Fórum - Zobrazit téma - CÍTÍ ZVÍŘATA LÁSKU. - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - CÍTÍ ZVÍŘATA LÁSKU.
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

CÍTÍ ZVÍŘATA LÁSKU.
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 8:28 am    Předmět: CÍTÍ ZVÍŘATA LÁSKU. Citovat

Ahoj lidičky.Děkuji vám.Začali jste zde na webíku téma léčba zvířat a jejich pocity.A díky tomu ve mně zůstala někde skryta myšlenka a dnes při meditaci mne vyplula napovrch.Doufám že vás to nebude nudit.
Pominu jak jsem se tam dostal.Najednou jsem od ohně byl v lese.Cítil jsem stromy a zvířata v lese.Cítil jsem srnky pod stromy uprostřed noci.Byl jsem ponuknut abych se podíval jejima očima.Viděl jsem panoramaticky.Viděl jsem asi 240 stupňů kolem sebe.Stříhal ušima a čichal kolem sebe.Najednou praskla větévka a dali jsme se na útěk.Já i moje mládě.Po nějaké době jsme se zastavili a já cítil,jak se mi zvedá hruď a otáčel jsem se po mláděti.Začal jsem ho olizovat a on do mne strkal studeným čumáčkem.Najednou jsem si začal uvědomovat otázku,cítím lásku nebo co to je.Jsou to pudy.Začal jsem se pozorovat.Vnímat své pocity.Nepřemýšlel jsem jen jsem vnímal bolest a svíravý pocit v hrudi když jsme utíkali a mládě zůstávalo pozadu.Teprve při olizování se ten pocit ztratil.Vrátil jsem se k ohni a tam jsme mlčeli a já mněl klid přemýšlet.Proč cítím tu svíravou bolest v hrudi.Po nějaké době odcházím se svým vnitřní bytostí a otáčím se a loučím se.Ukazuji mu gesty co cítím.On mi od ohně vrací mou lásku.Cítím teplou energii a uklidnění.A v tom mi to dochází.Já jsem- je někde ukryté v haře.Dole pod pupkem,ale to co cítím,čím teď vnímám je umístěno v hrudi.Skutečná láska bolí.Je to svíraví pocit.Je to,co jsem cítil jako ta srna.Oni necítí hlavou a rozumem.Oni nepřemýšlí o pocitech.Oni to mají oddělené.Nedokáží lásku analizovat rozumem.Nemají ji ukrytou v hlavě.Cítí jen prostou lásku.Jen dotyky,olizování jim dává pocit klidu.Jejich láska je skutečná,bolí ale je krásná.Najednou mi prolétlo hlavouTo je ten důvod proč jsme zde na zemi.Žádný anděl necítí nic jako je láska.Ještě včera jsem tvrdil,domníval se,že člověk se nemůže reinkarnovat zpět do nižší formy,do zvířete.Dnes už nevím.Jestli jsme si přišli okusit a prožít lásku,tak jedině oni jí prožívají naplno.Láska bolí, ale je to ten důvod proč žít.Je jen na vás, co sy vyberete.Byl to jen výplod mé fantazie a nebo poučení, zda zvířata vnímají lásku.Napadlo mne po meditaci,proč je tolik prastarých bohů doprovázeno zvířaty a nebo mezi nimi žijí.Ale člověčí Bůh je daleko od nás a přichází k nám,jen když ho potřebujeme.Nemůže za to náš rozum,naše racionalita.Ale věřte mi,je to krásné přemýšlet né hlavou,ale myšlenky se rodí v srdci.Jsou to obrazy,vzpomínky.. a bolí..ale krásně.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 4:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Šamane.

Prožitek je prožitek, tedy pro toho, kdo prožívá je skutečný, nezpochybnitelný.

Složitější to je až tehdy, pokoušíme-li se tento prožitek nějak popsat, slovně zaznamenat.
Slova jsou potom často spíš zavádějící, a tak i v tomhle případě záleží na tom, co vůbec
chápeme pod tím slovem „láska“.
Já bych to v tomto případě snad ani raději nepoužila…tj. tedy alespoň ne to, co je pociťováno jako „bolest“. Ale samozřejmě záleží na tom, co tím slovem rozumíš ty sám.

Ona zvířátka mají oproti nám jednu výhodu, protože to, co cítí, nepotřebují analyzovat.
Prostě jednají spontánně, na základě toho, jak je příroda vybavila.
A pak, člověk, když třeba vidí starostlivou, pečující kočičí mámu, řekne tomu láska.
Když samička své mládě naopak odvrhne, má to za projev nelásky.

A tak myslím, milý Šamane, že ve skutečnosti, je to s tou láskou u zvířátek přece jen nějak trochu jinak.

Pěkný odpoledne Ti přeju. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
riki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 24.1. 2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

S láskou je to opravdu složité. Jenže bud ji člověk cítí, anebo ne. Vztah mezi zvířaty a lidmi a vůbec kolem celého stvoření je dobře popsán v knihách o Anastasii. Já vím, že asi nepíšu nic nového pod sluncem. Fascinuje mně ale ta uložená pravda v knihách, je to prostě úžasné. Mějte se krásně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 10:01 pm    Předmět: Citovat

Tooro, Tooro

velká, velmi velká pýcha je si myslet, že můžeš zpochybnit prožitek někoho jiného.

To, co šaman prožil, bylo velmi autentické a o takových zážitcích se mluví tiše, při světle svíčky.
Šaman nám důvěřoval natolik, že to popsal.

Někdy mi přijde, že jsme moc v hlavě..a málo v srdci.

Málo tam, kde byla ta srnka.

A to je moc velká chyba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 10:28 pm    Předmět: Citovat

Annaka napsal:
Tooro, Tooro velká, velmi velká pýcha je si myslet, že můžeš zpochybnit prožitek někoho jiného.


Milá Annako,
zkus si třeba přečíst to, co píšu trochu pozorněji.

Kde čteš o zpochybnění prožitku?

Díky.

toora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 10:59 pm    Předmět: Citovat

ahoj Tooro

Citace:
Kde čteš o zpochybnění prožitku?


Šaman mluví o lásce a Ty zpochybňuješ, že to byla láska.
Říkáš, že takové věci je těžké dávat do slov.
A co když ne?

Zpochybnila by si prožitek malého dítěte, které by mluvilo o lásce jen proto,
že si myslíš, že láska je příliš komplikovaná na to, aby ji zvířata..a nebo třeba děti cítili?

Myslím, že nemůžeš hodnotit někoho jiného emoce..zvláště ne přes forum.
Pokud to šaman cítil tak, myslím si, že za svůj život už se naučil
rozpoznávat emoce a kdyby to bylo něco jiného, tak by si toho všimnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 12:08 am    Předmět: Citovat

Annaka napsal:
Šaman mluví o lásce a Ty zpochybňuješ, že to byla láska..

Annako,
projektuješ do toho textu něco, co jsem nenapsala, resp. vidíš to, co sama vidět chceš.

Šaman mj. napsal: „Byl to jen výplod mé fantazie a nebo poučení, zda zvířata vnímají lásku.“

Annaka napsal:
Zpochybnila by si prožitek malého dítěte, které by mluvilo o lásce jen proto,
že si myslíš, že láska je příliš komplikovaná na to, aby ji zvířata..a nebo třeba děti cítili?.

Stále máš za to, že zpochybňuju Šamanův prožitek. Budu se opakovat - prožitek zpochybnit nelze. Můj příspěvek se tedy týká slovního popisu prožitku, nikoli prožitku samotného.
Pokud bych mohla vyjádřit jakýsi nesouhlas, potom to je s výrokem že: „Skutečná láska bolí.“

Nemyslím si Annako, že láska je komplikovaná, jen vím, že ji komplikuje člověk, tím vším, co za „lásku“ běžně považuje a označuje. Sad


Annaka napsal:
Myslím, že nemůžeš hodnotit někoho jiného emoce..zvláště ne přes forum..

Něčí emoce Annako nelze hodnotit vůbec, ani ve fóru, ani mimo fórum.
Můžeme se jen pokusit vyjádřit je, a pak si o nich třeba povídat.


Annaka napsal:
Pokud to šaman cítil tak, myslím si, že za svůj život už se naučil
rozpoznávat emoce a kdyby to bylo něco jiného, tak by si toho všimnul.

Není Annako toto Tvoje zhodnocení Šamanovo rozpoznávací schopnosti? Wink

Annaka napsal:
Říkáš, že takové věci je těžké dávat do slov.
A co když ne.

Jestliže máš za to, že je snadná dávat prožitky do slov, potom mi prosím Annako řekni, co to je láska Question

Díky.
toora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 9:32 am    Předmět: Citovat

Já myslím, že by bohatě stačilo zkusit něco podobného co zažil šaman, nebo v nejhorším zkusit se vcítit a prožít si to co on se pokusil sepsat. Jazykový kód je nutně omezený a co horší, formuje naši realitu, Ursulla Le Guinová to popsala ve svých příbězích, kde pravá jména mají ohromnou moc nad realitou.

Láska je lidský pojem, lidské označení a popis. Jenže co máme lepšího abychom nějak zachytili to co se děje kolem nás? Kdo na to přijde? Začínám si myslet, že zenová hůl je vážně dobrou pomůckou jak vypnout myšlení a přivést člověka k jinému způsobu dívání se...Smile

Když tak občas pozoruju své kočky, začínám mít dojem, že jsou to bytosti uplně stejný jako my, jen používají úplně jiný úhel pohled na svět, uplně jiný komunikační kód a i když ty naše jsou hodně formovány (povídejte si s kočkou od mala a ona si začne povídat s váma,) člověkem, je za jejich očima zjevná inteligence, jen jiného druhu, berou ten život jinak.

Je otázkou jestli to co se snažil popsat šaman, není prostě zážitkem toho, že vypadnem z našeho kódu a zkusíme zpracovat a zažít ten jiný kód, jiné vidění a zažívání světa. Stále ještě pořád věřím tomu, že člověk je další vývojově komplexnější tvor, který určitě má přístup i k tomu staršímu, méně nebo jinak vyvinutému, aspoň do určité míry a může se prostě vrátit a poučit. Zkuste si někdy vcítit se do vědomí kočky a pak třeba do vědomí koně. Co zatím vím, tohle jsou dva velmi různé případy zvířat blízkých člověku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 10:40 am    Předmět: Citovat

Ahoj Naryo,
se vším, co jsi napsala bych si dovolila souhlasit.

Píšeš:
„Zkuste si někdy vcítit se do vědomí kočky a pak třeba do vědomí koně.“

Když má člověk zvířata rád, tráví s nimi čas, začíná jim taky rozumět a potom k tomu, co píšeš, dochází naprosto spontánně.
To, co jsem před několika lety cítila při návštěvě zdejší zoologické zahrady se opravdu popsat nedá. Nedokázala jsem to tehdy ani nikterak zpracovat, tento „stav“ dozníval ještě několik dní.

Od té doby se však naštěstí vedení ZOO i někteří zaměstnanci vyměnili a zvířata nestrádají tak, jak tomu bylo ještě před pár lety, zkrátka dneska už je tam pěkně.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 11:16 am    Předmět: Citovat

Já mám pocit, že to "spontánně" bohužel není tak často. Když vidíš děti vysící na koníkách, páničky zlidšťující psy až to není zdravé. Ale to je zas to lidské, očekávání atd.

Naše čičiny jakmile začne být rozumně teplo odesíláme na letní byt na Vysočinu. Původně jsme to udělali jen z nutnosti (jak mi začala senná rýma, začaly mi nečekaně vadit i kočičky, ale to už umím sugestivně ošetřit), ale když jsme viděli co tam kočky dělaly a zažily, budou tenhle kočičí život dostávat pravidelně, i když my lidi s nima nebudeme tak často. To pak člověk potká vysoce sebevědomou k lidem přátelskou kočku, ne obézního věčně jídlo loudícího kocoura (protože nic jiného v tom životě nemá).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 12:38 pm    Předmět: Citovat

Tooro,

ty tady povídáš o teorii emocí zvířat.

Šaman o praxi.

Tvoje teorie nikdy a opakuji ..nikdy...nebude sto obsáhnou šamanovu praxi.

Jestli opravdu chceš vědět jak to je, zkuste absolvovat podobnou cestu,
o jaké tady mluvil on..do nitra zvířete.

Dokud to neuděláš, Tvoje teorie budou černobílé a studené,
v porovnání s duhovou přítomností šamanova prožitku.

Proč se vůbec Tvoje mysl snaží tolik zpochybnit emoci lásky u zvířat?
Přece víš, že k lásce nejsou potřeba slova.
Láska je pocit velké, až bolestné potřeby s někým být a nebo někoho chránit.
Je to pocit propojení a jednoty.

Zvířata, pokud nejsou přivázána a nebo v klecích, poznají, kdy se blíží zemětřesní, nebo tsunami...a odejdou na místo, kde jsou v bezpečí.
Matka králíčat přesně v okamžiku, kdy její mláďata jsou zabita v ponorce se začla třást a naříkat.
(experiment NASA)
Lidé jsou co se týče intuitivní a pravděpodobně i emocionální stránky v porovnání se zvířaty méněcenní.
(samozřejmě až do okamžiku, kdy dosáhnou satori, pak se to srovná)

Co za to může?
Přehnaně intelektuálně vedená výchova.
Lidé se snaží pochopit části nepochopitelného a výsledkem je zmrzačená intuice a zmrzačená planeta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 12:51 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:
Já mám pocit, že to "spontánně" bohužel není tak často. Když vidíš děti vysící na koníkách, páničky zlidšťující psy až to není zdravé. Ale to je zas to lidské, očekávání atd.


Máš pravdu, Naryo, není to bohužel tak časté…
Mimo jiné, také proto, že se člověk často upne ku zvířeti, namísto toho, aby se snažil porozumět svým nejbližším, tj. druhému člověku. Čím menší je v dané společnosti porozumění mezi lidmi, tím více roste celkový počet domácích mazlíčků. Je to s nimi jaksi jednodušší, než ta komunikace mezilidská… Sad
Potom tu jsou paničky, které nevědí roupama co by, nechávají svoje psy odbarvovat, pořizují jim monstrózní oblečky a kdovícoještě. Rolling Eyes

Co se týká alergie na srst, tak Ruda Desenský (co cvičí ty tzv. nepolepšitelné psí výtržníky), taky
v dětství trpěl alergií na psí srst. Dneska pejskům věnuje všechen svůj čas.
Nedávno mu o tom vyšla moc pěkná knížka.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 1:26 pm    Předmět: Citovat

Annako.

nedržíš se předmětu diskuse, nejdeš pod povrch toho, co kdo píše.
Monotónně omíláš svůj vlastní názor, který jsi si udělala při prvním přečtení.

Někde jinde jsem napsala, že nejsme se zvířaty až tak odlišní….
Jinde zase píšu zhruba toto: „zvířata mají napojení na Pánaboha přímější než člověk“.
Je to v rozporu s tím, co jsi teď napsala? V čem?
Toto je však jen část pravdy, tu další odmítáš vidět.
Píšeš: „Jestli opravdu chceš vědět jak to je, zkuste absolvovat podobnou cestu, o jaké tady mluvil on..do nitra zvířete.“
Neznáš mne Annako, a nevíš z jaké zkušenosti hovořím. Pokud mne nechápeš, a nemůžeš přijmout to, co píšu, není na tom nic zlého. Ten můj vstup byl přeci určen Šamanovi. On je ten, kdo by o svém příspěvku mohl s někým dalším hovořit, ale toto nebylo mým záměrem, a myslím, že ani Šamanovým ne.

Prosím tedy Annako alespoň nikoho nesuď a nementoruj.

Planeta je mrzačena díky nevědomosti, tedy celkové ne-výchově, především vlastním dobrým příkladem, vlastním životem. Celkovou nerovnováhou mezi znalostmi, citem a rozumem. Kde nic není, nelze ani nic dávat.

Píšeš Annako o pýše.
Tedy věz, že když zostří se praxí meč jasného rozlišování, potom zjistíš, že scholastičnost a neochota se druhého nejdříve zeptat, co tím, či oním výrokem myslel (Ty to víš přece jasně, že…), je jedním z projevů nepokory.
Není náhodou, že právě pýcha duchovní je tím, co se podílí na utrpení bytostí na této planetě měrou velmi podstatnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 4:19 pm    Předmět: Citovat

Tooro,

tak schválně, podíváme se na to.

Z Tvého textu
Citace:
Annaka napsal:
Šaman mluví o lásce a Ty zpochybňuješ, že to byla láska..

Annako,
projektuješ do toho textu něco, co jsem nenapsala, resp. vidíš to, co sama vidět chceš.

A z Tvého předchozího textu .

Citace:
Slova jsou potom často spíš zavádějící, a tak i v tomhle případě záleží na tom, co vůbec
chápeme pod tím slovem „láska“.
Já bych to v tomto případě snad ani raději nepoužila…


Ty jsi napsala



Citace:
Jestliže máš za to, že je snadná dávat prožitky do slov, potom mi prosím Annako řekni, co to je láska


Já jsem na to odepsala

Citace:
Láska je pocit velké, až bolestné potřeby s někým být a nebo někoho chránit.
Je to pocit propojení a jednoty.


A tak dále.

Víš Ty co, máš pravdu, že Tě neznám tak dobře, jako řekněme Tvoje matka, nebo Tvoje přítelkyně.

Ale znám Tvoje slova tady a na ty jsem reagovala.

Říkáš, že nejdu do hloubky, milá Tooro, to jsi Ty, kdo tvrdohlavě odmítá
zamyslet se hlouběji nad prožíváním zvířat, ač Šaman Ti tu dal
jedinečnou příležitost.
Namísto toho jsi to jakoby smetla ze stolu.

Tooro, budu říkat slova a vyjadřovat se, jak budu cítit, že je potřeba a pokud se Ti to nelíbí, tak možná je načase se zaměřit na vlastní stín.

Howgh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 5:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.Je správné,že každý má právo na svůj pohled na svět.Nepřete se o to,co kdo jak myslel. Zenový mistr řekne jen půl slova z pravdy a je na každém,aby si domyslel zbývající část pravdy.A každý má svou pravdu.To ale nebylo samozřejmně srovnání s mým příspěvkem. Já jen napsal jiný úhel pohledu na schopnost prožití lásky zvířaty. Tooro. Máš pravdu,že se to nedá popsat slovy,ale to moje nedokonalé vyjádření,že láska bolí, bylo vyjádření stavu srdce. Něco mezi štěstím a úzkostí,mezi obavami o druhé(nemožnost myslet na sebe) a potřebou chránit. Slovo bolí to nejlépe vystihuje,ale bohužel nedokonale.
Zase se pustím na tenký led,ale budiž. Myslím si,že vcítění se do pocitů zvířete je moc polidštěné.Vciťuji se na základě svého prožitku,své zkušenosti.Kdo v životě nepoznal lásku se nedokáže vcítit do milujícího zvířete či člověka. Ale odložit rozum,myšlenky a jen vnímat nevidět kotě,co dělá,nevidět psa jak kouše, ale cítit ho...lépe to popíšu na příkladu a srovnání úhlu pohledu mne a mého syna. Pustil jsem CD s indiánskou šamanskou hudbou. A se mnou a mým synem ji poslouchala i má kočka. Najednou mi syn říká,abych to vypnul,že kočka se toho bojí.Byla přitištěna ke koberci břichem,uši dozadu a trochu se třásla.Já se jen usmál a říkám bez přemýšlení,pst,ona je na lovu.Cítil jsem její srdce,v tu chvíli bylo někde v přírodě,na volném prostranství a byla na lovu. Po chvíli vyskočila po skvrně na peršanu,taková tmavá skvrnka na koberci a za chvíli znovu. I syn uznal,že loví a né že je jí to nepříjemné. Ta šamanská hudba byla o přípravě k lovu a lovecké výpravě.Zajímavý zážitek,jak naše hudba ji inspirovala. Oba dva jsme se pěkně pobavili.Tak nějak myslím rozdíl mezi vcítěním se -můj syn, a vnímáním stavu-můj pohled,Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund