Fórum - Zobrazit téma - Praskliny na prstech - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Praskliny na prstech
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Praskliny na prstech
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Samolibek
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.8. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 12:24 pm    Předmět: Citovat

Reikisti si nabízejí mastičky
a mě praskaj moje zlaté reiki tlapičky

Tak vy si dáte "terápko" a my sirotci se nedovíme, co s těma prasklinama?
Damao, ty o tom něco víš? Černoočko, tak co, už je to lepší? Co ti pomohlo? Damao? Reiki? Vzdala jsi to? Proč jsi to tak měla? (Máš?) Už to víš? Už tě to nezajímá?
Vidím vlákno - téma PRASKLINY na prstech, vlítnu sem jako nadržený stepní kozel a nic...

Proč se tu vůbec někdo baví o mastičkách? (Téma - vlákno TENISOVÝ LOKET je v tomto ohledu téměř stejné. Ostatní jsem nestihl)
Jít k lékaři je samozřejmost. Lékaři o účincích měsíčku aj. snad vědí, to bych tu nevětral. O lécích, mastičkách atd si přece nebudeme povídat na reikiwebu! Tady snad přece VŠICHNI věří, že nemoci i úrazy a prostě cokoli, co nás potká "jakoby" zvenčí, vůbec není zvenčí! O tom je přece reiki. Jestli lze uvažovat o energii reiki jako o něčem vnějším, tak je to to jediné, co jako podstatné je zvenčí. Vše ostatní je přinejmenším reakce na naše působení nebo (častěji) přímo plán duše atd. Třeba bradavice: jasně že bakterie, viry atd, ale ty jsou tu stále, zatímco nemáme každé ráno novou bradavici na nose. Tomu předchází snížená imunita a to má svůj důvod. A ten je v psychice. Toto je VELMI zjednodušené a někdo se tu může rozepsat jak nemám pravdu (a bude mít třeba také svoji pravdu), ale mě jde o to, jestli někdo neví, co s těmi PRASKLINAMI. Mimochodem, bradavice mohou poukazovat na nevyjádřenou zlobu či ošklivost. Zlomená ruka souvisí s deformovaným vztahem k autoritě, event. jde o nevyjádřenou či nepřiznanou, extrémní, skrytou vzpouru proti ní. Atd atd. O tom je spousta dobré literatury. Bohužel k ní nemám přístup a navíc prostě nestačí jedna kniha. Doufal jsem, že na reikiwebu jsou i lidé, kteří se tomu věnují. Jestli ano, poraďte, prosím. Veřejně.

Mě také praskají ruce. Něco jako alergie na chlad. Ale spouští to i jiné věci. Stejně není chlad na vině. To ta moje psychika, která nechce chlad připustit. Nebo jak. Nebo co?
Když už zde vůbec někdo připouští psychiku jako možný spouštěč, tak radí hledat, kde je v životě nějaký problém. Very Happy Když budeme poctivě hledat, najdeme všichni tolik problémů, že se jen těžko vyznáme, který jako příčina patří k jakému následku.
Laughing
Prosím, ať se téma nerozdrobí. Jde o praskliny na prstech a to zejména na palcích a pravém ukazováku. Praskliny hluboké až do masa. (V ranném dětství spodní ret, až téměř rozštěp a koutky úst)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lubi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 2:04 pm    Předmět: Citovat

Ahojte,potesila som sa tejto teme ,aj moja dcera ma rovnake problemy ,ako cernoocka ,praskaju jej ruky az do krvi ,urinoterapia nezabrala-tiez sa venujem roky urinoterapii,poskusali sme vsetky mozne vecicky,pracuje ako zdrav.sestra v zahranici , dala si porobit vsetky vysetrenia a testy,vysledky neg.Mam pocit ,ci to nie je v psyche.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 2:29 pm    Předmět: Citovat

Ano Samolibku,vidím,že jsi chytrý a víš kudy se ubírat.Já osobně bych ti doporučila zkušeného terapeuta,například Damaa,mam díky jemu se sebou výborné výsledky,je dobrým průvodcem.
Konopnou mastičku jsi asi ještě nezkoušel,že?Příčinu ti sice nevyřeší,ale alespoň tě prstíky nebudou tak bolet,dokud to neuchopíš a nezměníš.A nebo pokud chceš snášet bolest,nemusíš se nějakýma mastičkama vůbec zaobírat.

Víš,reikiweb je úžasné místo a inspiruje tě.Je tu spousta zkušených lidí,ale na dálku ti takhle nikdo příčinu,tvou příčinu neukáže.

Přeji ti šťastnou cestu za uzdravením

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: st květen 06, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Nj, no. Takže terápko?


Damao, s čím s psychikou souvisí palec?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Samolibek
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.8. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 1:18 am    Předmět: Citovat

milá Džarmi!
Už mi paní lékárnice konopnou mastičku nabízela, jen se mi to zdálo drahé zkoušení. Zkusil jsem už mnoho krémů. Tolik, že jsem dospěl k závěru, že to mast nevyřeší. Ale když ji doporučuješ i ty, tak až budu moct, tak to zkusím. Díky. Jasan, že ty psychické prapříčiny na dálku nelze. Ale jsou jisté obecné zákonitosti, např dnes jsem se dobral, že palec patří pod 2.čakru a ukazovák pod 5. A to se na dálku dá a určitě lze víc. Už jen to mi pomůže zcelit obraz o sobě. V současnosti mám další ukazatele, které mě odkazují přímo nehorázně na obě tyto čakry, takže i když tím ještě nezačínám rozumět příčině, přibližuji se jí. Damao je jistě úctyhodný člověk, ale vypadá to, že se musím snažit pomoci si sám. Vyhledat pomoc není jen tak. Myslel jsem, že od toho tu ta vlákna jsou, že si lidi poskytnou informace.
Mohu přidat zatím, že [b]OKRAJE PRASKLIN JSOU ZTVRDLÉ A ZNEMOŽŇUJÍ VOLNÝ POHYB PRSTŮ - TO VYŘEŠÍ CITRONOVÁ ŠŤÁVA! - [u] Na 100 % !!! Nejde o pověru nebo babskou povídačku. Ale něco za něco. BOLÍ TO JAKO PRASE !!! A funguje to max. několik hodin.
Takže Lubi by to rozhodně své dcerce aplikovat neměla Smile Já to používám v nejzazším případě, když potřebuji třeba hrát na kytaru někde, kde jsem to slíbil. Asi tak minutu se kroutím ukrutným pálením a pak mám klid, prsty volné a dokonce dezinfikované Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 2:15 pm    Předmět: Citovat

Samolibek napsal:

Už mi paní lékárnice konopnou mastičku nabízela, jen se mi to zdálo drahé zkoušení

Právě Dzarmi minulý rok přivezla na sraz RW tuto mast, kterou vyrábí osobně, čili si ji lidičky mohli vyzkoušet, pak sem dala postup výroby a od té doby si ji může sám vyrobit každý. Idea
Já ji nevyrábím, protože nemám kde vypěstovat "surovinu" a navíc mi jedna hodná dušička vlastnoručně vyrobenou mastičku darovala. Kdybych měla větší problémy a větší spotřebu, tak bych si sehnala rostlinku taky a vypěstovala v bytě pod lampou/protože nemám ve svém okolí nikoho, kdo by mi dal části rostliny, které nepotřebuje a běžně je vyhazuje/.

Pro všechny kdo ještě nezná: příslušnost míst na ruce s čakrami http://www.nirmala.cz/subtilnisystem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 2:48 pm    Předmět: Citovat

Určitě doporučuji domácí výrobu,co jsem viděla konopné mastičky zakoupené v krámech,dle mě neměli tu sílu co ta domácí poctivá hehe.

Tipuju si,že v Čechách může být alespoň 30 % pěstitelů pro různé důvody a tudíž pokud člověk hledá,někoho zcela jistě najde.Nu a vypěstovat si kytičku doma na mast jde velice dobře.Nejvyšší čas sázet !!

Krásný den Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 8:36 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Určitě doporučuji domácí výrobu,co jsem viděla konopné mastičky zakoupené v krámech,dle mě neměli tu sílu co ta domácí poctivá hehe.

Tipuju si,že v Čechách může být alespoň 30 % pěstitelů pro různé důvody a tudíž pokud člověk hledá,někoho zcela jistě najde.Nu a vypěstovat si kytičku doma na mast jde velice dobře.Nejvyšší čas sázet !!

Krásný den Džarmí


Džarmi, už jsme asi před 6ti týdny zasadili...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Trochu to tu na balkoně schováváme, páč bydlíme ve zvýšeném přízemí na bývalém policejním sídlišti, čili policajtů je tu stále dost.
Ještě zbývá sklidit, vyhledat na RW tvůj recept a pak tu se Samolibkem budem vařit a z výparů se budeme chechtat a radovat se ze života... Laughing Laughing Laughing

Jinak, mě ještě napadlo, jestli nemáš doma na severu nějaký vzoreček-zbyteček, že bys mi ho mohla prosím pěkně pro Samolibka poslat po Stáničce. Idea Idea Idea Předem bych moc děkovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
lubi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

Hodite mi ten receptik ,hoci do ss-ky?Uvarim i ja masticku a poskusame,dik Very Happy ,nejak ho tu neviem najst ,dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lendulka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 9:46 pm    Předmět: recept od Džarmi Citovat

Pro Lubi odkaz na recept, který jsem našla už teď před sklizní pro zajímavost
http://www1.reiki-cz.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=458&highlight=konopn%E1+masti%E8ka


Pro Džarmi: Přání bylo vyplněno ještě dříve, než sis to asi přečetla.... Laughing Idea

Stáňa mi "půjčila" tvojí mastičku, že jí máme vyzkoušet a kdyžtak si trochu odebrat. Takže dneska vyzkoušíme na ty popraskaný prstíčky.
Ale stejně to bude chtít vyřešit to "zevnitř". Takže děkujeme Džarmi. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
polgara1
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2009 11:08 pm    Předmět: .. Citovat

No vidíš to Džarmi ? Vidíš jak to hezky funguje? Ty jsi dala mastičku mě, já Lendulce a ta Samolíbkovi. A všichni na tebe v hezkém myslíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lubi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 12:15 am    Předmět: Citovat

A ja dakujem za navigaciu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 1:32 am    Předmět: Re: recept od Džarmi Citovat

Lendulka napsal:

Pro Džarmi: Přání bylo vyplněno ještě dříve, než sis to asi přečetla.... Laughing Idea
Very Happy



Hehe, já to zařídila tam nahoře.Hehehehe

Vůbec mě to nepřekvapuje.
O možné cestě jak se může Samolibek dostat k mastičce u vás jsem věděla,ale říkala jsem si,však to mají v Praze přes ulici,co já je budu organizovat hehe.Fajne,že to proběhlo tak rychle.

Ať slouží!

S poklonou Džarmí hihihihihi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Samolibek
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 12.8. 2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 4:27 am    Předmět: Citovat

Nazdááár Džarmíku!
Že to máme přes ulici? No jo, ale zase mám teď složitější to děkování. Já teď děkuji Lendulce, která na mě myslela i uprostřed svých báječných dialogů s Polgarou 1, pak musím poděkovat Polgaře - té asi momentálně nejvíc - už mi věnovala také pár věrtelů energie a pak šup k tobě, Džarmi. Voní hezky... Laughing po odklopení víčka mi okamžitě na temeni zevnitř lebky prosvištělo pár filmíků z doby, kdy jsem této bylince náruživě holdoval. Mimochodem mám dojem, že toto období mi urychlilo nebo možná až nastartovalo proces jakési sebeobnovy... nechci to přeceňovat, ale účinky konopí jsem vnímal jako tvůrčí, hluboké a někdy i velmi důrazné, ale to by zasloužilo zcela zvláštní vlákno. Příště. Takže i díky Džarmi: SM LOMOZ - HON ŠA ŽE ŠO NEN a světelnou poštou mastičku si vem? Inu, globální řetězce jsou dnes rychlé. Je to síla. Furt tu někde čtu: Džarmi tady, Džarmi tam, semhle támhle vidím obrázky od Džarmi, teď čmuchám tvou magickou kuchyni na stole přede mnou a jen si říkám, jestli bych si to nemohl pro jednou Very Happy namáznout na chleba...


blankas napsal:
Kdybych měla větší problémy a větší spotřebu, tak bych si sehnala rostlinku taky a vypěstovala



Blankas, paní lékárnice mi nabízela konopnou mastičku v únoru. To leda běžet za dealerem pro hašiš. A důvodů pro nezkoušení mastí mám víc, třeba to, že mám i jiné kožní projevy, které žádná mast neodstraní, např. se mi objeví desítky bradavic v dlani a po třech dnech zmizí apod. Mast v lecčems pomůže, ale dyž mě šlo vo ty příčiny, víš. já jsem takovej pitomě tvrdohlavej, no. Ale už se mažu! Laughing


[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Babulka
Nováček
Nováček


Registrace: 10.2. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2009 8:16 pm    Předmět: Citovat

[color=darkred]"Doufal jsem, že na reikiwebu jsou i lidé, kteří se tomu věnují. Jestli ano, poraďte, prosím. Veřejně. [/color]

Ahoj Samolibku,
protože se zabývám, mimo jiné, automatickou kresbou, nakreslila jsem na tvůj problém obrázek. Jako příčina se tam ukázalo potlačování toho, co ti chce říct tvoje nitro, dá se říct vnitřní dítě. Přílišné lpění na image, jakási maska...

Lenka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund