Fórum - Zobrazit téma - vztahy - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - vztahy
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

vztahy
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 8:01 am    Předmět: Citovat

Ahoj lidicky.Mirka mi zase zablokovala počítatč tak píšu z kavárny.Přišel jsem se jenom podívat na práci a kliknul jsem na web.Budu stručný,abych moc neplatil.Jo my nezamněstnaný máme samý výhody jak říká Mirka.
Proč vstupujeme do vztahu když to není správné.Vždy je to to nejlepší co nás život učí.Když se zaposloucháme tak uslyšíme co nám život říká Dzarmi.Učíš se tam něco překonat,třeba závislost na někom.Nebo se učíš překonat strach ze samoty.Je přece lepší být sám s dítětem ale šťastný,než v nefunkčním vztahu a dítě tě nikdy neuvidí šťastnou a samo si bude myslet,že to tak je správný.Nebo proto,že spolu máte něco udělat,něco velkého nebo jen malého.Ale pak zase můžete jít od sebe.A nebo taky ne.Tak že proč vstupovat do takovýho manželství.Protože jinak nejsme schopny se to naučit.Kdyby jsme to dokázali jinak,tak zůstaneme sami,půjdeme sami životem a budeme si jen tak užívat.Ale mnozí si zase budou myslet,že to tak není správné,tak se půjdou oženit.Jejich věc.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

och, pamatate, ako som pisala tak uzasne veci...a je to tu...uz je to zase kdesi "dole"...prisla dalsia skuska a nezvladam ju asi dobre...beriem si veci osobne, dovolila som, aby ma zranil iny clovek...a som k nemu odmerana a tak...nic mile...citim sa neschopna...stale dokolecka dokola... Confused

no uplne som posledne 2 dni, ako sa drahy vratil...no citim, ze daco nie je ok...taky nezaujem z jeho strany...ludia, ved ja som mu vobec nechybala a nechybam... Sad moze to byt tym, ze stale na neho myslim a energeticky som stale s nim? ze som na neho naviazana? pomozte mi to osvetlit...ak sa da...dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 9:51 pm    Předmět: Citovat

sanaya napsal:
dovolila som, aby ma zranil iny clovek...a som k nemu odmerana a tak...nic mile...citim sa neschopna...stale dokolecka dokola... Confused


Proč jsi mu to dovolila ? Zkus si na to odpovědět. Nevím jak Tě zranil, ale dám k dobrému můj příběh:

Nedávno jsem měla výstup s jedním kolegou. Řval na mě ( kvůli úplné
maličkosti , která se netýkala ani práce, ani soukromí ), že snad v životě se mnou tak nikdo nemluvil. Nejvíc ho asi
vytočilo, že jsem zůstala v klidu. Navíc jsem nebyla já ten spouštěcí mechanismus. Když odešel, lhala bych, kdybych řekla, že uvnitř jsem byla úplně klidná. Ale pak jsem ještě poděkovala za tu zkušenost, takových příležitostí se mi zas tolik nenaskytne. On prostě měl problém. Tím, že řval na mě, řešil sebe Jenomže já to vím, on ne. Ani se na něj vůbec nezlobím. Když sem si tohle uvědomila, že mu to vlastně nemám za zlý, tak jsem měla takový zvlášní pocit....Ať si na nás řvou, řvou sami na sebe . A když to víme, tak si s tím můžeme hrát, jak chceme.

Tak hlavu vzhůru. Very Happy .
Citace:
..ludia, ved ja som mu vobec nechybala a nechybam... Sad moze to byt tym, ze stale na neho myslim a energeticky som stale s nim? ze som na neho naviazana? pomozte mi to osvetlit...ak sa da...dakujem


Řekl Ti to ? Řekl Ti, že jsi mu nechyběla ? Tak vidíš. Je to jen Tvůj pocit.
Dost nedorozumění vzniká tím, že spolu nedokážeme komunikovat. Nebát se vyslovit svá přání nebo pocity. Náš partner třeba nepozná, co vlastně chceme, co nás trápí nebo co nám vadí. Je to i o umění naslouchat a nechat domluvit. Možná předejdeme velkým nedorozuměním.

Jinak v tom vztahu trochu cítím lpění. Ale možná se mýlím.

Dobrou noc a netrap se.



Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po únor 09, 2009 10:26 pm    Předmět: Citovat

Evik...dakujem...no ja som na neho naviazana, to je pravda...ale musim priznat, ze sa to dost zlepsilo...bola to dobra lekcia...toto bola skuska, ktoru som zase nie velmi zvladla...ale prekonzultovala som to aj s kamaratkou, potom som nasla odvahu a napisala mu, ako sa citim...

Islo o to, ze mi pripadal taky nemastny-neslany...a len mi napisal, ze dnes za mnou nepride, ze sa mu nechce...(u mna to vyvolalo ten pocit, ze nechce byt so mnou...) Potom som nasla odvahu a po ukludneni som sa ho spytala, ako to je, ze sa mi zda cudny a ze mne je smutno (ze mam mat kramy a som velmi citliva, ze som sa na neho tesila, ze si kukneme spolu film a tak...)...tak mi odpisal, ze jednoducho len mal potrebu "kvasit" doma, ze ma lubi...proste hej, nechala som sa ovladnut starym vzorcom...napriklad vcera som to zvladla uplne inak...mi volal, ze sa dohodol s kamaratmi, ze pojdu vecer na pivo, ze ci pojdem s nimi...a mne sa nechcelo, tak ze nie...bol prekvapeny...(ale oni aj tak preberaju take veci, ktorym ja nerozumiem, i ked s jankom sa da pokecat o hocicom, nemam problem...Smile) - ale ze teda pride na chvilku potom za mnou, ze to ma blizko...no je pomerne dost naviazany na rodinu, ani si to priznat nechce...tiez bezal chytro domov, ze len tak si uzivat vecer...no co, ma mensiu potrebu byt so mnou a mna to uci byt samostatnou, vediet davat slobodu a nechciet, aby veci boli podla mna...este teda nie som za vodou...

ale ucim sa...a dakujem za toto forum a za vasu podporu...evik, velke DAKUJEM Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 9:44 am    Předmět: Citovat

I já mám už dost " bohaté" zkušenosti se vztahy Surprised(.Po R1 jsem si začala více všímat sama sebe a co dělám jak na jiné reaguji a po čem toužím já.Konečně jsem došla k tomu,že nemohu jen dávat ostatním a na sebe zapomínat a bum!! s tím přišly změny.Najednou lidi,kteří se se mnou stýkali a měli jsme se rádi,přestali chodit a já na ně koukala jinýma očima. Naštěstí se to netýkalo mého muže,tedy ano,ale v tom dobrém slova smyslu. Vztah se upevnil a ujednotili jsme si priority a náhled na společný život.Ač jsme spolu již 15 let,náš život je rozmanitější v emocích a ne jen takový poklidný běh,kdy nevíte na čem mezi sebou jste. Po R2 jsem opět přišla o dost rádoby přátel,ale nahradila jsem okruh jinými sice už ne takovým počtem,ale o to kvalitnějšími vztahy.Dokonce jsem k jedné osobě začla cítit vyloženě odpor ,ale ne k jejímu manželovi. Jak to teď skloubit,když jeden je moc fajn a druhá na"zabití"??Zajímavé je,že ta osoba si udělala R1 a pak náhle přestala "věřit" jak sama řekla a reiki nepoužívá. Co mohlo takový obrat způsobit,když byla předtím tolik nadšená??Mám už v sobě jasno a vím,že zkoušky na mě číhají na každém kroku a budu se stále učit za pochodu. Nejdůležitější je vysílat k ostatním lásku a vše přijde samo - omlouvám se za román Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sanaya
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.1. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 12:55 pm    Předmět: Citovat

hanika...romany su fajn...vsak kukaj, co ja dokazem vyprodukovat Laughing

ked nieco napiseme, zrazu zistime, ze sa na to pozerame uz inak...a to je fajn...ucime sa za pochodu, to ano...treba doverovat nasej intuicii, vsetko sa ukaze...ako to je a co s tym...to, ze ta tvoja znama cukla spat od reiki - to poznam - ja tiez pochybujem a bola som najprv nadsena...musi sa najst...spoznat samu seba...maj s nou trpezlivost, to je najlepsie:)

papa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 1:10 pm    Předmět: Citovat

hanika napsal:
I já mám už dost " bohaté" zkušenosti se vztahy Surprised(.Po R1 jsem si začala více všímat sama sebe a co dělám jak na jiné reaguji a po čem toužím já.Konečně jsem došla k tomu,že nemohu jen dávat ostatním a na sebe zapomínat a bum!! s tím přišly změny.Najednou lidi,kteří se se mnou stýkali a měli jsme se rádi,přestali chodit a já na ně koukala jinýma očima. Naštěstí se to netýkalo mého muže,tedy ano,ale v tom dobrém slova smyslu. Vztah se upevnil a ujednotili jsme si priority a náhled na společný život.Ač jsme spolu již 15 let,náš život je rozmanitější v emocích a ne jen takový poklidný běh,kdy nevíte na čem mezi sebou jste. Po R2 jsem opět přišla o dost rádoby přátel,ale nahradila jsem okruh jinými sice už ne takovým počtem,ale o to kvalitnějšími vztahy.Dokonce jsem k jedné osobě začla cítit vyloženě odpor ,ale ne k jejímu manželovi. Jak to teď skloubit,když jeden je moc fajn a druhá na"zabití"??Zajímavé je,že ta osoba si udělala R1 a pak náhle přestala "věřit" jak sama řekla a reiki nepoužívá. Co mohlo takový obrat způsobit,když byla předtím tolik nadšená??Mám už v sobě jasno a vím,že zkoušky na mě číhají na každém kroku a budu se stále učit za pochodu. Nejdůležitější je vysílat k ostatním lásku a vše přijde samo - omlouvám se za román Confused


vůbec se neomlouvej za romány... Very Happy aspoň to je kus textu, který dává smysl, ne jenom pár slov...

jinak děláš správně, jak píšeš v úvodu svého románu... je potřeba žít svůj život a žít ho podle svých představ a plánů...nic jinýho to taky není... každý si má žít svůj život podle sebe, protože jinak to ani nejde... nenechat se nahnat do role chudáčka a nechat se od druhého využívat... protože to žiješ jeho život a on si skrze tebe ten svůj ulehčuje a ty si připadáš stašně moc bídně... tvůj život je jen tvůj a vždycky bude a na tobě je, aby jsi ho žil tak jak chceš... nikdo po tobě nechce, aby jsi se nechala někým nebo něčím využívat, aby jsi byla na něčem závislá... buď svobodná a užívej toho co ti bylo dáno... života! Smile (toto platí obecně, ne jenom pro tebe)

jinak je fakt, že po zasvěcení Reiki se začneš měnit... nemusí to být nijak fatální, asi spíš taky záleží jak hodně přijímáš a posíláš energii Reiki, ale měnit se určitě budeš... třeba pomalu a možná o to lepší, že to nebude takový skok, ale i ten může přijít... ale je na každým jak se s tím vypořádá... a pamatujte jednu věc - nikdo nic za vás nikdy neudělá... zapoměňte na to... a i když vám někdo něco nabízí, tak jsou dvě verze... buď je to z lásky a bez podmínek a nebo to je za něco... a tady už můžete být využívání... např.už jen tím, že po vás bude něco chtít a tak... ale do stavu kdy vám je fajn a jste v klidu, tam znáte cestu jen vy sami... a žádný jiný rady... sami se sebe zeptejte co chci, co mi dělá dobře a jděte za tím a to i přesto, že se to druhým nebude líbit... co je vám po tom... je to váš život a vy chcete, aby bylo dobře hlavně vám... pak teprve se můžete zajímat o druhé.. ale nenechte se oklamat druhými lidmi... těm se líbí, když vás mají pod hákem... vykašlete se na ně... ať si o ni poradí... žijte svůj život, ne ten jejich!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund