Fórum - Zobrazit téma - Léčení s shamballou - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčení s shamballou
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčení s shamballou
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

"ad 4) V tom máš možná pravdu, ale já si stojím za tím, že při léčení bychom měli využívat jejich služeb. Jsou prostě lepší .

ad 5) V tom je ten problém. Ale myslím, že lidí, kteří v ně důvěru mají, je více, než mají důvěru pouze v Reiki.

ad 6) Ano, na to ale žádná zasvěcení nepotřebujeme, však?"

ad 4) Já osobně jejich služeb při léčení využívám. Neodděluji to. Pro mě je podstatný výsledek, nikoli forma. Nevím, proč bych při léčení s reiki nemohl poprosit o pomoc třeba archanděla Rafaela nebo Kristovo vědomí.

ad 5) To nevím.

ad 6) To ne. Ale každé zasvěcení má i přesto svůj význam. Je mnoho cest. Kdo jsme my, abychom hrdě odmítali něco, co nám vesmír nabízí a co nám může pomoci zase něco zpracovat, zase něco pochopit? Důležitá, a asi často opomíjená, je tady ale otázka připravenosti, správného načasování.

Vědomé, meditativní žití nic nenahradí. Tyto věci je však mohou podpořit.


Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 5:24 pm    Předmět: Citovat

napsal jsem trochu i tady o Shamballe a zasvěcení:
http://www.tetakaterina.cz/forum/viewtopic.php?f=25&t=1088&p=19242#p19242
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 6:24 pm    Předmět: x Citovat

LW: jsi si velmi jistý svoji metodou a nebyla bych to já, abych nepokládala tradiční konkrétní otázky:

Metoda RUŠ ruší karmu, věnuješ se jí delší dobu, tedy jak poznáš, že je karma zrušená? Jak to vypadá, spíš co se s tím člověkem stane?

Otázky zni možná divně, lepší formulace mě nenapadla.

šamanka
PS: díky za pozdrav od tajemné bytosti, tuším nějaká změněná identita?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 7:59 pm    Předmět: Citovat

Šamanko Razz

rád ti odpovím. Podle jistých indicií a přímo od Metatrona jsem sem prý přišel už bez předchozí karmy. "Jen" jsem nabral tu z našeho rodu (z DNA našeho rodu) a od narození do teď - čili je toho až až... Very Happy Teď pracuji s Metatronem na Milosti, která je o zakončení karmy a nastolení milosti, kdy se pak mohou všichni na tento vzorec snáze napojit. On říká, že právě my, co to s ním děláme, jsme přišli bez karmy na Zem a protože jsme to už kdysi jednou zvládli ukončit karmu, tak to zvládneme podruhé snáz. Mění s námi databanku lidství, protože tyto věci může prozářit jen zase přes lidské bytosti. Spojuje tím Nebe se Zemí.

Milost jako takovou sem na Zemi zasel znovu Ježíš, který byl tenkrát v té době nepochopem a byl za to jeho žití v milosti uctíván. Měl na toto žití tělo božského člověka, které mělo všech 12 DNA vláken a mohl snadno dělat všechno od chození po vodě až po materializaci atd. Mnozí lidé si i špatně vykládají milost, jako že si to buď zasloužím nebo ne. Ne tak to není, milost je něco úplně jiného. Dá se to vysvětlit tak, že tu na Zemi zažíváme zákon přitažlivosti, nemůžeme lítat ani se vznášet, vyskočíme jen do určité výšky a pak zase spadneme zpět na zemi. Kdybychom ale vylétli s raketou nad Zemi, kde už není zemská přitažlivost, pak bychom měli tělo, které nic neváží a můžeme tam létat, vznášet se atd. Toto je frekvenční pásmo lásky s milostí. Ta zemská úroveň je frekvenční pásmo strachu s karmou.

Lidé kdysi dávno (Lemuria) znali jak žít v Milosti, ale pak spadli do duality, přestali to žít, pak už zažívali milost jen sporadicky až úplně vymizela. Všechno toto je uloženo v DNA lidí. Je to jako se zahradní hadicí, kdy když jseš, tedy žiješ, v milosti, pak můžeš okamžitě tvořit, tedy z hadice teče volně voda a "tvoří co chceš". Pokud jsme ve frekvenci duality, čili strachu, který je spojen s karmou, pak máme taky zahradní hadici, ale s různými svorkami a pak je tam ještě před hadicí dekl. Vůbec nám správně nestříká, kvůli těm svorkám a ještě se nám to vyslané odrazí od deklu zpátky k nám. Razz

Jsou to vlastně dvě vibrační úrovně. Vibrace strachu, kde je nepřítomnost lásky, je úzce spojena s karmou. Čili to jsou energetické smyčky, které máme stejné s jinými lidmi, protože ze strachu odsuzujeme. Bojíme se neznámého a zažíváme pak obě polarity toho, co jsme odsoudili. Vypadá to jako pavučina. To je ta naše dualita.

Pak je tu to druhé frekvenční pásmo. Frekvenční pásmo lásky, kde je nepřítomnost strachu. Ta je přímo spojená s milostí. Opravdu jsou to rozdílné frekvence a mnozí občas zažívají tuto frekvenci. Mohli bychom ji zažívat pořád, ale protože máme hodně strachů, neustále nás to drží dole v této frekvencí. Až začneme žít neustále ve frekvenci lásky, pak jsme mimo dualitu a žijem v milosti. A na tom teď všichni, kdo jdou dál k Vzestupu, pracují ať už vědomou prací nebo nevědomou, protože někomu to jde i normálním žitím...

Doufám, že jsem to vysvětlil alespoň trochu, aby se to dalo pochopit. Razz

Pokud budeme mít vyřešenou karmu, budeme žít ve frekvenci lásky, už nás nic nestáhne dolů a rozhodujeme se z této frekvence, kde je už jenom božský čas a ne lineární, ten je v dualitě. Sice jakoby žijeme ještě v tomto lineárním čase, ale úplně jinak. Zatím to ještě nedokážu říct, ale třeba už brzy. Ještě samozřejmě nejsem úplně vyčištěn, ale už jsem se hodně hodně změnil, když se ohlédnu zpět. Razz Myslím si, že se to prozáří teď při slunovratu v létě a pak budou tyto vzorce přístupné pro všechny, kdo budou chtít.

Šamanko, jen nerozumím té otázce v PS. ???


Naposledy upravil Lightworker dne út březen 31, 2009 8:15 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 8:12 pm    Předmět: x Citovat

LW: PS nebylo na tebe.
Ale budu pokračovat. Dobře, takže u sebe si hodláš vyzmizíkovat karmu. Už nějakou dobu s RUŠ léčíš, takže jak to vypadá když jsi vyléčil někoho jiného? Když jsi mu rozpustil karmu?
Promiň, ale zatím jsem nikoho takového asi nepotkala a Ježíš už tu byl před hodně dlouhou dobou...

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 8:26 pm    Předmět: Citovat

Razz Nikdo nikoho nemůže vyčistit, každý si to musí vyčistit sám. S metodou RUŠ jako terapii mohu pomoci s částí něčeho, co tomu dotyčnému vadí. Nebo přijdou na seminář, kde jim to ukážeme, jak na to, jak se to dá řešit. Nikdo nic za druhého nemůže udělat. Musíme si pomoci sami i s tím naším balíkem.

Very Happy Vidím, že záměrně přeháníš, ne ti lidi si musí opravdu pomoci sami, já to za ně nemohu udělat a ani nechci. Very Happy Ale když přijdou na seminář, ukážeme jim, jak na to.

Ano Ježíš tu byl před dlouhou dobou a on to semínko milosti zase zasil zpět do DNA lidství, doba byla pro zasetí tenkrát dobrá a vibračně se lidstvo znovu začalo zvedat a teď přichází doba, kdy to co on, mohou zažít další lidi, jako pozemští andělé. A bude to už brzo...

Jo a ještě něco dost důležitého. Metoda RUŠ mi pomůže skvěle vyřešit minulost - sebeobviňování, co jsem kdy udělal špatného, pak i jiné věci... a pak mi pomůže vyřešit i budoucnost - strach před ní. A tím pádem pak mohu spíš žít v tom přítomném okamžiku tady a teď, o kterém se všude píše. Pokud nemám vyřešenou minulost, žiju neustále vzpomínkama v minulosti, pokud nemám vyřešenou budoucnost, mám neustálé strachy co bude... Jakmile se srovnám jak s minulostí tak i s budoucnosti , mohu pak velice dobře žít v plném přítomném okamžiku, který je opět zase frekvencí lásky.


Naposledy upravil Lightworker dne út březen 31, 2009 8:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 8:40 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Ano Ježíš tu byl před dlouhou dobou a on to semínko milosti zase zasil zpět do DNA lidství, doba byla pro zasetí tenkrát dobrá a vibračně se lidstvo znovu začalo zvedat a teď přichází doba, kdy to co on, mohou zažít další lidi, jako pozemští andělé. A bude to už brzo...

Lw, co tu píšeš chápu. Jen tu poslední větu jsem pochopila tak napůl, přesněji druhou polovinu věty. Upřesni to prosím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 8:46 pm    Předmět: x Citovat

LW: ano metod jak se naučit žít tady a teď a vyrovnat se s minulostí a nestrachovat se z budoucnosti je hodně, vlastně je to asi ideál všech alternativních metod.
Nepřeháním, jen nevím, jak se chytřeji ptát na to, žes tu postavil jako fakt, že RUŠ maže karmu. Tak jsem prostě chtěla vědět jak to v praxi vypadá, cože se s člověkem s výmazem děje, jak vypadá. Tedy jako celek, jak žije, protože s něčím takovým zkušenost nemám, ty zřejmě ano.
A víš, že já mám nejraději dotazy a odpovědi z praxe. Od chytřejších praktiků se člověk vždycky nejvíc naučí. Pokud to není to, co jsi řekl tooře, jen spousta teorie.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

Edy

pokud budeme žít ve frekvenčním pásmu lásky, v přítomném okamžiku, pak budu žít v milosti.

My jsme občas mohli zažívat milost jenom v ohrožení života. Třeba když měl někdo nehodu s autem a ležel pod ním, tak jsme mohli v záchraně života zažít milost a ten člověk, který zachraňoval, pak s lehkostí nadzvedl jednou rukou auto a vytáhl z pod něj zraněného. Nebo někdo byl na smrt nemocný, ale ještě neměl odejít. Většinou něco pochopil v tom okamžiku nebo pustil, a pak zažil milost a vyléčil se během noci z nevyléčitelné nemoci. Takových zpráv jsme četli v záhadologických knihách spousty.

A tuto milost budeme moci teď už brzo žít, ale to už nebudeme v dualitě a budeme mimo zákony karmy. Předlohy božského člověka jsou už rok prozářeny do lidství a tak to můžeme brzy zažít sami. Ale v jiném frekvenčním pásmu, než je strach - rozumíš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 8:53 pm    Předmět: Citovat

Šamanko

už delší dobu pracuji prakticky a tak mluvím z praxe, teorie musíme už konečně žít, jinak jsou to pořád jen teorie. Zkoušeli jsme mnoho různých metod a byli na různých kurzech a metoda RUŠ je zatím ze všech nejlepší. Ale zase jen pro mě a mě kompatibilním lidem, kterým můžeme ukázat a pomoci najít tu svou cestu.


Naposledy upravil Lightworker dne út březen 31, 2009 9:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Edy
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2009
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2009 8:57 pm    Předmět: Citovat

Ano. Wink Děkuji. Jsem ten případ s tou vyléčenou nemocí. Vím moc dobře o čem tu píšeš.
S Láskou Edy. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 6:14 am    Předmět: x Citovat

LW: však já se na nic jiného než na praxi neptala.
Dobrá, počkám si až to s Metatronem doděláte.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2009 9:49 am    Předmět: Citovat

Šamanko, Šamanko...děvče jedno nezbedné...fandíš vitězství rozumu a praxe nad svítivejma vočíčkama z každé rádobynové metody a bezmezným nadšením nad dalším neo-spasitelstvím Wink Very Happy

A přitom...jak to tak čtu, je tohle spasení dokonce se zárukou! Idea

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sharkax
Nováček
Nováček


Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 5:36 pm    Předmět: Prosba Citovat

Ahoj všichni,jsem tady nová a chtěla bych vás poprosit o radu.Mám zájem o iniciaci Shambally 1024 (1.+2.st.),ale nedokážu si vybrat Mistra....mohl by mi kdokoliv z vás, z vlastní zkušenosti některého/některou doporučit? I když chápu,že Mistr,který sedne jednomu,nemusí vyhovovat druhému.. Přemýšlela jsem totiž i o dálkové iniciaci a v tomto případě bych ráda věděla,že nenaletím nějakému podvodníkovi,který mně obalamutí Laughing Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne duben 05, 2009 6:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj sharkax,

já Ti mohu naprosto jednoznačně doporučit Psychedelika tady z RW.

On se jako mistr neprezentuje. Nemá žádné ambice být učitelem, proto není nijak moc známý. Kritéria, která já kladu na mistra: čistota srdce, otevřenost, pokora, odevzdání a bohaté zkušenosti splňuje beze zbytku.

(Mimochodem, zasvěcení do Shambally jsem od něj obdržel právě včera).

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund