Fórum - Zobrazit téma - EFT - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - EFT
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

EFT
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2009 3:43 pm    Předmět: Citovat

no ano, lekari takto riesia vela veci...aj tie, co by nemali...

ale nase zdravie je o nas...nie o vonkajsich silach a uz vobec nie o lekaroch...s tou prisnostou na seba, to velmi dobre poznam...Smile ja som podobna, stale tuzim po dokonalosti...som mudra a stale nemam dost...stale citam knihy, stale cosi riesim, o comsi premyslam...vyhodim vela penazi na prirodne doplnky stravy a stale sa mi potvrdi, ze toto nie je ono...ale posuva ma to...hlavne minuly tyzden mi dal vela...NIKDY nebudeme DOKONALI...ani ja nie Laughing

tazko sa nam s tym vyrovnava, ale ked to dokazeme, budeme sa cudovat, ako su veci v pohode...

ludia z teba citia "dobru energiu", ale treba sa naucit obcas povedat nie...ja by som s detmi asi nemala trpezlivost, i ked su uzasne...v tom ta velmi obdivujem... Laughing

si asi rodeny ucitel, posol mudrosti a pravdy, a to ludia z teba citia...ja si musim ludi ziskavat postupne, ale ked sa to podari, som velmi stastna...kazdy to mame inak, treba to len pochopit a prijat...

prestat sa sudit...telo je naozaj dolezity nastroj...ja som tak uvazovala, ake by to bolo, keby ma ludia nevideli...ako by som im mohla pomoct? mohla, ale v tele je to ine...bezprostrednejsie a je to tak dobre...treba sa naucit spracovat svoje telo (to plati pre nas vsetkych, rozhodne v tom nie si sama)...telo je naozaj chramom duse...vidno, ze sa on staras...ale mam pocit, ze len v tom materialnom smere...skus to s tou laskou, s takym spontannym uvolnenim, urob niekedy nieco, co sa vymyka stereotypu, len tak si uzivaj...pohodu a tak...no ved uz asi vies, uz som o tom pisala...tak sa uz nejdem opakovat...citim z teba silu, pojde to... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 1:05 pm    Předmět: Tělo Citovat

Ano, jediné, co mi dělá starosti a "jde proti mně" je moje tělo.
Rozený učitel - to moc děkuju za poklonu, vskutku je to moje povolání, tak jsi se trefila:-)
Příští týden jdu na EFT, určitě sem budu průběžně psát, zdali se něco mění. Podrobně popíšu i průběh terapie. Třeba mi pomůžou mít se ráda i s mojí obezitkou:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út únor 10, 2009 5:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Rigi, jak píšeš: velká únava a ta nadváha - nejsem odborník, ale osobní zkušenost - hormony. Vím, že jsi psala, že ti vyšetřovali štítnou žlázu a pak to shodili ze stolu.... V těle se produkují hormony na třech místech - centrum je hypofýza - ta řídí další dva "hormonální aparátky" - štítnou žlázu a nadledvinky. Štítná žláza může být v pořádku, ale to ostatní třeba ne. Já bojovala s doktorama pět let (to jsem ještě reiki neznala), než mi určili diagnozu. Ale to by člověk musel vystudovat medicínu, aby věděl, co se s ním děje. Jinak se musí spolehnout na doktory anebo na "náhodu". Tak ti přeju, ať brzo najdeš příčinu svých obtíží, ať už je duchovního nebo fyzického rázu a ať jsi brzo v pohodě. Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 9:08 pm    Předmět: Hormony Citovat

A léčíš se nějak s tím? Pomohla ti léčba zhubnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st únor 11, 2009 11:35 pm    Předmět: Citovat

Rigi, vlastně "díky" mojí nemoci se dneska věnuji reiki a jiným věcem, které mi pomáhají jak při nemoci, tak v životě.
Ale to co se přihodilo mě neznamená, že to musíš mít taky!!!! Wink

Celé jsem ti to původně chtěla napstat do soukromých zpráv, ale nakonec jsem si řekla, že by mi tu někdo mohl pomoci rozklíčovat, proč to všechno.

Vlastně to celé začalo tím, že jsem přestala menstruovat a můj gynekolog mě uklidňoval slovy, že jsem v pořádku, že se nic neděje. A to mi bylo v té době 32 let!!! Tak jsem uchlácholená důvěrou v lékaře nic nepodnikala a začala jsem pěkně přibírat. No, za 5 let hezky plíživě 15 kilo. Shocked
Můj nyní už bývalý manžel mi to pořád předhazoval - jsi tlustá, dělej s tím něco. Ale já nebyla "JEN" tlustá, připadala jsem si oteklá a přitom jsem jedla stejně nebo spíš míň, než dřív. Zkoušela jsem odvodňovací čajíčky a nic.
Pak jsem se začala měnit doslova před očima. Nepoznávali mě sousedi, známí a ani já jsem nevěděla na koho to vlastně koukám do zrcadla... Podotýkám, že mě během těch pěti let vidělo spousta různých doktorů, ale nic. Už jsem si i říkala, že jsem hypochondr a když jsem začala špatně vidět, ještě jsem se snažila to půl roku "rozchodit". Rolling Eyes Ale bylo mi čím dál hůř. Unavená, ospalá, kdyby to šlo spala bych klidně 24 hodin denně 7 dnů v týdnu. Usínala jsem i v práci u počítače. Tam se mi smáli, že pořád flámuju a já měla přitom za sebou třeba 10 hodin spánku v noci. Navíc jsem se nevešla ani do bot, jak jsem měla oteklé nohy, na rukou prstýnek zařízlý tak, že nešel sundat. Jazyk se mi nevešel do pusy a začala jsem strašně chrápat.
Tak v té době mě napadlo, že by to mohlo být něco s hormonama. Sehnala jsem si "protekčního" doktora primáře endokrinologa. Viděl mě, odebral krev a za týden mi poslal poštou dopis, že jsem ZDRAVÁ. *k tomu se ještě vrátím

Tak tomu už jsem nerozuměla a požádala obvodní doktorku o celkové vyšetření VŠEHO!
Moje první cesta vedla na internu - prý podezření na něco s ledvinama, když tak otýkám. Paní doktorce jsem vylíčila moje příznaky, které podle mě - laika spolu vůbec nesouvisí: otoky, kila, menstruace, zhoršení zraku, bolesti hlavy a POZOR - paní doktorka měla hned jasno. Hned odběry a druhý den mi volala do práce, že ihned musím na neurologii. Tam jsem jen otevřela dveře a ta druhá paní doktorka na mě jen koukla a od stolu povídá - hned do nemocnice!!!
Během hodiny šokující diagnoza. Nádor v hlavě velký jak vajíčko. Ty jo, já doma dva puberťáky a manžela, který byl jednou nohou pryč!!! No nic, zhluboka nadechnout a jít do boje.

*teď se vrátím k tomu endokrinologovi: vyšetřil mi hormony štítné žlázy a ty byly v pořádku, ale hormony hypofýzy, na které se mi udělal ten nádor, ty byly v šíleném stavu. Prolaktin v úrovni těhotné ženy, takže moje tělo si vlastně myslelo 5 let, že jsem těhotná. Proto ta absence menstruace a ty kila nahoře. A růstový hormon 500x víc, než u zdravého člověka!!!! Proto ty oteklé, resp. vyrostlé ruce, nohy, jazyk, jiný obličej.

Takže, teď jsem rok a 3 měsíce po první operaci, při které se nepodařilo vyndat vše a 7 měsíců po Gamanoži, kde se snažili odstranit ten zbytek, no nepovedlo se úplně.
10 dnů po první operaci nás opustil mužskej. Shocked

Potom rozvod, Reiki I Very Happy , po Gamanoži Reiki II Very Happy Very Happy a teď mám bez jakékoli snahy 5 kg dole hezky pomaloučku polehoučku a zatím se léčím na endokrinologii, kde se snaží sundat ten růstový hormon na normál. Jeho hodnoty klesly rapidně hned po první operaci, ale ještě ho tam je víc než je třeba. Laughing
Tak Rigi, doufám, že jsem tě nevystrašila, to bych nerada.

Stále mám bolesti hlavy. Unavená jsem, ale proti tomu, jak to bývalo, je to zlatý, zrak se vylepšil na krásný normál. Jů. to bylo najednou barev kolem mě!!!

Tak a teď babo raď, co to mám špatně? Nebo, co to bylo špatně a teď už je to lepší? Zkrátka proč to celé???

Ale duší a srdcem jsem optimista a tak vidím v celé té situaci i to dobré a poučné, co mi to přineslo. Zkrátka jiný hodnoty.....

Za případné rady a porady předem děkuju.
Vaše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 5:04 pm    Předmět: Sezení EFT Citovat

Tak jsem "po". Nejdřív jsem nemohla najít budovu, kde má paní kancelář, takže jsem se už v počátku pěkně vytočila. Po vstupu do prostoru jsem se uklidnila. V místnosti mi bylo dobře, obrazy na stěnách, příjemná výmalba, roztomilé drobnosti...paní mi vysvětlila, o co v metodě EFT jde. Po celou dobu sezení mě držela za ruku, ptala se, jaké emoce se mi objevují v souvislosti s mým problémem. Většinou pak následovala pozitivní formulka, zavření očí, podívat se doprava, doleva, zakoulet očima, LÁ LÁ LÁ. Přišlo mi to dost divný, ale prý to propojuje hemisféry. V souvislosti s problémem jsme přišli na obrovské množství emocí, o mnohých jsem ani netušila, že je pociťuju:-) V průběhu terapie jsem nepociťovala žádnou změnu. Ani teď. Třeba se to rozjede.
Jsem objednaná na další sezení za měsíc.
Příjemně mě překvapilo, že se mi paní věnovala 2,5 hodiny, ale platila jsem jen 500.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 5:56 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Rigi, tak mě napadlo, nebereš hormonální antikoncepci?
Já měla stejný problém...
Celý život (do 35 let) jsem byla hubená. Někdy až moc, musela jsem si kupovat dorty, abych nehubla.. Po dětech to bylo ještě horší. Hormonální antikoncepci jsem brala od 19 let, nikdy žádné problémy (teda s tloustnutím).
A ve 36 letech jsem najednou začala tloustnout pomalu ale jistě 10 kg nahoře a přesně jak píšeš, cvičila jsem denně, jedla málo (zeleninové saláty, celozrné pečivo, žádná bílá mouka...) a pořád jsem tloustla.
Tak mě napadlo vysadit tu antikoncepci. A ejhle, za 1/2 roku jsem byla o 5 kg lehčí (a to už jsem jedla normálně), teda taky jsem si řekla, že když holt mám být tlusťoučká tak ať jsem a přestala jsem to řešit.
Do roka se mi váha vrátila do normálu (54 kg/168cm).
No a doktoři říkali, že tou antiko to být fakt nemůže...
Wink
Držím palce, a měj se ráda.(to myslím vážně)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 7:19 pm    Předmět: Antikoncepce Citovat

Ne, antikoncepci už pár let neberu, tím to určitě nebude. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

EFT je výborná věc Smile

možná Vám pomůžou tyto odkazy:

Jak funguje metoda EFT:
http://www.youtube.com/watch?v=OtFJx8sZg_E

Zde tak nějak obecně:
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=eft&aq=f

Zde odkaz na oficiální stránky EFT:
http://eft.cz/

mimochodem, jde s tím řešít spoustu věcí... většinou se jedná o potlačené emoce a myšlenkové pochody.... základ všeho...

myšlenka je prvopočátek všeho co se ve vašem životě stane... myslete pozitivně! všechno co vyšlete Vám Vesmír vrátí a momentálně dost razantně... takže se pak není čemu divit, co kdo vysílá to dostane zpět... a tak nadávat může každý tak akorát sám sobě... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Lendulkaaaa...uf jaj...zvladas to vyborne...

K tym hormonom...je to divne, ale ja som ako 13-rocna brala nejake tabletky na znizenie prolaktinu, tiez som bola ako tehotna...to sa casom upravilo a nastastie mi na hypofyze nic nenasli, ale to bolo strachu...stale mi to kolise...ale dalsi sok pre telicko nastal pri rozhodnuti brat HA...teraz som uz "cista" 2 roky (cca) a citim sa super...(po tejto stranke)...

Este raz, obdivujem Ta...prajem krasne slnieckove dni vsetkym Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 10:55 pm    Předmět: EFT Citovat

Pro Sanayu: Jéééé.... Děkuju ti za hezký slovo, vždycky mě to potěší, když mě někdo pochválí... Wink Laughing


Pro Ziki: Laughing holka zlatá, taky měřím 168 cm, ale vážím o 20 kg víc, než ty....a to už mám pět kilo dole.... a tlusťoučká, jak píšeš při tvé figuře, to si vážně neumím představit... Wink Mimochodem, když jsem ve 23 letech poprvé otěhotněla, vážila jsem necelých 50 kg, takže si tak nějak matně vybavuju, že když jsem po 2 dětech vážila 60, připadala jsem si taky Laughing tlusťoučká. Teď už to tak neřeším, no jo no.


Pro Rigi: Těším se na pokračování a tvoje dojmy a výsledky z ETF.
Možná bych to taky mohla vyzkoušet, jdu mrknout na ty odkazy od fdh...


Přeju hezký večer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 8:11 am    Předmět: Citovat

[quote
Pro Ziki: Laughing holka zlatá, taky měřím 168 cm, ale vážím o 20 kg víc, než ty....a to už mám pět kilo dole.... a tlusťoučká, jak píšeš při tvé figuře, to si vážně neumím představit... : [/quote]

Víš, to je o pocitech, já byla celý život fakt vychrtlá, měla jsem kolem 48 kg. Dneska by řekli, že vypadám jako anorektička, tenkrát to nikdo neřešil. Tak si umíš asi představit, jak jsem si připadala tlusťoučká s 65 kg. (připadala, ne BYLA). Já dokonce ještě za komoušů byla u doktorky, že bych chtěla stloustnout (47 kg), koukali na mě jako na blázna a prý mám pít pivo, nebo otěhotnět (to jsem zkusila 2x, ale nepomohlo to, cha, cha)

Důležité je, aby se člověk cítil ve svém těle dobře. Mít se rád takový, jaký je, ale....ono se to řekne, co?

Laughing Laughing Laughing

Ne, já tím jen chtěla říct, že když se člověk o něco snaží "MOC", příliš tlačí na pilu, tak výsledek může být opačný.
Nejsem si úplně jistá čím to je, ale to určitě někdo jiný vysvětlí..

Laughing Laughing Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: pá duben 24, 2009 11:47 am    Předmět: Zázrak! Citovat

Stal se zázrak! Paní mě "naprogramovala" k tomu nežrat po 19 hodině, a ono se to daří!!
Už ten den jsem jedla naposled ve 14 hodin, z konzultace jsem přijela ve 20 hodin, neměla jsem hlad ani nutkání si cokoliv vzít. A trvá to doteď! Neberu to nějak striktně, když mám opravdu velikánský hlad, najím se, ale ne tolik a nepřežírám se.
Teď ještě přidat cvičení a shodit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Rigi
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so duben 25, 2009 1:48 pm    Předmět: Zajímavé vidiny Citovat

Podělím se s vámi o zážitky, které jsem měla na dalším EFT. Asi pouhé fantazie, ale zajímavé.
Zkoumaly jsme opět moje tloustnutí, to, že nemůžu zhubnout.
Nedávno jsem byla v lázních s kolegyněmi z práce, nemohly věřit tomu, že proti nim tak málo jím, a jsem tak tlustá.
V průběhu sezení se mě paní různě ptala. Najednou mi vytanul obraz lodi v bouři, byla to stará loď, jako ze středověku, a plachty, ale ty tam už nebyly, jen holé stěžně, s lodí si vlny pohrávaly a vypadala zcela bezmocně. Uvnitř jsem byla já (neviděla jsem se, jen tu loď, jakoby zvenku, zvýšky) a věta: KDYBYCH BYLA TLUSTŠÍ, TAK BYCH TO PŘEŽILA. Pak to zmizelo.
Taky se v průběhu sezení objevila vize dveří v bílé mlze. Ty dveře byly zavřené. Pak pocit, jako když je zevnitř někdo drží. Postupem odbloků se tlak uvolňoval. Postupně se dveře otevřely a já vstoupila do mlhy. V té mlze se objevilo postupně město se stříbrnými střechami, v mlze, a pak do toho krásně zelený les s mechem, jak z plakátu.
Pokud je někdo schopen nějakého kvalifikovaného výkladu, byla bych moc ráda!! Děkuji všem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 12:24 am    Předmět: Citovat

Jestli chceš, můžeme to rozebrat - Praha, Modrá brána v úterý před lekcemi intuitivního výkladu karet. Ozvi se mi, když ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund