputanost k tomu, co bolo, strach zo zmeny - ze ked sa zmenim, stratim to dobre, co bolo v minulosti - aj priatela, aj domov aj kopu veci...
Ale on tam bol, boli tam ludia, ktorych mam rada (nevidela som ich, ale viem, ze tam boli...) Tak proste este si odtukam toto...a potom uvidime...

PS: vcera, ked mi bolo tak zle, mi priatel napisal vetu v zmysle..."ked sa k tomu budes stavat ako obet, tak sa necuduj, ze ta nikdy nikto nepochopi..." no pravda - u nas sa vravi, ze "sedi ako rit na serbel"...uff, no tak si to "musim" riesit...drzte place Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 9:50 pm    Předmět: Citovat

Udělám si kurzík na EFT, myslím, že bez vysvětlení jak správně tvořit věty, kde ťukat...nelze docílit správného výsledku. Je to jako učit se řídit auto podle učebnice.
Tak uvidíme!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund