Fórum - Zobrazit téma - Léčení s shamballou - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Léčení s shamballou
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Léčení s shamballou
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st leden 21, 2009 6:38 pm    Předmět: Léčení s shamballou Citovat

Ať hledám v tématech jak hledám, je mi divné, že jsem nenarazila na žádné s shamballou, ale možná je to spíš tím, že neumím hledat, tak ať se případně nikdo nezlobí, že je tu založeno několik podobných témat... Smile

Mám několik otázek:

1) Když bych měla záměr takový, že budu někoho léčit se Shamballou 1024 a přijde mi jako vhodné udělat např. čtyři léčení a mezi tím vždy pět dnů pauzu, je to celé jenom o tom, že klient přijde v určený čas na sezení? Nebo v rámci toho, že se v manuálu píše, že léčení se shamballou jsou vlastně "minizasvěcení", tak se v mezičase může léčit tím, že sám požádá světelné bytosti o energii? Nebo jak to vlastně je?

2) V manuálu se píše, že bych neměla léčit lidi, kteří vibrují výše než já. Tak tedy když přijde někdo, kdo vibruje níž, tak mu můžu dát energii, když vibruje výš, tak ho pošlu za někým jiným; to bych ještě pochopila. Ale jak je to s reiki? Když třeba někdo níže vibrující bude léčit někoho s vyšší vibrací, tak to nemá žádný efekt?
Nebo co když si třeba nějací lidičkové domluví např. nějaké reiki setkání, kde by se chtěli navzájem léčit a mezi některými je větší rozdíl, co se týče frekvence?

Tak to je zatím vše. Díky za případné odpovědi... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 3:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, můj názor je tenhle:
Shamballu i Reiki můžeš dát každému, vůbec bych neřešila, jak kdo vibruje, on ji buď přijme, nebo ne, ale to cítíš, jestli energie teče. (teda jestli cítíš, já jo, takže to píšu ze svého pohledu)
Vím o kterém manuálu mluvíš, přijde mi to moc složité. Já to prostě dělám jednoduše a funguje to.
Tolik můj názor ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 3:40 pm    Předmět: Citovat

ad Tvůj druhý odstavec. Má rada bude asi vycházet z toho, že reiki se oddávám, jelikož jsem do ní zasvěcen a nemám tendenci hledat prostředníky reiki. Přijde mi to jako hledat někoho, kdo sebude modlit za mě, když mám sám Srdce, kterým se mohu modlit -tedy vzhlížet k Bohu, být s ním.
A ono léčení se mezi sebou .... lečí jen jeden Jediný. Tak mi trošku tyhle významy léčení mezi sebou unikají, ale věřím, že i to může být cesta. Asi dle Ježíšova - "sejdou-li se dva ve jménu mém, já budu mezi nima". K Bohu se však musí otočit každý sám, či s ním posléze splynout - aby byl onen Jeden Jediný.
Pokud někdo stojí o Shamballu, tak je dle mého fajn ho do ní zasvětit a pokud pro to není zralý, nechat ho ať jde s tím co má k Bohu, třeba časem zralý bude, nebo ho Shamballa přestane zajímat ať z důvodu toho či onoho. Ne ho zbytečně vázat na "sebe" dvacetima minutama léčení shamballou, které dle mého stejně nikoho nevytrhnou. Lépe by dle mého udělal, kdyby místo takové chvilky Shambally a hektické cesty někam na léčení, si sedl a dvě hodiny se věnoval reiki.
Třeba je to ale jinak a mám jenom zablokovanou 2. čakru Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 4:12 pm    Předmět: Citovat

Já zatím jen zkoumám, práce se shamballou mi přijde trošičku odlišná, proto když mě něco zajímá, tak se ptám. Třeba čistě teoreticky, podle toho, co momentálně vyplyne z nesrovnalostí...

Psychedelicu, Ty jsi takový hezký zastánce toho: "Udělej si sám, viď..." Smile Někdy je hezké, když víš, že něco nemusíš sám a někdy je možná právě v tom tam síla, někoho požádat o pomoc a kouzlo spolupráce.
Nebo pro někoho je význam skupinového léčení v tom, že s ostatními udělá mnohem víc a něco, k čemu by se sám třeba trochu hůře odhodlával... Takže tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 8:28 am    Předmět: Citovat

Ahoj,
Jak tak koukám, tak jsem ti vlastně pořádně neodpověděla.
V Shamballe za tebe pracují světelné bytosti, takže když ty si určíš, že budeš léčit 1x za 4 dny (a pokud to tak cítíš, tak to tak udělej), svým úmyslem rozjedeš Sh a dál už pracují oni, tak dlouho, jak je třeba. Někomu ze začátku stačí pár minut, někomu ½ hodiny…(pokud cítíš energii, tak to ucítíš, pokud ne, tak ½ hodiny – oni dodají stejně jen tolik, kolik dotyčný snese)
Máš několik možností, jak to provedeš…. Můžeš naprogramovat to, aby ho léčili sami, bez tebe, prostě v určitý čas, v určitou hodinu…O to si řekneš, neboj se s nimi komunikovat, mají nás rádi.. Nebo ( a to je mnohem příjemnější pro většinu lidí) za tebou 1x za 4 dny dotyčný přijde a ty budeš působit buď přikládáním rukou, nebo bez, to je na tobě, nebo si vymysli jiný způsob..
Neboj se zkoušet a experimentovat, je to překrásná energie a věř mi, nic není nemožné…

Teď o vibracích, ze začátku jsem si často hrála s vibrační tabulkou a kyvadlem a zkoumala, jak se po působení Sh lidem zvyšují vibrace, pak jsem zjistila, že je pro mě čím dál těžší kyvadlo neovlivňovat, tak jsem toho nechala.
A jelikož v Sh za tebe vlastně působí světelné bytosti a ty mají myslím vibrace vysoké dost, rozhodně můžou pomoct i lidem, kteří vibrují výš, než ty.
Takhle to cítím já…
O Sh najdeš hodně ta těchto stránkách www.instantheal.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 10:55 am    Předmět: Citovat

Ziki: Děkuji, děkuji... Smile

Pěkně prosím, zajímá mě ještě to, jestli si ten dotyčný léčený může těm bytostem říci o energii sám, třeba nezávisle na někom jako prostředníkovi/léčiteli, aniž by byl přímo zasvěcený do nějakého levelu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 12:32 pm    Předmět: Citovat

Šlo by to, kdybys ty pro něj udělala takový jako "depo", poprosit bytosti ze Sh, aby poslali dotyčnému energii v určitou dobu, když on si řekne, ale sama s tímhle zkušenosti nemám, jen jsem slyšela, že to jde. Na tohle by ti nejlíp odpověděl Míla Bubník (lightworker), zkus se ho zeptat na Instantheal foru.
Jinak hodně štěstí se Shamballou, mám ji ze všech energií nejradši, je úžasná.
ahoj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 12:50 pm    Předmět: Citovat

Rendy:

"Někdy je hezké, když víš, že něco nemusíš sám a někdy je možná právě v tom tam síla, někoho požádat o pomoc a kouzlo spolupráce. "

To máš pravdu, sám přemýšlím, že bych se tomu měl v některých ohledech více otevřít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2009 10:57 pm    Předmět: Re: Léčení s shamballou Citovat

rendyy napsal:
Ať hledám v tématech jak hledám, je mi divné, že jsem nenarazila na žádné s shamballou, ale možná je to spíš tím, že neumím hledat, tak ať se případně nikdo nezlobí, že je tu založeno několik podobných témat... Smile

Mám několik otázek:

1) Když bych měla záměr takový, že budu někoho léčit se Shamballou 1024 a přijde mi jako vhodné udělat např. čtyři léčení a mezi tím vždy pět dnů pauzu, je to celé jenom o tom, že klient přijde v určený čas na sezení? Nebo v rámci toho, že se v manuálu píše, že léčení se shamballou jsou vlastně "minizasvěcení", tak se v mezičase může léčit tím, že sám požádá světelné bytosti o energii? Nebo jak to vlastně je?

2) V manuálu se píše, že bych neměla léčit lidi, kteří vibrují výše než já. Tak tedy když přijde někdo, kdo vibruje níž, tak mu můžu dát energii, když vibruje výš, tak ho pošlu za někým jiným; to bych ještě pochopila. Ale jak je to s reiki? Když třeba někdo níže vibrující bude léčit někoho s vyšší vibrací, tak to nemá žádný efekt?
Nebo co když si třeba nějací lidičkové domluví např. nějaké reiki setkání, kde by se chtěli navzájem léčit a mezi některými je větší rozdíl, co se týče frekvence?

Tak to je zatím vše. Díky za případné odpovědi... Smile


Ano už sem moc nepíšu a i sem moc nechodím, tak je tu málo informací o Shamballe. Ale dnes jsem tu objevil toto téma a tak se budu snažit odpovědět, aby to bylo srozumitelné.

Co je v manuálu, jsem napsal v roce 2004 a předal tak do Čech a na Slovensko. Většina těchto věcí, týkajících se léčení a o zjišťování, jaké kdo má vibrace, už je zastaralé. V současné době už to nedělám a i tak už neučím.

K tvým otázkám:

1. Ano můžeš to tak udělat, je to opravdu na tobě, jak to cítíš. Můžeš tomu dotyčnému dát i větičku, to aby byl u léčení vědomě, aby si každý den před spaním říkal větičku: "Chci být teď léčen Shamballou." A ať si to říká do dalšího léčení.

Dávám všem, co ke mě přijdou na léčení, přečíst tuto větu nahlas:
"Dávám sám sobě povolení pro změnu"

Je to proto, aby ti, co se chtějí léčit v tomto Novém věku Vodnáře, si převzali opět zpátky k sobě zodpovědnost sami za sebe. Ne že ji nechají u doktora nebo nějakého jiného léčitele. Tím, že je jejich moc u doktorů a jiných léčitelů , mají tím pádem ne-moc. Proto je velmi důležité, tyto lidi na toto upozornit, že všichni si můžeme za to, co se nám děje sami a ne někdo jiný. Proto si tímto berou zpět svou zodpovědnost.

2. jak již jsem psal nahoře, to, co stálo nebo stojí u tebe v manuálu, jsem tenkrát dal do manuálu z fóru June Stephansenové. Když jsem byl v roce 2004 do této úžasné energie zasvěcen, nebylo k tomu nic a tak jsem vytvořil manuál jak pro Německo, tak i pro Čechy a Slovensko.

Dnes již vím, že June Stephansen tenkrát, když tuto energii přijímala, měla dost hustý "filtr" Razz , přes který tuto zprávu přijala. Jako hodně lidí v té době, měla ještě mnoho strachů a nezpracovaných emocí. A to se i promítlo do jejího přenosu. I já jsem byl na tom stejně a tak jsem to od ní převzal. Dnes už vím, po 5 letech práce s touto energií, že je vše jinak, ale v tu dobu to bylo adekvátní k energiím, které byly tady na Zemi.

Takže odpověď. Nepřijde nikdo k tobě, kterému bys nemohla pomoci. Univerzum to ví, a pošle ti jen takové lidi, na které budeš stačit. To samé platí i o Reiki.
Nakonec i sami lidi, si najdou toho, ke komu budou mít důvěru a rozhodně nikdo nepůjde k někomu, který je na tom hůř, než jsou oni sami Very Happy

Tak doufám, že jsem ti pomohl alespoň trochu objasnit, jak vlastně teď funguje Shamballa. Pokud ti nebude něco jasné, pár odpovědí je ještě na tomto fóru www.instantheal.com v rubrice Shamballa 1024. Pokud bys měla otázky, ptej se Razz

Nejdůležitější vůbec ze všeho je, vyrovnat nejdřív sám sebe. Tím že sám sebe vyrovnám a budu se léčit, pak vlastně budu léčit i ty ostatní a i naši matičku Zemi. To je smyslem Shambally. Shamballa je multidimenzionální léčebný systém k aktivaci samoléčebných schopností člověka a duchovní zasvěcení. Má mnohem jemnější vibrace než jiné energie a aktivuje čakry od 4 nahoru. Proto je nutné ty spodní 3 čakry nezanedbávat, neboť slouží k žití tady na Zemi.

Jako jakákoli jiná energie nám sama o sobě nepomůže ve všem a tak je dobré si vyčistit všechny naše negativní emoce a pocity, nefunkční vztahy a staré vzorce chování. Je teď na to vhodná doba a časová kvalita naší reality, nám k tomu hodně napomáhá s celou armádou andělů/bytostí Shambally. Dostáváme se do časového období, které je nám nápomocno, si vyčistit všechnu naši karmu a začít žít život v radosti - milosti.

Jedna velice dobrá metoda, kterou mám vyzkoušenou a která opravdu vědomě při přijímání a odpouštění funguje, je metoda RUŠ, kterou spolu s Reginou vyučijeme. Hledal jsem mezi spoustou metod, ale tato metoda RUŠ je tak jednoduchá, až si někdy myslíme, že to není snad ani možné. Wink Ale jako vše v éře Vodnáře je a mělo by být jednoduché. Co je složité je ještě energií éry Ryb.

Ve většině energií, které známe, je spousta omezení, které si tam dáváme my lidé sami, protože si myslíme, že to tak musí fungovat, jak si myslíme a i co žijeme, anebo že to nemůže fungovat jinak než jak známe tento svět. Spoustu věcí ani nezkoumáme, protože si myslíme, že je to jediná pravda. Pokud máme v sobě ještě spoustu nevyřešených emocí a strachů, pak to projektujeme do všeho, co děláme a hlavně je ale musíme neustále žít. Tak vzhůru do jejich řešení a transformování. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
JANAA
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 7:06 am    Předmět: Citovat

Děkuju Lightworkere...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 9:31 am    Předmět: Re: Léčení s shamballou Citovat

Lightworker napsal:

1. Ano můžeš to tak udělat, je to opravdu na tobě, jak to cítíš. Můžeš tomu dotyčnému dát i větičku, to aby byl u léčení vědomě, aby si každý den před spaním říkal větičku: "Chci být teď léčen Shamballou." A ať si to říká do dalšího léčení.

Dávám všem, co ke mě přijdou na léčení, přečíst tuto větu nahlas:
"Dávám sám sobě povolení pro změnu"

Je to proto, aby ti, co se chtějí léčit v tomto Novém věku Vodnáře, si převzali opět zpátky k sobě zodpovědnost sami za sebe. Ne že ji nechají u doktora nebo nějakého jiného léčitele. Tím, že je jejich moc u doktorů a jiných léčitelů , mají tím pádem ne-moc. Proto je velmi důležité, tyto lidi na toto upozornit, že všichni si můžeme za to, co se nám děje sami a ne někdo jiný. Proto si tímto berou zpět svou zodpovědnost.

Very Happy


Přijde mi to jako skvělý nápad i pro Reiki energii . Mě, jakožto začátečníkovi to může pomoci v tom, že budu vědět, že dotyčný člověk chce být léčen. Jen on sám. Já už v tom nebudu figurovat.
A další věc, když člověk tu větu vyřkne, snad si lépe uvědomí zodpovědnost za své zdraví.

P.S. Potom snad se nestane to, co se stalo mě. Když jsem nabídla svému starému strýci svojí pomoc ( on nevěděl, čím se zabývám ), tak mě odmítnul se slovy:,, Holka a co by tomu řekl doktor ? Vždyť jsem k němu objednaný už týden a kdybych mu řekl, že mě to koleno přestalo bolet, tak by si myslel, že si z něj dělám blázny. Very Happy ".

Tak něco v tom smyslu proběhlo. Ale nedivím se těm lidem, nemám jim to za zlé, prostě to nevědí a doktoři jsou od toho, aby léčili.

Děkuji a hezký den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 9:38 am    Předmět: Citovat

Děkuji Ti, Lightworkere... Smile

Nemáš ještě nějaké jiné zkušenosti a poznatky se shamballovým léčením, ke kterým jsi za ten čas došel a o které by ses chtěl podělit? Smile

Jinak ta věta "Dávám sám sobě povolení pro změnu" je vynikající. Sama jsem před nedávnou dobou nastartovala velice zajímavý proces u sebe s afirmací "Jsem ochotná se změnit". Domnívala jsem se, že vše, co ve svém životě dělám, je výrazem ochoty k té změně... ale takhle jsem v sobě našla právě spoustu neochoty si tu změnu opravdu dovolit a nechat za sebou minulost, i staré představy o sobě a opravdu vykročit směrem, po kterém jsem vždy jen toužila. Stále se nestačím divit, co to přináší...

DÁVÁM SAMA SOBĚ POVOLENÍ PRO ZMĚNU.

Hezký den všem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:09 am    Předmět: Citovat

Jano rádo se stalo Razz

Evíku, ano dá se to použít pro všechna léčení. Zjistil jsem to, při mých "masových" léčení Shamballou, že ti lidé si toho pak i víc váží a že jsou k sobě zodpovědnější. Používám tuto větičku už asi 2 roky a nemohu si ji vynachválit. Razz

Rendyy vím jen, že pokud se vyčistíme od našich negativních emocí a pocitů, nefunkčních vztahů a starých vzorců chování, že už nebudeme chtít tolik zachraňovat lidi, jako předtím. Mnoho lidí má tendenci pomáhat spíš druhým lidem, protože je to pohodlnější, líp to na nich vidíme a hlavně nemusíme řešit sebe!

Bohužel to tak u mnohých pořád ještě je a opravdu nejlepší léčení se Shamballou je to, že se s ní budeme léčit nejdřív sami. Ten Ježišův syndrom má hodně lidí po probuzení se z "modusu" přežití - modus přežití, to jsou u mě všichni lidé, kteří se ještě neprobudili, prostě běžní lidé. Jsou nastaveni na to, aby přežili do dalšího dne. Tito lidé, co se probudí do duchovna, mají v sobě pocit, sounáležitosti k celku a chtěli by honem něco pro ten celek udělat. Proto na začátku má hodně lidí před prvním zasvěcením do jakékoli energie a i po tom pocit, že musí zachránit celý svět. Bohužel ještě nevědí, že ho nezachrání, ale časem se to dozví a tyto jejich "choutky" rychle opadnou. Very Happy

Opravdu pomůžu všem lidem nejlépe tím, že se zachráním nejdříve sám. Zní to jakoby egoisticky, ale není to tak. Jednak, jak může někdo zachraňovat lidi, když sám potřebuje zachránit...? Laughing A proto je důležité, aby každý nejdřív zachránil sám sebe, dal sám sebe do pořádku. Tím, že se zachrání sám, "zachrání" tím i ostatní lidi na celém světě a zachrání i tu naší krásnou planetu Zemi. Idea Vlastně zachrání víc, než si jen mohl myslet Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 3:12 pm    Předmět: Citovat

Lightworkere, píšeš o spasitelském syndromu, a že člověk má nejprve zachránit sám sebe, nebo pomoci sobě, než bude pomáhat druhým. Už jsi zachráněn?

Já sama za sebe jsem spasitelským syndromem nikdy příliš netrpěla, spíš trochu jiným, obětovacím. Ale naučila jsem se i to, že ne vždy člověk pouze sebe sám a především sebe sám.... ale právě růst prostřednictvím pomoci druhým. Proto je někdy velká milost být v roli učitele, nebo v tomhle případě "léčitele", protože bývá právě osoba učitele, nebo léčitele tím, kdo se prostřednictvím druhých nejvíce učí, léčí se.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 6:09 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Rendyy ještě se pořád zachraňuji Very Happy

Zdá se, že jsem to napsal jakoby pro tebe, ale bylo to spíš všeobecné popsání stavu, který jsem dobře znal. Ale obětovací syndrom není vlastně také takový spasitelský? Je to jen jiný úhel pohledu na věc. Většinou jsme si tím nějakým prošli a je opravdu jen pár vyjímek, kteří to tak neměli Smile

Pro ostatní teď něco na přečtení, co jsem dostal dnes ráno přeposlané:

Citace:
Sent: Monday, March 23, 2009 3:17 AM
Subject: UPOZORNĚNÍ



DNE 24.3. 2009 VE 22. 00 BUDE CELÁ ČESKÁ ZEMĚ ZASVĚCENA
DO 1.STUPNĚ SHAMBALLY.

VYUŽIJTE TÉTO LÉČIVÉ ENERGIE A PŘIDEJTE SE!


ZVEME VŠECHNY PŘÁTELE KE SPOLEČNÉ MEDITACI ,
KTEROU MŮŽETE POMOCI SOBĚ, SVÝM BLIŽNÍM,
ČESKÉMU NÁRODU I CELÉ MATIČCE ZEMI


S polečné meditace se světlem SHAMBALLY

Většina z vás ví o chrámech světla či tzv. nebeských městech. Jedním z nejznámějších se jmenuje Shamballa. Její světlo má vysoké vibrace a je proslulá pro své silné léčivé účinky. Můžeme s ní léčit naše rodiny a rody, zvířátka, rostliny, čistit prostředí doma i v zaměstnání, pomáhat přírodě a matce zemi. Spousta z nás ji používá pro svůj vlastní vývoj nebo rozpouštění karmy. Když jsme hodně unavení, tak se jí můžeme dobít a získat novou energii. V Shamballe lze najít i vedení na duchovní cestě, odpovědi na důležité otázky nebo osobní ochranu. Každý z nás postupně nachází nové možnosti jak ji využít v každodenním životě.


Když se spojíme ve společné meditaci, tak jsou účinky ještě silnější a uzdravení nebo pomoc přichází rychleji. Kdo s Shamballou ještě nepracoval, tak stačí vyslat upřímnou myšlenku, spojit se s její energií a vyslovit prosbu s čím chceme pomoci. Je možné se i svěřit do rukou vyspělých bytostí, které skrze Shamballu působí a oni sami udělají co je nejvhodnější. Její světlo se nedá zneužít. Chybně nebo sobecky míněná přání se nenaplní.


Každé úterý od 22h se společně napojíme na Shamballu
Koncentrovanou energii budeme využívat tam, kde potřebujeme.
Meditace je pro všechny i pro ty co nejsou zasvěcení.
www.cestyksobe.cz



Připojuji meditační mandalku, kterou můžete použít pro lepší napojení. Každý týden Vám pošlu novou

S láskou Ivana a Zbyněk



www.mandalyivanystonjekove.cz


tak jak se na to ostatní těšíte, když budete zasvěcení do něčeho, co ani třeba nechcete?? Není to ten správný spasitelský syndrom? Rolling Eyes

Znám tu spoustu lidí jenom na tomto foru, kteří by Shamballu ani za nic na světě a přesto...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund