Fórum - Zobrazit téma - Zvíře a příčina nemoci - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Zvíře a příčina nemoci
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Zvíře a příčina nemoci
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 11:24 pm    Předmět: Citovat

Narya napsal:

Myslím si, že máme li chápat zvířata, musíme se "snížit" k jejich úrovni, chvíli "být v jejich kůži". Samozřejmě jinou rovinou je vztah zvíře - člověk, mezidruhová komunikace, ale i ta funguje různě, s mravencem si asi nepokecáte, maximálně vám bude zkoumat ruku, jestli na ní není něco co by stálo za odtáhnutí do mraveništěSmile


Hehehehehe

Nu krásné je,když součástí vztahu může být reiki.Pomáhá mi právě být k nim blíže.Můj vztah se k zvířatům hodně změnil,od té doby,co reikjavíkuju.Uvědomila jsem si nejdůležitější věc a to když si myslím,že zvíře jakoby zlobí,vyplívá to z toho,jak já se mu jako majitel věnuju,jak se o něj starám,jak jsem schopna porozumět jeho jazyku.Tudíž je namístě,změnit něco v mém vztahu k zvířeti.

Když dávám našim psíkům reiki,lehnu si mezi ně na zem a jsme v takovém krásném propojení.Zajímavá extáze vzájemné lásky.
Koník s kašlem si reiki také oblíbil.Nedávno,když jsem mu zapínala popruhy kabátku pod břichem,tak se ke mě otočil a olízl mi tvář.Byla jsem jak u vytržení,protože se mi toto s koněm předtím nestalo.Odměna za mou lásku a snahu mu porozumět po jeho?
Každopádně mě tyto zkušenosti vedou k tomu,že psíci a koně mají hluboký emocionální svět.

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá leden 30, 2009 11:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky.A není náhodou to tak,že oni nic nehrají.Nepřemýšlí,nebojí se dopředu,neplánují nic na mněsíce dopředu a netrápí se neúspěchy.Žijou teď a tady.Nejsou necitelná,nejsou bez inteligence ale umí něco,co mi jsme už zapomněli.Být bezprostřední.Když jde na lov,tak si nehraje na lov.I když je to jen hra dvou koťat,tak kdo vnímá jejich pocity ví,že si nehrají.V jejich srdci je divoká vášeň z lovu.Je to jiný svět než ten náš, ale je tak úplně jiný.Proč šamani ať sibiřský,indiánský a nebo v Africe když vedou někoho na jeho medicínskou cestu,když ho uzdravují a nebo ho zasvěcují a nebo jen vedou od dětsví k mužství, tak na té cestě je provází zvířata.Oni učí člověka moudrosti. Po probuzení nebo návratu z cesty se člověka pak ptají.Co ti chtěl ten havran říct.Co ti ta myš ukázala. A oni cítili to co ta zvířata a nebo dokonce se těmi zvířaty stali a viděli zkrze jejich oči či smysly. Jejich svět je jiný, ale moudrý.Znají možná to, co skrývá příroda.A o jejich šestém smyslu raději pomlčím.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: so leden 31, 2009 12:24 am    Předmět: Citovat

Tak to byl moudrý příspěvek, šamane Exclamation



Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Pax
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.11. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 2:59 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:

myslím,že problém by mohl být se stájí,i když má speciál neprášivou podestýlku.Vloni zůstával přes zimu i přes noc venku a bylo to mnohem lepší.

Moje reakce bude zcela přízemní Smile, ale myslím, že tady jsi, Džarmi, možná uhodila hřebíček na hlavičku. Viděla jsem koníky, kteří kašlali až k dušení a doslova jim zachránilo život "vyhození" ze stáje na pastvinu ve dne v noci. I když je stáj čistá, udržovaná atd. může tam nějak špatně cirkulovat vzduch (ze sena je prach, i když se třeba máčí) a citlivému koníkovi to může vadit. Držím vám palce Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund