Fórum - Zobrazit téma - Léčení s shamballou - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčení s shamballou
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčení s shamballou
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 4:00 pm    Předmět: Citovat

Děkuju Ti, Mirku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 4:19 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:

Ano, metoda Ruš nám může být v jisté fázi nápomocná.

Může nám momentálně pomoci odložit kus toho „rance“, co jsme si za život(y) nabalili, a který sebou neustále taháme...tj. pomoci „odlehčit“ (duši i tělu), abychom nabrali dech, měli možnost něco pochopit...
Vše je "jen" jednou z dalších šancí, příležitostí, uvědomit si, že lze „být“ jinak.

Nepostará se, abychom si tu svoji „kuličku“ okamžitě nezačali válet znovu, že ten odložený bágl zmizí, a že se pro něj nevrátíme, a znovu si ho něvědomky nenaložíme na záda.
V podstatě vždy záleží na tom, v jaké „fázi“ se zrovna nacházíme, možnosti našeho pochopení této fázi odpovídají. Tohle se nakonec týká jakékoli zkušenosti a naší způsobilosti k jejímu dalšímu zúročení.

Tak také v tomto případě záleží na naší připravenosti na změnu trvalou, tedy na té naší tzv. praxi všedního dne , tj. na naší pozornosti (jak o něm hovoří Budhova nauka), a kterou to v žádném případě nenahradí, a karmu nevymaže.
Aby bylo možné vědomě přijímat to, co vnímáme jako nepříjemné, musím si jakékoli nelibosti být nejdřív vědom (včetně jejích pravých příčin), a tohle „uvědomování“ se nestane rázem, je procesem, procesesm, který je zároveň také cílem.
Neexistuje „metoda“, která nás může nějakým mávnutím kouzelného proutku natrvalo vytáhnout z naší „nevědomosti“.

Existují však okolnosti, které nám můžou ukázat, kde bychom v této „fázi“ být mohli, resp. být měli. Jestli tuhle výzvu pochopíme, tedy jestli bude i ono odlehčení a volnost dýchání dlouhodobé, to záleží na míře našeho pochopení, respektive na onom zásadním pochopení nutnosti praxe „proměny“.
….jednou z daných „okolností“ může být pro někoho třeba právě „RUŠ“, může….


Smile


No myslím si Tooro, že metodě RUŠ moc nerozumíš a možná jsi ji ani nevyzkoušela, jinak bys tohleto nemohla o ni napsat Smile Ale samozřejmě není pro všechny, protože jak píšeš ty nahoře, -"V podstatě vždy záleží na tom, v jaké „fázi“ se zrovna nacházíme, možnosti našeho pochopení této fázi odpovídají. Tohle se nakonec týká jakékoli zkušenosti a naší způsobilosti k jejímu dalšímu zúročení. " Většinou, když něco říkáme, tak říkáme nějaké představy o sobě a o našich myšlenkách.

Tuto metodu si vyberou jen ti, kterým bude tato metoda vyhovovat. Ale jak píšeš, jsou lidi, kteří si toto všechno chtějí změnit a podotýkám, změní se to u nich trvale a uvědomí si, to co si uvědomit mají, prostě přijde pochopení. Nemusím si všechno odžít. A jsou lidi samozřejměi tací, kteří na to ještě nejsou připraveni. To je taky fakt, ale tito lidé mě nevyhledají i to vím. Wink Nakonec nezakončují dualitu všichni.

A věřte mi nebo ne, karma se dá vymazat, vím to a právě na tom pracuji Razz Bližší samozřejmě na našich seminářích metody RUŠ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 5:12 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
A věřte mi nebo ne, karma se dá vymazat, vím to a právě na tom pracuji...

Co rozumíš pod pojem "karma"?


Lightworker napsal:
No myslím si Tooro, že metodě RUŠ moc nerozumíš a možná jsi ji ani nevyzkoušela, jinak bys tohleto nemohla o ni napsat...

Z čeho konkrétně, tak soudíš, Lighte?

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 7:04 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Přijď na seminář a pak ho určitě dostaneš Razz


Byla jsem... Ale o tom, že jsi předělal manuál, jsi nic neříkal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 8:38 am    Předmět: Citovat

rendyy napsal:
Lightworker napsal:
Přijď na seminář a pak ho určitě dostaneš Razz


Byla jsem... Ale o tom, že jsi předělal manuál, jsi nic neříkal.


Pokud jsi byla, tady z tohoto Nicku to nepoznám Confused , na 3. semináři, pak jsi ho už dostala. Prostě na dalším semináři ho vždy vyměním. Je nový od února. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 9:01 am    Předmět: Citovat

toora napsal:
Lightworker napsal:
A věřte mi nebo ne, karma se dá vymazat, vím to a právě na tom pracuji...

Co rozumíš pod pojem "karma"?


Karma u mě jsou (je to terminologie, která se převzala z Východu a ještě se špatně pochopila) energetické karmické smyčky. A tyto smyčky si děláme v tomto životě od narození až do teď tím, že něco nebo někoho odsoudíme, většinou na základě strachu (strachu před neznámem) a pak ještě co dostaneme do vínku z DNA rodu (jakoby karma rodu, energie rodu), kde jsou uloženy všechny věci, které si chci v tomto životě řešit. Tady ale vycházím z toho, že jsem si ty své rodiče před inkarnací vybral, abych si mohl řešit ty své věci, které mě v tomto životě zajímají a které chci řešit.


toora napsal:
Lightworker napsal:
No myslím si Tooro, že metodě RUŠ moc nerozumíš a možná jsi ji ani nevyzkoušela, jinak bys tohleto nemohla o ni napsat...

Z čeho konkrétně, tak soudíš, Lighte?

Smile

píšeš: "Nepostará se, abychom si tu svoji „kuličku“ okamžitě nezačali válet znovu, že ten odložený bágl zmizí, a že se pro něj nevrátíme, a znovu si ho něvědomky nenaložíme na záda." Ale to je to, že pokud si to vědomě přijmeš s touto metodou RUŠ až do konce, až do pochopení, pak už to dělat nebudeš, už tu kuličku znovu nebudeš formovat a pak i kutálet. Některé věci si přijmeš jen tak, až doprovodné příznaky vymizí, a pak je to taky trvale pryč. A když účastníkům ještě vysvětlím pojem energetická karmická smyčka, pak to všichni chápou i jak se vytváří. A vytváří se na základě strachů, které si můžu zase zpracovat touto metodou. Vím, že to tak je a funguje to tak. A co víc, funguje u každého.

Aby bylo možné vědomě přijímat to, co vnímáme jako nepříjemné, musím si jakékoli nelibosti být nejdřív vědom (včetně jejích pravých příčin), a tohle „uvědomování“ se nestane rázem, je procesem, procesesm, který je zároveň také cílem. Neexistuje „metoda“, která nás může nějakým mávnutím kouzelného proutku natrvalo vytáhnout z naší „nevědomosti“. Kdo se zajímá o vyřešení karmických smyček, se bude i zajímat o to, jak to vyčistit, tudíž bude si to uvědomovat. To co píšeš, jsou jen teorie, které jsou jen tvoje, ale já se tu bavím o metodě RUŠ, ne o teoriích, jestli někdo na to přijde, že žije nevědomě nebo zda žije vědomě.

A proto ještě jednou, myslím si, že moc teoretizuješ o tom všem okolo, vrať se k metodě RUŠ, kde já tvrdím, že je to metoda, se kterou se dá zakončit dualita a rozpustit všechny karmické energetické smyčky. To je praxe, ne teorie. Teorie jsou bohužel všude kolem nás, píše se o nich v ezoterických knihách. V nich je vidět, že ti autoři to neprožili. Jinak by tam byl jasný návod a ne jen teorie, jak na to, jak by to mohlo fungovat. Všimli jste si toho mlžení, které je v těchto knihách - přijmi si to, odpusť si to atd, píší to tak, ale už ne jak přesně, jak bych měl přijímat, co mám u toho cítit, jak mám odpustit a a co mám cítit, když jsem opravdu odpustil, jak se to pozná. A tady tato metoda to umí exaktně a má vždy výsledky. Byla jsi na RUŠi Tooro?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 11:18 am    Předmět: Citovat

Lighte,
z teorie tady podezříváš koukám kde koho. Wink Smile
Mezi těmi, co Ruš praktikují, je i několik mých známých, a pár ji "jen" prošli.
Mám také osobní srovnání např. s Cestou. O tom, jak si můžeme Ruš vzájemně pomáhat jsem myslím napsala dost (to jen aby někdo nepojal podezření, že těmto praktikám upírám jejich místo na slunci). Smile

Ruš a jí podobné techniky, nejsou ničím novým, ale vycházejí z poznatku východních Učení, tj. z nutnosti uvědomit si a transformovat vše, co jsme si nevědomky uskladnili v našem „podpalubí“.
Nemohou však zastoupit meditativní žití, každodenní praktikování, jehož je toto „rozpouštění“ jakýmsi vedlejším produktem, vše je tak zpracováváno automaticky a průběžně.
Praxí bdělé pozornosti je vedení k vědomému žití, tedy tzv. „bytí v přítomném okamžiku“.
A tohle se ničím obejít nedá, i když mnozí hurá-optimisté, ve všem svém počínání na poli tzv. duchovna, věří (a jistě dále věřit budou) že lze.


Lightworker napsal:
...karmická smyčka, pak to všichni chápou i jak se vytváří. A vytváří se na základě strachů, které si můžu zase zpracovat touto metodou.

A právě o tom Lighte celou dobu mluvím (viz "válení kuličky").
O tom, že tím opravdovým smyslem praxe je „nevytvářet“, tj. prohlédnout, a nadále vidět, a ne se stále bát, vytvářet si strašidla, a pak ty bubáky zase tou novou naprosto fantastickou gumou zase gumovat.

Ten zásadní rozdíl bude asi Lighte v tom, že ty máš karmu za něco, co je třeba vymazat, anulovat, a tím se zbavit všeho, co nás jakkoli obtěžuje. Cool
Já to vnímám jako jediný prostředek k našemu růstu, včetně konečného nazření celé této iluze - ať už je to iluze strachu, či ta nazvané Karma. Vše je obsahem té iluze zásasdní - tj. té o sobě samém.

Napsal jsi „A věřte mi nebo ne, karma se dá vymazat, vím to a právě na tom pracuji“.

Jak tedy Lightworkere vidíš, není tohle mým zájem.

V tom Tvém Ti přeju hodně úspěchů.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 12:38 pm    Předmět: Citovat

Hodně se od Tebe učím, Katko. Já bych měl tendenci nechat to být, s tím, že to nemá smysl. Nereagovat. Ty učíš Láskou. Já se o to snažím.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 1:54 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
rendyy napsal:
Lightworker napsal:
Přijď na seminář a pak ho určitě dostaneš Razz


Byla jsem... Ale o tom, že jsi předělal manuál, jsi nic neříkal.


Pokud jsi byla, tady z tohoto Nicku to nepoznám Confused , na 3. semináři, pak jsi ho už dostala. Prostě na dalším semináři ho vždy vyměním. Je nový od února. Razz


Na 3. semináři jsem nebyla, to nevím, co je. Byla jsem na semináři "Léčení shamballou", už je to dlouho, v Jeneči. Wink

Když by sis to rozmyslel, tak mi ho pošli sem: greenlight@mujmail.cz. Smile


Naposledy upravil rendyy dne pá březen 27, 2009 1:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:
Já bych měl tendenci nechat to být, s tím, že to nemá smysl. Nereagovat.

To já většinou taky (zaplaťpánbůh! Wink ) Very Happy


sunnyi napsal:
... Láskou...


Za tím, co píšeš, cítím především tu Tvoji, Mirku.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 5:06 pm    Předmět: Citovat

CHtěla bych taky malinko zareagovat. Už hodně roků pracuju s kinezkou, přidala jsem tam prvky z Cesty, Reiki, něco i regresí, zkrátka vše co se mi jevilo jako užitečné v tom, aby klient prožitkem poznal, v čem tkví jeho pro něj neužitečný postoj a s tím spojené věší či mneší obtíže - jedno jestli na těle , na psychice nebo ve vztazích.

Mílo, nevím jak tví klienti, ale ti mojí nedokážou zpracovat a pochopit víc než jsou momentálně v tu danou chvíli schopni. Ta míra pochopení je totiž rozdílná. Záleží to na míře jejich chápání světa a taky zkušenostech, pokud už na tom svém problému pracovali, jestli se zabývali duchovními zákony a zkoušeli něco a nebo patří k těm, kteří jsou teprv na začátku.

I když po terapii pochopí a dokáží pojemnovat svoje emocionální bloky, i když poznají čím a jak si je způsobili, ajký je jejich systém přesvědčení který je k tomu vedl a dokáží se díky nadhledu i dostat k tomu aby si sami určili novou strategii další cesty a pohledu na věc, vždy to je jeich osobní rozhodnutí, do jaké míry a kolik odvahy vloží do toho nového kroku do neznáma. I když vidí nesmyslnost svého původního postoje a míru jak si škodili, přesto jsou tací, kteří nedokáží úplně 100% splnit svoje nová odhodlání. Je to pro ně velká zkouška. Velká změna která je větší než jejich odhodlání a ochota zodpovědně se postavit za svoje změny. Takže po odbloku je to "hurá", ale pak na to zůstanou další den sami, už tam není ten, který je k tomu nadhledu a pochopení dovedl.
Stává se, že pak přece jen alespoň zčásti podlehnou volání svých straachů, když to nazvu básnicky, ten postup vpřed není tak přímý a nebo razantní, jak si na začátku ustanovili. To před tím sice bolelo a omezovalo ale bylo důverně známé. Ten, kdo má problém převzít zodpovědnost do svých rukou se vším všudy, má strach z neznámého, z budoucnosti i přes všechna poznání a pochopení jde třeba i dva krůčky dopředu, pak krůček dozadu a zas dopředu, chvilku pauza. Dělá to jak nejlíp umí. A jsou tací, kteří se i po pochopení a nadhledu vědomě rozhodnout k sebedestrukci. jen prot, že jejich přesvědčení že kdyby udělai něco pro svoje osvobození se, tak jak by vypadali před okolím, nebo před sebou, před svými idelály. Možná budou v budoucnu muset panout na hubu daleko tvrdším způsobem a pak se k té změně odhodlají daleko větší silou.
Proto bych nevyzdvihávala jakoukoli metodu jako tu nejlepší a univerzální. Záleží na tom, v jakém momentu života a v jaké situaci se s tou kterou metodou-a je jedno jakou, hlavně že vede k poznání a nadhledu-zda máme už dostatek síly, odhodlání, někdy vzteku, naštvání, že už to nazrálo na ten správný okamžik. Jakmile se pracuje dřív, ještě ta míra odhodlání není tak vysoká, odpovídá to i míře změny kterou pak uděláme. To samé platí i na to, když ten správný moment přehlédneme.
Takže za tyhle řádky, co napsala Toora, se plně stavím.

Citace:
Může nám momentálně pomoci odložit kus toho „rance“, co jsme si za život(y) nabalili, a který sebou neustále taháme...tj. pomoci „odlehčit“ (duši i tělu), abychom nabrali dech, měli možnost něco pochopit...
Vše je "jen" jednou z dalších šancí, příležitostí, uvědomit si, že lze „být“ jinak.

Nepostará se, abychom si tu svoji „kuličku“ okamžitě nezačali válet znovu, že ten odložený bágl zmizí, a že se pro něj nevrátíme, a znovu si ho něvědomky nenaložíme na záda.
V podstatě vždy záleží na tom, v jaké „fázi“ se zrovna nacházíme, možnosti našeho pochopení této fázi odpovídají. Tohle se nakonec týká jakékoli zkušenosti a naší způsobilosti k jejímu dalšímu zúročení.


Možná si řekneš, že když už jednou člověk pozná proč a co a jak, že jen blbec se vrátí k těm špatným vzorcům, ale jsou tací, líp to zkrátka neumějí, ještě ta jejich síla a odhodlání nenazrálo do správné úrovně. Nemusí se vracet úplně ale jdou jen tak, jak si oni sami dovolí, jak moc jsou ochotni přijmout svoje strachy a tím je propustit. Ty strachy, Mílo, mají mnoho vrstev. Takže nějakou dobu jdou ti lidičkové spokojení a v pohodě než nazraje jejich vnímání a vidění natolik, že uvdíí a poznají další vrstvu toho původního strachu, tu kterou dřív nebyli schopni rozpoznat.

Takže něco jiného je stav člověka po odbloku, nebo kurzu, absolvování nějaké metody a něco jiného to je pak jak to ten dotyčný aplikuje v životě. To jsou moje letité zkušenosti - jak u klientů tak i u mne osobně. Anic s tím nenadělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 11:03 pm    Předmět: Citovat

Jen si tu tak trochu zauvažuji a rejpnu, nenechte se rušit. Nedá mi to se tu o následujícím nezmínit. A zdravím šamanku Very Happy.

K čemu je dobré Usui Reiki, když požádat anděly, archanděly, nanebevzaté mistry aj. nic nestojí a je to přitom podstatně účinnější? A požádat je může každý a kdykoliv.

Že má člověk zasvěcení do Usui Reiki je sice hezké, je super, že cítí energie, ale nic víc. Jde mi tu o účinnost při léčení. A za to léčení u Mistra Usui platíte, a dle mého názoru se prostě absolutně nedá s léčením od Bytostí Světla srovnat.

Píši to sem, protože to dle mého názoru u Sha funguje obdobně (resp. stejně), jako když si požádáte libovolné Bytosti Světla... Můj názor je, pokud chcete cítit energii, projděte si třeba zasvěceními do všech energií, pokud skutečně léčit, nechte to na Bytosti Světla, ani jako pouhý a nezávislý kanál energie se jejim schopnostem nikdy nevyrovnáte...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 12:13 pm    Předmět: Citovat

K čemu je dobré Usuiho reiki?

Za prvé:

To pravděpodobně nikdo úplně neví. Věřím, že spousta informací není lidem známa a čeká na odhalení a připomenutí.

Za druhé:

Reiki nám připomíná naši Světelnou podstatu. Probouzí v nás Lásku a vede nás k větší harmonii, pokud v sobě Lásku rozvíjíme.

Za třetí:

Jeho léčivá síla není zanedbatelná.

Za čtvrté:

Prvotním posláním Bytostí Světla není léčit nás z našich neduhů, ale ukazovat nám cestu ke Světlu a na té cestě nám pomáhat.

Za páté:

Důvěra v Bytosti Světla a nepřichází sama od sebe. Většina lidí dostatečnou důvěru v ně nemá.

Za šesté:

Vlastní práce na sobě se nedá ničím nahradit. Bytosti Světla nám mohou pomoci pochopit a rozpustit pouze to, na co jsme v dané chvíli již zralí nebo co je nám dopřáno z Boží milosti.


Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 5:41 pm    Předmět: Citovat

Díky všem, za názory k tomuto tématu. Je tu vidět, že někteří potřebují pořád tu svou teorii. Wink Je ale také jasné, že bez praxe, tyto teorie zůstávají jenom teoriemi. A praxe je nepřenosná.

Napsal jsem, že vím, že to jde vyčistit, ať už tomu říkáme karma nebo nějak jinak. Tato informace je určena těm, kteří ji vidí a i "slyší". Pro ostatní, kteří ještě na ni nejsou připraveni, se ani o ni nebudou zajímat. Ukázal jsem mou cestu, která samozřejmě je jen má a ke mě kompatibilním lidem. To samé bylo i kdysi dávno tu se Shamballou, kdy dnes je vlastně normálním zasvěcením jak v Čechách tak i na Slovensku.

Renato

ano vím, co dokáží klienti a proto jim nechávám si říkat tu větičku nahoře o převzetí své zodpovědnosti zpátky na sebe. Ale nemyslím klienty, myslím hledající, kteří už vědí, že musí pro sebe udělat něco sami a že nikdo jiný to za ně neudělá. Většinou chodí ke mě takoví lidé a pro ty vím, jak si mohou pomoci sami. A tito lidé ke mě chodí na semináře, kde jim mohu ukázat cestu, po které ale musí už jít každý sám.

Pracuji teď s Metatronem na Milosti a tato Milost je frekvenční pásmo lásky, která je nepřítomností strachu. Pokud se dokážeme udržet v této frekvenci, jednáme z božského času ne z lineárního. Metatron předělává databanku lidství, kde byla až do teď jen karma a nic už o milosti. Vše se teď mění a to dost rychle. Planetu mění i různé telurgické skupiny zde na zemi. Vše se zrychluje a je to paráda tady v tomto čase tu být na Zemi Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Kwisatz_Haderach
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.11. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 6:17 pm    Předmět: Citovat

sunnyi napsal:

Za čtvrté:

Prvotním posláním Bytostí Světla není léčit nás z našich neduhů, ale ukazovat nám cestu ke Světlu a na té cestě nám pomáhat.

Za páté:

Důvěra v Bytosti Světla a nepřichází sama od sebe. Většina lidí dostatečnou důvěru v ně nemá.

Za šesté:

Vlastní práce na sobě se nedá ničím nahradit. Bytosti Světla nám mohou pomoci pochopit a rozpustit pouze to, na co jsme v dané chvíli již zralí nebo co je nám dopřáno z Boží milosti.

Mirek

Děkuji Mirku.

ad 4) V tom máš možná pravdu, ale já si stojím za tím, že při léčení bychom měli využívat jejich služeb. Jsou prostě lepší Cool.

ad 5) V tom je ten problém. Ale myslím, že lidí, kteří v ně důvěru mají, je více, než mají důvěru pouze v Reiki.

ad 6) Ano, na to ale žádná zasvěcení nepotřebujeme, však?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund