Fórum - Zobrazit téma - Praskliny na prstech - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Praskliny na prstech
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Praskliny na prstech
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Samolibek
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.8. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 12:59 am    Předmět: Citovat

Babulko, díky. Takhle to nakonec odkryji. Mám strach vyjádřit zejména svůj stín. To už sice o sobě vím, že ho maskuji za různé jiné vlastnosti, ale vím toho o sobě mnohem víc a nevím, co z toho ovšem způsobuje to či ono.
Také si říkám, že prsty - kůže, to je první, čím se dotýkám světa kolem a ten dotek, ten kontakt vnímám příliš přecitlivěle. odtud tedy !!!!!! snad praskliny. A ty své přecitlivělé pocity - příliš ošklivé, ty se bojím vyjádřit. Dál už je to velmi velmi komplikované.
Děkuji
Babulko, lze aut. kresbou pouze diagnostikovat nebo lze jít dál? Bez jakýchkoli informací jsem se o to pokoušel a sice jsem ze svých čáranic nevyčetl zhola nic Laughing Laughing Laughing , ale strašně mě to bavilo, přitahovalo. kde, jak se to lze učit, prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 6:12 am    Předmět: Citovat

Samolibek napsal:
Takže i díky Džarmi: SM LOMOZ - HON ŠA ŽE ŠO NEN a světelnou poštou mastičku si vem?



Hoj Samolibku,
rádo se stalo,jsem ráda,že ti mastička voní a kdyby byla do sádla,tak i chutná hehe Very Happy .

A jak pak s tím souvisejí SM Lomoz?Výborná pražská kapelka.Ještě existují?Mě to zas díky jim připomnělo mé jisté období,kdy jsem se s nimi setkala a též bylo součástí té doby ochutnávat mléčné konopné výrobky hihi.
Mam moc ráda jejich píseň Cikutkání,myslím,že takhle se jmenuje.....jéjéjéjéééééé kde jsou ty staré časy divokých koncertů... Laughing

Jinak mě napadlo,že až budu v Čechách v létě,že by jsme mohly ty vaše ulice spolu překročit až budu u Polgary - Stáničky a nějakou tu mast vyrobit společně,aby bylo na zimu. Very Happy
Materiál se určitě sežene,stále patřím nějak mezi těch 30% i když zrovna nejsem doma a nepěstuji.
Zdravím Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Babulka
Nováček
Nováček


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so květen 09, 2009 8:17 am    Předmět: Citovat

Samolibku, pracuji tak, že pomoci automatické kresby udělám diagnostiku, a následně s přítelem děláme terapii. V terapii čistíme, odblokováváme, necháváme rozpustit. Pracujeme s Božím světlem a to vše v souladu s vesmírnými zákony. Takže co vyčistit v danou chvíli jde, to se snažíme vyčistit. Často nejde vše najednou, aby to bylo jak mávnutím proutku - museli bychom praktikovat magii a to neděláme.. Smile
Většinou se dostáváme k příčině do minulého života, ale někdy je to i v tom současném.
Můžeš se podívat na naše stránky..

Kurzů na automatickou kresbu je myslím docela dost, sama jsem žádný neabsolvovala, naučila mě to Mirkova kamarádka během třičtvrtě hodiny... Smile Princip je úplně jednoduchý, je to hlavně o praxi.

Zatím ahoj Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund